zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Modul sprawdzania pisowni



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Karbulot napisał:
Ja palcem nie kiwne. Przydatne jak swini siodlo. markooff znowu wymysla jakies pierdy filozoficzne,
KArbulot, czy umiesz choc raz na powaznie podejsc (nie mowie ze popierac ) do czegos co ktos innny (a nie TY sam ) wymysli/zaproponuje ? Zapytalem kulturalnie widzac co sie dzieje od pewnego czasu na forum i jakie problemy maja ludzie nieraz z pisownia. Wiem ,wiem ten pomysl pewnie nie dostaje do "madrosci Karbulotnych" ale skoro na paru innych (o wiele wiekszych ) forach sie sprawdzil, to moze warto byloby tylko sie nd tym choc przez chwile zastanowic co ....?

n3rf napisał:
taki plugin do sprawdzania pisowni obciazyl by znacząco serwer, jesli dobrze mysle.. wiec nie wiem czy to nie wystarczajacy argument na nie.

Hmm, raczej by nie obciazyl zbytnio bo nie dziala non stop a tylko na jednorazowe wlaczenie (po nacisnieciu) za kazdym razem, a poza tym
patrz Rain.

NIe mowie ze to musi byc cudowny lek na wszytko, ale moze troche pomoze ... na oczy niektorym

Pozdrawiam


............................................
Wto Cze 13, 2006 1:34 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


M@d EasyDor
House MD


Lieutenant Commander
::: 2378 :::
STEAM_0:0:1818921
wiek: 44
Przeciw.
Kerrigan - ływ ol dju respekt ale NIE.
Ten sam argument co inni (Robic np) - jestem za tym, aby edukować i powoli wytępiać "bykodawców" a nie ułatwiać im życie.
Uważam że co prawda mniej skuteczne, ale mądrzejsze będzie zwracanie uwagi na błędy. Moderatorzy powinni (wedle czasu i chęci...) albo poprawiać posty (i to w mordę na czerwono żeby wszyscy widzieli) albo kasować bez ostrzeżenia. Nie umiesz pisać - nie wypowiadasz się. Jak ktoś kulturalnie wysłowić się nie umie to też z nim rozmawiał nie będę.
.
Naturalnie bez przesady - mówimy o bykach wyjątkowo perfidnych i recydywie, a nie o osobach którym literka się przestawi, albo raz na milion lat napiszą "dupa" przez "rz"


............................................
Wto Cze 13, 2006 3:56 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Karbulot napisał:
Chcesz rain to sie baw jak masz czas. Ja mam prace teraz i nie mam czasu na duperele.

Nie pamietam hasla. Hihi, w koncu prawie rok mnie nie bylo.


............................................
Wto Cze 13, 2006 6:01 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mider
Zasadzka


Fleet Captain
::: 4151 :::
STEAM_0:0:1039742
wiek: 54
A po cholerę ładować to na forum?
Zarówno IE jak i FF mają moduły ortograficzne, jeśli ktoś nie jest w stanie ich użyć to niczego używać nie będzie.


............................................
Wto Cze 13, 2006 11:05 pm


•  Clan STORM
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
Amen

P.S. Zasadzka pijak


............................................
Wto Cze 13, 2006 11:28 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
markooff napisał:
Karbulot napisał:
Ja palcem nie kiwne. Przydatne jak swini siodlo. markooff znowu wymysla jakies pierdy filozoficzne,
KArbulot, czy umiesz choc raz na powaznie podejsc (nie mowie ze popierac ) do czegos co ktos innny (a nie TY sam ) wymysli/zaproponuje ?

A po co? Ja z Mientusem godzinamy weszylismy po hackach do PHP BB, przejrzelismy ich kilkaset i wybralismy to, co naszym zdaniem bylo najprzydatniejsze. Oczywiscie zawsze znajdzie sie ktos, kto bedzie uwazal, ze przyda sie "jeszcze to". A kazde "nowe to" powoduje, ze forum moze sie bardziej wywrocic.

