zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

STEAM - O CO CHODZI ?? - SORKI ALE JESTEM n00b



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
yaroslav3k napisał:
mi chodzi o to zeby lan dzialal bo wtedy se przez HAMACHI bym pogral tylko chce za friko bo kasy niemam na gry ..


p.s. a ile buli taki csik oryginalny ?


sry winetu, mam 15 lat, ale jestem w stanie uzbierac sobie na HLa, kitory jest tani jak barszcz. Kilka piw mniej i bedziesz mial gre. Za friko to sobie mozesz poogladac w cafe jak inni graja.

Karbulot napisał:
No to akurat mieliscie szczescie. Nie twierdze, ze zaraz jak leci sa pobanowane, ale sami wiemy jak bywalo w przeszlosci.


bywalo, moj kolega kupil sobie konto na allegro i sie cieszyl ze zaoszczedzil. Po 2 tygodniach przestalo dzialac

Karbulot napisał:

A swoja na czym polega tyutaj "wybadanie sytuacji".


jak gosc ma 3k pozytywow i zadnego negatywa to imo mozna zaryzykowac


............................................
Wto Sie 01, 2006 12:50 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
kropidlak napisał:
kup sobie steama na allegro za 25 zl...to duzo nie jest. Trafilem na dobra osobe i mam za ta cene
Kupuj kupuj, ... od razu mozesz juz napisac skarge na forum "Skargi na Adminow" ze cie zbanowano na naszych serwerach i nie wiesz za co Raz dwa (jesli ten steam jest na BL) ktos z naszych sprawnych i szybkich wyjadaczy serwerowych to zauwazy i wlepi bana

Pozdrawiam


............................................
Wto Sie 01, 2006 12:52 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kropidlak


Ensign
::: 792 :::
wiek: 30
ech...znajdziesz dobra osobe...duzo pozytywow i widzisz ze jest kulturalna i umie dobrze opisac przedmiot do sprzedania nie ma sie co bac...ale zawsze jest ryzyko...zaryzykowalem, kupilem i mam tanszego steama Nawet jakbym stracil te 25 zl to coz, moja kasa, moj blad Majatek to to nie jest, tak za kilka dni wydasz tyle na piwo i orzeszki [jak juz ktos to napisal] Jesli sie boisz to nie kupuj na allegro.


............................................
Wto Sie 01, 2006 12:55 pm


•  Juniors only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Wiesz co , mnie sie nie oplaca chodzic, szukac i poznawac osoby tylko po to zeby zaoszczedzic te 15 zl ... Kwestia kalkulacji , ale na biletach wyjde drozej


............................................
Wto Sie 01, 2006 1:06 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Za 25 zeta masz tylko konto. Za 40 zeta msz gre i koto i instrukcje i pudelko i w sumie porzadne wydanie. Jak stac cie na gre za 25 zeta to i stac za 40. Jak ktos zyluje 4 dychy na gre, to nie spodziewajcie sie ze ciepla raczka wybuli 25 zlociszy. On nie ma wcale kasy albo nie zamierza jej wydawac na oryginaly. W obu przypadkach nie pomozemy mu.

Jesli gosc probuje instalowac Steama nie posiadajac konta, oznacza to, ze jest nowicjusz w tych sprawach. A nowicjuszowi tym bardziej nie polecam kupowania na Allegro, gdzie oszusci wciskaja trefne konta. On sie moze szybko na tym przejechac, nawet nie wqie jak ugryzc taki zakup.


............................................
Wto Sie 01, 2006 1:20 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
no to yaroslav3k (BTW masz jeszcze fajniejszy nick niz ja rotfl) idz do MM z 50zl w kieszeni i sobie kup CS Anthology. CD-KEY pewny, konto twoje, login sam sobie wymyslasz. Konto czyste (zarowno na VAC jak i na BL / pojedynczych serwerach) i wogole 3l0 f@jne.

Za darmo w CSa to graja glownie cziterzy, BTW sposob na gre za friko zostanie szybko przez valve zablokowany.


............................................
Wto Sie 01, 2006 1:26 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kropidlak


Ensign
::: 792 :::
wiek: 30
steam za 40 zl ? pierwsze slysze/widze A po co mi pudelko i instrukcja...co w tej instrukcji moze pisac ? Jak steama odpalic ?
No fakt chlopak sie nie zna zbyt dobrze wiec radze mu kupic normalnie, nie z allegro Bedzie mial intrukcje ^^ :szlug:

Przyznam sie szczerze...stracha mialem jak steama kupowalem [rym :szlug: ]


............................................
Wto Sie 01, 2006 1:40 pm


•  Juniors only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Pocalunek Rzizel


Fleet Captain
::: 3859 :::
STEAM_0:0:5470094
wiek: 38
Kropidlak napisał:
steam za 40 zl ? pierwsze slysze/widze A po co mi pudelko i instrukcja...co w tej instrukcji moze pisac ? Jak steama odpalic ?
No fakt chlopak sie nie zna zbyt dobrze wiec radze mu kupic normalnie, nie z allegro Bedzie mial intrukcje ^^ :szlug:

