zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

      Forum The BORG Collective Strona Główna

Rejestracja na forum


Warunki rejestracji

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Uwaga !!! Z powodu wciąż napływających rejestracji na naszym forum rozmaitych botów i spamerów zostaliśmy zmuszeni wprowadzić akceptację administratora dla każdego nowo zarejestrowanego. Dlatego prosimy, aby podczas rejestracji wybierać nicki zrozumiałe i polskojęzyczne. Wszelkie kombinacje liter i cyfr, przeplatanka małych i wielkich liter, nicki anglojęzyczne oraz inne tym podobne zostaną zrozumiane jako rejestrację bota i nie zaakceptowane przez administratora forum. W celu usprawnienia akceptacji rejestracji powinieneś wysłać e-maj pod adres karbulot@pc.dk z krótką notatką od siebie, dzięki czemu administrator będzie wiedział że nie jesteś botem ani spamerem. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, ale staramy się chronić nasze forum przed śmieciami z Internetu.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.      Back To Top  
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004