zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Anarchy - muzyka



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
kj15 napisał:
serwer z muzyczkami i tyle.


ale ja dobrze o tym wiem - czytales moj pierwszy post w tym temacie jakie sa zasady mapy - mi tylko oto biega i nic wiecej. Dla mnie do oporu ktos moze puszczac muzyke. Ktos wymyslil pewne zasady i trzeba to respektowac - tyczy rownierz adminow

Pozdro


............................................
Pią Sie 04, 2006 6:19 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Krzyk
[anarchy|sq] ^Krzyk


Chief Junior Grade
::: 363 :::
STEAM_0:1:6105498
wiek: 34
ostrzeżeń: 2
sl33p napisał:
kj15 napisał:
serwer z muzyczkami i tyle.


ale ja dobrze o tym wiem - czytales moj pierwszy post w tym temacie jakie sa zasady mapy - mi tylko oto biega i nic wiecej. Dla mnie do oporu ktos moze puszczac muzyke. Ktos wymyslil pewne zasady i trzeba to respektowac - tyczy rownierz adminow

Pozdro

Ale do czego chcesz dojść ? Przecież została już omówiona cała ta sprawa i nie było konkretnych domówień. Tylko takie, że jedna osoba ma prawo na puszczenie "pieśni" na mapie - jej ilość powinna wynosić tylko jeden (1). Admini też mają prawo puszczać muzykę - lubią rocka to niech go puszczają


............................................
Pią Sie 04, 2006 6:25 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Krzyk napisał:
sl33p napisał:
kj15 napisał:
serwer z muzyczkami i tyle.


ale ja dobrze o tym wiem - czytales moj pierwszy post w tym temacie jakie sa zasady mapy - mi tylko oto biega i nic wiecej. Dla mnie do oporu ktos moze puszczac muzyke. Ktos wymyslil pewne zasady i trzeba to respektowac - tyczy rownierz adminow

Pozdro

Ale do czego chcesz dojść ? Przecież została już omówiona cała ta sprawa i nie było konkretnych domówień. Tylko takie, że jedna osoba ma prawo na puszczenie "pieśni" na mapie - jej ilość powinna wynosić tylko jeden (1). Admini też mają prawo puszczać muzykę - lubią rocka to niech go puszczają



Chlopie ty przeczytales swoj post zanim go wyslales - chyba nie stylistycznie jeszcze popracuj. Po drugie w zasadach mapy nie ma opisu ze jeden gracz moze puscic tylko jedna muzyka - mowa jest o jednej muzyce (piosence etc) na mapie. Czytajcie tekst ze zrozumieniem. To ze interpretacja zasady jest inna dowiwedzialem sie o tym dopiero dzisiaj.

Pozdrawiam rekrutow z anarchy squad


............................................
Pią Sie 04, 2006 6:34 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
sl33p napisał:
kj15 napisał:
serwer z muzyczkami i tyle.


ale ja dobrze o tym wiem - czytales moj pierwszy post w tym temacie jakie sa zasady mapy - mi tylko oto biega i nic wiecej. Dla mnie do oporu ktos moze puszczac muzyke. Ktos wymyslil pewne zasady i trzeba to respektowac - tyczy rownierz adminow

Pozdro


1. równieŻ
2.

no tak, tyczy rowniez adminow, ale gdzie widzisz lamanie regulaminu w tym, ze 3 adminow na serwerze pusci 3 muzyki, kazdy po jednej? Podczas jednej mapy?

TO JEST ZGODNE Z REGULAMINEM

Czy wszystko juz wyjasnione? Miales watpliwosci, czy ta jedna muzyczka na mape to jest jedna dla gracza, czy wogole jedna na cala mape. I sie okazalo ze JEDNA NA GRACZA. Jeszcze jakies watpliwosci?

Jest jedna muzyczka na jednego gracza na jedna mape. Admin to tez gracz. W uzasadnionych przypadkach ktos moze puscic na jednej mapie wiecej muzyczek, badz admin zabroni danej osobie/wszystkim puszczac muzyczek na tej mapie/wogole. Wszystko zalezy od sytuacji. A ta zasada:

JEDNA muzyczka
JEDEN gracz
JEDNA mapa

to taka zasada glowna, to znaczy sprawdza sie w zdecydowanej wiekszosci przypadków.

Czy wyczerpalem juz temat?

UPDATE
========
od razu dopisze, kiedy admin zwykle zabrania puszczania muzyki. Gdy:

a) muzyka puszczana pzrez gacza nie podoba sie zdecydowanej wiekszosci ludzi na serwerze

b) mapa jest zbyt glosna i robi sie burdel (mapy z samochodami, granatami, muzyka samej mapy)

c) muza za bardzo trzeszczy (do ponownego, poprawnego skonwertowania)

Pozdrawiam


............................................
Pią Sie 04, 2006 7:11 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Krzyk
[anarchy|sq] ^Krzyk


Chief Junior Grade
::: 363 :::
STEAM_0:1:6105498
wiek: 34
ostrzeżeń: 2
sl33p napisał:
Krzyk napisał:
sl33p napisał:
kj15 napisał:
serwer z muzyczkami i tyle.


ale ja dobrze o tym wiem - czytales moj pierwszy post w tym temacie jakie sa zasady mapy - mi tylko oto biega i nic wiecej. Dla mnie do oporu ktos moze puszczac muzyke. Ktos wymyslil pewne zasady i trzeba to respektowac - tyczy rownierz adminow

Pozdro

Ale do czego chcesz dojść ? Przecież została już omówiona cała ta sprawa i nie było konkretnych domówień. Tylko takie, że jedna osoba ma prawo na puszczenie "pieśni" na mapie - jej ilość powinna wynosić tylko jeden (1). Admini też mają prawo puszczać muzykę - lubią rocka to niech go puszczają



Chlopie ty przeczytales swoj post zanim go wyslales - chyba nie stylistycznie jeszcze popracuj. Po drugie w zasadach mapy nie ma opisu ze jeden gracz moze puscic tylko jedna muzyka - mowa jest o jednej muzyce (piosence etc) na mapie. Czytajcie tekst ze zrozumieniem. To ze interpretacja zasady jest inna dowiwedzialem sie o tym dopiero dzisiaj.

Pozdrawiam rekrutow z anarchy squad

No tak, jak nie ma się już argumentów, to trzeba po innych mniejistotnych rzeczach "jeźdźić". Gratuluje sleep, widać jaki z Ciebie inteligentny rozmówca.

Pozdrawiam i sorry za offtopa, bo do jego bańki nie da się wbić niektórych zasad.


............................................
Pią Sie 04, 2006 9:32 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Krzyk napisał:

bo do jego bańki nie da się wbić niektórych zasad.


Czy ty jestes od pluga oderwany czy spadles z dywanu na podloge - chlopie pomysl troche. Zasada jest jedna i bardzo prosta - jedna muzyka na mape. KJ wypowiedzial sie na temat konkretnie. Pomysl co ty wniosles to tego postu - swoje wrazenia z lunaparku. KJ jest mlodszy od ciebie a wiedzial o co biega mi w temacie. Wyjasnil mi ze jedna muzyka na gracza a w zasadach mapy bylo jasno i wyraznie napisane jedna muzyka na mape. Teraz juz wiem ze to sie zmienilo bez poprawienia w pliku txt.

Pozdrawiam - prosze o zamkniecie tematu. Sprawa wyjasniona.


............................................
Pią Sie 04, 2006 10:30 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004