Zobaczcie na forum Przema. Maja to cudo na Anarchii. Nawet myslalem, zeby to zainstalowac u nas. Dalem sobie spokoj, jak zobaczylem forum Przema i dzial "Pomocy - forum nie dziala". Byk na byku, w kolko nowe posty. Prosby o pomoc. Forum sie ludziom wiecznie wykrzacza. W kolko cos sie pierdoli, cos nie dziala, aktywowanie jednej uslugi powoduje zawiechy trzech innych. I po co te wodotryski? Ja rozumiem przydatne rzeczy, a nie jakies duperele z dupy rodem.


............................................
Sro Cze 14, 2006 12:17 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Cornh00lio


Chief Warrant Officer
::: 605 :::
STEAM_0:1:8753376
wiek: 39
e tam Karbi juz sie nierozkracza nasze forum ale watpie aby komuklwiek sie chcialo korzystac z tego hacka do sprawdzania pisowni


............................................
Sro Cze 14, 2006 9:06 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Karbulot napisał:
A po co? Ja z Mientusem godzinamy weszylismy po hackach do PHP BB, przejrzelismy ich kilkaset i wybralismy to, co naszym zdaniem bylo najprzydatniejsze. Oczywiscie zawsze znajdzie sie ktos, kto bedzie uwazal, ze przyda sie "jeszcze to". A kazde "nowe to" powoduje, ze forum moze sie bardziej wywrocic.
Czyli rozumiem ze uwazasz ze jest to bezcelowe i najlepiej dac sobie spokoj ... OK trudno

Cytat:
Zobaczcie na forum Przema. Maja to cudo na Anarchii. Nawet myslalem, zeby to zainstalowac u nas. Dalem sobie spokoj, jak zobaczylem forum Przema i dzial "Pomocy - forum nie dziala". Byk na byku, w kolko nowe posty. Prosby o pomoc. Forum sie ludziom wiecznie wykrzacza. W kolko cos sie pierdoli, cos nie dziala, aktywowanie jednej uslugi powoduje zawiechy trzech innych. I po co te wodotryski? Ja rozumiem przydatne rzeczy, a nie jakies duperele z dupy rodem.
A tu juz , za przeproszeniem, bredzisz jak potluczony. NIe wiem cyz w zyciu byles na forum przema (moze nie na tym ale innym ) Stawialem, administruje i przerabialem recznie pare for przema (zreszta nie tylko na tym enginie), na biezaco sledze to co sie dzieje w tej dziedzinie i musze Ci powiedziec ze owszem postow z prosba o pomoc jest wiele, ale w 90 % pisza je ludzie ktorzy nie potrafia przeczytac nawet prostego README a co dopiero skompilowac/przepisac cos. Zauwaz co sie najczescie powtarza - i co jest rozwiazaniem "ten a ten punkt w manualu/helpie" Rzeczowych problemow technicznych jest w sumie (jak liczyc ilosc modyfikacji ktore to forum z miejsca posiada) nie tak wiele, w kazdym razie nie wiecej niz na przeladowanym rownie skargami forum phpBB.


UPD: Mientusik dostales moe ebooki ?
Pozdrawiam


............................................
Sro Cze 14, 2006 10:22 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
Ale prawda jest, ze update Przema nie jest rzecza mila (w sensie nowej wersji phpBB).


............................................
Sro Cze 14, 2006 10:51 am


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
ano co fakt to fakt ale jak sie ktos juz bierze za takie rzeczy to musi sie liczyc z problemami . Zreszta gdyby to bylo latwe i proste to i pierwszy lepszy "klepacz sajtow" by byl wielkim adminem bossem i guru . Sam pare razy musialem przegrzebac recznie cala bazke, bo mi cos updatowany engine namieszal tak ze nawet nie moglem cofnac ni dostac sie do niej w bardziej cywilizowany sposob No ale to nie tylko problem Przema Podobne zakawyczki mialem i na innych enginach CMSowych (jak np mambo, forbiz itp ) Stosunkowo najlepiej (najmniej bledow) jak zauwazylem posiada Php-fusion, ale moze to wynik czsu uzytkowania - jak na razie niecaly miesiac. Inna sprawa ze za to jest to niewatpliwie jeden z najprostszych CMS'ow

