zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Pomysły na odnowienie anarachii!



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

ajt
Mr. Foch


Commander
::: 2671 :::
STEAM_0:1:12257932
wiek: 36
Ahahaha Brunon aleś ty niemONdry ( no bo jesteś mądry - próbowałem zażartować [ nic złośliwego ] ).

1. Przy wyborze do sztabu zestrachałem się że mam za dużo głosów i zagłosowałem kolektywnie na wszystkich, tylko nie na siebie. W zupełności mi odpowiada pozycja stańczyka.

2. Ja się już nadyskutowałem z Karbulotem. Jako że się mnie prawie w ogóle nie słucha to musiałem się zazwyczaj posiłkować sleepem i robikiem. Co robiłem niejednokrotnie.

3. Dopierdalam się do sztabu, bo jest to organ który ma wpływ na decyzję Karbulota. Jeśli nie leży wam na sercu dobro anarchy to jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ale wy cholera zwyczajnie nie robicie nic. Zorganizowaliście coś od czasu ostatnich wyborów? Nie? No to mam pełne prawo mówić że się opierdalać przyjmując że jest to mało kulturalna forma określenia że nic nie robicie!

4. Żeby jeszcze dolać oliwy do ognia! Skołowałem darmowy serwer w dobrej firmie. Z pomocą Raina, bigshu i czlapera skonfigurowałem. CO SZTAB ROBIŁ PRZEZ TEN CZAS? Nie masz żadnych, ale to kompletnie żadnych podstaw żeby się mnie czepiać o to że ja się czepiam...

Brunon napisał:
(...)
P.S. moje prywatne mysli. Serwer l4d mial i ma wplyw na frekwencje na anarchii.
Niesamowite. Jednak w czymś się zgadzamy.


............................................
Wto Mar 30, 2010 10:05 pm


•  100+ Club Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Brunon napisał:
Jak na serwerze byly standardowe mapy to pojawialy sie "stare" BORGi a teraz?

A jakie stare Borgi sie pojawialy? Bo ja widze, ze wspolny serwer byl do dupy pomyslem. Na mapy standardowe przyszly raptem trzy osoby, za to anarchijnych duzo przez to ubylo. Wniosek jest jasny. Jakby standardowe mapy tak sciagaly ludzi, to by Neutral udalo sie wskrzesic. Tymczasem widzialem jak Robic samotnie siedzial na serwerze i jakos nikt nie chcial tam grywac.

A co do tego, jak L4D ma wplyw to sie powtzrza stara spiewka. Rozumiem, ze wy macie pretensje do mnie i Czlapera, ze grywamy w L4D-a tak? Bo Debesciaka, szewca, Calla, Deffa czy Ojca nie licze, to nie sa bywalcy anarchijni. Nawet Qj bardzioej grywal na Uni. Czyli brak mnie i Czlapera spowodowal upadek Anarchii? Kurwa rzeczywiscie bardzo madre i tworcze. To ja rownie dobrze moge napisac, ze wine ponosza za to gracze grywajacy w Modern Warfare 2 czy Battlefield 2. Przy okazji takze ci, co pracuja wieczorami, ci co musza sie uczyc tez sa winni, bo zamiast siedziec na serwerze wola sie zajmowac takimi duperelami jak nauka.

Ja zycia poswiecac nie zamierzam na przesiadywanie na pustym serwerze. Wytykacie mi i kilku osobom, ze gramy w L4D-a? A gdzie wy w tym czasie jestescie? Na Anarchii? raczej nie. Wiec co? Gracie w inne gry, lazicie na inne serwery? Wiec tak samo jestescie kurwa winni. Fajnie rozliczac kogos nie? Hipokryci.

Ja juz podjalem decyzje. Moja prawa reka na Anarchii zostanie Yelon, bo chyba tylko on sie naprawde interesuje Anarchia. Nie raz mi zglaszal rozne bledy, kiedy inni w ogole nic nie robili. Chlopak ma checi i wiedze serwerowa, niech erozkreca Anarchie. Dostanie dostep do konta z serwerem i zielone swiatlo na wszelkie poczynania. Nie bede mu blokowal kreatywnosci, jedynie adminy i pluginy bedziemy decydowac wspolnie. A tak mapcycle i cala kampanie reklamowa bedzie prowadzil on.

A z WstrzelSie chyba sie rozstaniemy. Wspolpraca nic nie dala, wiec lepiej sie pozegnac teraz, nim Yelon zacznie kampanie reklamowa. Aby nie bylo pozniej, ze jego zaslugi zostana przypisane komus innemu. Oni stawiaja na Serwery NS, a taka "konkurencje" ciezko podwazyc. Gdyby AH byla NS to byloby inaczej. Tylko ze serwer sponsorowany nie mozna zrobic na NS, bo Shooters z miejsca by nam go odebrali.


