zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Forum dorobiło się subfor



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 8 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Cytat:
Unimatrix Zero tez ma zupelnie inne zasady niz Neutral ale olac to. Skoro ktos spoza BORG ma admina np. na Anarchii to nie powinny go obchodzic sprawy ogolne, no chyba, ze jest to zaufana osoba ale wolalbym aby tylko borgi mialy dostep do tego dzialu.

W sumie nie tak bardzo. Jedynie chyba bartek i Komboter nie sa w BORG. Pozostali ktorzy dostali admina z UnimatriX Squad zostali juz zasymilowani.

Natomiast Anarchia to inna para kaloszy. Tam polowa adminow jest spoza BORG. Podobnie jak na serwerach HL1 i HL2DM. Ten drugi w szczegolnosci. Ale narchia nie ma wiele wspolnego z pozostalymi serwerami, moze poza kilkoma zasadami ogolnymi, o ktorych w sumie sie wie. Zas serwery HL-a to inna bajka, tam sie w sumie nie adminuje, bo i nie ma co sie adminowac. Cheaterow nie ma, skryptow nie ma, nic nie trzeba obgadywac. Ludzie sa grzeczni, bo gramy we wlasnym gronie. A jak sie zjawi jakis patafian z zewnatrz i bedzie bluzgal to dostanie bana i nie ma co deliberowac.

Cytat:
A jak jest z tym dostepem w tej chwili? Czy kazdy admin ma dostep do kazdego subforum czy to jakos podzielone? Jesli to nie jest zrobione to ja poprosilbym o liste adminow tych serwerow, tj. Neutral, Unimatrix i Stary Unimatrix, zeby wiedziec komu i gdzie dac dostep.

Dostepy juz przyznalem na podstawie plikow users.ini z serwerow.

Cytat:
Jesli pozwolisz to troche pobuszuje w subforum dla wszystkich serwerow, poniewaz widzialem kilka tematow dotyczacych unimatrixa:)

Alez naturalnie. Moge ci nawet stworzyc tymczasowe subforum, gdzie wstepnie przeniesiesz caly dzial adminow ogolnych a potem bedziesz rozdzielal od poczatku. lepiej aby nawet posty ogolne przenosic, niz zostawiac bo w koncu te zostawione zaczynaja wadzic, a tak jak przenosisz wszystkie, to wiesz ze niczego nie pominales.


............................................
Wto Paź 23, 2007 9:22 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
SPoko, zajme sie tymi tematami najpozniej jutro, teraz lece do roboty. Tak wiec mozesz zrobic to tymczasowe subforum.


............................................
Wto Paź 23, 2007 9:26 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
OK, zalozone o nazwie "Forum tymczasowe". Sam sobie juz tam poprzenosc posty, a potem rozdzilelaj.

Lepiej obecne forum by bylo nazwac tymczasowe a nowe Administracja ogolna. Wtedy nie ma przenosin. Ale mam cholerne problemy z sortowaniem for, wczoraj godzine strawilem, aby posortowac subfora na forum dla adminow. Trzeba nawet 100 razy kliknac, nim "zalapie" i sie przesunie.


............................................
Wto Paź 23, 2007 9:32 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Koshal
psilosophy


Lieutenant Junior Grade
::: 1054 :::
STEAM_0:0:3966473
wiek: 43
Karbi, tak jak mowilem nie ma porownania for ktorymi sie zajmuej do naszego boardu, bo to zupelnie inna bajka, inne wymagania, mniej userow, nieporownywalnie mniejsza ilosc postow. Ja na ogol stawiam dla znajomych rozne wariacje php-fusion zmodowane pod ich potrzeby.

Musze jednak zwrocic honor. Jak sobie przegladam aktualny uklad boarda, dochodze do wniosku ze wcale nie jest tak zle pod wzgledem funkconalnosci. Po prostu bronie sie przed tym bo dla mnie najczytelniejsze sa duze fora wlasnie w takiej formie, ze wszystko jest na kupie. Pewnie z czasem sie oswoje z nowym ukladem.


............................................
Wto Paź 23, 2007 9:38 am


•  Adults only
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mider
Zasadzka


Fleet Captain
::: 4151 :::
STEAM_0:0:1039742
wiek: 54
Karbulot napisał:
Ale narchia nie ma wiele wspolnego z pozostalymi serwerami, moze poza kilkoma zasadami ogolnymi, o ktorych w sumie sie wie.


Jasne a Unimatrix Zero ma wiele wspólnego, nic tylko normalny CS. Jak wszędzie, na każdym innym serwerze gracze się teleportują a zabici wybuchają, po prostu klasyka CS'a.

Sorki, Karbi, ale mnie rozbroiłeś.

Koshal napisał:
Po prostu bronie sie przed tym bo dla mnie najczytelniejsze sa duze fora wlasnie w takiej formie, ze wszystko jest na kupie. Pewnie z czasem sie oswoje z nowym ukladem.


