zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Kilka pytań - Windows, Ghost, Mój komputer, Total Commander



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
Witam!

Panowie nigdy nie zrozumiem dlaczego tak jest ...

Jakiś czas temu reinstalowałem Windowsa na lapie i od tamtego czasu system strasznie długo się włącza, na kompie po reinstalce jest normalnie. Dlaczego to się tak może dziać ?

Next to Ghost, chcę sobie jeszcze raz przeinstalować system na lapie, poinstalować programy, których wiem, że zawsze będę używał i zrobić Ghosta, żeby się za każdym razem nie bawić w instalowanie wszystkiego od nowa, tylko wszystko za jednym razem: system + programy użytkowe.
Jak to jest z tym Ghostem ? Jaki najlepszy program, jak to się robi itp. prosiłbym o konkretne odpowiedzi w tym temacie. Jeszcze jedno, gdy się robi takiego Ghosta to w "Start->Wszystkie programy" normalnie wszystko widać to co ma być ? Aaaa + Jeśli ja instaluję programy: "C:\Program Files\Mat\..." to to też normalnie wszystko tak będzie ? W ogóle na jakiej zasadzie jest ten Ghost ? Kopia dysku czy co ?

Teraz sprawa "Mój komputer" i "Total Commander", jadę "Start->Mój komputer" i się wiesza ... Znika pasek zadań, ikony itp., tak jakby proces "explorer.exe" się popsuł, gdy chcę go wyłączyć i włączyć na nowo to nie idzie, nic się nie dzieje. Tak samo mam jeśli włączę "Total Commandera" identycznie, żeby się tego pozbyć to muszę wyłączać lapa i włączyć na nowo ... Co to może być ?

Mam NOD32.

Prosiłbym o szybkie odpowiedzi jeśli można bo dziś chciałbym to sobie zrobić


Pzdr.


............................................
Sob Sie 01, 2009 6:42 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


lonik
inż. lonik


Commander
::: 2776 :::
STEAM_0:1:581489; STEAM_0:0:1171840
wiek: 39
Jesli sie cos pierdzieli z explorer.exe to moze byc milion powodow. Z samgo opisu co napisales to watpie by Ci ktos pomogl. Posprawdzaj czy masz wszystko sprzetowo ok, dysk zasilacz etc i zainstaluj sobie od nowa winzgroze ;d


............................................
Sob Sie 01, 2009 7:46 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
lonik napisał:
Jesli sie cos pierdzieli z explorer.exe to moze byc milion powodow. Z samgo opisu co napisales to watpie by Ci ktos pomogl. Posprawdzaj czy masz wszystko sprzetowo ok, dysk zasilacz etc i zainstaluj sobie od nowa winzgroze ;d


Na laptopie mi się to dzieje. Przed reinstalem chciałbym się dowiedzieć jak się tego Ghosta robi, żeby sobie przygotować wszystko.


Pzdr.


............................................
Sob Sie 01, 2009 7:48 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


lonik
inż. lonik


Commander
::: 2776 :::
STEAM_0:1:581489; STEAM_0:0:1171840
wiek: 39
Jesli chodzi o ghosta to poczytaj sobie rozne rzeczy na stronie :: LINK ::

Jesli nadal nie bedziesz rozumial o co chodiz z ghostem to wroc i zapytaj ;d

i jeszcze to: :: LINK ::

Dodano 2 minut temu:

`Mat napisał:
lonik napisał:
Jesli sie cos pierdzieli z explorer.exe to moze byc milion powodow. Z samgo opisu co napisales to watpie by Ci ktos pomogl. Posprawdzaj czy masz wszystko sprzetowo ok, dysk zasilacz etc i zainstaluj sobie od nowa winzgroze ;d


Na laptopie mi się to dzieje. Przed reinstalem chciałbym się dowiedzieć jak się tego Ghosta robi, żeby sobie przygotować wszystko.


Pzdr.

Ghost to tylko nazwa programu, jest do tego wiele roznych narzedzi. Generalnie robi sie to po tym jak postawisz sprawnie caly system. Wiec jesli robiles format zainstalowales windows i Ci sie cos pierdzieli to nie robisz obrazu bo bez sensu wracac ciagle do spierdzielonej instalacji ;d


............................................
Sob Sie 01, 2009 7:51 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
Jak to się później instaluje ? Zrobi się Ghosta systemu i programów i później co ? Instaluje się jak normalna winda ?


Pzdr.

Dodano 16 minut temu:

Kurwości ! Nie wierzę w to Wiecie przez co mi się to wieszało ? Przez włożony adapter do karty MicroSD do laptopa ... Nie wiem czemu, wcześniej był włożony i działało normalnie


Pzdr.

Dodano 2 minut temu:

Nawet system się włącza normalnie, hahahahhaha Wszystko przez głupi adapter !


Pzdr.


............................................
Sob Sie 01, 2009 8:33 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


lonik
inż. lonik


Commander
::: 2776 :::
STEAM_0:1:581489; STEAM_0:0:1171840
wiek: 39
Rozne sa sposoby pozniejszej instalacji. Generalnie robisz plytke botowalna i wskazujesz gdzie jest obraz systemu i w sumie tyle Co do twojego problemu z adapterem to tak to juz bywa z windowsem. Ja sie kiedys meczylem caly tydzien i nie wiedzialem co jest, wyciagnalem dodatkowy dysk i problem sie rozwiazal. Czary ;d


............................................
Nie Sie 02, 2009 6:08 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
lonik napisał:
Rozne sa sposoby pozniejszej instalacji. Generalnie robisz plytke botowalna i wskazujesz gdzie jest obraz systemu i w sumie tyle


Nigdy nie wiedziałem jak się to robi, więc jeśli możesz to opisz mi jak się to robi :*

lonik napisał:
Co do twojego problemu z adapterem to tak to juz bywa z windowsem. Ja sie kiedys meczylem caly tydzien i nie wiedzialem co jest, wyciagnalem dodatkowy dysk i problem sie rozwiazal. Czary ;d


Chore to jest


Pzdr.


............................................
Pon Sie 03, 2009 9:48 am


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


lonik
inż. lonik


Commander
::: 2776 :::
STEAM_0:1:581489; STEAM_0:0:1171840
wiek: 39
`Mat napisał:
lonik napisał:
Rozne sa sposoby pozniejszej instalacji. Generalnie robisz plytke botowalna i wskazujesz gdzie jest obraz systemu i w sumie tyle


Nigdy nie wiedziałem jak się to robi, więc jeśli możesz to opisz mi jak się to robi :*

lonik napisał:
Co do twojego problemu z adapterem to tak to juz bywa z windowsem. Ja sie kiedys meczylem caly tydzien i nie wiedzialem co jest, wyciagnalem dodatkowy dysk i problem sie rozwiazal. Czary ;d


Chore to jest


Pzdr.


Spadaj juz Ci opisalem. Reszte sobie doczytaj - nie badz lama ;d


............................................
Pon Sie 03, 2009 12:40 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
lonik napisał:
Spadaj juz Ci opisalem. Reszte sobie doczytaj - nie badz lama ;d


Nie chce mi się

Nie no, już wszystko wiem, dzięki dzióbku


Pzdr.


............................................
Pon Sie 03, 2009 1:28 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004