zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

friends



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
jest taka opcja w stemie jak tego uzywac wiem jak mozna dodawac do tego katalogu osoby w czasie gry ale do czego on sluzy i jak go uzywac?????


............................................
Sro Sie 18, 2004 4:21 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

to jest takie jakby gg w steamie. Jak jest twoj friend online i nie zaznaczyl odpowiednich opcji to mozesz widziec na jakim serwerze gra jak rownierz pisac do niego wiadomosci jak jest online - niezaleznie w grze czy nie. Mozesz takze komunikowac sie z ludzmi jak jestes w grze.

Jak dodawac - jak nie jestes w grze dajesz options/add podajesz nazwe konta frineda twojego i sie dodaje. W grze natomiast klikasz esc i players list i z listy wybierasz osoby ktore checsz dodac a potem add friend

nie wiem czy o to chodzilo ale z Twojej wypowiedzi zrozumialem ze o to takze masz


............................................
Sro Sie 18, 2004 4:39 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Crazy Bullet


Master Class Officer
::: 160 :::
STEAM_0:0:2288663
wiek: 37
Rymek napisał:
to jest takie jakby gg w steamie. Jak jest twoj friend online i nie zaznaczyl odpowiednich opcji to mozesz widziec na jakim serwerze gra jak rownierz pisac do niego wiadomosci jak jest online - niezaleznie w grze czy nie. Mozesz takze komunikowac sie z ludzmi jak jestes w grze.

Jak dodawac - jak nie jestes w grze dajesz options/add podajesz nazwe konta frineda twojego i sie dodaje. W grze natomiast klikasz esc i players list i z listy wybierasz osoby ktore checsz dodac a potem add friend

nie wiem czy o to chodzilo ale z Twojej wypowiedzi zrozumialem ze o to takze masz


a ja mam takie pytanie. Jak zrobic w steamie zeby automatycznie logowal sie do serwisu friends bo umnie zawsze musze wcisna co jest bardzo denerwujace i qwa nie zawsze dziala


............................................
Sro Sie 18, 2004 5:07 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
Rymek napisał:
to jest takie jakby gg w steamie. Jak jest twoj friend online i nie zaznaczyl odpowiednich opcji to mozesz widziec na jakim serwerze gra jak rownierz pisac do niego wiadomosci jak jest online - niezaleznie w grze czy nie. Mozesz takze komunikowac sie z ludzmi jak jestes w grze.

Jak dodawac - jak nie jestes w grze dajesz options/add podajesz nazwe konta frineda twojego i sie dodaje. W grze natomiast klikasz esc i players list i z listy wybierasz osoby ktore checsz dodac a potem add friend

nie wiem czy o to chodzilo ale z Twojej wypowiedzi zrozumialem ze o to takze masz


dzieki wlasnie o to chodzilo tylko robie tak dodalem graczy do frineda i widze tych graczy grajacych na serwie ale jak wcisne frineda to ich tam nie ma moze ktos wie dlaczego???????????? aaa u mmnie options nie da sie wlaczyc jest nieaktywny


............................................
Sro Sie 18, 2004 6:38 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


AdiQ


Lieutenant Junior Grade
::: 1158 :::
STEAM_0:0:112621

Bo friendsy są strasznie skopane i jeszcze nie widziałem żeby dobrze działały. Mam dodanych wszystkich aktywnych BORGów i kilku Miśków do listy a jak wchodzę na pełny serwer to pokazuje tylko 3 - 4 osoby.

Jednym z powodów jest niezalogowanie graczy do friensów, drugim błędy w samych friendsach.


............................................
Sro Sie 18, 2004 10:11 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004