zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Czy koncert zyczen na Anarchii sie przyjal?



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Kajtek tobie się podoba koncert bo wbijasz na anarchie i wybierasz 5 razy różne awp pod rząd. A jak ci się skończą mapy do wychodzisz i wracasz a jakiś czas i znowu to samo. Niektórych już mdli na widok awp

Może rozwiązanie markoffa sie sprawdzi, wyglada ciekawie


............................................
Sro Sie 09, 2006 1:12 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
No niestety mi koncert jakos tez sie przestal podobac. Przegladalem mapki i zauwazylem, ze polowy z nich to nie gralem juz z pol roku. Nie mam nic przeciw koncertowi, ale jakos inaczej go sobie wyobrazalem.


............................................
Sro Sie 09, 2006 1:44 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
CZL@PER napisał:
Kajtek tobie się podoba koncert bo wbijasz na anarchie i wybierasz 5 razy różne awp pod rząd. A jak ci się skończą mapy do wychodzisz i wracasz a jakiś czas i znowu to samo. Niektórych już mdli na widok awp


czlaper, to nic trudnego wystarczy ze mnie bedziesz zabijac i wybierzesz inne mapy zapytaj sie innych DSów - przeciez ja gram jak bot jak wpiszesz bot_stop 1 to najpewniej stane w miejscu

a ten pomysl markoffa... trudno ocenic... pewie wyszloby w praniu czy dobrze by sie sprawowalo. Ale czy jest do tego gotowy plugin do amx? Ja tam wolalbym koncert ( ) ale jak juz koncert mialby byc wylaczany to za nic nie chcialbym, by znowu byl zwykly mapcykl. Mapcykl ssie. Wiec lepsze byloby juz votowanie


............................................
Sro Sie 09, 2006 1:52 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Kajoth napisał:
pomysl markoffa... trudno ocenic... pewie wyszloby w praniu czy dobrze by sie sprawowalo. Ale czy jest do tego gotowy plugin do amx? J
Jest tyle ze trzeba by go wziasc z NSa i dodac do CSa. Akurat teg o nie robilem - z tym pluginem , bo nigdzie poza Ns'em nie byl on potrzebny jak na razie. Ale nie sadze zeby bylo z tym wiecej roboty niz z koncertem. A wprost przeciwnie

Pozdrawiam


............................................
Sro Sie 09, 2006 1:55 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Spe3dy
Cheetah; spidi*


Commander
::: 2805 :::
STEAM_0:0:1184706
wiek: 34
CZL@PER napisał:
Kajtek tobie się podoba koncert bo wbijasz na anarchie i wybierasz 5 razy różne awp pod rząd. A jak ci się skończą mapy do wychodzisz i wracasz a jakiś czas i znowu to samo. Niektórych już mdli na widok awp

Może rozwiązanie markoffa sie sprawdzi, wyglada ciekawie

hahah a[ptrzeciez kajot grac nie umie ja go zabije z palcem na monitorze to ja dzisiaj pięć razy pod rząd wybierałem mapę

a co do pomysłu markoffa - moim zdaniem zły pomysł... znaczy w NSie to mi się podoba, bo to jest rzeczywiście fajne, ale tam sa dwa rodzaje map i przewaznie polowa osob jest za deadmeczem a polowa za teamplayem a potem jak zostaje jedna z tego rodzaju a druga z tego, to juz ludzie wybieraja.
n anarchii bedzie tak, ze te losowe 8 map, to bedzie 7 nieznanych, i jedna znana. wszyscy zaglosuja na ta jedna znana.... i znowu bedzie grane w kolko 10 map ;/


............................................
Sro Sie 09, 2006 2:50 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Wlasnie nie - bo czesto na bardziej popularnych serwerach niz nasz Ev.Dome jest sytuacja taka ze glosuje sie na dwie mapki tego samego typu (tak wychodzi z rozkladu glosow) i potem wybiera sie popularniejsza z nich.

Cytat:
n anarchii bedzie tak, ze te losowe 8 map, to bedzie 7 nieznanych, i jedna znana. wszyscy zaglosuja na ta jedna znana.... i znowu bedzie grane w kolko 10 map ;/


OK, to w takim razie inny pomysl .

Podzielic wstepnie mapki na 2 grupy
- oklepane
- i te inne

I glosowac nie na pojedyncza mape tylko na zestaw 2 map, ktore musza isc jedna po drugiej. W takim zestawie ZAWSZE jedna mapa bedzie losowana z 1 grupy i jedna z 2 . I nie bedzie wyboru - mapy mniej znane bedzie TRZEBA grac na rowni z tymi oklepanymi. Przynajmniej raz na 2 mapy

Pozdrawiam


............................................
Sro Sie 09, 2006 6:32 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mister
[anarchy|sq] Mister


Commander
::: 2739 :::
STEAM_0:1:6987721
wiek: 31
mi tez koncert nie odpowiada, caly czas mapy awp albo ka_, nawet natknelem sie na wyzwisko za to ze wybralem mape ktora ja lubie, a ktos nielubil ;]


markooff dobrze mysli, tyle ze teraz tez nasuwa sie problem bo z tym mapek innych wkoncu zagraja kilka i znow zaczna wybierac tylko te kilka bo beda uwazac je za fajne, i wtedy trzeba bylo by je dawac do oklepanych, a w oklepanych beda wybierac stare oklepane itd...

Co sie nie wymysli i tak beda jakies wady

A mam takie pytanie dlaczego zrezygnowano z mapcykla ? do tej pory myslalem ze z powodu tego ze jak jest 4-5 typa a zmienia na duza mape i jest to nudne szukanie siebie, ale na to sposob jest prosty - votemap w konsoli.


............................................
Sro Sie 09, 2006 6:54 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Junior Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
No moznaby do tego systemu dodac jakis maly licznik, ktory zliczalby jak czesto sa grane mapy . I w zaleznosci od czestosci - raz na pare dni zmienialyby sie sklady obu grup map (czesto grywanych i tych nie ) To byloby nawet dosc proste do napisania i nie zjadaloby prawie nic mocy.

Pozdrawiam


............................................
Sro Sie 09, 2006 7:03 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Na pewno jest sprawiedliwiej niz na Uni, gdzie zwykle wybieraja mapy Wardeni .

Co do wspolnego vota to na pewno na przemian raz same mniej znane mapki, a raz czesciej. Mieszanie map w jednym vocie spowoduje, ze zawsze wygra ta popularniejsza.

BTW a to na benefis nieznajomosci mapek. Wiem, ze widzialem w menu jakiegos admina czy tez wota na mapke mapki z opisami. Czyli zamiast cs_office pisalo Office Complex, zamiast de_train pisalo The Trainyard a zamiast cs_estate pisalo Zaphods Estate.

Moze to byloby wyjscie? Oprocz nazw map zeby na liscie byl krotki opis. Wprawdzie ciezko opisac mapy i wygladaloby wiejsko, ale zawsze bylaby to jakas pomoc w rozeznaniu sie. Bo o miniaturkach map w liscie to moge sobie pomarzyc.


............................................
Czw Sie 10, 2006 12:20 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004