zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Anarchy - muzyka



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny

sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Witam

Zasady obowiązujące na mapie:
............................................................
............................................................
[-] Tylko jedna muzyka (dzwięk) na mapie.

I teraz pytanie do Chief O'Brien

mala dyskusja byla na serverze - admini z anarchy mowia ze dotyczy to jednoga gracza - co z tego wynika - przez cala mape leca rozne kawalki - jeden skonczy drugi zaczyna (ile razy mam wchodzic do playlisty i mutowac) rozumiem jedna muzyka na mapke jest cool - ale przez cala mape - sa zasady które ktos wymislil i napisal.

Moze zle interpretuje zasady mapy.

Pozdrawiam


............................................
Pią Sie 04, 2006 1:12 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
W sumie dotyczy jednego gracza. Ale to jest tak rozbudowany temat, ze trudno tu jakos zaszufladkowac zasady. Bo czy puszczenie sekundowego dzwieku mozna zaliczac do muzyki? Ano nie mozna, a jak ktos pusci dwa razy? Taaaa... Mozliwosci i opcji jest mnostwo. Admini powinni w zwiazku z tym zarzadzac na czuja. Po prostu dostosowac sie do danej okolicznosci. Czasem nawet mozna puscic jednemu graczowi trzy melodyjki pod rzad, bywaja sytuacje ze graczowi sie wrecz zabroni.

Anarchia to specyficzny serwer. Admini tez powinni podchodzic nieco inaczej. Powinni nie trzymac sie sztywno regul, bo na tym serwerze to wychodza jak konie z klapkami na oczach. Admini powinni byc elastyczni i czuc bluesa w odpowiedniej chwili. Jak trzeba to przymknac oko, jak trzeba to opierdolic.


............................................
Pią Sie 04, 2006 1:22 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Zgadza sie z toba - ale z tego co zuwazylem to admini w 90% puszczaja muzyke. Jeden skonczy drugi zaczyna. Wisz moja interpretacja zasad mapy byla jednoznaczna - jedna muzyka na mape - czyli ktos puscil muzyke, skonczyla sie i koniec z muzyka. Dla mnie jest to przejzyste i wyrazne. No ale admin moze wiecej he he he.

Ok co do dzingli (krotki utwor muzyczny) nie da sie puscic jednego dzingla rozbudowanego do 10 - tak jak to robia gracze - mi to wcale nieprzeszkada a nawet podoba jak grcza wchodzi na serv - i glosem przerobionym przez syntezator mowy - mowi pochwalony jezus chrystus.

No coz playerlist nadal wchodzi w rachube.

Pozdrawiam


............................................
Pią Sie 04, 2006 1:35 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MeagDell


Chief Warrant Officer
::: 662 :::
STEAM_0:1:9518235
wiek: 36
sleep ja byłem własnie jak puszczali muzyczki i sam puszczałem, no sory nie było tak zle, było kilka muzyczek na mape, ale kazda w innym stylu nie leciała cały cas taka sama muzyczka, i nie leciało np cały czas techno
mapki na których gra sie na anarchy nie muszą byc ciche tzn nie musisz słyszec jak ktos robi krok jak sie skrada itp bo tu i tak rozgrywka trwa max 1min, pozatem jest zabawnie jak druga osoba cie nie słyszy a ty biegniesz za jej plecami z nozem

jesli wiekszosc osób na servie uwaza ze melodia jest do doopy to sie ją przerywa ale to nie onacza ze nie chcą słuchac innej, tk samo jesli wiekszosc uwaza zeby puscic nastepny kawałek bo poprostu lubią muzyke, lub tez lubią musyke od danej osoby to nawet ta sama osoba moze puszczac kilka razy
przeciez gra ma sprawiac przyjemnosc a trzymanie sie scisle niektórych zasad(akurat na tym servie) powoduje iz gra przestaje byc zabawna


............................................
Pią Sie 04, 2006 1:41 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
MeagDell napisał:

jesli wiekszosc osób na servie uwaza ze melodia jest do doopy to sie ją przerywa


ooo, ten cytat jest do akoja, ktory nie rozumie powodu, dla ktorego admini mu zabraniaja puszczac jego muzyczek - bo nikt ich nie lubi. NIKT. Pytalismy sie na serwerze komu sie jego muzyki podobaja. NIKOMU oprocz samego puszczajacego, wiec takie melodie to nie na serwer a do winampa trzeba kierowac


............................................
Pią Sie 04, 2006 1:43 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
MeagDell napisał:
przeciez gra ma sprawiac przyjemnosc a trzymanie sie scisle niektórych zasad(akurat na tym servie) powoduje iz gra przestaje byc zabawna


Gra ma sprawiac przyjnosc - w 100% sie z toba zgodze - ale czy puszczanie muzyki przez 15 min na mapie jest zabawa. Dla mnie zabawa to smieszne sytuacje, ciekawa akcja, ciekawa wypowiedz gracza na temat zaistnialej sytuacji - ale czy muzyka to przyjemnosc z gry - dla mnie muzyka podczas gry przeszkada - ale cale szczescie jest muted.