............................................
Wto Mar 30, 2010 10:27 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
Karbulot napisał:


A co do tego, jak L4D ma wplyw to sie powtzrza stara spiewka. Rozumiem, ze wy macie pretensje do mnie i Czlapera, ze grywamy w L4D-a tak? Bo Debesciaka, szewca, Calla, Deffa czy Ojca nie licze, to nie sa bywalcy anarchijni. Nawet Qj bardzioej grywal na Uni. Czyli brak mnie i Czlapera spowodowal upadek Anarchii? Kurwa rzeczywiscie bardzo madre i tworcze. To ja rownie dobrze moge napisac, ze wine ponosza za to gracze grywajacy w Modern Warfare 2 czy Battlefield 2. Przy okazji takze ci, co pracuja wieczorami, ci co musza sie uczyc tez sa winni, bo zamiast siedziec na serwerze wola sie zajmowac takimi duperelami jak nauka.


Najprosciej wyolbrzymic problem iz przyznac sie, ze ten serwer mial jakistam wplyw na to. Sam dobrze wiesz, ze Twoj nick wabi(ł) graczy na serwer, poniekad stalo sie twoim brzemiem i teraz sa tego skutki.
Karbulot napisał:

Ja zycia poswiecac nie zamierzam na przesiadywanie na pustym serwerze. Wytykacie mi i kilku osobom, ze gramy w L4D-a? A gdzie wy w tym czasie jestescie? Na Anarchii? raczej nie. Wiec co? Gracie w inne gry, lazicie na inne serwery? Wiec tak samo jestescie kurwa winni. Fajnie rozliczac kogos nie? Hipokryci..


Jezeli Szef BORGa kladzie lache na serwer to co maja zrobic zwykle drony? POwinny brac przyklad i tez polozyc lache. Proste, nie?

P.S. ajt, nie bede wdawal sie z Toba w dyskusje, poniewaz jestesmy z innej bajki i ngdy sie nie dogadamy. Fajnie, ze masz kolegow w takiej branzy i zalatwiles serwer ale ja gram na zupelnie innym podworku. Zreszta napialem wczesniej, jesli chcesz to mozemy zamienic sie "posada".


............................................
Wto Mar 30, 2010 10:41 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Brunon napisał:
Najprosciej wyolbrzymic problem iz przyznac sie, ze ten serwer mial jakistam wplyw na to. Sam dobrze wiesz, ze Twoj nick wabi(ł) graczy na serwer, poniekad stalo sie twoim brzemiem i teraz sa tego skutki.

Niestety, ostanimi czasami nawet moj nick nie wabi ludzi.

Brunon napisał:
Jezeli Szef BORGa kladzie lache na serwer to co maja zrobic zwykle drony? POwinny brac przyklad i tez polozyc lache. Proste, nie?

Tylko, ze ja nigdy wczesniej lachy na serwer nie polozylem. Na rozne sposoby probowalem bez skutku rozkrecic serwer. Dlatego powinienes napisac raczej: "Poniewaz wszyscy gracze polozyli lache na serwer, Szef BORG widzac ze juz nic nie moze zrobic, uczynil tak samo".


............................................
Wto Mar 30, 2010 11:13 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Yelon
bulkowySKY || Yelon


Chief Junior Grade
::: 364 :::
STEAM_0:0:2865575
wiek: 33
Jak juz mowilem: Prosze nie pisac "wszyscy" gracze. To zdecydowanie nie mobilizuje tych ktorzy jednak tam graja i staraja sie zrobic cokolwiek do dalszego dzialania.


............................................
Sro Mar 31, 2010 2:37 am


•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Hawker
Orion


Chief Junior Grade
::: 407 :::
wiek: 34
Anarchia świetnie prosperuje ostatnio, jest zajebiście.


............................................
Czw Kwi 01, 2010 9:53 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


eRka
kica


Master Class Officer
::: 175 :::
wiek: 32
Ciesze sie ze ten temat dal jakis efekt! Jako tako sie polepsza, ale wg. nie ma sie jeszcze czym cieszyc póki sie tego nie utrzymie!


............................................
Czw Kwi 01, 2010 3:18 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mir
[anarchy|sq]


Chief Warrant Officer
::: 646 :::
STEAM_0:1:10688811
wiek: 32
Hawker napisał:
Anarchia świetnie prosperuje ostatnio, jest zajebiście.

Chyba mamy inne pojecie na temat słowa zajebiście...
Ale owszem chyba ostatnio coś się ruzyszlo... jak zwykle na swieta:P


............................................
Czw Kwi 01, 2010 3:26 pm


•  Anarchy Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004