zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Zbieram ekipe do grania



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Jak juz wiecie, zamierzam troche sobie odpoczac od calego galimatiasu z BORG. Czs zamierzam spozytkowac miedzy innymi na gre w CS-a. Ale nie zamierzam bynajmniej ladoowac sie na Zakopiec i po raz tysieczny grac jakiegos dusta z dupy czy innego azteka, uzerac sie z raszerami, przeklinaczami i innymi pajacami. O nie...

Panowie, zbieram brygade chetnych ludzi (niekoniecznie z BORG). Ludzi, ktorzy podobnie jak ja, maja dosc standardowych i oklepanych map. Ludzi ktorzy nie trzesa sie nad instalowaniem nowych map. Ludzi ktorzy nie boja sie poznawac nieznane. Zamierzam z nimi pograc przez jakis czas na ktoryms z naszych serwerow nieznane i zupelnie nowe mapy.

Jak pamietacie, swego czasu pogrywalem z tofifem i Gandalfem w rozmaite mapki. Gandalf stawial serwer i w trojke sobie pykalismy u niego, poszukiwalismy roznych map, instalowalismy, po czym znowu pykalismy. Gralismy bez limitu, az sie nam mapka nie znudzila. Oprocz grania probowalismy rozmaitych rzeczy, szukalismy bugow w mapie, probowalismy walczyc jednym typem broni i eksperymentowalismy. Niestety, ale byla jedna malo ciekawaz rzecz. Bylo nas... tylko trzech.

Zamierzam teraz do tego powrocic, ale na nieco szersza skale. Mamy duuuuzo pustych serwerow, ktore wiecznie stoja puste. Omijam Hub 2 jako klanowkowy i raczej Hub 5 na ktorym sa rowniez walki innych klanow. Zostaje zatem Hub 3 lub 4. Oczywiscie licze na tofifa, ktory ma dostep do tych serwerow, wymagana jest bowiem instalacja map. Bez tofifa plan spali na panewce, ale nie sadze aby nie byl niezainteresowany. Jemu takze sie podobaly nasze nocki u Gandalfa.

Grac bedziemy bez zakladania hasla. I tak pies z kulawa noga nie bedzie przychodzil na nieznane mapy. No, chyba ze znajda sienieznani nam ludzie, ktorych przyciagna te mapy. Od razu jednak mowie, chetni musza instalowac te mapy. Nie ma zadnego sciagania z serwera. Nie chce lagow. Masz mape to grasz, jak nie masz to sciagasz ze strony albo wypad.

Nie ustalilem jeszcze jakie mapy bedziemy grali, ani w jaki sposob sie zmawiali na ich granie. To sie jeszcze dopracuje. Na razie chce zebrac z dziesieciu przynajmniej ludzi, ktorzy chca razem poznawac nowe mapy. Chce, aby to byli ludzie zdyscyplininowani, ze jak sie zdecydujemy na jakas mape to graja bez szemrania, jesli akurat mapa nie przypadnie do gustu to nie wylaza bo im sie nie podoba. Zadne FFA, gra teamowa. Czasem jak sie zdecydujemy pogac kosami, to gramy kosami a nie ktos tam strzela.

Jest ktos chetny? Aha i jeszcze jedno. Ja lub wiekszosc innych graczy maja prawo odrzucic kandydata na granie. Jest pare osob w BORG, ktorych gra mi sie po prostu nie podoba i juz. Nie podoba mnie ich podejscie i jesli sie zglosza na pewno nie omieszkam sie tego napisac. Oczywiscie nie pisze tu o dobrych graczach, ale o roznej masci upierdliwcow.

Kto jest chetny?
Zapisywac sie.


............................................
Czw Cze 19, 2003 10:32 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
w ogole sux jestescie i tyle
olewacie mnie ja ostatnio z 100 razy pisalem mam nowa mapke do przetestowania a wy nic ...

ja sie pisze o_O

update : A granie na hubach takich mapek jest do d.... , lepiej postawic taki serwer jak stawial gandalf. Ze stalymi ( na dodatek hubami) sa zawsze problemy ze laguja, ze mapki sie wieszaja na serwach itp.


............................................
Czw Cze 19, 2003 11:32 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Dziwne, ale my sie znakomicie bawilismy. A ty KILIK jestes meczocy gosc i tyle. Zraziles mnie do siebie swoim podejsciem i marudzeniem. Nie lubie z toba testowac nowych map, bo wiecznie masz jakies problemy, narzucasz abysmy nie strzelali tylko przyszli bo chcesz nam cos pokazac a jak przyjdziemy to nas zabijasz. Zawracasz dupe pierdolami a jak nie chcemy robic tak jak ty chcesz to sie zaraz obrazasz.

Nie smiec mi w tym topiku pioerdolami. Ja tu czekam na powazne zgloszenia a nie wynurzanie jakis problemow i pretensji.


............................................
Czw Cze 19, 2003 11:36 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
pajace jestescie o_O nowe mapki sie testuje po to zeby bugi szukac ( jedna z rzeczy) a ze was zabijalem to juz trudno statsiarstwo przezemnie przemawia

Nie to nie ja sie nie bede prosic ... dawalem wam mapy niechcieliscie grac to nie


A co do pomyslow i serwerow... hlsw ma opcje wyszukiwania specyficznych serwerow (np. po nazwach, mapach, pingach itp.). Sciagacie mape jakas nowa pozniej wpisujecie jej nazwe i szukacie serwa gdzie mozecie z ludzmi pograc (glownie zagranica)

Napisalem ze sie zglaszam a nie wypisuje pierdol ... napisalem ze ostatnio pisalem zebysmy grali a wy nic ... Jak sie niechce z kims grac to sie mowi ze nie i juz a nie sie NIE odpowiada...


