zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Pudłowanie z zajebardzo małej odległości



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
Karbulot napisał:
Przeczytaj DOKLADNIE caly topik.
Przeczytaj, pomysl a potem napisz.


hmm ok, ale ustosunkowalem sie do twojego posta. Poczulem sie nim urazony, gdyz sam jestem za interpem 0.01, ale nie krzycze o tym w kazdym temacie. Odnioslem sie do twoich wypowiedzi i wysnulem swoje argumenty na temat tego, ze to z winy interpa nie trafia ani jedna kulka postaci, ktora go zabija. Podalem argumenty na ktore nie odpowiedziales, napisales tylko, ze to wina hitboxow i jak ktos mysli ze to wina interpa to ma pomrocznosc jasna, bardzo dobre wyjasnienie ;D.

Uwazasz, ze to nie wina interpa? Dlaczego? Wiec czego to jest wina wedlug Ciebie?
Jego myszki?
Nosi okulary?
Ma czarnobialy monitor?
Jezeli pisze, ze ma celownik na postaci z ktora stoi twarza w twarz, strzela i nic nie trafia, to znaczy ze strzelal z wody lub drabiny, albo w jego plecy?

Nie wiem czego ja tu nie zrozumialem, wytknij mi, bo jestem zbyt tepy

I bynajmniej nie chodzi mi tu o wstawianie kolejnej rewolucji typu dajmy 0.01! Tylko moim zdaniem jest to wina interpa, jezeli sie myle prosze o argumenty ktore potwierdza to, ze sie myle, a nieomylny nie jestem jak kazdy z nas .


............................................
Nie Maj 13, 2007 2:37 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
al!eneq napisał:
Nie pisalem o sytuacjach ekstremalnych tylko zwyklych najzwyczajniejszych: typu ktos stoi na respie, ja mierze w glowe pyk i nie ma glowy tylko jest sciana. Czy to senne pierdolenie kilku sfrustrowanych hmm bylo pelno postow wyjasniajacych ocb z interpem, ale Ty tego nie chcesz zrozumiec, bo trzeba nie chciec zeby nie zrozumiec byly tak prosto opisane.


ja zaczalem miec watpliwosci czy to jest kwestia woli...

czlek prosty wchodzi na forum, czyta topic (a smiem twierdzic ze umiejetnosc czytania ze zrozumieniem posiadam, w odroznieniu do sporej czesci naszego biednego spoleczenstwa), odpowiada na wszystkie pytania z anielska cierpliwoscia, ubierajac i tak proste juz rzeczy w jeszcze prostsze i przystepniejsze dla przecietnego zjadacza chleba slowa... by dostac odpowiedz na... kompletnie innego posta? Jakiegos wyimaginowanego, nieistniejacego. I w takim momencie rozwala juz do konca fragment:
Karbulot napisał:
Przeczytaj DOKLADNIE caly topik.
Przeczytaj, pomysl a potem napisz.


Karbi - to sformulowanie jest swietne. Naprawde. Krotkie, zwiezle i na temat - ale tyczy sie Ciebie ^^

PS. strzelanie z drabinki ma sie nijak do tematu interpa, jak i nijak ma sie do hitboxów - strzelanie z drabinki wiaze sie z wiekszym rozrzutem - duzo wiekszym. Jest to sytuacja identyczna jak strzelanie w skoku (w powietrzu) lub pod woda, gdy nie jestesmy na samym dnie. Ot, takie wtracenie. Wyjasnianie tej sytuacji po raz drugi mi sie nie marzy, bo to wykonywanie drugi raz tej samej roboty (a wtedy nikt nie chcial/nie zrozumial problemu). Skoro jasno wylozone argumenty ubrane w proste slowa + pelne poparcie raina w tej kwestii nie wystarczaja... To a czekam az mnie ktos oswieci w tej sprawie ktos z "lepiej poinformowanych" bo cholera zadnego jasnego argumentu ani w tamtej, baaardzo dlugiej dyskusji nie wysuneli I cos tam mi sie zdaje - teraz tez nie wysuna. Moze dlatego, ze ich nie zrozumiemy al!en - tak, chyba dlatego

Tez lece do nauki. Maturki co prawda nie mam, ale koncowka roku i tak dosc nieprzyjemnie jest ;d


............................................
Nie Maj 13, 2007 8:04 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Rozq
c18 | Sandra


