zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

jazda bez prawa jazdy



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Bartosh!
Batuchan


Lieutenant Commander
::: 2448 :::
STEAM_0:0:10761336
wiek: 31
Koshal napisał:

Problem sie pojawia przy jakiejkowliek stluczce, a jak dojdzie do wypadku gdzie ktos ucierpi to macie totalnie przejebane.
Proponuje wiec wsadzic sobei polskie cwaianctwo razem ze sloma gleboko w buty i udac sie na kurs na prawko.


W jakim stopniu jest bardziej przejebane niż podczas gdy mając prawko z naszej winy ktoś ucierpi? Tak właśnie dużo osób tłumaczy - "jeździj sobie bez prawka, ale zobaczymy jak to bedzie jak ktoś Ci wyskoczy przed maskę", jednak nie popierając tego żadnymi argumentami.

Jest jakis zapis w polskim kodeksie karnym, że osoby bez prawa jazdy są bardziej karane podczas wypadku? Nie żebym chciał coś udowodnić tym postem, wręcz przeciwnie - podobnie jak Emiliano chcę się po prostu dowiedzieć.


............................................
Pią Kwi 02, 2010 11:22 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Junior Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Smierc.
[UnimatriX|sq] Smierc.


Lieutenant Junior Grade
::: 1393 :::
STEAM_0:1:15231605
wiek: 32
a co policja zrobi jak sie nie ma przy sobie ubezpieczenia i dowodu rejestracyjnego? mojego brata nie ma w domu a zapomniał mi zostawić tego właśnie tylko tyle co mam drugi kluczyk do "muloneza"


............................................
Pią Kwi 02, 2010 11:23 am


•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
Bartosh! napisał:
Koshal napisał:

Problem sie pojawia przy jakiejkowliek stluczce, a jak dojdzie do wypadku gdzie ktos ucierpi to macie totalnie przejebane.
Proponuje wiec wsadzic sobei polskie cwaianctwo razem ze sloma gleboko w buty i udac sie na kurs na prawko.


W jakim stopniu jest bardziej przejebane niż podczas gdy mając prawko z naszej winy ktoś ucierpi? Tak właśnie dużo osób tłumaczy - "jeździj sobie bez prawka, ale zobaczymy jak to bedzie jak ktoś Ci wyskoczy przed maskę", jednak nie popierając tego żadnymi argumentami.

Jest jakis zapis w polskim kodeksie karnym, że osoby bez prawa jazdy są bardziej karane podczas wypadku? Nie żebym chciał coś udowodnić tym postem, wręcz przeciwnie - podobnie jak Emiliano chcę się po prostu dowiedzieć.


Zastanów się do czego służy prawo jazdy i odpowiedz chyba sama sie nasunie ;x

Dodano 40 sekund temu:

Smierc. napisał:
a co policja zrobi jak sie nie ma przy sobie ubezpieczenia i dowodu rejestracyjnego? mojego brata nie ma w domu a zapomniał mi zostawić tego właśnie tylko tyle co mam drugi kluczyk do "muloneza"


Mandat ; ).


............................................
Pią Kwi 02, 2010 11:35 am


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


VoDK4
c18 | Nymphe


Captain
::: 3346 :::
STEAM_0:0:12978846
wiek: 36
za spowodowanie wypadku bez prawka mamy przekichane. nie wazne czy to tylko stluczka czy powazny. chodzi o to ze oprocz sadu, mandatu, kary itp itd. mamy na glowie ubezpieczyciela ktory pokryje szkodzy z wlasnej kieszeni a pozniej do konca zycia bedzie scigac ow sprawce. nie sciagnie tyle ile zaplacil ale x razy wiecej.

za brak dokumentow/prawka/ubezpieczenia od zeszlego roku nie musimy tego wozic jest mandat w wysokosci 50 czy 100zl za brak kazdego.

tyle w temaci


............................................
Pią Kwi 02, 2010 11:41 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
Bartosh! napisał:
Koshal napisał:

Problem sie pojawia przy jakiejkowliek stluczce, a jak dojdzie do wypadku gdzie ktos ucierpi to macie totalnie przejebane.
Proponuje wiec wsadzic sobei polskie cwaianctwo razem ze sloma gleboko w buty i udac sie na kurs na prawko.


W jakim stopniu jest bardziej przejebane niż podczas gdy mając prawko z naszej winy ktoś ucierpi? Tak właśnie dużo osób tłumaczy - "jeździj sobie bez prawka, ale zobaczymy jak to bedzie jak ktoś Ci wyskoczy przed maskę", jednak nie popierając tego żadnymi argumentami.

Jest jakis zapis w polskim kodeksie karnym, że osoby bez prawa jazdy są bardziej karane podczas wypadku? Nie żebym chciał coś udowodnić tym postem, wręcz przeciwnie - podobnie jak Emiliano chcę się po prostu dowiedzieć.


Jak jest wypadek z nie twojej winy to oprócz mandatu nie ma żadnych innych konsekwencji. Powtarzam żeby była jasność - Z NIE TWOJEJ WINY. Jak jest twoja wina albo obopólna - przesrane.


............................................
Pią Kwi 02, 2010 12:25 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Human


Lieutenant
::: 1516 :::
STEAM_0:1:16698869
wiek: 32
Nie musisz mieć papierka z ubezpieczeniem przy sobie. Za to nie ma kary. Była jakaś nowa ustawa.


............................................
Pią Kwi 02, 2010 1:09 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
Human napisał:
Nie musisz mieć papierka z ubezpieczeniem przy sobie. Za to nie ma kary. Była jakaś nowa ustawa.


Dostaje się mandat za brak stosownego dokumentu (50 zł), później i tak sprawdzają czy masz polisę OC i jak się okaże, że nie to dostaje się DUUUUUUPNY mandat.


Pzdr.


............................................
Pią Kwi 02, 2010 1:30 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


VoDK4
c18 | Nymphe


Captain
::: 3346 :::
STEAM_0:0:12978846
wiek: 36
jak jest wyadek i nie masz prawka np. ktos w Ciebie wjechal. to moga Cie ciagac po sadach i udowodnic ze to Ty a nie ktos spowodowal wypadek bo latwo tak zrobic. Ty nie masz prawka = nie znasz sie itp itd.

za brak OC ogolnie nie wykupione = laweta + zaplata jakiegos tam funduszu x tys zł .


............................................
Pią Kwi 02, 2010 8:08 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004