zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Jestem pierwszym statsiarzem :P



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Niestety panowie, lajf is brutal. Od pewnego czasu zauwazylem, ze jak lacze sie poprzez serwer z netem jest generalnie zle. Transfer plikow spada mi z 240-250 KB/s do 50-60 KB. To jest jeszcze do zniesienia, nie sciagam wielkich plikow. Problem tkwi jednak w tym, ze Win 98 slabo sobie radzi z tym laczem. Problem pierwszy to to, ze po wlaczeniu Win 98 (w nim gram w CS-a), musze odczekac kilka minut na uruchomienie wewnetrznej sieci. To takze od biedy da sie scierpiec. Od kilku dni jednak mam przerwy w polaczeniach, co chwile mi siada siec pod Win 98, a na serwerach mam lagi rzedy 200-300. Po przepieciu kabli ping sie stabilizuje do 80-90, siec laduje sie bezposrednio po uruchomieniu kompa i jest stabilna.

Nie wiem co jest tego przyczyna, ale nie moge sobie pozwolic na taki dyskomfort psychiczny. Dzieki serwerowi praktycznie nie moge grac w CS-a. Dlatego na czas mojego grania postanowilem przepinac kable i odlaczac serwer. Gram zazwyczaj w weekendowe wieczory i wtedy serwer bedzie czesto odcinany. Piatki, soboty, niedziele, od 20 do 2-3 w nocy, chociaz nie zawsze. Lajf is brutal, nie wiem co tam Holy poustawial na serwerze, ale ja place duze pieniadze za net i nie zamierzam sie meczyc przy graniu.

Dlatego nie przejmujcie sie, jak jakiegos wieczoru nie bedziecie mogli wejsc na nasza strone. Najwyzej sprobujcie pozniej, lub na drugi dzien. Chyba, ze potraficie sami jakos temu zaradzic, ja sie nie znam w tych sprawach.


............................................
Pon Gru 08, 2003 12:43 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
no ty to masz poroblemy jak mi spada do 6kb\s to sie ciesze jak gwizdek hyhyh ile plecisz za lacze???????


............................................
Pon Gru 08, 2003 9:47 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Za lacze place okolo 500 zlotych miesiecznie po przeliczeniu. Ale nie w tym rzecz. Troche denerwuje, ze mam transfer plikow 4 razy mniejszy niz rzeczywisty. I to nie jest wina mojego providera. Ja faktycznie mam 2 Mbity IN. Strona i serwer nie moga obcinac mi tego, one obcinaja OUT, czyli moga przyciac te 0.5 MBita ktore mam na wyjsciu z serwera. IN nie moze byc zapchany, bo po mojej stronie IN to po waszej OUT. A jedyny IN przez jaki serwer moze byc zapchany, to dane na niego wysylane, czyli newsy i komentarze na strone oraz posty na forum. Strona nie generuje jednak az takiego ruchu. Najprawdopodobniej Linux na serwerze sam sobie ustawil podzial Sieci miedzy serwer a siec, a serwer a moj komputer.

Troche ciezka jest konfiguracja Win 98 pod tym wzgledem. System nie jest tak dopracowany do pracy w sieci wewnetrnej jak Win 2000 pod ktorym pracuje. Nawet glupi restart kompa pod Win 98 sie krzaczy. Jak mam podlaczony do serwera, to w momencie restartu wyswietla sie plansza "Mozesz teraz bezpiecznie wylaczyc komputer", ale nie resetuje sie, musze to robic recznie. Ale dlaczego siec mi co chwile pada i czemu inicjalizuje az kilka minut?

Rozmawialem w nocy z Holym, powiedzial ze sie temu przyjrzy w wolnej chwili.


............................................
Pon Gru 08, 2003 11:11 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
Karbulot napisał:
Za lacze place okolo 500 zlotych miesiecznie po przeliczeniu. Ale nie w tym rzecz. Troche denerwuje, ze mam transfer plikow 4 razy mniejszy niz rzeczywisty. I to nie jest wina mojego providera. Ja faktycznie mam 2 Mbity IN. Strona i serwer nie moga obcinac mi tego, one obcinaja OUT, czyli moga przyciac te 0.5 MBita ktore mam na wyjsciu z serwera. IN nie moze byc zapchany, bo po mojej stronie IN to po waszej OUT. A jedyny IN przez jaki serwer moze byc zapchany, to dane na niego wysylane, czyli newsy i komentarze na strone oraz posty na forum. Strona nie generuje jednak az takiego ruchu. Najprawdopodobniej Linux na serwerze sam sobie ustawil podzial Sieci miedzy serwer a siec, a serwer a moj komputer.

Troche ciezka jest konfiguracja Win 98 pod tym wzgledem. System nie jest tak dopracowany do pracy w sieci wewnetrnej jak Win 2000 pod ktorym pracuje. Nawet glupi restart kompa pod Win 98 sie krzaczy. Jak mam podlaczony do serwera, to w momencie restartu wyswietla sie plansza "Mozesz teraz bezpiecznie wylaczyc komputer", ale nie resetuje sie, musze to robic recznie. Ale dlaczego siec mi co chwile pada i czemu inicjalizuje az kilka minut?

Rozmawialem w nocy z Holym, powiedzial ze sie temu przyjrzy w wolnej chwili.
to ze nie chce ci sie restartowac to wina pracujacych programow takich jak GG polaczenie z internetem musisz przed restartem pozamykac te programy rozlaczyc polaczenie jak tego nie zrobisz to na 99% ci sie zawiesi mialem takie cos


............................................
Pon Gru 08, 2003 9:08 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Nie pracuja zadne programy. Zadne GG ani inne. To co pracuje w tle, to ladowane domyslnie komponenty niezbedne do pracy samego systemu. Poza tym te same aplikacje rezydentne nie zawieszaja systemu jesli mam ustawione normalne polaczenie nie poprzez serwer.


............................................
Wto Gru 09, 2003 12:45 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Powiem jednak, ze cos tu jest chyba nie tak. Pare razy zauwazylem, ze pisaliscie, ze ktos tam gdzies postawil serwer i gralo sie dobrze, choc graczy bylo wiecej a lacze slabsze. Moze dlatego tez na CC moze w miare bezstresowo grac tylko 4-5 graczy. Wydaje mi sie, ze serwer nie jest skonfigurowany zbyt dobrze.


............................................
Sro Gru 10, 2003 11:10 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
A tak sobie testuje czy działa statsiarstwo
Witam ponownie całe grono BORG-owe

p.s. o lol coś nie tak jest heh sorki to nie ja


............................................
Nie Sty 11, 2004 9:18 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


GunloK


Lieutenant Junior Grade
::: 1160 :::
STEAM_0:0:438494
wiek: 36
WE ARE BACK!!! teraz troche BORG'a rozreklamowac i bedzie dobrze
(cholera w koncu to dziala, codziennie wchodzilem zeby sprawdzic czy dziala )


............................................
Nie Sty 11, 2004 9:54 pm


•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Cos sie chrzani panowie. Jak sie pisze nowy temat, to dopisuje sie do innego postu zmieniajac temat starego. Sledz pracuje nad tym.


............................................
Nie Sty 11, 2004 11:23 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Karbi, jezeli bedziecie potrzebowac pomocy, to dajcie mi znac. Chetnie sie tym zajme.


............................................
Nie Sty 11, 2004 11:27 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004