Fleet Captain
::: 4183 :::
STEAM_0:1:13758117
wiek: 36
no nareszcie komus interp zaczyna przeszkadzac


............................................
Nie Maj 13, 2007 9:42 pm


•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jury
[BORG] Boq'ta


Commodore
::: 4674 :::
STEAM_0:1:227154
wiek: 48
ja wam powiem jedna rzecz alieneq i kajot, w kazdym temacie w ktorym tylko mozecie ciagniecie swoje o interpie, to jest drugi nie liczac tematu glownego topic w ktorym taka okazja sie nadaza, napisaliscie co mieliscie do napisania i zamiast zakonczyc dyskusje wleczecie ja dalej, doslownie jak bym slyszal porysowanego i zapetlajacego sie vinyla, jest tak jak jest i inaczej nie bedzie, przyjmijcie to do wiadomosci a wasze ciagle nazekanie jacy to my jestesmy tylko drazni i chyba taki wlasnie macie zamysl, draznic az machniemy na to reka, obyscie sie tylko nie przeliczyli


............................................
Nie Maj 13, 2007 9:48 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Simon
Dark Sidious*


Lieutenant Junior Grade
::: 1004 :::
STEAM_0:1:12778334
wiek: 40
Wygląda na to że niechcący rozpętałem burze wybaczcie ale szlag mnie już trafiał bo chyba każdy się ze mną zgodzi że sytuacja którą opisałem jest cholernie frustrująca. Nic to wygląda na to że tzreba zacisnąć zęby i częsciej używać ksoy na małe dystanse... Aha to nie zdarza się przy strzelanuiu z drabinki, wody czy w "locie" tylko kiedy najnormalneij w świecie stoje na ziemi.


............................................
Nie Maj 13, 2007 11:27 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Pomix
Mike Wazalsky


BORG Moderator
::: 1148 :::
STEAM_0:1:146286
wiek: 51
Rozq napisał:
no nareszcie komus interp zaczyna przeszkadzac


nie jstem proskillorem a normalnym graczem i przeszkadza mi zmieniony interp... a wlasciwie jego wymuszenie na 0,1. Przeszkadza i denerwuje.. bardzo...oj bardzo


............................................
Pon Maj 14, 2007 12:31 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jury
[BORG] Boq'ta


Commodore
::: 4674 :::
STEAM_0:1:227154
wiek: 48
pomix ja tez nie jestem proskilorem, gra mi sie gorzej na wymuszonym interpie a mimo wszystko nie wypominam na kazdym kroku tak jak to robi kajot & co., w sztabie glosowalem za ustawieniem na 0.1 zeby bylo wszystko jasne


............................................
Pon Maj 14, 2007 8:22 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Pomix
Mike Wazalsky


BORG Moderator
::: 1148 :::
STEAM_0:1:146286
wiek: 51
jury ja do nikogo żalu nie mam o te zjebane ustawienia Poprostu czasem grywam sobie na innych serwerach gdzie ta opcja nie jest zablokowana.


............................................
Pon Maj 14, 2007 8:25 am


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ja prozilem tylko o wymuszenie interpa na Anarchii, aby na mapach na noze wszyscy mieli rowne szanse. Blokada na pozostalych serwerach, to juz decyzja Sztabu.

Ale dziwi mnie, ze w kolkko do tego wracacie. I to te same osoby. W nocy dalem nawet dwa warningi, ale pozniej je znioslem. Mimo wszystko mam dosyc pierdolenia o interpie w nieskonczonosc. Wydaje mi sie, ze chyba zaczne karac wszystkich frustratow, bo wkurwia mnie ze kazda rozmowa na temat serwerow musi zahaczyc o zmienionego interpa. Niedlugo sraka w dupie bedzie sie wam od tego zle ukladala.


