zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

banowanie, kasowanie kont



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
Karbi uwazam ze po czesci idzie Ci z klasa robienie takich rzeczy, np. przymusowe "wakacje" Termo, po powrocie od razu przestal pisac durne posty... ale uwazam ze jesli usuwasz/banujesz konta to powinienes wszystkich traktowac rowno... sprawa Ice`a, ban/delete konta za to, za co BUREK miala jedynie ostrzezenie, a po pierwsze pisze glupie posty, ktore nic nie wnosza, po drugie tak samo nawyzywala Ice`a na boardzie [nie bronie Ice`a w tym momencie] i moim zdanie jest lekki objaw obchodzenia wlasnych przepisow...
przytoczony przyklad BURKA nie jest jedyny, sa inne osoby ktore powinny ograniczyc swoja "aktywnosc" na boardzie...


............................................
Wto Mar 18, 2003 9:49 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Moim zdaniem volcano nie masz racji w tym wypadku... Ice nie dostal bana za to co za co burek dostala ostrzezenia.. nie wiem czy widziales jego posta, ale jesli tak to sie dziwie..
Powiem szczerze ze to na moja prosbe - nie znosze takiego chamstwa w zadnej postaci... jesli Ice bylby dalej w BORG to na pewno domagalbym sie jego usuniecia, ale na szczescie juz go nie ma. I moim zdaniem dostal bana na boardzie slusznie (jesli dostal delete konta tym lepiej )


............................................
Wto Mar 18, 2003 9:58 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
sadzik nie bronie go...jak juz mowilem nie jestem jego obronca, ja tez uwazam ze nie powinien miec wstepu na board ale popatrz tez na innych...


............................................
Wto Mar 18, 2003 10:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Vigee
Wait For Me


Captain
::: 3234 :::
STEAM_0:0:112621
wiek: 42
Przyznaje sie bez bicia ze czasami napisze jakiegos typowo statsiarskiego posta bo juz niemoge sie powstrzymac i cos glupiego napisac
Jednak jesli waszym zdaniem ktorys z moich postow byl na tylko nie na miejscu to prosze o zawiadomienie mnie o tym. Poprawie posta albo cos z nim zrobie zeby nie razil w oczy.


............................................
Sro Mar 19, 2003 12:47 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Po pierwsze Ice nie dosatal bana, tylko wylaczylem mu konto. Wylaczylem, to z naczy ze nie moze sie zalogowac. Ale nie usunalem jego ani nie zbanowalem, nie robie takich rzeczy. Usuniecie uzytkownika to kiepska zagrywka, zawsze mozna zalowac. W kazdej chwili moge mu przywrocic logowanie.

Inna sprawa to to, ze jak chcecie cos napisac, najpierw sie zastanowcie. Poczytajcie sobie posty Ice'a. Niemal wszystkie posty Ice,a nafaszerowane sa bluzgami, niezaleznie w jakim sa dziale. Poza tym Ice juz raz obrazil Anie, teraz zrobil to po raz drugi. Obrazal tez KILIKa. Napisal raptem kilka postow, ale kazdy wprowadza tylko zamieszanie. Jak sie uspokoi, to mu przywroce logowanie.

I pamietajcie, niech sobe on tego nie bierze do serca bo nie ma po co. Ja do pajaca nic nie mam, lubie go, ale musze byc sprawiedliwy i konsekwentny. A jesli sie o to na mnie obrazil, to trudno. Przezyje jakos.