............................................
Czw Cze 19, 2003 11:39 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Zastanowie sie jeszcze. Co do wyszukiwania mapek na innych serwerach, ja chce grac je z naszymi a nie lezc do kogos i grac z jakimis nieznanymi pajacami wedlug nie wiadomo jakich zasad. A lacze Gandalfa dobrze sie sprawdza przy 3-4 osobach i pozna noca. Nie sadze aby wytrzymalo wieksza ilosc osob. Poza tym Gadndalf nie zawsze chce lub moze grac.


............................................
Czw Cze 19, 2003 11:59 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Karbi je żeli uważasz, że jestem odpowiedni± osob± aby grać z wami, możesz na mnie liczyć.
Pozdrawiam.


............................................
Czw Cze 19, 2003 12:00 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


!marysia!
Mam plan: NAPIERDALAMY !!


Fleet Captain
::: 3928 :::
STEAM_0:0:844298
wiek: 113
Wiecie co. Mam zajebist± ochote zagrać de_borg. Normalnie tak dawno jej nie grałem. A mapa podoba mi się strasznie. Nie wiem czemu jej nie gramy. Czasami wieczorem siedzimy na HUB1. Prawie same Borgi i nie możemy jej zagrać, bo jej nie ma.
Jeszcze nie znalazlem kamizelki i desrta. Ale wiem gdzie jest kalach po stronie terro.
Szkoda że nie gramy tego co jest naprawde jfajne i ciekawe.
Pozdrawiam.


............................................
Czw Cze 19, 2003 12:09 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gandalf Szary
c18 | Ugly Betty


Commander
::: 2738 :::
STEAM_0:1:135014
wiek: 47
Ja oczywiscie rowniez zglaszam chec gry. Musimy sie dogadac co do godzin i ja na pewno nie zawiode (mam nadzieje ). Co do mojego lacza to do 6 osob jest spoko, pozniej to mija sie z celem bo ping skacza jak Malysz

Pozdrawiam i do uslyszenia!


............................................
Czw Cze 19, 2003 12:21 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
Dzien dobry..Przepraszam, ze dopiero teraz pisze, ale niedawno wstałem...
Pamietasz Karbi, ze juz kiedys testowałem mapki w nocy..To był shogun i cos jeszcze..fakt ze to była chwila, ale mam nadzieje, ze nie zrazilem Ciebie moja gra...
Jezeli pozytywnie rozpatrzycie moj± pro¶be to ja chętnie z Wami pogram..
BTW. Ja tez mam wielka ochote pograc na mapce de_borg...Pozdrawiam


............................................
Czw Cze 19, 2003 12:22 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jummas


Senior Petty Officer
::: 103 :::

ja sie pisze na to w 100%


............................................
Czw Cze 19, 2003 1:40 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Hm.. jakies 3 tygodnie temu, jakas nocka, gra dosc duzo osob znajomych na hub1..
Rzucam vota czy chca grac de_borg - wiekszosc chce.
no to amx_map de_borg i jedziemy - w czym problem?
Vota na de_borg zawsze mozna dac (tyle ze nie votemap, ale vote custom i potem recznie zmieniac)


............................................
Czw Cze 19, 2003 1:44 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


AdiQ


Lieutenant Junior Grade
::: 1158 :::
STEAM_0:0:112621

Jak zobacze ze gracie to wpadne postrzelac wg panujacych zasad. Ja koncze grac ok polnocy bo rano trzeba wstac - nie dla mnie granie do 3-4 w nocy


............................................
Czw Cze 19, 2003 1:51 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


GunloK


Lieutenant Junior Grade
::: 1160 :::
STEAM_0:0:438494
wiek: 35
Karbi, ja sie pisze


............................................
Czw Cze 19, 2003 1:52 pm


•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
De_borg jest na Hub 1, nie zostal usuniety. A wota to sie daje (lub zmienia) z konsoli, bo w menu sa tylko snandardowe. Ciesze sie, ze sa chetni do grania. Pozostaje jeszcze sprawa serwera, czekam na reakcje tofifa. Z gory jednak wiem ze raczej sie zgodzi, znam go dobrze, duzo z nim gralem i gadalem, znam jego podejscie. On tez kocha mapy niestandardowe. Jesli chodzi o instalacje i testy, to wszystko trzeba bedzie jakos obgadac i podobieszczac technicznie, wedlug jakiej procedury gramy. Mozna jednak to robic etapowo. W tygodniu nie gram, bo pracuje a jak wracam do domu to juz ludzi nie ma. Ale piatkowe sobotnie i niedzielne dni mam do dyspozycji. Cale, od rana do... rana. Moja propozycja jest taka, ze w srodku tygodnia szukamy map, przedstawiamy je do obgadania. Potem wybrane tofif instaluje na serwie a my na dyskach. A jak przychodzi weekend, ustali sie mapcykl map i gramy nowe mapki. Wezmy takze mapki naszych rodzimych mapmakerow (AHA, monocubisa czy jak sie go tam nazywa). Pamietajcie, ze pozniej co ciekawsze mapki wyladuja na serisie o mapach. Kto wie, moze uda nam sie rozkrecic ktorys z serwerow i sciagnac stalych bywalcow.


............................................
Czw Cze 19, 2003 2:06 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004