............................................
Pon Maj 14, 2007 8:39 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
Chwila!...
Nie cisne i nie mam zamiaru o interpie...Panicz opisal swoj problem, napisalem ze to wina interpa...ktos powiedzial, ze nie i jak tak mysle mam pomrocznosc jasna ;], wiec podalem swoje argumenty dlaczego mysle, ze to interp i tyle. Nigdzie nie prosilem, zeby zmieniono interp na 0.01. Jedyne o co prowadze tu debate to to, ze to strzelanie po scianach mimo, ze mierzymy w postac to wina interpa i tyle ! ;]
Doskonale wiem, ze decyzja sztabu zapadla i nie ma co sie do niej odwolywac i tego nie robie...widac nie czytacie ze zrozumieniem moich postow, wrzucajac mnie do worka z frustatami !!
Dla was post ze slowem interp to odrazu narzekanie i szycie butow, zeby ustawic 0.01 na serwerze? i mowienie, ze sztab zle postapil?
Its ridiculous

Pomix napisał:
jury ja do nikogo żalu nie mam o te zjebane ustawienia Poprostu czasem grywam sobie na innych serwerach gdzie ta opcja nie jest zablokowana.


exactly ;]


............................................
Pon Maj 14, 2007 12:15 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
al!eneq napisał:
Chwila!...
Nie cisne i nie mam zamiaru o interpie...Panicz opisal swoj problem, napisalem ze to wina interpa...ktos powiedzial, ze nie i jak tak mysle mam pomrocznosc jasna ;], wiec podalem swoje argumenty dlaczego mysle, ze to interp i tyle. Nigdzie nie prosilem, zeby zmieniono interp na 0.01. Jedyne o co prowadze tu debate to to, ze to strzelanie po scianach mimo, ze mierzymy w postac to wina interpa i tyle ! ;]


ja tez, ale generalnie moznaby postawic bota, ktory w kazdym poscie bedzie szukal slowa interp, i w razie jego odnalezienia od razu postawi warna i opieprzy w imieniu administracji ;d jacys nerwowi sa sztabowcy, i z tch nerwow chyba nie czytaja do konca o co chodzi w poscie, jak na komende

("interp" in post) ? opierdol : daruj zycie;

;d

gdzie ja pisalem na temat rewolucji co do interpa? wogole moj post w wiekszej czesci odnosil sie do ogolnej sytuacji, gdy odpowiedz ma sie nijak do wczesniej napisanej wiadomosci - czyli to co obserwujemy wlasnie teraz ;d


............................................
Pon Maj 14, 2007 4:01 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sweePer
#outlawz


Ables Man
::: 11 :::
STEAM_0:0:12457660
wiek: 38
Może ja trochę nie kumaty jestem ale ustawienie stałego interpa miało ułatwić grę i spowodowac to by nie właziły niektórym takie dupszoty z pół planszy. Faktycznie gra sie inaczej:) ale żeby odrazu żle, teraz poprostu wszyscy mają większe szanse a nie tylko kolesie z super hiper sprzętem i łączem T1 i wzwyż

Problem tyczy sie raczej zjebanych hitboxów i wszystkiego co na to wpływa, a co podobno usprawniono w CS:S


............................................
Pon Maj 14, 2007 6:17 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
no to widze nie grales w css bo tam dupy wchodza jeszcze wieksze xD...i jak ktos jest cienki w 1.6 idzie na css i robi furrore ^^.

co do interpa uwazasz, ze na 0.1 wchodza mniejsze heady z tylka ? A przeczytales caly topic ?


............................................
Pon Maj 14, 2007 8:47 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


presto
c18 | Fedra


Captain
::: 3577 :::
STEAM_0:0:8406115
wiek: 51
ech, chcąc nie chcąc, czytam o tym interpie i cóż mogę powiedzieć....hm....wiedza, że moje kule z kałacha nie lecą tam gdzie bym chciał, przeraziła mnie - poczułem się jak Neo, kiedy dowiedział się, że świat, w którym żyja, to fikcja.
Nie znam się na sprawach technicznych, ale chcę, żeby kule leciały tam gdzie skieruję celownik, oczywiście z uwzględnieniem rozrzutu poszczególnych broni, oraz promilem alkoholu we krwi.


............................................
Pon Maj 14, 2007 9:01 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Pt@k


Senior Petty Officer
::: 127 :::
STEAM_0:1:429409
wiek: 38
Ja chcialem tylko napisac co do interpa na przyklad na neutralu wymuszony jest interp 0.1 i wszycy maja rowne szanse, ale gdy interp nie jest wymuszony zaczyna sie gadanie ze skacze ktos ze wogle nie mozna trafic przy interpie 0.1. I wlasnie do chodze do sedna kazdy uzywa interp jaki mu pasuje o to chyba w cs chodzi aby mnie nie trafiali a zebym ja zabijal !! Dziekuje wyrtazilem swoje skromne zdanie Pozdrawiam


............................................
Pon Maj 14, 2007 9:20 pm


•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004