zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

mx200 - Serwis map niestandardowych



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
A tak na marginesie powracajac do poprzedniej dyskusji na temat umiejscowienia plikow. Czesc zglosila swoje konta (tofif, Szawel, Acrid). No i teraz jest taka sprawa. Niedawno poruszalem kwestie pochrzanionych i zle spakowanych plikow zip mapek. Myslalem, ze my bedziemy te pliki sprawdzac. I po sprawdzeniu i ewentualnych przerobkach dawac do sciagniecia PEWNE pliki, czyli takie ktore mozna w ciemno rozpakowywac do katalogu cstrike. Mozna tez sie zainteresowac i zrobic samorozpakujace sie archiwa zip o wiele latwiejsze do zarzadzania. Pliki instalacyjne raczej odpadaja, waza bardzo duzo, niemal tyle co mapka. Mozna wprawdzie spakowac pliki instalacyjne do zipa samorozpakowujacego z opcja autostartu. Jesli wiecie co mowie, to jest cos takiego na coverach. Klikach takiego zipa i sie w tle rozpakowuje tworzac w locie plik temp. Pozniej wlacza sie program instalacyjny i po instalacji mapki usuwa katalog temp. Ale to chyba zbytnio roboty przy tym, i oczywiscie zachodu.


............................................
Czw Lut 20, 2003 3:07 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Taa, moje konto czeka na zapchanie stuff'em IMO nie powinnismy sie bawic w jakies setupy i inne tego typu bajery. Zwykly *.zip napewno wystarczy. Co do plikow w srodku, gdy mapka zostanie sciagnieta z np. cm-maps.co.uk, w srodku archiwa jest plik readme z tekstem:
Kod:
Downloaded thanks to your friends at link-ftp
We Have more maps than you can Eat.
Regards
Squid & Kallus.
Contact: squid@cs-maps.co.uk or kallus@cs-maps.co.uk


Czy "nasz" serwis, tez ma zamiar cos w tym stylu wprowadzic?


............................................
Czw Lut 20, 2003 4:16 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Gość


:: :::

Dobra. Rozmawialem dzis z Jolkkiem, na 90 % mam juz domene i miejsce na serwis mapki.cs.pl - zaoferowal on takze swoj system newesow w php, ktory jest powiazany z cs.pl. Miejsce ftp na mapki sami musimy sobie zalatwic. Sprawa jest jeszcze do dogadania.


............................................
Czw Lut 20, 2003 5:09 pm


Odpowiedz z cytatem




Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Czyli robimy serwis na ich serwerze? W takim razie nie musimy robic nic nie mowiacej nazwy mx200. Tylko ile oni nam daja miejsca? Screeny pomniejsze do 800 na 600, ale po 5 screenow na mapke i juz bedzie cwierc mega. Sto mapek i mamy 25 MB, a nie wiadomo jak sie serwis rozwinie. Druga sprawa to absolutnie wolna reka. My decydujemy jakie mapki dajemy i jak opisujemy. Nikt sie nie wtraca w ten serwis z zewnatrz. Jedynie co nas tam bedzie laczylo, to zamieszczamy na stonie duzy banner reklamowy jaki zechca i minibannerek cs.pl. I ostatnia sprawa. To serwis map niestandardowych, wbij to im do glowy. Zadnych map popularnych, czy nawet tych mniej popularnych. Nasze zadanie to przyblizyc innym graczom mapki CALKIEM NIEZNANE. No i oczywiscie serwis pod egida BORG. BORG sie tym zajmuje, zeby nie bylo ze my sie natyramy a cs.pl wezmie zacznie za to zbierac laury.


............................................
Czw Lut 20, 2003 5:38 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Z miejscem na ftp, naprawde nie "powinno" byc problemu, ja sie sprobuje dogadac z adminami i poprosic o jak najwiecej. Softowy quote to 200mb, a hard to 2gb = limit dni to 7. Gdy zbraknie miejsca to sie pomysli co dalej, ale dalej nie powinno byc zadnych problemow.

Co do serwisu, moge pomoc tez jako recenzent, itp Swego czasu pisalem recenzje, solucje do serwisu poswieconego starym grom przygodowym, typu Moneky Island, Gabriel Knight, pierwsze Elviry, itp ..niestety serwis splajtowal, ale to wina glownego head admina Jestem gotowy na kazde zadanie!

Zapomnialem dopisac, jezeli cs.pl chce dac nam domene, plus jakies miejsce, to czemu tego nie wziasc? Tylko trzeba sie dobrze dogadac, czyli ze tworzy to ekipa BORG, mapki niestandartowe, zadnych opisow standartowych itp. Show Must Go On?


............................................
Czw Lut 20, 2003 6:58 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Mnie ciekawi tylko jedno. Czy oni daja nam miejsce u siebie na strone czy domene. Bo miejsce... ekhmmm... Powiem szczerze, ale ich strona sie u mnie wczytuje straaaasznie dlugo. Za dlugo, zebym efektywnie mogl wysylac na ich serwer strone, grafiki, uaktualnienia itp. itd.


............................................
Czw Lut 20, 2003 9:35 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gość


:: :::

Z tego co zrozumialem to domene napewno a miejsce chyba tez. Ich strona wczytuje mi sie szybciej niz nasza jesli chodzi o scislosc.


............................................
Pią Lut 21, 2003 2:05 pm


Odpowiedz z cytatem




Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
No dobra, ale to ja bede ta strona zarzadzal i ja tam wysylal grafe. Aaale, to jeszcze sie zobaczy. Na razie informacja nieco niemila. Nic przez weekend nie bede robil. Podlapalem jakis cholerny katar, lzawia mi oczy. 1-2 godz kompa dziennie maksymalnie. Poczta, board, moze z dwie mapki ceesa i to wszystko. Najgorsze na lzawiace oczy jest zmudne wpatrywanie sie w grafike, dobieranie kolorow i szczegoly. A do poniedzialku musze cholera wyzdrowiec, bo ostatnio za duzo mialem zwolnien z pracy i kolejne moze byc nieprzyjemne w skutkach.


............................................
Pią Lut 21, 2003 4:07 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
No coz, zdroofka, Karbi zdroofka, przede wszystkim Oj, wiem ci ja co to lzawiace oczy od monitora i rozjezdzajace sie ksztalty (bez picia:P ). Nic kuruj sie i ... wiesz ze na nadmiar ladunkow dodatnich (od sprzetu) oraz choroby zwiazane z tym dobrze robi kocia siersc ??? Klopsik - do dziela !! )


............................................
Pią Lut 21, 2003 4:37 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


DiThor
QueeN


BORG Moderator
::: 1803 :::
STEAM_0:0:3478627
wiek: 117
nie rób upij się przejdzie ci - ja jeszcze pijany jestem a sadzik nie wiem czy żyje w ogólne i post do kasacji?


............................................
Sob Lut 22, 2003 2:54 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
DiThor napisał:
nie rób upij się przejdzie ci - ja jeszcze pijany jestem a sadzik nie wiem czy żyje w ogólne i post do kasacji?


ja mialbym nie zyc??
ja tam miewam sie dobrze

a tak wogole to ty trzezwy byles wczoraj jak swinia.. no moze jak male prosie jaaasne


............................................
Sob Lut 22, 2003 5:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004