zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

5 lat klanu STORM



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Właśnie dziś, pierwszego lipca Roku Pańskiego 2006., mija dokładnie pięć lat, od kiedy na polskiej scenie Counter-Strike'a pojawiła się grupa osób grająca pod wspólnym tagiem STORM. Trudno dać wiarę, że minęło już tyle lat... Te pięć lat czyni nas jednym z najstarszych (zaraz po rozpadłej już wtopie) klanów zasymilowanych w Przymierzu The BORG Collective. Pragnę również zauważyć, że klan XaNaX, który jest także jednym z trzech najstarszych zasymilowanych w Sojuszu klanów, wywodzi się bezpośrednio z naszego klanu.

Okres pięciu lat skłania nas do pewnych przemyśleń, podsumowań naszej działalności. Co osiągnęliśmy? Co się nam nie udało? Na te pytanie pewnie, prędzej czy później, znajdziemy odpowiedź. Mnie osobiście - jako ałożyciela i byłego lidera STORM-u - cieszy fakt, że tak długo potrafiliśmy przetrwać w pierwotnym składzie. Choć nasz klan był reaktywowany trzy razy, to jednak pierwotny skład ciągle pozostawał ten sam. Mam na myśli takie znakomite postaci jak: Lonik (vel. Kinol), exeQtor (vel. Britney), Karbulot, Magirk, Tofif (vel. Zuzia, Pecik), czy chociażby dobrze wszystkim znany Zszywa3. To fakt, że potrafiliśmy ze sobą grać tyle lat napawa mnie prawdziwą dumą.

Czasy się zmieniały, ludzie w naszym klanie się zmieniali, także i początkowe bardzo surowe i rygorystyczne zasady odnośnie rekrutacji, ale marka STORM ciągle była jedna. Bywały okresy lepsze i gorze - jak w życiu, ale my ciągle byliśmy razem. Jako wieloletni lider STORM-u (choć niejednokrotnie posądzany o praktyki totalitarne), rzymałem nasz klan w ryzach i sprawnie nim kierowałem nawet w trudnych czasach, niejednokrotnie podejmując trudne decyzje, które - jak się okazało -
były trafne i przyniosły korzyść naszemu klanowi. Wykazałem się tolerancją wobec wielu ludzi, którzy przewineli się przez nasz klan. Wiele z nich nie sprostało naszym onegdaj surowym wymogom i nie pozostali z nami długo. W każdym razie pierwotny człon pozostał niezmieniony i dzięki niemu klan ewoluował, rozrastał się i przybierał na sile. Na nic zdały się osądy "nietolerancja", "totalitaryzm" - my stawialiśmy im czoła i nadal stawiamy.

Pięć lat to kupa czasu, to okres, który może i wydaje się oka mgnieniem, ale tak naprawde pewne wydarzenia odliczały czas. Po ostatniej reaktywacji naszego klanu, która miała miejsce 1. lutego 2005, w klanie zapanowała pełna demokracja. Choć ja osobiście swoich przekonań i wartości zmieniać nie miałem zamiaru, to jednak chciałem pozwolić naszemu klanowi na dalszy, bardziej swobodny rozwój. Tak też się stało. Do klanu dołączyli na stale znane BORG-owe osobistości: Bolo, Evilive, Mider (vel. Zasadzka), !marysia!, czy też zaprszyjaźniony z nami od dawna alieneq. W ten sposób kolejny raz udało nam się stworzyć zgraną, rozumiejącą się paczkę grających i bawiących się ze sobą osób. Nasze poglądy, przekonania stały się jednością i wspólną siłą, której nikt nie jest się w stanie przeciwstawić. To czyni właśnie klan STORM klanem elitarnym, mocnym, zwięzłym i mocnym.
Mnie osobiście, choć moja "dykatura" się już skończyła, nadal bardzo zależy na moim klanie, a co za tym idzie, na jego wszystkich członkach - osobach, które do niego należą. Mam wiele osób "na sumieniu", wiele osób byłem zmuszony z naszego klanu usunąć siłą, ale były to osoby, które na taki właśnie los zasługiwały. Choć pierwotnie przedstawiały bliskie
nam warości, wyznawały nasze idee, koniec końców zdradziły je, zeszły na "złą" drogę, a co za tym idzie drzwi do naszego klanu zamknęły się za nimi na zawsze.

