zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Ogólne informacje o serwerze



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
BORG Hub - New Anarchy Hive [4FUN] [PL]

Info:

Counter Strike Global Offensive staje się coraz popularniejszy, dlatego postanowiliśmy razem spróbować po raz kolejny odbudować społeczność BORG i postawić serwer, wybór padł na reaktywacje anarchii, czemu bo serwerów DM, Gungame które oferują standardową grę na mapach oficjalnych jest od groma za to jest mało map na których można się po prostu pobawić (nie zapominajmy że anarchia taka była) Serwer nasz będzie nastawiony na fajna szybką rozgrywkę oraz możliwość pobawienia się na nim przed meczami Rankingowymi, miejmy nadzieję że ta próba odnowienia serwera wyjdzie na dobre naszemu sojuszowi.

IP: 148.251.22.130:27017

Informacje o serwerze:
Tickrate: 128
Ilość slotów: 20 + 2 reserved sloty
Timeleft: 15 minut
Mapcycle: Mapy FY,AIM,Knife,4fun
AFK:ON
ALLTALK:ON
DEADTALK:ON

Lista Pluginów:
"Advertisements" - Czyli najpopularniejsze reklamy które wyświetlają się nam na sewerze, reklama pojawia się co 50 sekund
"CSGO Gore" - Plugin 4fun, przy zabiciu przeciwnika pojawia się więcej krwi
"DisableGameSounds" - Plugin który wyłącza nam wszystkie muzyczki które są na stałe wbite w CSGO, te na koniec rundy i początek rundy
"Mapchooser" - Do czasu zrobienia Koncertu Życzeń będziemy korzystać z tego pluginu, do wyboru 5 losowych map z mapcycle i wygrywa ta na którą zostanie odanych najwięcej glosów.
"Nominations" - Nominowanie map do wyboru w mapchooserze (korzystamy z tego wpisując w chat !nominate)
"Rockthevote" - Nie ma admina, nie podoba się mapa wpisz w czat !rtv i zostanie odrazu rozpoczęte głosowanie na nową mape (wymaga 50% głosów od ilości ludzi na serwerze)
"Server Hibernate Fix" - Serwery CSGO mają problem z uruchomieniem się kiedy na serwer wchodzi pierwszy gracz, częstą te serwery się crashują i nie chcą wstawać ten plugin powoduję że problem ten zostaje rozwiązany
"Knife Mod" - Każdy chciałby mieć swój nóż jednak VOLVO ich tak nie rozdaję, dlatego na naszym serwerze każdy będzie mógł mieć swój nóż wystarczy w czacie wpisać !knife

Jeśli macie jakieś postulaty co do pluginów, działania serwera bardzo proszę o wpisywanie ich w nowym temacie... Ten temat jest tylko czysto organizacyjny...

Pozdrawiam
Siergiej


............................................
Sro Sie 27, 2014 6:55 pm


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
UPDATE

Uznałem że jednak mapy z Workshopu Valve podłączone do naszego serwera spowodują więcej roboty i przerabiania pluginów i pisania pluginów niż to jest warte...

Co na tym zyskujemy co na tym tracimy:
Co zyskujemy:
-Nie muszę przerabiać pluginów aby to ładnie i zgrabnie z workshopem chodziło.
-Mapy które zostały wydane na workshopie będzie można zainstalować
-Mapy które nie zostały wydane na workshopie (są takie fpsbanana) będzie można zainstalować
-Koncert Życzeń w tym przypadku jest bardzo łatwy do napisania (Dzięki Lord Moops)
-Admini serwera bez problemowo będą mogli zmieniać mapy i nie trzeba będzie się trzeba uczyć obsługi zmiany map... Niestety ale plugin Workshop Map Loader jest ciężki w ogarnięciu nawet jak dla mnie

Co tracimy:
-Fast DL ze strony Workshopu jednak jest alternatywa w postaci normalnego Fast DL'u ze strony serwera Anarchi jednak nie wiadomo czemu jest ograniczenie Downloadu na prędkość 500kb/s na każdą osobę ściągającą... (być może do naprawy o ile ja z ajtem rozgryziemy to )

To chyba wszystko jak narazie...
Serwer chodzi pierwsze osoby zaczęły go testować i są zadowolone

Niech pojawi się więcej propozycji map i ustalimy jakiś termin testowania aby każdy mógł wejść i swoją opinie wyrazić

Pozdrawiam
Siergiej


............................................
Pią Sie 29, 2014 2:47 am


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Siergiej
Ja Yeti ^^


Captain
::: 3639 :::
STEAM_0:1:3084859
wiek: 33
Update

FAST DL zaczął działać poprawnie, wszystkie mapy pobierają się z pełną prędkością waszego internetu, dla przykładu de_rats2004 który jest na serwerze zajmuje 90mb ja osobiście ściągałem go 15-20 sekund

Także jedynie co pozostaje na serwerze zrobić do porządny mapcycle i serwer można zacząć reklamować


............................................
Czw Wrz 04, 2014 11:31 am


•  100+ Club Member
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004