zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

System ostrzeżeń etap I - testy



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 11 z 11
Idź do strony   [1]  [-10]   Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
hehehe na serwie to ty zaczales (jak zwykle zreszta), tym razem tekstem o wykrywaniu czitów (górnolotnym as usual). I nie ściemniaj bo słowa "żal" nigdy nie uzywam bo mnie ten tekst zwyczajnie mierzi. Skoro cie nie ubodło to co napisałem to po co kłamiesz zeby miec argumenty?
"kiepawe argumenty" ? Prawda w oczy dzieciaku, wracaj do mamy bo pewnie kaszka na stole i bedzie lanie jak sie spóźnisz.
Widze ze jedynymi twoimi "niekiepawymi argumentami" sa wyzwiska - jak zwykle zreszta, a dlaczego tak sie dzieje tez opisalem wyzej.
Powróce do powyższych życzen - miłej terapii
dla mnie EOT - niczego sie przez ten rok nie nauczyłeś.
pozdrawiam


............................................
Sob Sie 05, 2006 3:07 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
Rzeczywiscie niezly argument "idz bo kaszka czeka i bedize lanie" :rotfl: :rotfl: myslalem ze przynajmniej troszke intelektu w ~30 letniej glowce jest ale widac ze nie bardzo ;/
Z czym niby sciemniam? Widze ze chwytasz sie kolejnych argumentow z dupy ze teraz niby ja bajki wymyslam i probuje cos wymyslic na Ciebie. I sry to nie wyzwiska, to cala prawda, widac za bardzo boli ;/


elo rap kanciapa pozdro 5-10-15 siem ziom buchh hawudepe zioooom a no i ZAL ZIOM ZAL o_O

Bueh podziekowal. Zegnam.


............................................
Sob Sie 05, 2006 4:35 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Camel


Chief Junior Grade
::: 470 :::
wiek: 35
Bolo napisał:
hehehe na serwie to ty zaczales (jak zwykle zreszta), tym razem tekstem o wykrywaniu czitów (górnolotnym as usual). I nie ściemniaj bo słowa "żal" nigdy nie uzywam bo mnie ten tekst zwyczajnie mierzi. Skoro cie nie ubodło to co napisałem to po co kłamiesz zeby miec argumenty?
"kiepawe argumenty" ? Prawda w oczy dzieciaku, wracaj do mamy bo pewnie kaszka na stole i bedzie lanie jak sie spóźnisz.
Widze ze jedynymi twoimi "niekiepawymi argumentami" sa wyzwiska - jak zwykle zreszta, a dlaczego tak sie dzieje tez opisalem wyzej.
Powróce do powyższych życzen - miłej terapii
dla mnie EOT - niczego sie przez ten rok nie nauczyłeś.
pozdrawiam


OMG, z calym szacunkiem poznalismy sie w realu i jakos nic do Ciebie nie mialem, ale jezeli chodzi o wykrywanie czitow (tak jak to KiLiK powiedzial) to akurat nie jestes guru . Ja KiLiK'a znam bardzo dlugo i wiem jedno, ze sklonnosci do fantazjowania nie ma. Jezeli chcecie sie jezdzic to wlazcie na priv'a, bo z tego co widze to miedzy innymi takze za Twoją sprawa robi sie tu szopka i pokazywanie kto lepiej po kim pojedzie. Nawiazujac do sztuk walki, to moze przelej ich glowna wartosc na real, czyli, zeby nie robic nic na pokaz .
Pozdro.


............................................
Sob Sie 05, 2006 7:55 pm


•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
camel wtraciles sie, ale nieco odbiegłes od merytoryki tematu... Chodziło o straszczenie rozmowy na serverze, a nie o celność spostrzezenia kilika, chodziło o to ze było pretekstem z jego strony do zaczecia sprzeczki. A co do pokazywania czegokolwiek... nie przypominam sobie zebym cokolwiek pokazywał... raz jedyny pokazywałem gandalfowi norrisowe kopniecia (pamietam dobrze bylo u dexa na imprezie) i nie po to zeby sie chwalic a zeby zrobić mu przyjemność bo prosił. Zreszta... widziales zebym sie w szczecinie popisywał? Nie lubie tego. A co do tej rozmowy to nie chce mi sie jej ciągnąc bo do niczego ona nie prowadzi.
Przedstawienie mozna zakonczyc mysle...
pozdrawiam


............................................
Sob Sie 05, 2006 9:55 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
Cytat:
A co do gg czy prywatnych kontaktow, boisz sie publiki? Czyzbys sie bał ze podobnie jak w szkole czy na podwórku ludzie sie beda z ciebie brechtali?
słusznie!




