zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

dozwolone/niedozwolone



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Mario.B
xces


Ensign
::: 858 :::
STEAM_0:1:1984716
wiek: 52
kj15 napisał:

PS. Prosze modkow o kasowanie postów w stylu "a po co komu skrypty, lepiej grac na standardzie"

Z góry THX


A tak poza tym cytatem, mam pytanie czy wy w ogoloe graliscie w pierwsze wersje CS?????? tam qrde nikt nie wiedzial co to jest skrypt a i tak najlepsi wygrywali na turniejach kupe kasy itd. Brakuje wam czegos w zyciu? Moze pojdzcie sobie na panienki bo jak widze ze lapiecie sie za skrypty itd to mi sie slabo robi.
Lepiej wykombinujcie sobie jakis programik co bedzie za nas strzelal celnie co wy na to? My sie bedziemy patrzec w monitor a program bedzie latal po mapach za nas, i oczywiscie lapal skilla.

POZDRAWIAM


............................................
Pią Sie 19, 2005 11:46 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Azrael
Elo ziom ;]=


Lieutenant
::: 1889 :::
wiek: 38
wiesz Mario ... niekorzy mysla ze skila zalapia od skryptow... ja mam standardowy konfig lekko przerobiony na moje potrzeby (kupowanie i inne pierdolki) bez tego tez sobie dobrze radze... ale jak na anarchi (mp_freezetime 0) trzeba kupowac szybciutko i zapiepszac wiec sie troche przydaje moim zdaniem. A te skrypty to mozna powiedziec takie błaznowanie jest dla mnie.... Probowalem ten skrypt z avp ... chuj sie nadaje nic wiecej ...
Pozdrawaiam.


............................................
Sob Sie 20, 2005 12:00 am


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Mario.B napisał:
Lepiej wykombinujcie sobie jakis programik co bedzie za nas strzelal celnie co wy na to? My sie bedziemy patrzec w monitor a program bedzie latal po mapach za nas, i oczywiscie lapal skilla.


Wiesz Mario, niektóre osoby lubią sobie "ułatwiać" nawet to, co powinno być odbierane jako zabawa. Dla niektórych jest to leczenie kompleksów, dla innych granie na ludzkich emocjach, a jeszcze dla innych czysta ciekawość, która akurat w takich przypadkach niejednokrotnie jest zgubna. Wiele osób uważa, że pr0-gamer ma bardzo pokaźną ilość skryptów w configu i na pewno ich używa. Tak naprawdę osoby zafascynowane wszelkimi "ulepszeniami" tego, co niepotrzeba mają ogólnie bardzo nikłe pojęcie o Counter-Strike'u. W myśl powiedzenia "złej baletnicy..." można przyczepić się do tak wielu wad CS'a i zaimplementować ich "własne" rozwiązania, szkoda tylko, że nie zawsze istnieje w świadomości ludzkiej stawanie się lepszym, i granie fair zgodnie z przyjętymi przez ogół zasadami. Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam.


............................................
Sob Sie 20, 2005 12:01 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kubiak
ShamaN


Chief Junior Grade
::: 423 :::
steam_0:1:9736109
wiek: 33
Fakt niektóre skrypty są niepotrzebne (np. ten który napisał Kij), ale np. skrypt na kupowanie bardzo się przydaje bo zamiast klikać ok 30 razy można kliknąć 4 i mamy wszystko kupione W CS jeszcze nie widać tylu "bajerów" ile jest np. w ET. Tam prawie każdy ma bind na lornetke, cucanie podczas strzelania z kampy, zmiane celownika i innych pierdół Uważam że trzeba sobie troszke pomagać skryptami ale nie tak żeby one grały za ciebie Pozdro


............................................
Sob Sie 20, 2005 12:05 am


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Kubiak napisał:
Fakt niektóre skrypty są niepotrzebne (np. ten który napisał Kij), ale np. skrypt na kupowanie bardzo się przydaje bo zamiast klikać ok 30 razy można kliknąć 4 i mamy wszystko kupione


To co nazywasz "skryptem na kupowanie" jest w rzeczywistości bindem, a ten różni się zasadniczo od prawdziwego skryptu.
Nie należy mylić tych dwóch pojęć.

Pozdrawiam.


............................................
Sob Sie 20, 2005 1:18 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
U mnie masz bana


............................................
Sob Sie 20, 2005 1:20 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sw@y
I'm Just a n00b


Lieutenant Junior Grade
::: 1075 :::
STEAM_0:1:273369
wiek: 41
hmm a to nei jest przez przypadek autoshot ?
z tego co pamieta mi sie to raczej nie bylo dozwolone a wszystko o mialo za duzo waitow bylo blokowane/wywalane i wogole odrzucane przez WAk to si enazywalo ? ja peirdziele tyle tych anyczitow ze nei pamietam ale dziory w glowie

ale ogolnie to chyba nei jest za abrdzo dozwolone
tak samo jak macie kucniecie + skok, robisz recznie ok masz w cfg zbindowane nie ok w tym wypadku to samo.


