zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Magnetyzery, dodatki do paliwa - opinie



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

-=Bart=-
[trabi|sq]


Ensign
::: 853 :::
STEAM_0:0:7184405
wiek: 44
No wiec czy macie i uzywacie ??
Duzo jest wypowiedzi na forach motoryzacyjnych tych co nie maja i nie stosuja - no i jest to mylace, wprowadza w błąd.

Co do plynow (majace w nazwie: formuly+, extra, super, plyny i dodatki) kosztujace ok 10 - 20 PLN wlewalem i nie odczulem zadnych zmian, jedynie uspokoilem sumienie lejac cos co nie wiedzialem co robi, ale przekonany ze nie zaszkodze a moze pomoge... - to gowno odradzam, moim zdaniem nic nie daje, kase wywala sie w błoto...
Jeden płyn o nazwie FORTE (cena ok 60 PLN) ktory wlalem zauwazylem zmiany takie jak zmniejszone spalanie ok 1 l/100km, lepsza praca silnika (mniej klekocze), poprawa dynamiki, mniejsze kopcenie. Tego cuda nie sprzedaja na allegro, w sklepach i podobnych, produkt jest przeznaczony dla serwisow. Mozna jednak namierzyc przedstawiciela ktory opchnie butelczyne

Co do magnetyzerow - nie wiem, dopiero zamowilem, maja przyslac i sie okaze.. moze wywalilem kase.. zobaczymy zamowilem magnetyzery trojpolowe power diesel


............................................
Pon Sty 05, 2009 4:51 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


VoDK4
c18 | Nymphe


Captain
::: 3346 :::
STEAM_0:0:12978846
wiek: 36
pic na wode

ja leje tylko i wylacznie bp ultimate 98. jest drozsza fakt. moze nie polepsza osiagow silnikow jak to sie slyszy ale "utrzymuje" go w czystosci .


............................................
Pon Sty 05, 2009 5:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


batman


Lieutenant Junior Grade
::: 1115 :::
STEAM_0:1:801203
wiek: 37
Jaki masz samochod Bart? Jak cos nowszego to wydaje mi sie, ze wlewanie czego kolwiek do paliwa mija sie z celem. Uklad zasilania jest sterowany elektronicznie i pracuje niezawodnie w warunkach jakie mu narzucil producent, takze taka ingerencja czasem moze bardziej zaszkodzic niz pomoc. Tym bardziej, ze nowoczesne silniki spelniaja wysruboweane normy co do emisji spalic a co za tym idzie odznaczaja sie wysoka kultura pracy, spalanie przebiega w sposob maksymalnie zblizony do zupelnego co sie wiaze jednoczesnie z niskim zuzyciem paliwa.

A w sprawie magnetyzerow, to jesli sa takie super zajebiste i kosztuja ok 50-300zl to czemu nie sa montowane seryjnie ani nie sa dostepne w zadnej opcji za doplata przy kupnie nowego samochodu.


............................................
Pon Sty 05, 2009 5:59 pm


•  Adults only
•  Clan Destructive Socks
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


kedrigen
call 911


Lieutenant
::: 1566 :::
STEAM_0:1:268445
wiek: 35
mam takie pytanie na jakiej niby zasadzie dzialaja te megnetyzery? bo ni jak magnes nie przyciaga benzyny.

Tylko prosze mi nie o przeklejanie 50 stron z wytlumaczeniem, no chyba ze sami rozumiecie w pelni o co chodzi.


............................................
Pon Sty 05, 2009 6:54 pm


•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


VoDK4
c18 | Nymphe


Captain
::: 3346 :::
STEAM_0:0:12978846
wiek: 36
chodzi o to ze magnesy ow ustawiaja czasteczki paliwa. co ma prowadzic do lepszego spalania . sa lepiej ulozone


............................................
Pon Sty 05, 2009 7:03 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
nie używam, nie mam zamiaru

z tego co kiedyś czytałem, to właściwie jedynie paliwo rajdowe i właśnie takie droższe dodatki typu 50-60 zł/l mają realny wpływ na spalanie i osiągi, reszta to bajer o niewielkim wpływie.
imo nie warte swojej ceny, co innego gdybym gdzieś jeździł czasówki - wtedy pewnie się opłaca

btw. podobno tak naprawdę wpływ dodatków/lepszego paliwa można ocenić tylko w warunkach laboratoryjnych (na hamowni) i według różnych testów jest w granicach błędu statystycznego (różnice w spalaniu mniejsze niż 0,5l/100km)

różnica pomiędzy 95, a 98 (czy ultimate lub v-power) jest niewielka i polega chyba głównie na tym, że rośnie nieco moment obrotowy (ok 2-4%) - czyli efektem jest nieco większa elastyczność, a moc pozostaje bez zmian


............................................
Pon Sty 05, 2009 9:34 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Gandalf Szary
c18 | Ugly Betty


Commander
::: 2738 :::
STEAM_0:1:135014
wiek: 47
Wszystko to gowno...


............................................
Pon Sty 05, 2009 9:56 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bezel
k1


Lieutenant Junior Grade
::: 1267 :::
STEAM_0:0:17305857
wiek: 33
Mój brachol siedzi w ie i czasami wlewa jakieś dopalacze do paliwa. Nie wiem dokładnie jak to się nazywa ale chwalił sobie. Mówił, że auto stało się bardziej dynamiczne i szybsze, z tego co mi wiadomo koszt takiej zabawki to 35-50 euro na ok. 60 litrów paliwa. Auto jakie posiada to toyota levin (auto sportowe).


............................................
Pon Sty 05, 2009 10:13 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


kedrigen
call 911


Lieutenant
::: 1566 :::
STEAM_0:1:268445
wiek: 35
VoDK4 napisał:
chodzi o to ze magnesy ow ustawiaja czasteczki paliwa. co ma prowadzic do lepszego spalania . sa lepiej ulozone



hahah to moze jeszcze niech tworza te magnesy z tego paliwa strukturę krystaliczną, wtedy to juz bedzie super ulozone.


............................................
Wto Sty 06, 2009 4:36 pm


•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


SERYJNY
Capek


Ensign
::: 878 :::
STEAM_0:0:7618265
wiek: 30
Co do magnetyzerow kiedys testowali je w "Pogromcach mitów" na discovery channel. Najpierw na chamowni przejechali 100 km potem zalozyli magnetyzer przejechali 100 km i... spalanie bylo identyczne czyli pic na wode Pozdrawiam


............................................
Wto Sty 06, 2009 4:52 pm


•  Anarchy Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004