............................................
Sro Mar 19, 2003 4:10 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
nie o to chodzi... ja nie mowie ze zle zrobiles tylko mowie zeby uwaznie przygladac sie kazdemu, statsiarsie posty jeszcze przedja, ale niee ktore sa tak idiotyczne ze az zal i to nie jeden czy dwa, ale kazdy z rzedu...
[Ice to byl jedynie przyklad i jak juz mowilem dobrze ze mu zablokowales konto]


............................................
Sro Mar 19, 2003 10:51 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Wiele osob dostalo ostrzezenia i poskytkowalo. Ale widzisz, jest mala roznica pomiedzy postem statsiarskim a postem wulgarnym. Bo zastanowmy sie po co jest board. Board jest po to, aby sobie popisac, odstresowac, porozwawiac z innymi o wszystkim i o niczym. To tak jak dyskusja na zywo. W towarzystwie porusza sie i tematy madre jak i glupie. Nie moge kazdego ganic non stop za offtopiki, nie popadajmy w przesadyzm. Ale jak ktos zaczyna zachowywac sie nieprzyjemnie i niekulturalnie, ubliza innym, to juz jest to forma klotni i bijatyki. Nie wiem czy Burek obrazala Ice'a, ja tego nie zauwazylem. Przynajmniej nie na boardzie. A dyskusje prywatne, niech przeniosa lepiej na prywatny grunt. Po co sie popisywac przed innymi jaki sie jest elokwentny i jaki zasob laciny ma w swoim slowniku.


............................................
Sro Mar 19, 2003 11:36 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
Ja powiem tak. Dostep do boardu ma kazda osoba. Poprzez posty tworzymy, w pewien sposób, wizerunek Przymierza.Ja rozumiem, ze ktos moze czuc antypatie do konkretnej osoby..Ale czy mowienie, a raczej pisanie o tym w formie postu jest stosowne???


............................................
Sro Mar 19, 2003 1:18 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
juz mi sie nie chce odopwiadac... powiedzialem zebys zwrocil uwage na posty glupie i nic nie wnoszace [w waznych sprawach czase, przeszkadza] nie mowie o statsiarskich postach, tylko o glupich, a jesli chodzi o obrazanie Ice`a przez BURKA to popatrz w tym samym topicu ostatni post Ani [ale kur*a nie o to mi chodzilo!!]

PS to moj oastatni post w tej sprawie...bo to do niczego nie prowadzi...


............................................
Sro Mar 19, 2003 9:49 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ale ja juz powiedzialem co mialem do powiedzenia. Inaczej sie traktuje jednych, inaczej drugich. Statszenie to objaw pajacowatosci, ale jak sie skasuje setke durnowatych postow to pajacowi w koncu trafia to do zrozumienia i rozumie ze nie tedy droga do popularnosci na boardzie. Inaczej jednak ma sie rzecz jesli ktos jest chamski. Takie cos jest karane. Jestesmy kumplami a nie stadem bydla.


............................................
Sro Mar 19, 2003 10:16 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Vigee
Wait For Me


Captain
::: 3234 :::
STEAM_0:0:112621
wiek: 42
Do bluzgania jest na boardzie odpowiedni dzial i wg. mnie jest to dobry pomysl. Mozesz tam wejsc i bluzgac do woli (zeby przykladowo sie wyzyc albo i z innego powodu). Jednak brzydko wyglada jak ktos (przykladowo w "porady i pomoc" gdzie ktos ma problem) zaczyna bez przyczyny rzucac miesem i to soczystym Rozumiem wyrazenie w stylu: Ale ty lamka jestes. Lecz sa osoby ktore by to napisaly: K***A WY****DOL ten i ten plik i bedzie dzialac. Poprostu takie zachowanie jest nie na miejscu a jeszcze gorzej jesli pisze to ktos kto nawet 18 lat nie skonczyl.

(W tym poscie nie sugeruje zadnej osoby piszacej na poscie!! - nie szukac tu podtekstow)


............................................
Czw Mar 20, 2003 1:11 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DiThor
QueeN


BORG Moderator
::: 1803 :::
STEAM_0:0:3478627
wiek: 117
Jedyna zasada - ADMIN ma ZAWSZE rację...
closed...
ps. jak zobaczyłem post ice'a to od razu go skasowałem nie wiem czemu nikt nie zrobił tego przede mn±, czego¶ takiego ten board jeszcze nie widział...


............................................
Czw Mar 20, 2003 1:24 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004