zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

CD na serwerach BORG



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

R0n!c
roll


Lieutenant
::: 1800 :::
STEAM_0:0:6199187
wiek: 35
Ja nie mam problemów z CD, ale jeśli większość ma problemy, to lepiej zostańmy przy Vacku.


............................................
Wto Lip 05, 2005 7:32 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


M@d EasyDor
House MD


Lieutenant Commander
::: 2378 :::
STEAM_0:0:1818921
wiek: 44
No dobra - widze ze wiekszosc jest przeciw, wiec sprawa raczej przesadzona.
Pytalem bo ponoc najnowsze CD jest lepsze ogolnie w miare OK, a ja osobiscie zlych doswiadczen z CD nigdy nie mialem.
.
Ale rozumiem ze jesli komus faktycznie kompa przycinalo, albo uwazacie (ja sie nie znam) ze kazdy potrafi CD obejsc - moze faktycznie nie ma sensu.
.
Prosze tylko o wypowiedzi troche szersze niz "CD suxx" bo to nic nie wnosi - dlaczego ssie? Zalozylem temat zeby sie podedukowac troche wiec edukujcie mnie
.
Ave!


............................................
Sro Lip 06, 2005 6:43 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@d Bob


Lieutenant Commander
::: 2496 :::
STEAM_0:0:1818936
wiek: 59
Kiedyś z CD nie miałem żadnych problemów.
Niestety niedawno próbowałem wejśc na serwer z CD i mimo właczonego CD serwer żądał jego włączenia (NAWET PO RESTARTACH STEAM)
No to go WYŁACZYŁEM i poszedłem na Neutrala, gdzie serwer zakomunikował, że mam WŁĄCZONEGO CD i muszę go wyłączyć, bo na serwie jest inny program antycziterski :rotfl:
No LOL!
Po restarcie STEAM, już było dobrze...
Moze kiedyś UA zrobi sprawnie działająca (jak za czasów 1.5) wersję CD, to będę ZA.
Poprostu co jakiś czas warto sprawdzić, bo to o czym w większości mówimy, to wersje sprzed wielu tygodni/miesiecy i może już się coś zmieniło ... (?)
Na razie WSTRZYMUJĘ SIĘ.
:papa:


............................................
Czw Lip 07, 2005 10:01 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KEME


Lieutenant Commander
::: 2010 :::
STEAM_0:0:3520676
wiek: 38
Ja ogólnie jestem za - CD nigdy nie powodował u mnie lagów czy spadków FPSów więc jestem za. Dodatkowo jest też patent iż nie wiem czy pamiętacie ale już kiedyś na Unimatrixie (joltowym) był prez chyba 2-4 dni (nie pamiętam dokładnie) CD i co było zadziwiające - nagle skill większości ludzi spadł i nie mówie tu o jakichś osobach z otchłani nicości których nikt nie zna ale i znani serwerowi gracze, bardzo często tracili swój skill - śmiem twierdzić, iż i tak byłoby tym razem - mimo, iż ktoś miałby CD i czita go omijającego to jednak zawsze byłoby ryzyko wykrycia którego mało kto ze stałych bywalców by się podjął, a zarazem zaóważylibyśmy kto wpadł w nagłą niedyspozycję - nie mowie o słabym dniu tylko o ewidentnym braku skill który ów człek posiadał wcześniej aż w nadmiarze
Dodatkowo rozwiązałaby się sprawa ludzi którzy w przeciągu miesiąca grania zyskują skill który mógłby im pozazdrościć ktoś szpilający od 5 lat A znamy wszyscy przypadki (i to na naszych serwerah) ludzi którzy lamili sobie w najlepsze, a w pewnym czasie dostali taki przyrost skilla co dres mięśni na paszy dla świń :rotfl:
Pozdrawiam i nie bijcie


............................................
Czw Lip 07, 2005 11:09 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004