zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Dziwne...



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Od dnia wczorajszego mam taki drobny, choć irytujący, problemik z naszym boardem. Używam najnowszej wersji "ognistego lisa" i gdy wchodzę na board (po uprzednim zamknięciu przeglądarki) za każdym razem muszę się logować (klikać na przycisku 'loguj'), pomimo że mam wybraną opcję 'zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie'. Nie wiem ocb. Pozbyłem się wszystkich przechowywanych w przeglądarce haseł do stron, ponownie wprowadziłem swój login i hasło, zapamiętałem je i niby od razu mam dostępny board bez potrzeby logowania, ale to tylko tymczasowo. Po kilku zamknięciach przeglądarki i ponownych wejściach na nasze forum, znów muszę klikać na 'zaloguj'. Czy to tylko u mnie występuje coś takiego? Co zrobić, aby bez potrzeby klikania być automatycznie zalogowanym? Kasowanie kilkunastu haseł do WWW i ponowne ich wprowadzanie, aby tylko chwile cieszyć się tym automatycznym procesem jakoś mi się nie uśmiecha.

=======
Update:

Teraz znów zaczęło działać. Ponownie zaznaczyłem logowanie automatyczne i wszystko jest po staremu. Ciekawe na jak długo...


............................................
Czw Lip 06, 2006 8:25 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebastian
[anarchy|sq]


Commander
::: 2949 :::
STEAM_0:0:3474651
wiek: 37
FF wcale nie jest taki dobry jak go pisza, zapraszam do lektory w magazynie CHIP, lub Enter (nie pamietam w którym to było).


............................................
Czw Lip 06, 2006 9:02 pm


•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Vincent
[anarchy|sq] Vincent


Lieutenant Commander
::: 2480 :::
STEAM_0:1:3371707
wiek: 33
Dragunov uzywam tez fireffoxa najnowszego, mialem tak samo jak wpisywal fufufu.theborg.pl za kazdym razem ja kwchodzilem ale jak sobie zakladke zrobilem i przez nia wchodze to jest wszystko dobrze nie wiem ja k jest u Ciebie moze nawet w zakladce tak jest, ale mi pomogle


............................................
Czw Lip 06, 2006 9:08 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
sibo napisał:
FF wcale nie jest taki dobry jak go pisza, zapraszam do lektory w magazynie CHIP, lub Enter (nie pamietam w którym to było).


Dobrze, dobrze, ale do tej pory wszystko było w porządku. Teraz też jest, z tym właśnie drobnym, aczkolwiek irytującym, szczegółem. Nie ma o czym dyskutować - przeglądarki zmieniać nie mam zamiaru, szczególnie dla takiego śmiesznego "problemiku". Chcę się dowiedzieć co można ewentualnie na to poradzić, bo drażni mnie ciąłe klikanie 'zaloguj'. Używam Fire Foxa już wiele miesięcy i dotychczas logowałem się automatycznie, dopiero od wczoraj muszę się logować ręcznie. Dlatego chciałem się dowiedzieć, czy tylko ja mam to u siebie, czy może sprawda dotyka szerszego grona odbiorców i co ewentualnie można na to poradzić. Doraźne sposoby zapobiegania temu znam, ale mi chodzi o pozbycie się tego na dobre.



Ostatnio zmieniony przez dEx dnia Czw Lip 06, 2006 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Czw Lip 06, 2006 9:12 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Polecam:
1) Najlepiej wchodzić przez :: LINK ::
2) Jak już wchodzić, to zawsze z tego samego adresu.
3) Najlepiej zrealizować 1/2 prze zakładkę w folderze zakładek osobistych - 0 problemów od tego czasu.


............................................
Czw Lip 06, 2006 9:13 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
rain napisał:
Polecam:
1) Najlepiej wchodzić przez :: LINK ::
2) Jak już wchodzić, to zawsze z tego samego adresu.
3) Najlepiej zrealizować 1/2 prze zakładkę w folderze zakładek osobistych - 0 problemów od tego czasu.


Rain, przyznam się w sumie do czegoś, czego nie napisałem wcześniej. Wczoraj omyłkowo wszedłem na board bez poprzedzenia jego adresu o 'www' i od tego momentu zaczęła wyskakiwać prośba o ręczne logowanie. Zaraz sprawdzę Twoje sugestie i dam znać jak będzie wyglądać sytuacja. W każdym razie dzięki za wskazówki.

=======
Update:

Postąpiłem tak jak pisałeś w punkcie 1 i dodałem zakładkę odnoszącą się do adresu 'http://borg.org.pl/board'. Jak na razie wszystko działa bez zarzutów - tak jak dawniej.

Dzięki za pomoc!


............................................
Czw Lip 06, 2006 9:16 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
FF potrafi czasem przyfiksowac. Zamiast obrazka nic nie wyswietla, choc WIEM ze tam jest obrazek, WIEM ze sie wczytal i WIEM ze nie ma bledu w kodzie.


............................................
Pią Lip 07, 2006 12:09 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004