zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Sezon na adminy



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 6 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Pocalunek Rzizel


Fleet Captain
::: 3859 :::
STEAM_0:0:5470094
wiek: 38
No to juz bana tutiemu :lol:


............................................
Pon Sie 13, 2007 1:13 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
Bob - nikogo nie prowokowalem , lubie ta muzyke i bede jej sluchal kiedy bede chcial , to ze kilu osoba sie ona nie podoba i nie chce im sie mnie zmutowac (bo istnieje taka mozliwosc, to tylko tak dla przypomnienia bo przeciez nie grasz chwile w Csa , mogles zapomniec) nie upowaznia ich do tego zeby wyzywac (w tym przypadku akurat mnie) , a to ze mam admina to tylko problem tego zbanowanego , gdyby to byl ktos inny to by dalej sobie hasała taka swinia po serwie bo inaczej czlowieka ktory pisze do nieznanej jemu dziewczyny "kurwo" nie moge nazwac .

pozdrawiam


............................................
Pon Sie 13, 2007 2:05 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Han[D]_Solo
c18 | Evangeline


Fleet Captain
::: 3870 :::
STEAM_0:1:1232882
wiek: 35
Tuti, ale z drugiej strony patrzac, mozesz sobie rownie dobrze puscic muze w Winampie i tez nie bedzie problemu.


............................................
Wto Sie 14, 2007 7:01 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Zaraz, chlopaki - spopkojnie. Odczepcie sie od Tutiego, bo nie macie racji. Gdzie on napisal, ze kogos celowo prowokowal? Puscil muze pod fejkiem, zeby zobaczyc jaka jest reakcja ludzi na puszczenie muzy przez nie-admina. Zostal w zamian wyzwany od kurew, wiec dal bana. O co zatem wam chodzi? Na Anarchii jest dozwolona muzyka, a jak juz komus przeszkadza czy sie nie podoba, moze albo zmutowac, albo POPROSIC o wylaczenie.

Sam miewalem czesto zaciachy z roznymi pajacami. I tez mi wrzucali (ich kosci bieleja na wszystkich banlistach BORG). Nie rozumiem tej szczeniackiej nietolerancji, w ktorej uwaza sie, ze to czego sluchamy jest najlepsze, zas ci co nie sluchaja tego co my sa (tu wpisz dowolne brzydkie slowo). A juz rozsmieszaja mnie tacy kolesie, ktorzy kaza mi wylaczyc "to chinskie scierwo". Nie odrozniaja jezyka chinskiego od japonskiegi (kazdy dzing dzing do chinski). No dobra, maja prawo. Ja tez nie odrozniam hiszpanskiego od portugalskiego. Ale dziwia mnie takie teksty "Co ty widzisz w tej muzyce". A co ich kurwa obchodzi, co ja widze? "Bo tego sie sluchac nie da". A to sobie chlopie OBEJRZYJ taki koncercik, obejrzyj z jakim rozmachem to robione, ten tamniec, te ciuchy, te choreografie, te scene. A zrozumiesz co ja widze w tej muzyce. Zwykle pytam pozniej jakiej muzy slucha on (zwykle na 90% jest to jakis 15, 16-letni hip-hopowiec czy inny sluchajacy techno), ktory mi zaklada mowe o muzyce techno. "Dziecko, (mowie mu) - muzyke techno to ja sam robilem swego czasu w Magix Studio Makerze kiedy ty jeszcze drapales grabkami w piaskownicy". I rzeczywiscie, puszczalem kolegom ktorzy tego sluchali, a im galy wychodzily i pytali skad mam takie zajebiste kawalki, LOL. Ale mimo mojego niskiego zdania o takiej muzyce, nigdy nikomu nie wrzucalem od ciot i pojebow tylko dlatego, ze ja lubia.

Dlatego wezme w obrone Tutiego, bo ani Mad Bob ani Bryta nie macie racji w tej chwili.


............................................
Wto Sie 14, 2007 8:09 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 6 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004