zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

CHWDP - czyzby nowe znaczenie?



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny

GunloK


Lieutenant Junior Grade
::: 1160 :::
STEAM_0:0:438494
wiek: 35
CHowaj Windowsa Do Piwnicy. Nie wiem czy slyszeliscie o akcji policji na Slasku. Otoz sledza po IP ludzi uzywajacych programy p2p i sprawdzaja czy udostepnia jakies mp3, warez, filmy, itd. Pozniej jakby nigdy nic, przychodza do admina sieci i prosza o adresik delikwenta (przy okazji 2 palki i informatyk sprawdzaja serwer sieci). Po tym z ladnym nakazikiem przychodza i robia rozpizdziel. Znajda jedna nielegalna rzecz na kompie, biora calego kompa i cala nielegalna zawartosc sobie wyceniaja ;D oczywiscie komputerka juz nie zobaczysz, najwyzej rachuneczek przy okazji zajrza do plyteczek. Biora wszystkie nielegale, kara za nielegalne oprogramowanie to chyba 200% jego orginalnego odpowiednika (uf co by bylo jak by znalezli 3Dstudio Max) Slyszalem o pajacu z innej sieci z mojej wsi, ktorego wlepili na 66 520zl!! Jedno szczescie ze jeszcze nie mial wszystkiego na kompie, bo ostatnio bracik mu kompa sformatowal
Moja mama oczywiscie panika, teraz jak slyszy dzwonek to leci do okna zeby zobaczyc czy przypadkiem nie ma policji Ja jestem czysty, wczoraj z braciszkiem na prosbe mamuski, wszystkie nielegale do babci wywiezlismy, a z twardego zrzucilem na inny twardy i tez do babunki. Teraz oczywiscie siedze na mega-legalnym Linuxie Linux r0x0r jesli sie umie nim poslugiwac


............................................
Wto Gru 02, 2003 9:30 pm


•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

Nieeeee, znaczenie pozostalo to samo. W naszym pieknym kraju moga kogos pokarac albo za rozpowszechnianie albo za wykorzystywanie do celow zarobkowych (np. do pracy w firmie). Za samo posiadanie i odsluchiwanie w domowym zaciszu nic nikomu zrobic nie moga.
Inaczej ma sie sprawa z rozpowszechnianiem - to jest karane (np. sharing w kazie, bit torrencie, osiolku itp.), lecz tu mozna zrezygnowac z uploadow albo sciemniac, ze sie jest laikiem i sie o tym nie wiedzialo
A co do Slaska, to podobno 90% z tego to plotki - narod w pogoni za sensacja lyknac moze sporo.


............................................
Wto Gru 02, 2003 11:20 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
to nie plotka mam jednego znajomego z tamtego rejonu i tez miał najazd "suk" i też ma na gadu opis CHWDP - czyli chowaj warez do piwnicy tyle że on byl czysty bo miał linucha, a na linuchu się nie znali ehhe to łosie.


............................................
Wto Gru 02, 2003 11:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Vigee
Wait For Me


Captain
::: 3234 :::
STEAM_0:0:112621
wiek: 42
A moim zdaniem jest to zorganizowana akcja zwolennikow Linucha - bo wiadomo: Gdzie Bill niemoze tam Pingwin pomoze.
To wszystko to jest jedna wielka konspiracja majaca na celu zwiekszenie liczby osob dzialajacych na linuszku

Jednak prawda jest to co powiedzial zszywka Moga ci kolo zada polatac jesli tego nie rozprzestrzeniales. Jesli udostepniales kazaa, emule, ftp - tu moga sprawdzic konta - jesli jakies jest do mp3 lub filmy to kara. Jesli jednak na ftp udostepniales tylko dokumenty zrobione wlasnorecznie albo wlasne mp3 to tez moga sobie ...... no wiecie co.

Jednak sciema nie jest to ze TPSA (miedzy innymi) dostaje dziennie kilkadziesiat maili do Warnera i innych wytworni filmowych o tresci mniej/wiecej takiej (przetlumacze bo niepamietam oryginalu zbyt dobrze):
Na to xxx.xxx.xxx.xx zostal sciagniety fvsj-dv.avi (freddy vs jason.avi). Jest to nielegalna kopia. Prosimy o odciecie danego IP od internetu. W razie niewykonania prosby uslugobiorca i uslugodawca zostana podani do sadu.
Widzialem taki mail na wlasnie oczy i zrobilem pieknego karpika

Co tez jest ciekawe widzialem rekordowa ilosc programow p2p na jednym kompie (gosc mial ich chyba z 8) i jeszcze klient do mojego kolesia z ryjem ze mu net scierwi


............................................
Sro Gru 03, 2003 12:31 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Kilka lat temu bylem swiadkiem, jak na szczecinskiej gieldzie (stadion Pogoni) dwoch niebieskich pajacow podeszlo do zoltka, ktory handlowal plytami Audio (tlocznie made in USSR). Zotlet zielony ze strachu, a my z kolesiem stoimi i patrzymy. Czekamy az zwina caly jego majdan. A oni wybrali dwie plytki, wyjeli 30 zeta, zaplacili i grzecznie odeszli.