Co do gry naszego klanu, jedno trzeba przyznać, ma meczach, turniejach, rozgrywkach w CB, itp., prezentowaliśmy się jak urocza Anna Kournikova, która zachwyca(ła) urodą, ale nigdy w pojedynkę nie wygrała żadnego turnieju, nie zdobyła samodzielnie żandego trofeum. Także klan STORM, mimo silnych nie tylko charakterem, ale i umiejętnościami graczy
nigdy nie wygrał żadnego turnieju, nie podbił żadnej ligi, nie odniósł większych sukcesów na polskie scenie CS'a. Cóż... nam to nigdy nie przeszkadzało. Byliśmy dobrze zorganizowani, mieliśmy plany, w niepamięć posyłaliśmy przegrane. Wiedzeliśmy, że naszym największym sukcesem są nasze wspólne idee, poglądy, wizje, które nas zjednoczyły, zjednały. Z dumą twierdzimy do dziś, że jesteśmy jednym z trzech klanów, które założyły Przymierze The BORG Collective.
Choć dzisiejsza jego postać nie do końca odpowiada naszym pierwotnym wizjom i tak jesteśmy zaszczyceni, że to nam przypadł w udziale zaszczyt tworzenia legendarnego Sojuszu Klanów Zaprzyjaźnionych - jedynego tego typu kolektywu na skalę nie tylko Europy, ale i całego świata.

Jacy jesteśmy dziś? Wiele ze sobą rozmawiamy, wspólnie się bawimy, nie tylko grając w CS'a. Wielu z nas ma już inne klany, w których gra na poważnie - nam to nie przeszkadza. W klanie panuje luz, a górę bierze zawsze dobra zabawa i gra dla zabawy ('for fun'). Mamy nadzieję trwać przy tych ideach tak długo jak tylko będzie to mogło być. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie. Niejednokrotnie spotykaliśmy się ze sobą w realnym świecie na różnego rodzaju zlotach, lub bardziej prywatnych spotkaniach. Mamy swoje tematy, pewnie i tajemnice, którymi się z nikim obcym nie dzielimy. Najważniejsze, że bycie ze sobą razem nadal sprawia nam dużo przyjemności, a jeśli uda się nam wygrać raz na jakiś czas mecz, tym bardziej jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi. Wszystko w imieniu luzu i dobrej zabawy.


Tym akcentem pragnę zakończyć owego posta. Mam nadzieje, że - pomimo, że może wielu zraził swoją długością - opowiedział po części długą i iście burzliwą historię naszego klanu. Panowie, wypijcie dziś zdrowie STORM-u!



Ostatnio zmieniony przez dEx dnia Sob Lip 01, 2006 5:30 pm, w całości zmieniany 3 razy

............................................
Sob Lip 01, 2006 2:39 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Gratulacje, gratulacje. Oby tak dalej.
Szkoda tylko ze mnie nie ma wymienionego w tych "osobistosciach".
A tak sie najebalem nad ta strona STORM-u swego czasu .
Dithor, o tobie tez zapomnieli .


............................................
Sob Lip 01, 2006 2:52 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Jestem pelen podziwu i szacunku dla zalozycieli i ogolnie duzo wytrwalosci mieliscie chlopaki, ze tak dlugo utrzymywaliscie ten klan w zyciu. Wielkie pozdrowienia:)


............................................
Sob Lip 01, 2006 2:58 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


R0n!c
roll


Lieutenant
::: 1800 :::
STEAM_0:0:6199187
wiek: 35
Gratulacje, oraz życzę powodzenia na przyszłość


............................................
Sob Lip 01, 2006 3:00 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


BuzeK
c18 | Lafirynda


Captain
::: 3210 :::
STEAM_0:0:26617015
wiek: 35
Kong Gratulejszyn hhyhyhy SZTROm jest fajnym jest w nim pelno cieplych chlopow :rotfl: hihi



Ostatnio zmieniony przez BuzeK dnia Sob Lip 01, 2006 3:10 pm, w całości zmieniany 1 raz

............................................
Sob Lip 01, 2006 3:08 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Karbulot napisał:
Szkoda tylko ze mnie nie ma wymienionego w tych "osobistosciach".