............................................
Sob Sie 20, 2005 1:43 am


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jury
[BORG] Boq'ta


Commodore
::: 4674 :::
STEAM_0:1:227154
wiek: 48
pieprzyc waity, wazne ze to jest ulatwiacz
dzialajacy dodatkowo na najmocniejszej broni w grze
zreszta wypowiadalem sie juz w innym topicu
na ten sam temat

kazdy skrypt smierdzi a ten kto ich uzywa leczy sobie
nimi jakies kompleksy, jakie nie wiem i nie chce wiedziec
ja od samego poczatku gram bez jakichkolwiek skryptow

jedyny bind jaki sam ostatnio wpisalem sobie do configa to
bind "MOUSE5" "stopsound, room type 0"
denerwowalo mnie echo na niektorych mapach,
a na oilrigu, office jak ktos odpalil winde lub brame
zablokowany dzwiek wypluwal mi muzg przez nos
gram na sluch i mam dosyc mocno podkrecony dzwiek


............................................
Sob Sie 20, 2005 8:22 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Spokojnie bo znowu zrobią się kłótnie na boardzie a na serverze wyzywanie od czitów o każdym headzie.
Najbardziej zbulwersował się mario... znam go osobiście i pamiętam co miałem jak mi skill wzrósł (mimo ze nie mam ani jednego skrypta w configu i grałem z nim po lanie) więc mnie to szczególnie nie dziwi. Ale dążę do tego że podobno na cs.pl kiedyś napisali że "podobno" - zaznaczam każda zmiana w configu poprzez edycję pliku jest cheatem. Skoro tak to czemu reklamuja skrypty i nie banują za rapidfire script (strzelanie szybsze niż by wynikało z ludzkiej zdolności do naciskania przycisku myszy, co w praktyce zawiera się od 16 do nawet 30 strzałów na sekunde) oraz burstfire script (strzelanie równymi seriami z broni automatycznych do tego nie przeznaczonych - no strzelanie z ak czy m4 potrójnymi seriami jak z famasa czy glocka) - też nie dodaje sie za to na BL mimo że HL guard wykrywa to z dokładnością 100% i pewnością 100% (przy czułości 30 trzeba wystukać 20 pestek na sekunde zeby bana dostac).
IMHO te skrypty sa bardziej upierdliwe niżeli ten na AWP.
Tyle że nasz server rządzi sie swoimi prawami i nie musimy słuchać się cs.pl. Ustalilismy juz kiedyś że nasze servery nie służą do wymiatania, a do payacowania. Jeśli bardzo chcecie wymiatać, zbierać fragi itd itd... (jesteście młodzi - wiadomo że chcecie pograć, sprawdzić się etc...) to śmigajcie z takimi skryptami na herfliki i inne serverki, a nie lejcie starych dziadków z BORG
Tutaj server nie jest tyle gralnią, co miejscem spotkań, nie skażdym da sie wyskoczyc na piwo z racji tego ze porozrzucani jestesmy po całej Polsce - toteż mamy od tego server.
Moim zdaniem nie ma sensu napychać cfg jakimis wynalazkami bo psuja gre, poza tym co to za satysfakcja kiedy wiesz że nie ty zdobyłes fraga, ale skrypt?
pozdrawiam


............................................
Sob Sie 20, 2005 8:53 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Psutnik


Chief Warrant Officer
::: 727 :::
STEAM_0:1:1446793
wiek: 36
alias "end" "wait;wait;wait;wait;wait;wait; slot10;wait;wait;wait;wait;wait;wait; slot10;wait;wait;wait;wait;wait;wait; slot10;wait;wait;slot10"



to jest jedyny skrypt jakiego kiedy kolwiek uzywalem


............................................
Sob Sie 20, 2005 9:15 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
jak widze taka nagonke to mi sie niedobrze robi. Wywalam ten skrypt i ucze sie to robic recznie (zreszta juz mi niezle idzie )

psutnik - a co to wogole za skrypt?

Kubiak - jeszcze raz powiesz do mnie kij i masz przekichane w szkole a to juz niedlugo...


............................................
Sob Sie 20, 2005 9:38 am


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Psutnik


Chief Warrant Officer
::: 727 :::
STEAM_0:1:1446793
wiek: 36
to jeszcze z czasow 1.5 jak byly problemy z menu kupowania i sie nie zamykalo jak sie normalnie bindowalo a pozniej i tak stwierdzilem ze najlepsze jest dopisanie do chodzenia "slot10"


u mnie to wyglada tak: bind "u" "+forward; slot10"


............................................
Sob Sie 20, 2005 9:43 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mario.B
xces


Ensign
::: 858 :::
STEAM_0:1:1984716
wiek: 52
kj15 napisał:
jak widze taka nagonke to mi sie niedobrze robi. Wywalam ten skrypt i ucze sie to robic recznie (zreszta juz mi niezle idzie )

psutnik - a co to wogole za skrypt?

Kubiak - jeszcze raz powiesz do mnie kij i masz przekichane w szkole a to juz niedlugo...


To nie jest nagonka na Ciebie tylko wypowiedzenie sie na temat ktory zaczales.

POZDRAWIAM


............................................
Sob Sie 20, 2005 10:06 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

Imo macie jakies dziwne podejscie do tematu. Skrypty sa po to, zeby ludzie mogli sobie ulatwiac zycie. Po to je tworcy gry wprowadzili (nie do czitowania, wbrew opiniom niektorych) i do tego maja sluzyc. Jesli komus sie to nie podoba, to jego sprawa i niech sobie skryptow nie uzywa, ale nie ma prawa mowic ze "kazdy skrypt smierdzi" (). Co nie jest zabronione jest dozwolone, ze skryptami jest podobnie.


............................................
Sob Sie 20, 2005 1:18 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Slayer
rn: SlaYer_prk.


Ensign
::: 968 :::
STEAM_0:0:5985037
wiek: 33
Zbanowany
Nie wiem po co te skrypty, ja wszystko robie ręcznie


............................................
Sob Sie 20, 2005 1:23 pm


•  Clan Destructive Socks
•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004