zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Roszady moderatorowe



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
pewnie ze zbanowalem rozq i to nie raz za jego zachowanie, ale nie w tej sprawie z blackiem, zbanowalem go kiedys 1 albo ktos to zrobil - nie pamietam juz, to bylo dawno temu na samym poczatku jak przylazl, raz na wszystkich serwerach za jego zachowanie, pozniej ktos mu zdiol bana, zreszta mam ci przytoczyc temat to zerknij tutaj :: LINK ::

a z ta sprawa z blackiem niemam nic wspolnego i niebede sie w tym temacie wypowiadal, mam to juz gleboko w dupie, przez niego so afery w borgu ale jak dla ciebie sie bardziej liczy jakis gowniarz niz stary borg ta ja podziekuje i sie wypisuje juz mam do w dupie - cu. prosze mi idebrac wszystkie adminy i moderatory, to jest ostatnia wizyta na tyn forum


............................................
Pią Lut 09, 2007 3:11 pm


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
czy was to juz calkiem pojebalo?
jakies jezdzdenie po sobie nawzajem o jakichs dzieciakow, ktorzy kiedys naburaczyli na forum, jakies odchodzenia z BORG.
Popierdolilo was?
Tofif do mnie dzwoni i prosi zebym mu zbanowal jego konto na boardzie
Tofif kurwa zapomnij ze cokolwiek zbanuje! Nie wkurwiaj mnie i sie uspokój!
Pojebalo was dzifki dzisiaj, sami nie wiecie czego macie sie czepic!
pozdrawiam


............................................
Pią Lut 09, 2007 3:28 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Zarfaz Bolo chwileczke. Kogo pojebalo? Mnie pojebalo? To ja juz nie moge przeprowadzic czystek moderacyjnych?

To nie jest pierwsza taka reakcja tofifa na forum. Niestety po raz kolejny udowodnil, ze sie zachowuje jak zwykly obrazony dzieciak. Rozumiem, ze na forum ktorym zarzadzam i za ktore jestem odpowiuedzialny nie moge zabrac tofifowi moderatora, bo spowoduje to odejscie tofifa z BORG. Rzeczywiscie, z du[py szantaz, bo nic nie wskora. Malo tego, nawet jest gorzej, bo z niesmakiem patrze na osoby, ktore w ten sposob zalatwiaja sprawe. Tofif juz raz strzelil focha, jak mu odebralem administracje forum, innym razem jak stracil dostep do strony. Jeszcze innym razem jak go wywalilem ze starego skladu Sztabu. Niestety taki jestem, jak ktos sobie wyobraza, ze wymosci sobie wygodne korytko w BORG i w dupie bedzie mialo wszystko, to sie myli. Tofif byl przydatny w wielu rzeczach jak dziurawy garnek, ale musial byc, bo kurwa zesralby sie w gacie jakby nie byl. Teraz doszedlem do wniosku, ze odbieram mu modka w dwoch dzialach, bo sie tam kurwa nie nadawal i teraz foch? I co to ma spowodowac? Ze pobiegne do tofifas i bede blagal na kolanachg zeby nie odchodzil? Bo to ja banowalem po serwerach ludzi po pijaku tak?

Powiek krotko.
Odchodzisz z BORG?
Jestem za. No problemo.


............................................
Pią Lut 09, 2007 4:07 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Evilive


BORG Moderator
::: 727 :::

Sebulba napisał:
pewnie ze zbanowalem rozq i to nie raz za jego zachowanie, ale nie w tej sprawie z blackiem, zbanowalem go kiedys 1 albo ktos to zrobil - nie pamietam juz, to bylo dawno temu na samym poczatku jak przylazl, raz na wszystkich serwerach za jego zachowanie, pozniej ktos mu zdiol bana, zreszta mam ci przytoczyc temat to zerknij tutaj :: LINK ::

a z ta sprawa z blackiem niemam nic wspolnego i niebede sie w tym temacie wypowiadal, mam to juz gleboko w dupie, przez niego so afery w borgu ale jak dla ciebie sie bardziej liczy jakis gowniarz niz stary borg ta ja podziekuje i sie wypisuje juz mam do w dupie - cu. prosze mi idebrac wszystkie adminy i moderatory, to jest ostatnia wizyta na tyn forum


A Tobie znowu kelnerka zamiast Jim Beana wlala ginu do szklanki ??? :rotfl:

pozdrawiam

Evilive


............................................
Pią Lut 09, 2007 4:07 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Chodzi mi o caly dzien deliberacji na nad rozlanym mlekiem.
Do tego jeszcze tofif musial dolac oliwy do ognia fochem!
pecik cheer up! Na moderatorze sie przeciez świat nie konczy.
pozdrawiam


............................................
Pią Lut 09, 2007 4:17 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Do jasnej cholery jako szef forum mam prawo przydzielac i odbierac modki, jesli mam podstawy sadzic, ze dany modek sie nie nadaje. Jesli kazda zmiana bedzie sie wiazala z taka sensacja, to moze odebrac modki wszystkim i zostawic moderowanie w kompetencji administratorow?

Odnosnie admina to wy chcieliscie go okroic. Ja tylko przekazalem dalej. Ale pamietajcie, jesli nawet zostawicie tofifowi immuna, to nie zmienia to faktu, ze ZLOZYL DEKLARACJE o nienaduzywaniu admina. A co za tym idzie, kolejne bany z dupy nie beda karane okrojeniem, ale odebraniem admina.