Pozdrawiam


............................................
Pią Sie 04, 2006 1:52 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MeagDell


Chief Warrant Officer
::: 662 :::
STEAM_0:1:9518235
wiek: 36
muza jest fajna, a jeszcze fajniej jest jak server całyspiewa, pozatem server to 16 osób które ma prawo głosu(powiedzmy) wiec jak wiekszosc lubi to to jest dla nich


............................................
Pią Sie 04, 2006 2:46 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Spe3dy
Cheetah; spidi*


Commander
::: 2805 :::
STEAM_0:0:1184706
wiek: 34
a wsyzstko przez tych, co puszczaja cala, piecio minutowa piosenke..... kurna ludzie uwielbiam hard rocka ale to nie znaczy ze wszyscy to lubia.... a jeszcze jak puszczacie jakies walenie w bebny i gitary ni do rytmu ni taktu i wycie jakiegos kolesia, to i tak nic nie slychc i sie halas robi.....


............................................
Pią Sie 04, 2006 3:21 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
MeagDell napisał:
muza jest fajna, a jeszcze fajniej jest jak server całyspiewa, pozatem server to 16 osób które ma prawo głosu(powiedzmy) wiec jak wiekszosc lubi to to jest dla nich


A niech spiewa, balansuje cialem - ale bez przesady nie przez 15 minut mapy, ludzie troche szacunku dla innych graczy - wiadomo ze wszystkim muzyka niespodoba sie, rzecz normlna - kazdy ma inne gusty i gusciki. Ja wychowalem sie na DM - a z tego co zuwazylem polowa adminow z anarchy to Rock, Hard Rock, Metal itp.

Ok pusci ktos muzyke i jest cool - ale prosze tylko jedna muze - to wszystko.

Pozdro


edit: a moze jestem za stary na takie rzeczy

pozdro


............................................
Pią Sie 04, 2006 4:18 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


MeagDell


Chief Warrant Officer
::: 662 :::
STEAM_0:1:9518235
wiek: 36
30 lat to nie przelewki poprostu jak bym puszczał czerwone gitary to bys sie zakochał


............................................
Pią Sie 04, 2006 4:45 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


RaekwoN
trip on me


Lieutenant Commander
::: 2088 :::
STEAM_0:0:3436152
wiek: 34
mute nie jest takie trudne :]


............................................
Pią Sie 04, 2006 5:07 pm


•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
RaekwoN napisał:
mute nie jest takie trudne


uwierz mi czasami jest trudne - jeden skonczy (oczywiscie zmutowany wczesniej - zaczyna drugi - wchodze na playerlist - muted, tego pierwszego oczywiscie musz odmutowac. Drugi skonczyl zaczyna trzeci - muted, tego drugiego odmutowac etc, itd :rotfl:

pozdro


............................................
Pią Sie 04, 2006 5:19 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
MeagDell napisał:
30 lat to nie przelewki poprostu jak bym puszczał czerwone gitary to bys sie zakochał


nie rozumien tego stwierdzenia - niby co, w kim ale po co, mam sie zakochac w czerwonych hmmm :rotfl:


............................................
Pią Sie 04, 2006 5:20 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
sl33p napisał:
RaekwoN napisał:
mute nie jest takie trudne


uwierz mi czasami jest trudne - jeden skonczy (oczywiscie zmutowany wczesniej - zaczyna drugi - wchodze na playerlist - muted, tego pierwszego oczywiscie musz odmutowac. Drugi skonczyl zaczyna trzeci - muted, tego drugiego odmutowac etc, itd :rotfl:

pozdro


to masz pecha to serwer z muzyczkami i tyle. Nie zmienisz tego. Jak sam nie mam ochoty sluchac zadnych muzyk to wpisuje voice_enable 0 i tylko gram. Przy okazji mam wtedy przewage ja slysze kroki innych, ale w odwrotna strone to nei dziala


............................................
Pią Sie 04, 2006 5:55 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Krzyk
[anarchy|sq] ^Krzyk


Chief Junior Grade
::: 363 :::
STEAM_0:1:6105498
wiek: 34
ostrzeżeń: 2
Ja tam lubię pograć sobie w jakiś ciekawych rytmach (czyt. metal/rock). Jeszcze fajniej się gra jeśli inni muszą przy tym cierpieć . Ale fakt faktem, nie puszczam wiecej niz jednej piosenki na serwie, a sprzeciwów co do moich utworów jest mało (1 na 13 ?). To wtedy pozwalam sobie puszczenie utworu, tymbardziej gdy panuje jakaś cisza na serwie. Poza tym, puściłem utwór - po którym ja sam się zawiodłem co prawda - no i Joorek powiedział, żebym wyłączył. Nie miałem żadnych wątów. Wyłączyłem tak jak to prosił, ale gdy słyszę potwierdzenie mojego utworu przez ponad połowę serwera to zostawiam. A jeśli są jednostki nastawione na to przeciwnie, to nie zaszkodzi im wciśnięcie mute'a na chwilę.
Poza tym Kj podał zalety mute'a Więc nie czepiajcie się


............................................
Pią Sie 04, 2006 6:16 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004