zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Jestesmy zatopieni ...



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Boris Vian


Master Petty Officer
::: 259 :::

Powiem tak ...jestesmy zatopieni w dupie homseksualisty .... pytacie dlaczegooo?? to wam powiem DLACZEGO . Sprawa jest taka : zostalismy zdupieni przez Valve sralve czy inna firme odpowiadajaca za gre pt.: Half-Life 2. gra nie wyszla , poniewaz robia poprawki w programie ...wiecie CO ? to zenujace . mam wrazenie , ze oddali na nas stolec . Straszne ... bo i tak wyjdzie masa poprawek a oni sraja w stolki , podczas gdy my czekamy na gre pt."Objawienie kolejnych patchy i latek " Chodzi mi o to , ze nic by sie nie stalo gdyby wydali ja 1 rok temu ...i tak byly by apdejty przez kolejne kilka miesiecy ! CO WY O TYM SADZICIE ?? Spolecznosc internetowa sra w swoje stolki zamiast pozamiatac u producenta emailami chociaz ...ja tak zrobilem napisalem mily liscik i mysle , ze uczynilem krok w tym kierunku - krok w gowno zlewam z tej gry juz mi nie zalezy na przereklamowanym produkcie .Pa

PS . Jesli myslicie , ze to nie jest potrzebny post to ZLE myslicie ...niech on wam da do myslenia jakimi jestesmy dupkami oczekujacymi na gre .Niniejszy tekst nie wyplywa z prowokacji . Amen


............................................
Czw Wrz 09, 2004 2:09 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


matisse


BORG Moderator
::: 566 :::
STEAM_0:0:297375

zrobienie dobrej gry zaznaczam dobrej, to kupa rboty i pieniedzy, ale jak ktos sie porywa z motyka na slonce, efekt jest taki jak w tym przypadku.
:szlug:


............................................
Czw Wrz 09, 2004 7:41 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

Mowisz rok temu? Nie bylbym taki pewny czy oni rok temu cos sensownego w ogole mieli... Jest taka teoria, ze chlopcy z Valve od dawien dawna raczyli nas roznymi materialami reklamowymi z niesamowitym hitem w roli glownej, lecz w rzeczywistosci wiele wiecej nie mieli (nie mowiac o pelnej grze). Byc moze dzisiaj maja troche wiecej, lecz jesli jest tak dobrze jak mowia, to czemu HF2 jeszcze nie ma na polkach sklepowych? Moze kolejny chakier? Ja mam to wszystko gdzies i gram w to co mam, w przeciwienstwie do kupy luda, ktorzy podniecaja sie kolejnym screenem czy jeszcze jednym paru-megabajtowym filmikiem. Jebac to, jak wyjdzie to bedzie - nie ma co ze skory wyskakiwac.


............................................
Czw Wrz 09, 2004 10:03 am


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Fyfunia


Chief Junior Grade
::: 321 :::
STEAM_0:0:1617704

Blizzard robi gre jedna na kilka lat i sa to same hity :szlug:


............................................
Czw Wrz 09, 2004 2:33 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Czort
I Need Money


Lieutenant Junior Grade
::: 1375 :::
STEAM_0:1:33333
wiek: 42
ale Blizzarda tego prawdziwego juz niema
Diablo 3 stoi pod znakiem zpytania


............................................
Czw Wrz 09, 2004 4:51 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MaCZeK


Ables Man
::: 26 :::
STEAM_0:1:2608361

Przecie to jest smieszne co ty piszesz. Zaplaciles im za ta gre? Sa ci cos winni ? Maja jakies zoobowiazania wobec ciebie? Sory ael to jest jakas tam prywatna firma ktora moze sobie i za 10 lat tego hl wydac i nic nie mozesz im zrobic z powodu tego. moze to zagrywka nei fair z ich strony ze karmia nas kolejnymi zapowiedziami hl2 ale mimo tego zachowujmy sie jak na ludzi przystalo, Jak by wydali ja rok temu to by wszysc nazekali ze palac xx zł za nie dobpracowana gre :[.


............................................
Sob Wrz 11, 2004 11:07 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Boris Vian


Master Petty Officer
::: 259 :::

Myslisz Maczku , ze gra nie bedzie bez bledow ...?


............................................
Sob Wrz 11, 2004 11:16 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

gra bedzie miala bledy - kazda gra ma bledy. Kazdy program komputerowy tej wielkosci ma bledy. Taka juz kolej rzeczy


