zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Kolejne PROpozycje map :) ;)



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Plugin "predator" na anarchii?
Tak   
72%
   72%  [ 8 ]
Nie   
18%
   18%  [ 2 ]
Nie wiem co to jest   
9%
   9%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 11

Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
Od dawna juz anarchia nie ma zadnej nowej mapki. Wczoraj trafiłem na kilka ciekawych (przynjamniej wg mnie) mapek wiec postanowiłem je opisac i umiescic tu tą propozycje

Wszystkie mapy sa na tyle małe, ze umieszczam je w 1 archiwum:
:: LINK :: (700kb)


1.
Nazwa: st_pacman
Screen:
:: LINK ::
:: LINK ::
:: LINK ::

Opis:
na anarchii jest juz mapa de_pacman. Ta plansza jest do niej podobna jednak tu bronie leza na ziemi a cała mapa jest większa.

Najlepiej gra sie tu przy sv_gravity 225

wiem ze jest mozliwe wstawienie oddzielnych cfg dla poszcegolnych map (na serwerze DS jest taka mozliwosc) wiec moznaby na tej mapie dac ustawienie sv_gravity 225 . Daje to mozliwosc wskoczenia na góre (na te ścianki) lub na budynek z hostage'ami Gra staje sie duzo zabawniejsza a o to przeciez na anarchii chodzi. Nie o skill, prawda?

===============

2.
Nazwa: fmx_containers
Screen:
:: LINK ::
:: LINK ::

Opis:
nie wiem czy ta mapa sie przyjmie, gdyz przy małej liczbie graczy gra jest nudna Wogóle mapa jest monotonna ale jest tu cos co ucieszy zagorzałych fanów anarchii sa to ciekawe 3 opcje:

** zalanie wodą obydwu pięter mapy
** zagazowanie tych poziomów
** wyłączenie oswietlenia na 2-gim poziomie

===============

3.
Nazwa: 1_hp2
Screen:
:: LINK ::


Opis:
Będąc dziś na anarchii 2 osoby cały czas wspominały mapę 1_hp i chciały ją zagrac na serwerze. To jest jej druga częsc . Na starcie dostajemy 1 hp (!) i nóż ... hmm... to chyba tyle i do boju! Pierwsze uderzenie lub jakikolwiek skok powyzej normy konczy sie smiercia gra toczy sie szybko i sprawnie Polecam

===============

4.
Nazwa: fmx_carjousting
Screen:
:: LINK ::
:: LINK ::


Opis:
Ta mapa jest pokrecona na starcie dostajemy tylko bryke-nosorożca ( :rotfl: ) i jedziemy! nie ma tu ŻADNYCH broni a z samochodu nie mozemy wysiaść. Ta mapa wraz z naszymi doskonałymi umiejętnościami prowadzenia wozów w cs ( ) daje wybuchowa, niebezpieczna mieszanke :rotfl: Takze polecam
===============

INNE PROPOZYCJE DOTYCZĄCE ANARCHII

Dzis na mapie fy_ski niektorzy (trudno powiedziec czy wiekszosc) chciała grac na same noze. Wiem ze istnieja pluginy do amx umozliwiajace przevotowanie takiej mozliwosci. Wtedy zaraz po podniesieniu innej broni jest ona wyrzucana a chetnemu (temu co podniosl ) zabiera się określoną liczbe hp

Wiem rowniez ze istnieje plugin blokujący zooma w snajperkach itp

Niestety nie wiem gdzie je znalezc. O ich istnieniu wiem, gdyz jeszcze przed zapisaniem sie na to forum grałem na jakims zagranicznym serwerze. Były tam dostepne publiczne voty: only_pistols, only_snipers, only_knives, without_zoom itp. Co ciekawe ludzie nie bawili sie tymi votami i uzywali ich sporadycznie. Na anarchii prawdopodobnie nie byloby takiej sielanki i dlatego mozliwosc dawania takich votow mogliby miec admini. Tak czy inaczej takie fun mod'y bylyby ok

Tym razem pytanie: czy bedzie ten mod "predator"? Tez moglby byc odpalany co jakis czas votem wypuszczonym przez admina z tego co czytałem jest to dosc ciekawy mod, a wiec wart uwagi

PS. Nie dałem 4 sond w 4 topicach gdyz posypałyby sie komentarze "statsa" itp. Jesli sondy sa potrzebne, niech zalozy je ktorys z adminów/moderatorów

PS2. Sam zaloze w tym topicu sonde dotyczaca "predator"a


............................................
Pią Lip 15, 2005 3:34 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Rozq
c18 | Sandra


Fleet Captain
::: 4183 :::
STEAM_0:1:13758117
wiek: 36
dobra robota, a z tym pluginem na anarchi to chyba nie wypali chyba ze o okreslonej godzinie bylby wlaczany na standardowych mapach
pozdro


............................................
Pią Lip 15, 2005 5:33 pm


•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
wszystkie mapy wymiataja a najlepsza jest 1hp


............................................
Pią Lip 15, 2005 8:18 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Th0m35h


Ensign
::: 904 :::
STEAM_0:1:268098
wiek: 35
kurde wakacje a kj ciezko pracuje szuka nowych map mysli co tutaj zmienic nie zle ;d a te mapki ciekawie sie zapowiadaja wrzucac wszyskie i predatora czasem mozna zagrac

btw kj jak sie nudzisz to zrob liste mapek z anarchi do wyrzucenia ale nie wszyskie daremne tylko te wyjatkowo ;d i zostaw sa_treetops ;d


............................................
Pią Lip 15, 2005 8:32 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
Th0m35h napisał:
kurde wakacje a kj ciezko pracuje szuka nowych map mysli co tutaj zmienic


... cos mnie boli... to chyba tylek... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Th0m35h napisał:

predatora czasem mozna zagrac


dokladnie o to mi chodzilo. Chcialbym zeby CZASEM wlaczał sie predator. Np w całym mapcyclu bylyby 2-3 mapy na ktorych wlaczałby sie predator albo bylby to plugin na vota

Th0m35h napisał:

btw kj jak sie nudzisz


nie nudze sie mam co robic ale mysle ze warto zajac sie troche serwerem na ktorym gram na co dzien i dlatego poszukałem tych map

Th0m35h napisał:

zrob liste mapek z anarchi do wyrzucenia


juz dawno nad tym myslałem tylko mi czasu brakowało. Prawdopodobnie zajme sie tym jutro A kilka map koniecznie wymaga wywalenia za okno bo jak nie poleca te mapy to wyskakiwac za okno zaczna na nich gracze (juz teraz sa mapy na ktorych ludzie uciekaja z serwera i zostaja 2-3 osoby, albo i nikt ja tez zaczalem na niektorych mapach uciekac )


............................................
Pią Lip 15, 2005 8:55 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
dawać te mapy będe stałym bywalcem Anarchi bo neutral mnie już znudził no i wysadzać się tam nie można heheh :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


............................................
Pią Lip 15, 2005 9:57 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
koOmbinerQa napisał:
dawać te mapy będe stałym bywalcem Anarchi bo neutral mnie już znudził no i wysadzać się tam nie można heheh :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nerka kiedy umowimy sie na masowe samobojstwo :rotfl:


............................................
Sob Lip 16, 2005 6:03 am


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004