Pozdro 5-10-15


............................................
Sob Sie 05, 2006 10:36 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
KILIK napisał:
Cytat:
A co do gg czy prywatnych kontaktow, boisz sie publiki? Czyzbys sie bał ze podobnie jak w szkole czy na podwórku ludzie sie beda z ciebie brechtali?
słusznie!




Pozdro 5-10-15

pozdrawiasz mnie w imieniu calego 5 10 15? dziekuje - przedstawicielem cie mianowali?
Koleś jestes masakrycznie żałosny, ustąpiłem ci jako głupszemu, ale nawet tego nie potrafiles zrozumiec? Twoja głupota mnie naprawde poraża.
pozdrawiam


............................................
Sob Sie 05, 2006 11:22 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Qj


Lieutenant
::: 1992 :::
wiek: 37
bolo przestan sie z nim pierdolic zbanuj go i koniec


............................................
Sob Sie 05, 2006 11:35 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
"...brzytwy sie chwyta."

Oj kto tu jest zalosny ten jest ;-] nawet Twoj elo ziomek Cie poratowac chce i zacheca Cie do banowania, no dalej DO IT!


a no i pare postow wczesniej zapomniales sie przyczepic tam przeciez bylo wiecej Twoich ulubionych pro elo slowek specjalnie dla Ciebie
"elo rap kanciapa pozdro 5-10-15 siem ziom buchh hawudepe zioooom a no i ZAL ZIOM ZAL o_O "

a tak apropo jezli nie rozumiesz pewnych rzeczy i nie wiesz ocb to ich nie komentuj ;] bo wlasnie wykonales autodissa chlopie(dziewko?).


............................................
Sob Sie 05, 2006 11:53 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
moj elo ziomek? Qjta nawet dobrze nie znam, a rozmawialem z nim bodajrze raz w zyciu. A kto sie camelem posilkuje? Poratowac? Camel sam z siebie nie bywa taki wylewny, ale nie chcialo mi sie tego komentowac... a o brzytwie.. juz nawet interpretujesz po swojemu kazde moje slowo aby tylko miec pretekst zeby mi poublizac, ale zakrzywianie rzeczywistosci na własny użytek masz w małym palcu - jak wyzej pisałem - elo patologicznych tekstow nie da sie obecnie nie rozumiec bo cala masa podobnych tobie dzieciakow sie nimi porozumiewa z otoczeniem.
Nawet pościemniać sie nie zawahałes zeby tylko pierdoły nawypisywać (jak to pisałem "żal" na serwerze bez przerwy i ze to niby ja zaczałem dyskusje na serwerze). Tyle o twojej brzytwie
Skończ już koleś bo to naprawde jest płytkie i żałosne co piszesz, wytykasz mi własne błędy i ułomności dopatrujac sie ich na siłe w miejscach gdzie ich niema
Mnie by to dało do myslenia, ale Ciebie widać myslenie cholernie boli - współczuje i koncze, nawet tu zagladał nie bede bo mi sie pewnie nie bedzie chciało.
Nie życze ci źle, ale zmień sie chłopie bo tak daleko nie zajedziesz.
pozdrawiam


............................................
Nie Sie 06, 2006 12:23 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
Jakos na zycie nie narzekam wiec wiesz co sobie mozesz i gdzie "zachowac" swoje rady ;] Tymbardzije ze nie zamierzlabym korzystac z rad czlowieka ktory przegral swoje zycie ;]


ELO ELO CZY DWA ZERO ( nie zapomnij sie przyczepic ze napisalem ELO i ze napisalem CZY BUAH)

A takie zachowanie juz dawno przyuwazylem u Ciebie - BLA BLA BLA - koniec argumentow - ucieczka. no to elo


I own U, Its NP

UPD: A no i co do Camela to nic mi nie wiadomo o tym ze sie nim posilkuje, a chlopak widac bywa wylewny jak to powiedziales. To tez niski arg z Twojej strony ;F
A ten kolo co powiedzialem ze Twoj elo ziomek, tutaj nie ma nic do tego czy go znaczy czy nie, widac koels stwierdzil ze stanie po Twojej stronie dlatego uzylem tego zwrotu - i widzisz, trzeba sie go bylo posluchac, mniej by Cie zabolalo.


