zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Warningi i takie tam bzdety...



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

joorek
HakunaMatata


Lieutenant Junior Grade
::: 1415 :::
STEAM_0:1:37648; STEAM_0:0:13353631
wiek: 36
Zszywa3 napisał:
Dwie sprawy do rozwazenia. Proponuje:
1. zmniejszyc ilosc warningow, za ktora dostaje sie bana, do 3. Na 5 warningow mozna czekac do tzw. usranej smierci i sie nie doczekac. Jesli dany delikwent jest naprawde wkurzajacy, to instytucja warningow powinna go skutecznie eliminowac, co dzisiaj praltycznie nie ma miiejsca. Podsumowujac: stara zasada "do 3 razy sztuka" to jest to, czego nam trzeba.
2. wprowadzic (wlasciwie: powrocic do) mozliwosc dawania warningow przez moderatorow forum. Calosciowo badz tylko w dzialach, w ktorych maja oni uprawnienia do moderowania. Moim zdaniem odciazylo by to administratorow forum i pomoglo w utrzymaniu porzadku.


Zgadzam się ale najpierw należałoby zresetować wszytkim wszystkie warningi.


............................................
Pią Sie 11, 2006 12:12 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


[sic]
miss.Chokesondick


Ensign
::: 813 :::
STEAM_0:0:5637924
wiek: 38
ja w ogole nie kumam o co cala ta sprawa z obrazaniem sie na to, ze sie dostalo warninga z dupy itd. jedyne co to rzeczywiscie przydalaby sie informacja za co ten warning byl, bo skoro ma to byc ostrzezenie zeby czegos nie robic, to fajnie by bylo wiedziec czego robic sie nie powinno. ja mam jakiegos tam warninga ale nie wiem za co i bardzo mozliwe, ze nadal robie to za co go dostalem. ale w ogole skoro warningi sie kasuja po jakims czasie to co z tego, ze ma sie cos tam napisane pod nickiem. problem bedzie jak bedzie ban, a nie jeden czy 2 warningi.


............................................
Pią Sie 11, 2006 12:36 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Deska
Szelest.DSK


Captain
::: 3489 :::
STEAM_0:0:6298995
wiek: 39
[sic] napisał:
ja w ogole nie kumam o co cala ta sprawa z obrazaniem sie na to, ze sie dostalo warninga z dupy itd. jedyne co to rzeczywiscie przydalaby sie informacja za co ten warning byl, bo skoro ma to byc ostrzezenie zeby czegos nie robic, to fajnie by bylo wiedziec czego robic sie nie powinno. ja mam jakiegos tam warninga ale nie wiem za co i bardzo mozliwe, ze nadal robie to za co go dostalem. ale w ogole skoro warningi sie kasuja po jakims czasie to co z tego, ze ma sie cos tam napisane pod nickiem. problem bedzie jak bedzie ban, a nie jeden czy 2 warningi.


Zgadzam sie z Tobą i np. ja sie nie obrażam o moje warny bo pierwszego możliwe że dostałem za to że napisałem w jakimś temacie gdzie akurat gówno miałem do gadki, a przynajmniej tak przypuszczam bo niestety jeszcze wtedy nikt nie powiadamiał ukaranej osoby za co dostał ostrzeżenie więc do dziś żyje w niewiedzy czy zostałem ukarany za to za co przypuszczam że zostałem czy poprostu tak mi ktoś go wkleił do jaj, a 2 dostałem od Bolusia :* tak dla picu Ogólnie jestem za tym żeby po 3 warnie były jakieś wakacje od boarda tylko przydało by sie niektórym już wyzerować warny
Mam jeszcze takie pytanko... a mianowicie interesuje mnie czy jest gdzieś zapisana data kiedy sie otrzymało danego warna i czy usuwają sie one same po tych 90dniach czy musicie je ręcznie usuwać?


............................................
Pią Sie 11, 2006 1:30 pm


•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Podzielam zdanie Zszywacza w sprawie przywrócenia możliwości dawania warningów przez modków. Kiedyś już pisałem o tym w PM-ie do Karbulota, ale odpisał mi, że to przywilej jedynie członków Sztabu. Dziwne to, bo my - moderatorzy - też jesteśmy od tego, żeby pilnować tu ładu i porządku. Naprawdę nie jesteśmy jacyś napaleni na "nagradzanie" userów warningami. Wszak jesteśmy ze Zszywaczem w BORG-u od dawna, od dawna też moderujemy niektórymi działami i interweniujemy jedynie w ostateczności, gdy już inne środki zawodzą. Także przemyśl tę kwestię Karbi, bo sama wiadomość o tym, że będziemy mogli dawać warningi będzie miała znaczenie prewencyjne.


............................................
Pią Sie 11, 2006 9:27 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ZnAjOmY


Lieutenant Commander
::: 2051 :::
wiek: 42
Witam Ponownie

Chcialem sie tylko zapytac czy usuniecie mi te moje ostrzezenia bo naprawde ja juz mam je az za dlugo wiem ze 1-wszego dostalem na samym poczatku za jakiegos posta w nie odpowiednim dziale bo w tedy was jeszcze nie znalem dokladnie a 2 dostalem od bola napewno za to ze mu cos nie tak sie spodobalo i za obrazenie Lolu$a wiec mojim zdaniem chce by mi je sciagnieto.
Bardzo o to Prosze i prosze was nie dawajcie mi upomnienia jesli czegos nie zrobilem itp.