U mnie w Skive jeden znajomy ma kumpla gliniarza. Niedawno sobie kupil kompa i ten gliniarz przychodzi go w tym poduczac. Przynosi plytki z wypalonym softem. W ramach rewanzu koles daje mu spiracone katy dekodujace kanaly satelitarne, ktorte panowie policjanci ogladaja sobie w swoich domach.

Taka jest rzeczywistosc.


............................................
Sro Gru 03, 2003 1:26 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A to znalazlem na forum misia:

Kiedy przyjda przeszukac dom,
Ten, w którym mieszkasz chlopie,
Kiedy sprawdza twój CD-ROM,
I na plytach nagrane kopie,
Gdy pod drzwiami stana, i noca
Nakazem w dloni w drzwi zalomoca -
Wiesz o jaka im chodzi zbrodnie?
Sciagales pliki
Przez dwa tygodnie.
Juz przed twym domem setki sa glin,
Dokad uciekac? Chyba do Chin.
A wszystko przez to, ze owe dane,
Wprost z Ameryki byly pobrane
Co czyni z ciebie kogos gorszego,
Nizli morderce wielokrotnego...
Kidys przyjda napewno pogrzebac ci w kompie
moze sie zlituja, w co szczerze watpie,
jak GROM w nocy przez dach sie wkuja,
plyty polamia, save'y skasuja,
zniknie na zawsze w Fifie kariera,
znów w nfs'a startujesz od zera,
choc w call of duty wojne wygrales,
choc wiele nocy przez to zarwales,
brak u nich skrupułów, litosci nie maja,
za dyskutowanie zarobisz pał±,
nie pomoga płacze ,ani lamenty
caly twój hardware w foli zapięty,
juz biurko puste, juz wiatrak nie chuczy
moze mnie w koncu to cos nauczy,
mijaja godziny, mijaja dni,
chyba oszaleje, wciaz komp mi sie sni,
dzwonie na paly, moze cos da sie zalatwic,
jakis glina mówi: musze pana zmartwic,
tutaj jest Polska, tu cuda sie dzieja,
kompa pan oddal przebranym zlodziejom,
jaki jest moral mojej definicji?
profilaktycznie nie wpuszczaj policji


............................................
Sro Gru 03, 2003 11:56 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gandalf Szary
c18 | Ugly Betty


Commander
::: 2738 :::
STEAM_0:1:135014
wiek: 47
Ja natomiast czytalem, ze w Polsce jest tylko jeden biegly sadowy, ktory to moze orzekac czy dane oprogramowanie jest legalne czy tez nie. Z tego powodu umarzane jest wiekszosc postepowan przeciwko naszym "stadionowym" piratom. Moge sie mylic oczywiscie


............................................
Sro Gru 03, 2003 12:12 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

Buhahahaha, mocny ten poemat Karbi. "Pan Tadeusz" wysiada


............................................
Sro Gru 03, 2003 2:21 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
eheh karbi dobry ten morał na koniec, chyba trzeba sie do niego zastosować
a tak btw: u mnie ostatnio też niebiescy wpadli do kafei, kto¶ z "konkurencji" dam im cynka więc zawitali do mnie szukali szukali, przewertowali wszystkie kompy i nic, no to jeszcze raz zrobili wszystko od nowa i znowu nic nie znaleĽli, żeby¶cie widzieli ich miny hehe, z lekka byli zdziwieni że nie mam piratów, ale żeby się czepic to powiedzieli tak: "o widze że mam Pan dema gier poinstalowane, a wie Pan że trzeba mieć licencje na demka" hehe wtedy już lałem ze smiechu hehe na demka licencje heheh ok uspokoiłem się i wytłumaczyłem im co i jak, ze demka s± za friko w necie a notki doł±czane do demek mówi± wyraĽnie ze mozna z nimi robić sobie co się chce (bez modyfikowania oczywi¶cie) dali sobie spokój wtedy. Dobre jeszcze było jak usiedli na głównego kompa (serw na linuchu) go¶ciu usiadł, patrzy zastanawia się poczym pyta ee to jest linux tak? na co ja no tak, od razu zszedł z kompa ehhe nawet nie zagl±dał co mam na dysku my¶leli że dostan± łapuwe odemnie a tu lipa zawiedli się biedacy


............................................
Sro Gru 03, 2003 2:25 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

Cytuje
"Ludzie zachowajcie spokój i nie nakręcajcie obrotów w sklepach i nie nakręcajcie siebie na wzajem - to także cytat z jednego z forów internetowych.