Pozdrawiam



Ostatnio zmieniony przez markooff dnia Sro Cze 14, 2006 1:22 pm, w całości zmieniany 2 razy

............................................
Sro Cze 14, 2006 10:55 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mientus
Zla Halina


Administrator
::: 3168 :::
STEAM_0:1:1277260
wiek: 47
taaaaa


............................................
Sro Cze 14, 2006 1:15 pm


•  Administracja
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Clan XaNaX
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Wlasnie sie zarejestrowalem na forum takim jednym. Wyslalo mi niby mail aktywacyjny. Niestety, nie dostalem maila zadnego. Kliknalem, zeby wyslalo ponownie. I co? I nic, wielkie gowno. Drugiego maila tez nie dostalem.

Aha, zapominialem dodac.
To forum Made by Przemo.


............................................
Czw Cze 15, 2006 1:21 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
To jakies lipne to forum . Albo admin do pupy ze nie umie poprawnie skonfigurowac funkcji wysylania u mnie na kazdym od razu dziala mozesz sobie sprawdzic do woli . (np infowszib.info , albo forum kubusia puchatka ,zreszta tam juz jestes zarejestrowany i to bez zadnych problemow jak widizalem.) albo forum.slackware.pl zeby uzyc dla porownania cos co jesto wiele wieksze niz forum theborg

Pozdrawiam
i dobrej nocy



Ostatnio zmieniony przez markooff dnia Czw Cze 15, 2006 1:34 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Czw Cze 15, 2006 1:30 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Pisze, ze wskrajnych przypadkach dostarczanie maila moze potrwac kilka godzin. To czemu mi wywala komunikat, ze mail zostalk wyslany 2 razy, a nic nie dostalem?

BTW, na forum Anarchii tez miewalem problemy. Nie mowiac juz, ze notorycznie nie zapamietalo moich ustawien i za kazdym wejsciem musialem sie logowac. Sorki markooff, ale z forum Przema mam same niemile doswiadczenia i mow co chcesz - dla mnie dziurawe i przeladowane gowno.



Ostatnio zmieniony przez Karbulot dnia Czw Cze 15, 2006 1:35 am, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Czw Cze 15, 2006 1:33 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Bo admin dupa
Gdyby tak nie bylo to dlaczego u mnie i wielu wielu innych ludzi dziala ?

Cytat:
To czemu mi wywala komunikat, ze mail zostalk wyslany 2 razy, a nic nie dostalem?
Najprawdopodobniej blad w funkcji sendmail w samym phpie, albo zla wersjategoz ostatniego. Trzeba wtedyuzyc serwera smtp - tak jak zrobilem tona jednym z moich for. <be creative Dude>


Cytat:
BTW, na forum Anarchii tez miewalem problemy. Nie mowiac juz, ze notorycznie nie zapamietalo moich ustawien i za kazdym wejsciem musialem sie logowac. Sorki markooff, ale z forum Przema mam same niemile doswiadczenia i mow co chcesz - dla mnie dziurawe i przeladowane gowno.
Nie wiem co Ty robiles z forum anarchy, nawet tam nie mam konta .. Byc moze cos przefajnowales hackujac , a moze po prostu miales pecha Dla mnie osobiscie licza sie moje serwery oraz takie jak slackware DUG link-ftp czy Linux.pl zgola (ale to ostatnie juz nie na phpbb chodzi) jesli tam dziala to widac ze moze dzialac i tyle . I chocby mi tysiac "Karbulotow " twierdzilo ze jest do dupy - fakty, uzywalnosc i popularnosc - mowia same za siebie .. Zreszta ja cie nie namawiam do "nawrocenia" na przemo, tylko chce oddac sprawiedliwosc - ze to calkiem udany engine.

Pozdrawiam



Ostatnio zmieniony przez markooff dnia Czw Cze 15, 2006 1:45 am, w całości zmieniany 6 razy

............................................
Czw Cze 15, 2006 1:35 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004