zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Amerykanie przeciez nie sa tacy glupi!



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Debesciak napisał:

A uwazacie ze trudno by było zrobić taki filmik w Polsce ????


Alexei Stukov napisał:
tendencyjne troche...
ja tez wyjde na ulice popytam troche i pokaze potem na antenie TYLKO samych kretynow...




............................................
Pią Sty 29, 2010 10:08 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


ojCieC dyRekTor
Silak


Ensign
::: 798 :::
STEAM_0:1:2815991
wiek: 39
Spe3dy napisał:
Debesciak napisał:
faktycznie Amerykanie to idioci ale to oni polecieli na księżyc ,wymyślili internet, PCta wysłali sondy na Marsa zainstalowali teleskop orbitalny .A my co ?? umiemy wymienić wszystkie kontynenty, stolice wszystkich Europejskich krajów, ale nie umiemy odśnieżyć pierdolonego parkingu


i tu sie mylisz.

jedyne co ameryka ma, to pieniądze

90% naukowców którzy pracują w ameryce / dla amerykańskich firm, to ludzie innych narodowości.

tam po prostu najlepiej płacą
i tam mają warunki

a że akurat u nich to powstaje - im się przypisuje zasługi.

pozdrawiam


To samo sobie pomyslalem.


............................................
Pią Sty 29, 2010 10:19 pm


•  100+ Club Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Han[D]_Solo
c18 | Evangeline


Fleet Captain
::: 3870 :::
STEAM_0:1:1232882
wiek: 35
Spe3dy napisał:
Debesciak napisał:
faktycznie Amerykanie to idioci ale to oni polecieli na księżyc ,wymyślili internet, PCta wysłali sondy na Marsa zainstalowali teleskop orbitalny .A my co ?? umiemy wymienić wszystkie kontynenty, stolice wszystkich Europejskich krajów, ale nie umiemy odśnieżyć pierdolonego parkingu


i tu sie mylisz.

jedyne co ameryka ma, to pieniądze

90% naukowców którzy pracują w ameryce / dla amerykańskich firm, to ludzie innych narodowości.



Lulz! Pragnąłbym przypomnieć, że naród Amerykański wywodzi się z mieszanki mieszkańców Europy. Więc z której strony byś nie patrzył ktoś zawsze będzie miał korzenie innej narodowości.
Ponadto jak już rzucasz liczbami to powołuj się na konkretne źródła, bo ja też mogę powiedzieć, że masz przypuśćmy macki zamiast rąk, ale kto mi w to uwierzy nim nie pokażę dowodów?


............................................
Sob Sty 30, 2010 1:38 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Spe3dy
Cheetah; spidi*


Commander
::: 2805 :::
STEAM_0:0:1184706
wiek: 34
Han[D]_Solo napisał:
Spe3dy napisał:
Debesciak napisał:
faktycznie Amerykanie to idioci ale to oni polecieli na księżyc ,wymyślili internet, PCta wysłali sondy na Marsa zainstalowali teleskop orbitalny .A my co ?? umiemy wymienić wszystkie kontynenty, stolice wszystkich Europejskich krajów, ale nie umiemy odśnieżyć pierdolonego parkingu


i tu sie mylisz.

jedyne co ameryka ma, to pieniądze

90% naukowców którzy pracują w ameryce / dla amerykańskich firm, to ludzie innych narodowości.



Lulz! Pragnąłbym przypomnieć, że naród Amerykański wywodzi się z mieszanki mieszkańców Europy. Więc z której strony byś nie patrzył ktoś zawsze będzie miał korzenie innej narodowości.
Ponadto jak już rzucasz liczbami to powołuj się na konkretne źródła, bo ja też mogę powiedzieć, że masz przypuśćmy macki zamiast rąk, ale kto mi w to uwierzy nim nie pokażę dowodów?


nie gadaj bzdur, bo podążając twoim rozumowaniem mogę równie dobrze powiedzieć że to neandertalczycy realizują programy kosmiczne.
ja mówiłem o emigrantach.
o ludziach którzy urodzili i wychowali (i wykształcili) się gdzie indziej, a pojechali tam pracować.

nie powołuję się na konkretne źródła, bo takich nie ma. Myślisz że rząd amerykański zrobi specjalną stronę internetową ze statystykami "ile osiągnięć przypisywanych usa jest zasługą europejczykó?" albo "jaki procent wykwalifikowanych naukowców w usa to amerykanie?"