............................................
Nie Sie 06, 2006 12:51 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


hasbender
rage against the machine


Ensign
::: 854 :::
STEAM_0:0:1789034
wiek: 35
KILIK napisał:
Jakos na zycie nie narzekam wiec wiesz co sobie mozesz i gdzie "zachowac" swoje rady ;] Tymbardzije ze nie zamierzlabym korzystac z rad czlowieka ktory przegral swoje zycie ;]


ELO ELO CZY DWA ZERO ( nie zapomnij sie przyczepic ze napisalem ELO i ze napisalem CZY BUAH)

A takie zachowanie juz dawno przyuwazylem u Ciebie - BLA BLA BLA - koniec argumentow - ucieczka. no to elo


I own U, Its NP

JO JO MADAFAKA JO, HEJ NIGGA MAFIA CIE SCIGGA.
:: LINK ::

Gratulacje, właśnie wygrałeś kłótnie przez internet! Twój penis urósł o 2mm i awansował na 3 level! Z ramienia Instytutu Matki i Dziecka otrzymujesz w nagrode ten pamiątkowy portret oraz statuetke LOL27 fundacji Blog27 za bycie trendy!



............................................
Nie Sie 06, 2006 7:38 am


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
DZIEKUJE DZIEKUJE!!!

Ale czemu nie dostalem swojego portretu tylko Twoj?


............................................
Nie Sie 06, 2006 9:31 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Krzyk
[anarchy|sq] ^Krzyk


Chief Junior Grade
::: 363 :::
STEAM_0:1:6105498
wiek: 34
ostrzeżeń: 2
Omg, zaprzestańcie już te publiczne igranie ze sobą. Nic do Was osobiście nie mam, ale gdy któryś z forumowiczów wchodzi na do tego działu, czyta nazwę tematu (system ostrzeżeń) i myśli, że poczyta coś na temat, to tutaj pojawiają się takie posty. Przeklinanie w "ładny sposób", offtopic i "kłótnia". Mimo, że z początku rozmowa była jeszcze na temat, sprowadziła się na dwie różne ścieżki. Naprawdę popieram w tym momencie Qj'a, Bolo. Sądzę, że jest tutaj dużo więcej osób, które wolałyby, żebyście poszli na priv.

"myslalem ze przynajmniej troszke intelektu w ~30 letniej glowce jest ale widac ze nie bardzo ;/"

"Widze ze jedynymi twoimi "niekiepawymi argumentami" sa wyzwiska" - Co popieram z tego co widzę.

"Koleś jestes masakrycznie żałosny, ustąpiłem ci jako głupszemu, ale nawet tego nie potrafiles zrozumiec"

"Tymbardzije ze nie zamierzlabym korzystac z rad czlowieka ktory przegral swoje zycie ;] "

I ostatnie....
"Jezeli chcecie sie jezdzic to wlazcie na priv'a" - albo otwórzcie swój własny temat.

Pozdrawiam

Ps: Hasbender ... Sam wymyśliłeś ?


............................................
Nie Sie 06, 2006 10:37 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Ziper
Mictlan*


Lieutenant Junior Grade
::: 1431 :::
STEAM_0:0:6880439
wiek: 35
Chlopaki powtarzam po raz enty na tym forum " Peace and Love "


............................................
Nie Sie 06, 2006 12:05 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


hasbender
rage against the machine


Ensign
::: 854 :::
STEAM_0:0:1789034
wiek: 35
Ziper napisał:
Chlopaki powtarzam po raz enty na tym forum " Peace and Love "

Chlopaczków to masz w burdelu, zapraszam tam. Nie ma to jak głupia riposta na głupi post.


............................................
Pon Sie 07, 2006 2:26 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 11 z 11
Idź do strony   [1]  [-10]   Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004