zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Co Cię wkurza u Polskich kierowców ?



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

z0dz!Q
[UnimatriX|sq] z0dz!Q


Chief Warrant Officer
::: 566 :::
STEAM_0:1:6772904
wiek: 36
mnie najbardziej wqrwia jak jedzie klient LEWA strona jezdni mimo tego ze jest DWU pasmowka i jedzie kurwa 40km/h DOSTAJE BIALEJ GORACZKI POPROSTU!


............................................
Sro Mar 04, 2009 6:18 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


batman


Lieutenant Junior Grade
::: 1115 :::
STEAM_0:1:801203
wiek: 37
1. Jazda leweym pasem powolna predkoscia i jazda przy osi jezdni uniemozliwiajaca bezpieczne wyprzedzenie.

2. Parkowanie przy samym skrzyzowaniu, tak ze nie widac drogi.

3. Wyprzedzanie a nastepnie nagle hamowanie bo baran za 100 metrow bedzie skrecal, to po kiego grzyba wyprzeda.

4. Wjezdzanie na skrzyzowanie, mimo, ze dalej nie ma mozliwosci plynnej jazdy, tym samym zablokowanie skrzyzowania. Najlepszy jest wyraz twarzy takiej cioty co stanie na srodku, wszyscy na niego trabia a tan rozglada sie na boki, udaje, ze nic nie slyszy, czasem podjecie do przodu pol metra myslac, ze to cos da.

5. Brak sygnalizowania manewru skretu, lub sygnalizowanie kilometr przed zamierzanym skretem.

6. Cwaniaczki ktorzy dojezdzaja do skrzyzowania przykladowo lewym pasem, ktory jest pusty a nastepnie wciskanie sie na sile na prawy pas celem skrecenia w prawo.


............................................
Sro Mar 04, 2009 6:26 pm


•  Adults only
•  Clan Destructive Socks
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Han[D]_Solo
c18 | Evangeline


Fleet Captain
::: 3870 :::
STEAM_0:1:1232882
wiek: 35
Wjezdzanie na skrzyzowanie, w momencie kiedy nie ma miejsca do jazdy. W efekcie dany samochod stoi i blokuje ruch chcacym jechac z prostopadlej czesci skrzyzowania.


............................................
Sro Mar 04, 2009 7:39 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jagger
c18 | Letitia


Ensign
::: 942 :::
STEAM_0:1:630632
wiek: 47
Han[D]_Solo napisał:
Wjezdzanie na skrzyzowanie, w momencie kiedy nie ma miejsca do jazdy. W efekcie dany samochod stoi i blokuje ruch chcacym jechac z prostopadlej czesci skrzyzowania.


Zdecydowanie jedna z bardziej irytujących rzeczy miastach. Goście jadący pustym pasem żeby wciąć się na drugi (zapchany) zdecydowanie mnie NIE wkurzają. Zwykle na tym zapchanym jest tyle matołów ruszających z opóźnieniem że bez utrudniania ruchu da się wcisnąć.

A na trasie (bo tam spędzam więcej czasu za kierownicą) największą irytację budzi u mnie niezdecydowanie i jazda nadmiernie powolna jazda.


............................................
Sro Mar 04, 2009 7:43 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ml0dy
[DaRk_^_$iDe]


Captain
::: 3088 :::
STEAM_0:0:4364171
wiek: 36
jagger napisał:
Han[D]_Solo napisał:
Wjezdzanie na skrzyzowanie, w momencie kiedy nie ma miejsca do jazdy. W efekcie dany samochod stoi i blokuje ruch chcacym jechac z prostopadlej czesci skrzyzowania.


Zdecydowanie jedna z bardziej irytujących rzeczy miastach. Goście jadący pustym pasem żeby wciąć się na drugi (zapchany) zdecydowanie mnie NIE wkurzają. Zwykle na tym zapchanym jest tyle matołów ruszających z opóźnieniem że bez utrudniania ruchu da się wcisnąć.

A na trasie (bo tam spędzam więcej czasu za kierownicą) największą irytację budzi u mnie niezdecydowanie i jazda nadmiernie powolna jazda.


a mnie tacy kierowcy w służbowych mondeo, koloru srebrnego, jeżdzący po wrocławiu..
żart oczywiście, jagger, kurde, w kłodzku praktycznie mieszkałem codzien a nie było czasu do Ciebie wpaść. Pannę mam z polanicy, kiedyś może Cię odwiedzę!

a co do tych ludzi w samochodach, najbardziej to nie znosze typowych warszawianek, ale nie tylko ich.... siedzi taka w SUVie lub czymś podobnym, w kokru potrafi na czerwonym pchać się na skrzyżowaniu lub na przejściu dla pieszych, nie patrząc na nikogo, do tego cośtam gada, gdacze do siebie i rękoma wymachuje.. mam ochotę podejść, nie patrzeć czy to kobieta czy też nie, i ....


............................................
Sro Mar 04, 2009 10:30 pm


•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


jagger
c18 | Letitia


Ensign
::: 942 :::
STEAM_0:1:630632
wiek: 47
ml0dy napisał:


a mnie tacy kierowcy w służbowych mondeo, koloru srebrnego, jeżdzący po wrocławiu..
żart oczywiście, jagger, kurde, w kłodzku praktycznie mieszkałem codzien a nie było czasu do Ciebie wpaść. Pannę mam z polanicy, kiedyś może Cię odwiedzę!


E tam. Informacje masz out of date. Modeo oddałem w maju, przez 8 miesięcy jeździłem Octavią RS (którą właśnie oddałem po zmianie pracy) a tydzień temu sprawiłem sobie Hondę

A jak będziesz gdzieś w okolicy to zawsze jesteś mile widziany.