powołuję się natomiast na własne obserwacje - to co się dzieje na politechnice warszawskiej na moim wydziale (Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa) jak i na innych, podobnych, związanych z bardziej zaawansowaną technologią, tudzież projektami wymagającymi znacznych sum.
jeżeli nawet zaledwie 25% osób kończących któreś z kierunków na mojej uczelni pojedzie do usa pracować, to pomyśl że to jest tylko jeden wydział, tylko jedna uczelnia, tylko jedno miasto i policz sobie ile takich w polsce jeszcze jest, a potem dorzuć do tego ile na świecie jest państw posiadających uczelnie będące w stanie przygotować studentów do takich zawodów i ile z nich nie ma takiego budżetu / rozwiniętego przemysłu, by ci ludzie mogli tam pracować.
do tego oszacuj sobie ilu może być naukowców w usa.

90% to dla ciebie za dużo?
ok, daję 80%

a jako dowód mogę dorzucić filmy na discovery science.
jeśli co najmniej 50% osób pokazywanych w programach naukowych to nie amerykanie, to dodaj sobie do tego że zapewne
po 1. promując swój kraj takim programem, zapewne najpierw szukają amerykanów którzy zechcieliby wystąpić w takim programie
po 2. amerykanim mówi po amerykańsku, a jednak nie ma się co oszukiwać, ale słowiański angielski jest znacznie gorszy...

weź teraz pod uwagę moje argumenty i przedstaw swoje, ale pamiętaj o dowodach, albo chociaż powiedz czemu niby wydaje ci się że ja nie mam racji.

pozdrawiam


............................................
Sob Sty 30, 2010 9:43 am


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


StryQ


Lieutenant Commander
::: 2291 :::
STEAM_0:1:20397465
wiek: 33
Spe3dy napisał:

o ludziach którzy urodzili i wychowali (i wykształcili) się gdzie indziej, a pojechali tam pracować.

To jak to się stało, że 6 na 10 i 13 na 20 najlepszych uczelni na świecie to uczelnie ze Stanów?


............................................
Sob Sty 30, 2010 10:26 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Clan FoD & V.S.
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Dlatego, stryq, ze jest ich 200mln...
A w srod tylu czasem sie znajda madrale


Poza tym te najlepsze uczelnie, to pewnie ponad polowe to maja ludzi spoza stanow


............................................
Sob Sty 30, 2010 10:42 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Spe3dy
Cheetah; spidi*


Commander
::: 2805 :::
STEAM_0:0:1184706
wiek: 34
StryQ napisał:
Spe3dy napisał:

o ludziach którzy urodzili i wychowali (i wykształcili) się gdzie indziej, a pojechali tam pracować.

To jak to się stało, że 6 na 10 i 13 na 20 najlepszych uczelni na świecie to uczelnie ze Stanów?


a z jakiego rankingu masz te informacje?

poczytaj sobie jeszcze na jakiej podstawie przeprowadzony jest ranking

:: LINK ::
tu na przykład łatwość znalezienia pracy w zawodzie to tylko 6% rankingu. zdziwiony? bo dla mnie to na przykład jeden z najważniejszych czynników jaki ja bym brał pod uwagę tworząc ranking... tudzież to, jak studenci wypadają na tle studentów z innych uczelni (3%?) śmieszna liczba, czyż nie? Dla mnie znacznie bardziej istotna niż to, że studenci robią sobie projekty naukowe (12%) albo są po prostu uzdolnieni?!(12%) na jakiej to w ogóle podsatwie stwierdzone?! Jak uczelnia ma dużo pieniędzy, to sobie może robić dużo projektów.
wracamy znowu do tego, że ameryka ma dużo pieniędzy. ile zapłacisz takie miejsce w rankingu dostaniesz, tak to można ocenić. sorry.


