zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Nowe nekromantyczne Fakty TVN-u



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
"To mały krok dla człowieka, wielki dla ludzkości. My też stawiamy kolejny. Oglądaj Fakty 6. września" - jeszcze do niedawna na łamach TVN-u można było oglądać taką właśnie reklamę. Z tej to okazji - niezmiernie zaciekawiony - usiadłem dziś punkt 19. przed odbiornikiem telewizyjnym, myśląc sobie "zobaczymy co takiego się stało z tym sztandarowym programem telewizji Waltera".
Zaczęło się. Nowa grafika (IMHO ni w piz..., ni w oko), nowe nuty, a co dalej? Zaczęła się prezentacja najważniejszych informacji dnia. Słychać głos jakby zza grobu, powolny, ociągający się, słaby. Ani to Bogdan, ani sexy Anita. Zmiana kadru, światła, zbliżenie na prezentera i wszystko jasne. Przed kamerą nekromanta Marcin Pawłowski (alias walkin' death). Boże, straszny widok człowieka wycieńczonego chorobą. Niegdyś jedna z głównych postaci ekipy Faktów. Zawsze pełen energii, dobrze ubrany, w dobrej formie fizycznej i ze skillem dziennikarskim. Dziś obraz nie do przyjęcia. Nowe Fakty "nowa" twarz - myślę sobie.
Powiedział zaledwie kilka zdań, a ja odniosłem wrażenie, że zaraz straci przytomność przed kamerą. Zostało nawiązane połączenie z Wiktorem Butterfly'em, z biurka wydobył się monitorek, (troche z pupy to rozwiązanie) już myślałem, że Marcin się nieco rozgrzał, a tu nic.
Wooolny, zmęczony i jakby nieobecny. Takie są moje odczucia. Szacun dla Marcina, ale wydaje mi się, że jego posada w Faktach jest (jakby to powiedział Karbi) raczej szacunowa. Ja nigdy do osób przy kości nie należałem, zawsze byłem szczupły, nawet chudy, ale do takiego stopnia żeby mi wystawały kości policzkowe, czy odstawały uszy to nie.

Wniosek? Gentyka, szlugi? Można palić tyle co Karbi i cieszyć się (niehigienicznym) zdrowiem. Można żyć zdrowo (i higienicznie) i cieszyć się posadą w Faktach, przy okazji będąc "zjadanym" przez nowotwór. Przeznaczenia nie oszukasz (vide Final Destination 1 & 2 ).


............................................
Pon Wrz 06, 2004 8:33 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
Masz troche rozumu ? Fajnie by Ci bylo jakby przez chorobe Cie z pracy wyjebali ?... Milo jest sie "nasmiewac" ( dla nieumiejacych czytac ze zrozumieniem to jest cudzyslow...) z czlowieka ktory wyglada bardzo zle z powodu ze go choroba "zjada", ale jednak dalej pelni swoja "misje" ?


............................................
Pon Wrz 06, 2004 9:24 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


IronEd


BORG Moderator
::: 980 :::
wiek: 39
to jest dla niego jedyna szansa, zeby nie odje***o mu psychicznie, jedyne co w przy tej chorobie moze czlowieka przytrzymac przy zdrowych zmyslach, to praca i rodzina. nie chcialbys byc na jego miejscu, ani na miejscu jego bliskich. wierz mi. a jego wyglad nie jest spowodowany tym, ze podoba mu sie taka figura, tylko leczeniem. i zaje*iscie by bylo, gdyby od tego sie tylko chudlo ... bardziej bolesnego leczenia chyba nie ma.



Ostatnio zmieniony przez IronEd dnia Pon Wrz 06, 2004 9:50 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Pon Wrz 06, 2004 9:48 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
KILIK napisał:
Masz troche rozumu ? Fajnie by Ci bylo jakby przez chorobe Cie z pracy wyjebali ?... Milo jest sie "nasmiewac" ( dla nieumiejacych czytac ze zrozumieniem to jest cudzyslow...) z czlowieka ktory wyglada bardzo zle z powodu ze go choroba "zjada", ale jednak dalej pelni swoja "misje" ?


Rozum posiadam i tym samym analizuję to co widzę i piszę o tym.