............................................
Pią Lut 09, 2007 4:22 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
a ktos tu karbi mowi o modku ?? wez sie jebnij w leb ja nie mam pretensii o zadnego modka co ja kurwa dzieciak jestem ? chodzi mi o twoje bezpodstawne oskarzenia kurwa a nie o jakiegos modka


............................................
Pią Lut 09, 2007 4:35 pm


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
u mnie nie ma banow z dupy nawet po pijaku za daro ich nie daje i nigdy nie dawalem, trzeba sobie zasluzyc na bana


............................................
Pią Lut 09, 2007 4:37 pm


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
i tak Karbi moim zdaniem rozpierdoliles ten BORG jak zaczoles przyjmowac tych wszystkich gnoi - teraz to juz jest smietnik wiec mam to w dupie


............................................
Pią Lut 09, 2007 4:40 pm


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Sebulba napisał:
i tak Karbi moim zdaniem rozpierdoliles ten BORG jak zaczoles przyjmowac tych wszystkich gnoi - teraz to juz jest smietnik wiec mam to w dupie

Jakich gnoi przyjmowalem? Czy tobie juz wóda rozum wyżarła? Ludzie glosowali, Komitet Asymilacyjny (teraz Sztab) zatwierdzal? Wiec gdzie ja ci przyjmowalem? A co ja mialem do przyjmowania czy nie?

Sebulba napisał:
wez sie jebnij w leb

No wlasnie.
Wez sie jebnij w leb.


............................................
Pią Lut 09, 2007 5:01 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gandalf Szary
c18 | Ugly Betty


Commander
::: 2738 :::
STEAM_0:1:135014
wiek: 47
Taa karbi chyba ze zrozumienniem czytac nie umiesz...

Wracajac do tematu to ciesze sie, strace modka, z ktorego nigdy nie koprzystalem ( dla scislosci nawet nie wiedzialem, ze go dostalem przez dluzszy czas )


............................................
Pią Lut 09, 2007 5:18 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
MNIEJSZA Z TYM - o co innego mi chodzilo ale nie wazne

Teraz czekam az odpowiesz mi na posty dotyczace sprawy czyli rozq i blacka - nie zycze sobie bezpodstawnegych oskarzen, ktre sie wiaza "z konsekwncjami z dupy"


............................................
Pią Lut 09, 2007 5:22 pm


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Sebulba napisał:
Teraz czekam az odpowiesz mi na posty dotyczace sprawy czyli rozq i blacka - nie zycze sobie bezpodstawnegych oskarzen, ktre sie wiaza "z konsekwncjami z dupy"

czemu uparcie mieszasz mi tutaj Blacka? Czy ja kurwa cos pisalem o Blacku? Napisalem, ze w logach jest, ze zbanowales Rozka na Anarchii. Nie pisalem nic o Blacku. Sam zaczales z Blackiem? O co ci kurwa chodzi?

Gandalf czegfo ze zrozumieniem nie przeczytalem? Mozesz sie ku=rwa nie wypowiadavc w tych sprawach, jak gowno wiesz o co chodzi? Chyba ze kolejny boardowicz zwoluje kolesiow, zeby go popierali.

I jeszcze jedno tofif. To z okrojeniem admina to decyzja lub jej brak - Sztabu. Wiec odpierdol sie ode mnie i w razie podjecia zlej dla ciebie decyzji wieszaj psy na caly Sztab.


............................................
Pią Lut 09, 2007 7:34 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Nermal


Lieutenant Commander
::: 2102 :::
STEAM_0:1:11957831

Zbanowany
Sebulba napisał:
i tak Karbi moim zdaniem rozpierdoliles ten BORG jak zaczoles przyjmowac tych wszystkich gnoi - teraz to juz jest smietnik wiec mam to w dupie


czy mi sie wydaje czy mam deja vu [ i nie mowie tu o zachowaniu tofifa tylko ogolnie o aferach ]


............................................
Pią Lut 09, 2007 7:44 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Nermal napisał:
Sebulba napisał:
i tak Karbi moim zdaniem rozpierdoliles ten BORG jak zaczoles przyjmowac tych wszystkich gnoi - teraz to juz jest smietnik wiec mam to w dupie


czy mi sie wydaje czy mam deja vu [ i nie mowie tu o zachowaniu tofifa tylko ogolnie o aferach ]

Nie wiem Nermal o co chodzi tofifowi. Nie wiem, czemu mi zarzuca jakies przyjmowanie malolatow. Indywidualnych przyjmowan juz daaaawno nie ma. Dawno temu bylo, przyjmowalismy tak z Dithorem. Pozniej do wladzy doszedl Sztab i to on przyjmowal, na podstawie wnioskow ludzi. Napierw byl to chyba Aboss, pozniej !marysia!, pozniej zas sadzio. W miedzyczasie chyba ktos jeszcze. Ale od chyba 4 lat nie przyjmowalem osobiscie, wiec trudno tu mowic o jakims rozpierdalaniu przeze mnie BORG poprzez moje przyjmowanie jakis malolatow. Tofifowu wódkla mozg wyzarla skoro czepia sie jakis dowodow wymyslonych przez samego siebie.


............................................
Pią Lut 09, 2007 7:57 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004