............................................
Sob Sty 30, 2010 11:39 am


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


M@tek
Pan Drewienko


Lieutenant
::: 1906 :::
STEAM_0:1:6018099
wiek: 37
USA = 308 mln ludzi + nielegalni. Wiekszość z nich to idioci, jednak pomimo tego posiadają także największe mózgi światowe przyciągnięte wielka kasą. Mają najlepsze uniwersytety, najlepszych wykładowców oraz wielką kasę na badania. Oczywiście liczba dobrze wykształconych jest bardzo mała do stosunku całej liczby ludności USA. Jednak właśnie ta garstka ludzi popycha Amerykę do przodu. Nie dziwota że na ulicy trafia się na bezmozgów, ot to właśnie piękno ameryki, możesz być kretynem a i tak żyjesz dostatnie;]


............................................
Sob Sty 30, 2010 12:46 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
M@tek napisał:
USA = 308 mln ludzi + nielegalni. Wiekszość z nich to idioci, jednak pomimo tego posiadają także największe mózgi światowe przyciągnięte wielka kasą. Mają najlepsze uniwersytety, najlepszych wykładowców oraz wielką kasę na badania. Oczywiście liczba dobrze wykształconych jest bardzo mała do stosunku całej liczby ludności USA. Jednak właśnie ta garstka ludzi popycha Amerykę do przodu. Nie dziwota że na ulicy trafia się na bezmozgów, ot to właśnie piękno ameryki, możesz być kretynem a i tak żyjesz dostatnie;]

Chiny to najludniejsze państwo świata o populacji przekraczającej 1,3 mld osób. Pod względem powierzchni jest 4. na świecie, a pod względem wielkości gospodarki (PKB nominalny) – 3.Ludność: 1,15 mld (2008) – Indie są drugim państwem na świecie pod względem liczby ludności czwarta gospodarka świata .itp państwa niezwykle bogate
Jakoś w tych krajach nie powstają przełomowe wynalazki
A to ze dają taką kase na kształcenie prace naukowe to świadczy ze głupi nie są
Naukowcy jadą tam bo tam mają możliwości rozwoju , bo tam inni mądrzy ludzie rozumieją to i dają na to kase
ładują nawet pieniądze w badania które przyniosą im moze zysk za 1000lat jak sondy Marsjańskie czy teleskopy orbitalne itp
Tak ze waszą teoria ze Amerykanie są głupi mozna o kant dupy rozbić .Nie przypominam sobie z historii narodu który byłby głupi pełen debili i byłby przy tym najpotężniejszym, najbogatszym krajem na świecie Moze znacie taki ??? chętnie poczytam
ps. zróbcie filmik ze Znajomym +3 i Polacy będą krajem debili


............................................
Sob Sty 30, 2010 1:44 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
no, ale zchodzicie z tematu...
Filmik ukazuje przecietnego amerykanina...

Jakie sa fakty? Podejrzewam, ze wiekszosc z nich nie wie, co to jest Polska, nie wie gdzie lezy Francja i mysli ze Tony Blair to jakis piosenkarz...
Zreszta to sie powli chyba tez zaczyna dziac w Polsce.. Wyjdz na miasto i popytaj mlodziez... sadze, ze nie beda blyszczec... Za jakies 20 lat dogonimy [w glupocie] przecietnego amerykanina...


............................................
Sob Sty 30, 2010 2:13 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@tek
Pan Drewienko


Lieutenant
::: 1906 :::
STEAM_0:1:6018099
wiek: 37
dokładnie tak jest
Amerykanie to kretyni, jednak istnieje jakiś % co tymi kretynami steruje. Przeciętny amerykanin nic nie wie o otaczającym go świecie, on potrafi robić tylko jedną rzecz związaną z zawodem a reszta go nie obchodzi.
W Polsce też istnieje taka tendencja, jednak u nas nie ma aż takiego wielkiego rozgraniczenia pomiędzy ludźmi amebami a ludźmi coś wiedzącymi;)


............................................
Sob Sty 30, 2010 3:09 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
No dlatego, ze jeszcze do niedawna, konczac szkole to miales wiedze ogolna... nie wiem jak teraz jest w szkolnictwie, ale mowi sie o tym, ze maturzysci to za duzej wiedzy po szkole to nie maja


............................................
Sob Sty 30, 2010 3:44 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@tek
Pan Drewienko


Lieutenant
::: 1906 :::
STEAM_0:1:6018099
wiek: 37
ta, co roku jest gorzej;]


............................................
Sob Sty 30, 2010 5:08 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
uwazam ze film pokazuje tylko tych co nie znali odpowiedzi na pytania


............................................
Sob Sty 30, 2010 5:54 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
No ok, Debe...
Ale to nie były trudne pytania


............................................
Sob Sty 30, 2010 5:59 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004