Ej Koshal Koshal, jak ty lubisz taki bajzel to ja nie chcę widzieć jak na Twojej łodzi pokład wygląda. Wszystkie sznurki porozwlekane a na wszystkim leżą chwilowo zbędne żagle


............................................
Wto Paź 23, 2007 3:41 pm


•  Clan STORM
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Póki co zniknęło mi gdzieś forum dla adminów Uni Zero


............................................
Wto Paź 23, 2007 3:56 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jeden_z_ekipy
jedynka


Lieutenant Junior Grade
::: 1055 :::
STEAM_0:1:12777172
wiek: 32
Może po prostu nie masz do niego dostępu ? Albo jest ono dostępne tylko dla userów, którzy mają w stopce Admin Uni Zero ? Bo widze u Midera taką grupe ? Albo coś zmieniane jest właśnie na forum


............................................
Wto Paź 23, 2007 4:21 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Ano faktycznie ktoś mi dziabnął grupę


............................................
Wto Paź 23, 2007 5:28 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Jak mogla ci zniknac grupa, ktorej nie miales, bo dopiero powstala. Czlonkow do grup dodawalem na podstawie plikow z adminami. W pliku users.ini serwera Unimatrix nie ma Duszka, albo musialem przeoczyc. Masz juz tego admina fizycznie, czy dopiero tylko obiecanego?

Zasadzek, mnie to rybka. Ja przed anarchijnymi adminami tajemnic serwerowych nie mam. Moge im dac dostep do forum ogolnego. Tylko zebyscie nie plakali, jakim cudem nagle zaczna tam sie wypowiadac takie osoby jak Deni, HighTower, mucz@czo, Han Solo czy Thun.

A tak na marginesie, to przejrzyjcie liste adminow anarchijnych. To znaczy grupoe a adminami. W sumie nie ma tam osob, przed ktorymi musielibysmy miec jakies tajemnice. Ja sie nie zawiodlem jeszcze na swoich adminach.


............................................
Wto Paź 23, 2007 11:27 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Karbulot napisał:
Jak mogla ci zniknac grupa, ktorej nie miales, bo dopiero powstala. Czlonkow do grup dodawalem na podstawie plikow z adminami. W pliku users.ini serwera Unimatrix nie ma Duszka, albo musialem przeoczyc. Masz juz tego admina fizycznie, czy dopiero tylko obiecanego?


Mam już działającego admina. W każdym bądź razie dzięki.


............................................
Sro Paź 24, 2007 7:23 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Han[D]_Solo
c18 | Evangeline


Fleet Captain
::: 3870 :::
STEAM_0:1:1232882
wiek: 35
A co z ostatnia osoba ktora napisala post w danym dziale? Czy ta opcja zostanie przywrocona czy zostanie tak jak jest ?

Karbulot napisał:
Ja przed anarchijnymi adminami tajemnic serwerowych nie mam. Moge im dac dostep do forum ogolnego. Tylko zebyscie nie plakali, jakim cudem nagle zaczna tam sie wypowiadac takie osoby jak Deni, HighTower, mucz@czo, Han Solo czy Thun.


Mini sprostowanie, od pewnego czasu nie jestem tylko anarchijny Wybaczcie prywate, musialem ;]


............................................
Sro Paź 24, 2007 10:22 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Han[D]_Solo napisał:
A co z ostatnia osoba ktora napisala post w danym dziale? Czy ta opcja zostanie przywrocona czy zostanie tak jak jest ?

Zostanie tak jak jest, czyli lista moderatorow. Ostatni post sprawdza sie tak sobie i sa wazniejsze rzeczy niz to.


............................................
Sro Paź 24, 2007 11:39 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
JA bym sie tylko nad jedna rzecza zastanowil . Mianowicie czy dalsze rozdrabnianie forow dla adminow , niespowoduje jeszcze wiekszej izolacji poszczegolnych serwerow - i - w kosekwencji dalszego odsuniecia sie poszczegolnych grup zainteresowan w BORG. To chyba jedno jedyne co mnie troszke niepokoi

Pozdrawiam


............................................
Czw Paź 25, 2007 10:55 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
markooff napisał:
JA bym sie tylko nad jedna rzecza zastanowil . Mianowicie czy dalsze rozdrabnianie forow dla adminow , niespowoduje jeszcze wiekszej izolacji poszczegolnych serwerow - i - w kosekwencji dalszego odsuniecia sie poszczegolnych grup zainteresowan w BORG. To chyba jedno jedyne co mnie troszke niepokoi

Tu jest troche problem. Z jednej strony rozdrabnianie jest dobre, z drugiej zle. Wezmy na tapete taka Anarchie. Admini czesto tam poruszaja sprawe wprowadzenia tego czy tamtego. I naprawde nie potrzeba nam, zeby mieszali nam ludzie, ktorzy ani na Anarchii nie grywaja, ani tam nie znaja klimatu. Przykladowo admini debatuja na temat ustalenia zasad puszczania muzyki. I teraz zaczna wtryniac nosy jakies lolki spoza anarchijnej administratury. Gowno maja do powiedzenia czy decydowania, ale trzy grosze wtraca. Nawet zalozenie sondy minie sie z celem, bo beda glosowali inni ludzie.

Dlatego lepiej jak jest jak jest.


............................................
Czw Paź 25, 2007 11:02 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Karbi , ja nawet nie mialem na mysli anarchii... Wiadomo jaki jest status tego serwera - i tka wlasciwie bylo juz od dawna. Myslalem raczje o pozostalych serwerach BORG.


............................................
Czw Paź 25, 2007 11:06 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 8 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004