............................................
Nie Wrz 12, 2004 8:42 am


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Witam!! Wsumie pewnie zostane zbluzgany za to co powiem ale przedstawie tu tylko moj poglad na cala sprawe! Moim zdaniem Valve mimo ze leci w kulki rowno i na calego to moim zdaniem jest firma ktora jakby nie bylo stworzyla gre (ta zla, slaba, pelna latek i poprawek gre) ktora jest niejako przodownikiem gier netowych. Nie znam gry ktora przyciagnela i przyciaga tyle ludu. Powiecie Quake - wejdzcie - trodno tu znalezc jakies oblegane serwery, nie mowie o Unrealach i Diablach w ktore graja juz tylko fanatycy. Wiem ze troche z innej beczki, ze mowie o CSie a nie firmie, tyle ze wlasnie dzieki CSowi (a co za tym idzie Valve) znacie sie, macie sie komu i gdzie na cos pozalic, a co mysle ze dla nas wszystkich najwazniejsze powstal BORG - dzieki Valve znalezliscie (ja tez ofkorz) przyjaciol - to juz nie jest wspulna gra, tu sie dobrze bawisz zdobywajac przyjaciol - ludzi ktorzy zawsze Cie popra i pomoga. Ja osobiscie jestem wdzieczny Valve (mimo niedomowien, opoznien, bledow, itd.) gdyz dzieki nim poznalem BORG - super ludzi - przyjaciol - chyba nie mosze mowic jak niezmiernie jest to dla mnie wazne. pozdrowionka i PA


............................................
Nie Wrz 12, 2004 4:45 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

CSa nie stworzylo Valve Byl to projekt calkowicie niekomerrcyjny, ale jak Valve zweszylo byznes to wykupilo Dev Team co zrobil csa - wydaje mi sie ze wyszlo to CSowi na lepsze


............................................
Nie Wrz 12, 2004 5:20 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Kurcze!!! Tyle nad tym myslalem a tu wtopa heh ale przekazalem co chcialem Nara


............................................
Nie Wrz 12, 2004 7:33 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Boris Vian


Master Petty Officer
::: 259 :::

Bardzo pozytywnie KEME ...pozdrawiam :jaaasne:


............................................
Nie Wrz 12, 2004 8:58 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
Narząe się wszystkim, bo wszystkim po trochu przyznam racje - a jak wiadomo, kto z nikim nie trzyma, tego kopią wszyscy!
Otóż lepiej jest gre wydać później z mniejsza liczba krytycznych błedów i pełniejszą (bliższą założeniom) niż puscić okrojonego bubla.
Inna sprawa, że k... ludzie czekają na cos co zapowiada się i zapowiada i końca nie widac. Jak się nie wie kiedy skończy, to trzeba powstrzymać speców od reklamy, niech nie puszczają farby i nie robią smaku!

Wydaje mi się, ze np. giera "Chrome" miała być w założeniach czymś innym niż wyszła. I szkoda. Kasa za wykonane misje jest, ale na nic nie wpływa, bo i tak dawkują ci sprzęt w miarę rozwoju fabuły i DOSTAJESZ all, co chcesz, a nie kupujesz...
Chyba na początku mieli inne założenie, bo swiadcza o tym rożne atki nie mające żadnego innego uzasadnienia. Ile to zabawy było w starej Elite z dokupowaniem uzbrojenia, wyposażenia i zmienianiu statków ...
Szkoda, z Chrome mógłaby być fajniejsza giera, gdyby mżna było wybierac misje samemu, zarabiac kasę i za nia kupowac sprzet (troche jak w CS)...

Producenci robią bezsensowne ruchy ciagle zapowiadając premierę i ciągle ją przekładając, to niepoważne (ale i zrozumiałe, bo gra pełna bugów, szczególnie dla tych co nie mają netu i nie bardzo jak mogą sciągać łatki to koszmar)
Tak tak, sa tacy. Sam doo niedawna w centrum Warszawy nie miałem netu, bo NIKT go w okolicy nie dostarczał!!!
Net pojawił mi się w okolicy pół roku temu!!!
Wokół moich bloków jest zabudowa willowa i nie chciało sie nikomu tam podciągnąć infrastruktury!!!
Próbowałem grać przez modem, ale... to TRAGEDIA!!!
I nie tylko dla mnie... więc zrezygnowałem...
Tak więc wszyscy po trosze macie racje...
Pozdrawiam


............................................
Wto Wrz 14, 2004 2:03 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Nermal


Lieutenant Commander
::: 2102 :::
STEAM_0:1:11957831

Zbanowany
ale keme , cs byl MODEM do half lifea ktory zostal stworzony przez milosnikow gry po lanie//necie , wiec nie mow ze valve przyczynil sie do tego , bo tak naprawde zrobili to gracze ktorzy wydali produkt , ktory w 100 % nastawial sie na czerpanie radosci z gry . Nie wiem czy wiesz , ale wersja beta [ do 1.0 ] byla testowana na uczelniach i prywatnych kompach , a valve jedynie dalo zgode na wykorzystanie silnika . Zreszta wg. mnie co to za firma , w ktorej programisci uzywaja outlooka do otwierania poczty :x [ przez poczte wlamala sie rok temu osoba ktora ukradla beta wersje hl2 ]


............................................
Sro Wrz 15, 2004 10:59 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Dobra Nermal juz zostalem o tym wczesniej powiadomiony przez Rymka, ze CS jest tworem nie "Valveowym" ale tak czy siak dzieki za info. Pozdrowionka i pa


............................................
Sro Wrz 15, 2004 2:33 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004