Ale wniosek z tej rozmowy Lechu może być taki - domowi użytkownicy nielegalnego oprogramowania mog± na razie spać spokojnie.

Psychicznie powinni czuć, że s± piratami, natomiast tak jak słyszeli¶my najprawdopodobniej nikt ich nie odwiedzi."

Wiecej tutaj :: LINK ::


............................................
Sro Gru 03, 2003 11:14 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


CUDOTWÓRCA


Ables Man
::: 18 :::

To ja ci powiem lepszy dowcip.Mieszkam na Śląsku aler na szczęście mój komp nie jest w sieci ani nie ma modemu. Jednak mój kumpel któremu porzyczyłem pewien CD z "ustawkami" kibiców Górnika Zabrze i Legii pokazał to swojemu znajomemu który okazał się policjantem. Nie dalej jak 24 godz. później pojawili się u mnie pałkarze z Informerem i skasowali mi kompa (razem z monitorem - co jest dla mnie poważną zagadką). No cóż muszę się wam przyznać z miejsca że mój windows był prawie orginalny tak samo zresztą jak office i Auto Cad. Następnego dnia ja sam dostałem wezwanie na komendę wojewódzką do działu przestępst gospodarczych gdzie odbyłem poważną rozmowę z jakimś szychą.I o dziwo w związku z tym że nie miałem kompa podłączonego pod net uznali że wykożystywałem te programy do prywatnej działalności i mi je tylko skaowali...Życie czasami jest piękne... :devil:


............................................
Czw Sty 15, 2004 11:24 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


GunloK


Lieutenant Junior Grade
::: 1160 :::
STEAM_0:0:438494
wiek: 35
wow w sumie miales szczescie, ale mi sie wydaje ze oni raczej nie mieli prawa kasowac programowz twojego kompa...


............................................
Czw Sty 15, 2004 4:54 pm


•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

A to z mojej sieci . Mail z prosba o odlaczenia danego ip , przyszedl do adminow z tpsa .

> Infringement Detail:
> Infringing Work: Freddy Vs. Jason - DVD
> Filepath: filmy\FREDDY.VS.JASON.DVDRip.XviD-DiAMOND\
> Filename: dmd-fvj.avi
> First Found: 3 Jan 2004 12:14:11 EST (GMT -0500)
> Last Found: 3 Jan 2004 12:14:11 EST (GMT -0500)
> Filesize: 713,786k
> IP Address: 213.25.189.2
> Network: DirectConnect
> Protocol: DirectConnect
> Username: [PL]Leon_pas

Jak widac juz nas chca scigac, kolega Leon wystawil film po DC !
Ludzie czy wy macie nie pokolei w glowach ?
Jest zakaz wystawiania komukolwiek i jakkolwiek tego co wiaze sie z piractwem. !


............................................
Czw Sty 15, 2004 5:37 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
xan napisał:
A to z mojej sieci . Mail z prosba o odlaczenia danego ip , przyszedl do adminow z tpsa .

> Infringement Detail:
> Infringing Work: Freddy Vs. Jason - DVD
> Filepath: filmy\FREDDY.VS.JASON.DVDRip.XviD-DiAMOND\
> Filename: dmd-fvj.avi
> First Found: 3 Jan 2004 12:14:11 EST (GMT -0500)
> Last Found: 3 Jan 2004 12:14:11 EST (GMT -0500)
> Filesize: 713,786k
> IP Address: 213.25.189.2
> Network: DirectConnect
> Protocol: DirectConnect
> Username: [PL]Leon_pas

Jak widac juz nas chca scigac, kolega Leon wystawil film po DC !
Ludzie czy wy macie nie pokolei w glowach ?
Jest zakaz wystawiania komukolwiek i jakkolwiek tego co wiaze sie z piractwem. !
pewnie ze mamy pokolei w glowach koles calkiem legalnie sciagna sobie filmik z sieci to dobry czlowiek chce sie podzielic z innymi ludzmi a tu jakies pajace tego zabraniaja po cholere mi net jak nie moge se sciagnac nawet glupiego filmu a skad oni wiedza ze koles nie ma prawa udostepniac tego filmu a co to tepsa juz zajmuje sie sciganiem piractwa prywatna firma niech sie wala na ryj zabojady je.........czy ktos rozpowszechnia piractwo moze osadzic tylko sad a nie jakies dupki z tepsy :hihi: PS to co mozna dac do DC+ zeby sie nie czepiali?????????


............................................
Czw Sty 15, 2004 10:11 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


leoh


Ables Man
::: 10 :::

to milo ze jeszcze zyjecie !


............................................
Czw Sty 15, 2004 11:14 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004