Przyznam sie szczerze...stracha mialem jak steama kupowalem [rym :szlug: ]

widze ze nie rozumiesz wiec ci to wytlumacze! Jezeli mozesz wydac 25 zl na konto steama na allegro gdzie jest niepewne czy w ogole bedzie dzialac a mozesz za 40zl kupic nowke pewna i do tego masz gre i cos tam? Rozumiesz teraz? 15zl placisz za to ze na 100proc zagrasz bez problemow i masz jakas tam gre i moze wylapiesz super duper kubek media marktu


............................................
Wto Sie 01, 2006 2:08 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kropidlak


Ensign
::: 792 :::
wiek: 30
Cytat:
widze ze nie rozumiesz wiec ci to wytlumacze! Jezeli mozesz wydac 25 zl na konto steama na allegro gdzie jest niepewne czy w ogole bedzie dzialac a mozesz za 40zl kupic nowke pewna i do tego masz gre i cos tam? Rozumiesz teraz? 15zl placisz za to ze na 100proc zagrasz bez problemow i masz jakas tam gre i moze wylapiesz super duper kubek media marktu


fakt...tyle ze ja akurat wydalem prawie cala moja kase i zostalo mi wlasnie jakies 30 zl I jescze nigdy nie widzialem cs'a [pewnego, 100%] w opakowaniu [itd.] za 40 zl ! Jakby mi ukradli konto czy cos to kupilbym znow tyle ze tego pewnego za 40zl [chyba ] Thx


............................................
Wto Sie 01, 2006 2:13 pm


•  Juniors only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
dobra kur. jak was nie stac to nie grajcie, idzcie do piaskownicy pozyczyc zabawki :szlug:


............................................
Wto Sie 01, 2006 2:55 pm


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Duszek napisał:
Ja kupiłem konto z allegro własnie, tak z 1.5 roku temu bodajże, i nie mam żadnych problemów. zapłaciłem 20 zł


hmm a ja kupilem

AMI napisał:
lepiej wydaj te 40zł na CS'a Anthology zafoliowanego

na allegro + przesylka...
jestem zdania, ze lepiej dac te 20zl wiecej i nie miec problemow a na pewno jest sie pewnym na 100% ze sie ma tylko swoje konto


............................................
Wto Sie 01, 2006 3:39 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
A mi akurat ktoś zapieprzył konto. Rychło w czas. Całe szczęście że mam zapasowe


............................................
Wto Sie 01, 2006 7:16 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Nie masz zapasowego konta po prostu zarąbałeś je komu innemu, przyznaj się


............................................
Wto Sie 01, 2006 7:44 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Kropidlak napisał:
steam za 40 zl ? pierwsze slysze/widze A po co mi pudelko i instrukcja...co w tej instrukcji moze pisac ? Jak steama odpalic ?
No fakt chlopak sie nie zna zbyt dobrze wiec radze mu kupic normalnie, nie z allegro Bedzie mial intrukcje ^^ :szlug:

Przyznam sie szczerze...stracha mialem jak steama kupowalem [rym :szlug: ]

Widze, ze masz powazne braki w wyksztalceniu.

Przede wszystkim nie myl faktow. Nie kupujesz Steama, bo Steam jest darmowy. Steam to wymysl VALVE w celu uporzadkowania wszystkich ich gier, to program zarzadzajacy nimi.

To co kupujesz, to nie Steam ale gre. Half-Life z dodatkami (mission packi). Majac te gre masz takze numer seryjny. Majac ten numer masz mozliwosc zalozenia sobie konta. Na allegro kupujesz raczej samo konto. Nie wiesz czy to konto czyste, czy kradzione i ile ludzi go mialo.

Kupujac Half-Life jestes gosc. Masz legalny numer seryjny, masz pierwsze kontop. Wiesz, ze nikt ci sie nie przytulil" do niego. Prawie nie spotykla sie przypadkow, aby ktos wygenerowal twoj klucz produktu, a jak nawet, to majac oryginal jestes w lepszej sytuacji niz uzytkownik samego konta.

Dlatego nim zaczniesz sie dalej madrzyc proponuje ci abys sobie przesledzil historie Half-Life'a, Counter-Strike'a i Steama.


............................................
Sro Sie 02, 2006 12:02 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kropidlak


Ensign
::: 792 :::
wiek: 30
Tak w ogole to nie mam brakow w wyksztalceniu, bo to wcale wyksztalceniem nie jest...

Jesli juz - to mam w tym braki. Zdaje sobie z tego sprawe. Nic nowego Nikt nie jest doskonaly.

Cytat:
Prawie nie spotykla sie przypadkow, aby ktos wygenerowal twoj klucz produktu, a jak nawet, to majac oryginal jestes w lepszej sytuacji niz uzytkownik samego konta.


Prawie Prawie robi wielka roznice...

Acha - i ja sie nie madrze. Nie wiem co Ci przyszlo na mysl...? Hę ? Czytaj ze zrozumieniem. Wyrazilem tylko swoje zdanie, o ile mozna...

W ogole to niewiem czy jest sens pisania juz w tym temacie Posty sobie mozna tutaj tylko ponabijac Przeciez juz wszystko wytlumaczone nie ?


............................................
Sro Sie 02, 2006 8:40 pm


•  Juniors only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004