Tak się stało jak się stało - trafiło na Marcina, ale póki co z pracy go nie wyrzucili (choć ty wolisz inne słowo na literę "w"). Życzę mu żeby pracował jak najdłużej, bo cenię jego umiejętności i profesjonalizm.

P.S. Chyba wszyscy dobrze wiemy co oznacza wzięcie wyrazu w cudzysłów, także możesz sobie darować swoje komentarze.



Ostatnio zmieniony przez dEx dnia Wto Wrz 07, 2004 12:59 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Pon Wrz 06, 2004 9:49 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


panicz


Senior Petty Officer
::: 118 :::
STEAM_0:1:539035
wiek: 52
Czyz nie widzicie samo reklamy TVN utrzymujac go na zajmowanym stanowisku ?
Z kazdego lezke to wicisnie jak z Kilika.
To biznes raczej nimi kierowal niz chec pomocy dla tego chlopa.
Ja osobiscie uwazam ze powinien dac sobie spokoj z takimi wystepami przed kamera nie jest to mily obraz dla normalnego czlowieka ,telewizja przyjelo sie ze bawi i rozwesela a nie zmusza do zadumy i zalu.
Fakty powinny byc faktami ,a jak tak go szczerze kochaja to niech program jakis dadza mu poprowadzic...



Ostatnio zmieniony przez panicz dnia Pon Wrz 06, 2004 11:59 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Pon Wrz 06, 2004 11:56 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


[BUC]Latwy_Cel


Ensign
::: 990 :::
wiek: 45
a ja tam sie naogladalem w centrum onkologii ( pracowala tam moja matka ) przez 3 lata ... nic przyjemnego

Jak to stwierdzil kumpel na stypie drugiego kumpla sp. Arka u mnie w domu

"Tomek pijmy, bo juz z naszej polki biora" - takie zycie ... i czy ja wiem czy jest ono takie na luzie jak ten dzial ... chiba ne


............................................
Pon Wrz 06, 2004 11:57 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Dajcie chłopu spokój pracuje bo nikt go nie dyskryminuje z powodu choroby i tak być powinno skoro mówi i ludzie go rozumieją. Co do apektu choroby to nie widzę tu nic śmiesznego i całkiem mi z tym dobrze wbrew pozorom. Ciekawe jak byście śpiewali gdyby u was wykryto raka lub nawet ślady ustrojowego półproduktu kancerogenu w jakimś pieprzyku. Przechodzicie obok kanału i kocopolicie dopóki nie wpadniecie. Nikomu nie zyczę ale odpuście - proszę Was.

pozdrawiam


............................................
Wto Wrz 07, 2004 12:30 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
panicz napisał:
telewizja przyjelo sie ze bawi i rozwesela a nie zmusza do zadumy i zalu.


Hmm... bawić i rozweselać może kanał Cartoon Network. Życie jest brutalne i na każdym kroku oglądając TV widzimy przemoc, terror, śmierć, wypadki, itp. Telewizja ma wiele twarzy, ale jej zadaniem powinno być przekazywanie obiektywnej prawdy. Nie żyjemy w idealnym świecie.

Wracając do tematu Marcina Pawłowskiego, popieram zdanie Irona. Uważam, że powinien nadal prowadzić Fakty, przynajmniej tak długo jak będzie mógł. Z jego punktu widzenia praca jest odskocznią od choroby, pozwala o niej przynajmniej czasowo zapomnieć. Fakt, oglądając tak chorego człowieka bardziej skupiamy się na tym jak on potrafi w takim stanie pracować, niż na tym co ma do przekazania. Dla niektórych jest to widok gorszący, dla niektórych szokujący, ale facet się nie załamuje i pracuje nadal. Może jego przykład uświadomi, że ludzie telewizji (gwiazdy) są tacy sami jak my. Nie wszyscy są piękni, dobrze zbudowani. Choroba może "spaść" na każdego, czy jest to zwykła szara postać za kulisami, czy wielki i wszechmogący pan prezes.


............................................
Wto Wrz 07, 2004 1:12 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
n/c

Zamykam

To nie temat do rozmów na takim poziomie.

Nie wiecie kurwa co to za choroba !!!!


............................................
Wto Wrz 07, 2004 1:43 am


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004