Wybacz, już Cię dopisałem.


............................................
Sob Lip 01, 2006 3:09 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sobio
ronnie


Chief Warrant Officer
::: 503 :::
STEAM_0:0:9356768
wiek: 32
Gratuluje i zycze duzo fragow na kolejne lata


............................................
Sob Lip 01, 2006 3:10 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Dragunov napisał:
Karbulot napisał:
Szkoda tylko ze mnie nie ma wymienionego w tych "osobistosciach".


Wybacz, już Cię dopisałem.

A gdzie vel. Chief O'Brien?


............................................
Sob Lip 01, 2006 3:13 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
gratulacje

i zycze kolejnych 5 lat

pozdrawiam


............................................
Sob Lip 01, 2006 3:15 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
gratulacje nam jeszcze duuuuuuzo brakuje do takiego jubileuszu powodzenia w dalszym prowadzeniu klanu


............................................
Sob Lip 01, 2006 3:35 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


jarken
[BORG] jarken


Lieutenant Junior Grade
::: 1165 :::
STEAM_0:0:3808018
wiek: 35
Gratulacje


............................................
Sob Lip 01, 2006 5:43 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


AMI
c18 | Valkyria


Vice Admiral
::: 8163 :::
wiek: 33
gratz ; ) oby tak dalej chuopy


............................................
Sob Lip 01, 2006 5:46 pm


•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Mister
[anarchy|sq] Mister


Commander
::: 2739 :::
STEAM_0:1:6987721
wiek: 31
gratuluje wam, powodzenia zycze i jeszcze wiecej sukcesow


............................................
Sob Lip 01, 2006 5:53 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Junior Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


pajoo


Captain
::: 3197 :::
STEAM_0:0:13367678
wiek: 33
kj15 napisał:
gratulacje nam jeszcze duuuuuuzo brakuje do takiego jubileuszu powodzenia w dalszym prowadzeniu klanu


oj kj15 jeszcze tylko 3 latka.
no ja jako założyciel DSów wiem coto znaczy rocznica powstania. Sam cieszyłem się gdy mój klan obchodził swój pierwszy jubileusz. Robilismy ankiete wewnatrz klanu i wydarzeniem roku został własnie Rok DS.

Już pare miesiecy temu pisalismy o meczu pojednawczym DS vs. STORM jednak wtedy po incydecie z THC nikt nie chcial grac. Moze przyszedl najwyzszy czas na taki pojednek?


............................................
Sob Lip 01, 2006 5:58 pm


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Pajo napisał:
Już pare miesiecy temu pisalismy o meczu pojednawczym DS vs. STORM jednak wtedy po incydecie z THC nikt nie chcial grac. Moze przyszedl najwyzszy czas na taki pojednek?


Przygotowałem tekst o urodzinach naszego klanu kilka dni temu. Później dopisałem coś jeszcze, a teraz to wkleję, żeby nawiązać do twojego posta.

Lecz to jeszcze nie koniec... Pragniemy celebrować nasz piąty jubileusz. Dlatego też postanowiliśmy rozegrać 5 spotkań z klanami zasymilowanymi
w Sojuszu BORG. W tym miejscu chciałbym wyciągnąć pojednawczą dłoń (wirtualną, ale zawsze ) w kierunku klanu Destructive Socks, z którym to w przeszłości mieliśmy pewne spory i zatargi. Mam nadzieję, że wszystkie je puścimy w niepamięć i rozegramy ze sobą miły mecz, oczywiście wszystko w duchu gry 'for fun'.

Do gry z nami zapraszamy także klan fod, z którym - pomimo wielu ustaleń - nie udało się nam zagrać w przeszłości, a także wszystkie pozostałe zasymilowane klany. Mamy nadzieję dobrze się z Wami wspólnie bawić na serwerze. Jestem przekonany, że znajdzie się odpowiednia ilość oponentów, wszak klanów zasymilowanych jest wiele. Zapraszamy zatem do kontaktów z naszym klanem i umawiania się konkretne mecze.


............................................
Sob Lip 01, 2006 6:09 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004