............................................
Sro Mar 04, 2009 11:04 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


StryQ


Lieutenant Commander
::: 2291 :::
STEAM_0:1:20397465
wiek: 33
Jak coś to ja się też piszę na taki meeting


............................................
Sro Mar 04, 2009 11:37 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Clan FoD & V.S.
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
To Wy się umawiajcie na PW a nie w tym temacie.
ps. takie offtopy też mnie denerwują


............................................
Czw Mar 05, 2009 12:13 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
mnie wiele rzeczy denerwuje.
Sadzik dobrze to ujal, bo tak naprawde wszystko do tego sie sprowadza, ja dodam tylko jeszcze do tego, ze tutaj tez jest egoistyczne myslenie tych tumanow w samochodach. Przykladowo:
Jade 90 km/h przede mna samochod, tez mniej wiecej tyle moze i wiecej. Wolna droga, jedziemy nagle zakret a on hamulec dopiero migacz i skret, nie mozna dac migacza, a potem hamowac? Nie mozna pomyslec, ze ktos za Toba jedzie i jak dasz nawet troche wczesniej migacz to ja juz wiem ze bedziesz dohamowywac do zakretu ?! i tez zwolnie a nie na ostatnia chwile ?! ; o


............................................
Czw Mar 05, 2009 1:07 am


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Sebastian
[anarchy|sq]


Commander
::: 2949 :::
STEAM_0:0:3474651
wiek: 37
Nie chce mi się czytać wszystkich postów. Ale mnie krew zalewa jak np. w korku blokują wyjazdy lub wjazdy do innych dróg, lub jak widzą że jest czerwone światło lub korek to by wypuścili, a co niektóre chamy jeszcze Ci zablokują wyjazd.
eh. pozdrawiam


............................................
Czw Mar 05, 2009 2:41 pm


•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


tasman
>..<


Captain
::: 3254 :::
STEAM_0:1:9779534
wiek: 39
Przeczytałem cały temat i stwierdzam uczciwie, że :


  • Zwykle staram się jeździć tak jak się powinno , nie tyle przepisowo co nie chamsko.

  • Przynajmniej połowa z tych rzeczy co wymieniliście też mi się przytrafiła ( raz lub dwa, ale tak to jest jak człowiek wiecznie zabiegany )
    Ciekawi mnie jedno, czy Wy zawsze tak jeździcie, że nigdy nic takiego nie zrobiliście, pytanie też ile robicie km miesięcznie ...

  • Mnie osobiście wkurza BRAK KULTURY u pokalów - od tak, jednym zdaniem.



............................................
Czw Mar 05, 2009 6:53 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Smierc.
[UnimatriX|sq] Smierc.


Lieutenant Junior Grade
::: 1393 :::
STEAM_0:1:15231605
wiek: 32
1. A mnie wkurza parkowanie "bab" na parkingu. Zawsze jak dojeżdżam z ojcem do sklepu albo pod blok zaparkować samochód to zawsze jest problem. Parkują tyłem nie patrząc jak parkują, z jednej strony nie zostawiają miejsca, żeby ktoś mógł wsiąść/wysiąść a z drugiej strony stanią tak, że w miejsce dwóch samochodów nie wjedzie ani jeden.

I zawsze jak patrze kto wysiada/wsiada do/z tego auta to jest to baba !

2. Albo jest i taka sytuacja, jadę z ojcem 60km/h w mieście do świateł (było już czerwone) jest już nie wiele, koło 300m jedziemy lewym pasem i nagle za
nami jedzie VW Golf któremu się bardzo śpieszy, zaczął włączać długie żeby go przepuścić, ale mój ojciec go nie puścił bo był już blisko to nie miało sensu... to ten z Golfa wziął nas z prawej i zagrodził nam drogę i do świateł dojeżdżał już bez bieżnika i prawie władował się w straż miejską... no i po chuj mu to było? spalanie benzyny miał chyba maksymalne, opony do wyrzucenia, hamulce zużyte i tylko po to żeby być pierwszy?

Jak nas mijał i jak go zobaczyłem to żal mi go było... siedzi w czapce z daszkiem, kapturze i tylko umc, umc , umc...
Ja po prostu nie trawie takich kolesi :szlug:


............................................
Czw Mar 05, 2009 8:25 pm


•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Shaft
[BORG] Shaft [ASQ]


Lieutenant Commander
::: 2085 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 34
Z zadowoleniem stwierdzam że nikt nie skarży się na kierowców dużych aut i bardzo dobrze bo w końcu to oni mają najwięcej doświadczenia


............................................
Czw Mar 05, 2009 8:48 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


O_o
[BORG] O_o Z1oOm|`~


Master Petty Officer
::: 287 :::
STEAM_0:0:18888839
wiek: 33
i wszystko jasne stanie taki baran na srodku i nie da sie przejsc normalnie
foto by: O_o




............................................
Czw Mar 05, 2009 9:31 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Shaft napisał:
Z zadowoleniem stwierdzam że nikt nie skarży się na kierowców dużych aut i bardzo dobrze bo w końcu to oni mają najwięcej doświadczenia

na temat kierowcow duzych aut szkoda sie wypowiadac

76% kierowcow tirow to chuje, ktore nie patrza na nic... kroluje u nich kolesiostwo... wyprzedzanie na autostradzie innych ciezarowcow, co sie rowna zablokowanie lewego pasa... nie patrzy taki palant czy jedziesz czy nie tylko wyprzedza... bo ktos przed nim jedzie 86 km/h, to se go wyprzedzi
ehhh szkoda gadac


............................................
Czw Mar 05, 2009 9:41 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004