I pytanie do Naszego Kolegi Karbulota co ty sadzisz o tym mianowcie zeby mi sciagli czy tez nie bo nie raz pisalem tobie zebys porozmawial o tym w sztabie.

Mam Nadzieje ze po tym Poscie nie dostane kolejnego ostrzezenia.

PoZdRaWiAm


............................................
Sob Sie 12, 2006 2:39 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
ZnAjOmY | AutoKiller-47 | napisał:
I pytanie do Naszego Kolegi Karbulota co ty sadzisz o tym mianowcie zeby mi sciagli czy tez nie bo nie raz pisalem tobie zebys porozmawial o tym w sztabie.

Nie jestes zadna wazna persona, abysmy musieli indywidualnie dla ciebie debatowac w Sztabie w tej kwestii. Bedziesz potraktowany tak jak inni.

Moja wizja jest nastepujaca. Warning powinien trwac 3 miesiace. Maksymalnie ile - to juz do ustalenia. Bo teraz jest tak, ze jak ktos ma 4, a czy wczesniej czy pozniej bedzie mial 4, to sie w koncu bedzie bal napisal. Dojdzie do tego, ze polowa forumowiczow bedzie miala 4 warningi za jakies stare przewinienia. A tak kary beda czasowe, a jak ktos sie bedzie staral i wylapie 5 warnow w przeciagu 3 miesiecy na autobana, to po prostu oznaczy ze nie dorosl do naszego forum.


............................................
Sob Sie 12, 2006 9:20 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Tak, uwazam ze tu czasowy system punktowy (jak w drogowce) powinien sie sprawdzic. Pozostaje tylko wyznaczyc dlugosci trwania banow .

Pozdrawiam


............................................
Sob Sie 12, 2006 3:02 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

A moze taki system:
- 3 warny - ban na tydzien,
- 4 warny - ban na miesiac,
- 5 warnow - perm.
Dlugosc trwania warninga - 3 miesiace.


............................................
Sob Sie 12, 2006 3:18 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


robic


Administrator
::: 3635 :::
STEAM_0:1:1020143
wiek: 59
Zszywa, taki system jaki proponujesz nie ma sensu, bo po banie na tydzien, warny zostana zlikwidowane, i czterech nie lapniesz nigdy


............................................
Sob Sie 12, 2006 3:40 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Karbulot napisał:
Moja wizja jest nastepujaca. Warning powinien trwac 3 miesiace. Maksymalnie ile - to juz do ustalenia. Bo teraz jest tak, ze jak ktos ma 4, a czy wczesniej czy pozniej bedzie mial 4, to sie w koncu bedzie bal napisal. Dojdzie do tego, ze polowa forumowiczow bedzie miala 4 warningi za jakies stare przewinienia. A tak kary beda czasowe, a jak ktos sie bedzie staral i wylapie 5 warnow w przeciagu 3 miesiecy na autobana, to po prostu oznaczy ze nie dorosl do naszego forum.


No dobrze, ale nie odniosłeś się w ogóle do propozycji Zszywacza i mojej odnośnie dania możliwości dawania warningów przez moderatorów. Jak się na to zapatrujesz?


............................................
Sob Sie 12, 2006 4:32 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
To Ja korzystając z okazji zapytam za co mam ostrzeżenie? chodzi za mną juz jakiś czas i nie wiem nawet za co to coś siedzi u mnie

?


............................................
Sob Sie 12, 2006 5:14 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ZnAjOmY


Lieutenant Commander
::: 2051 :::
wiek: 42
Witam.

Wiec nie lepiej jest juz co nie ktorym osobom sciganac te Waringi mam na mysli osoby ktore zna sie z Forum i z Cs'a mam na mysli siebie wiem ze to moze smieszne ale naprawde ja juz mam wiecej niz 3 miechy a moze i dluzej bo doklanie 09 Paź dziernkia 2005 dolonczylem do waszego forum i zaczolem grac pozniej nie wiem jakies 10 dni czyli 19 dostalem ostrzezenie za napisanie jakiegos posta gdzie nie mialem wstepu zrozumialem dostalem 1nego no coz trzeba karac niegrzeczynych ludzi. Miesiac pozniej czyli jak obrazilem bolu$a to dostalem Waringa od bola wiec na to wychodzi ze jestem z wami troszq czasu i naprawde Prosze was sciganicie mi te moje Waringi.

PoZdRaWiAm


............................................
Sob Sie 12, 2006 5:17 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebastian
[anarchy|sq]


Commander
::: 2949 :::
STEAM_0:0:3474651
wiek: 37
ZnAjOmY | AutoKiller-47 | napisał:
...mam na mysli siebie...

Ściągną jeśli będą uważać to za stosowne, Jak piszesz za darmo nie dostałeś i za darmo nie ściągną (chyba).
Ogólnie ja osobą które powystawiały Warny, tzn. ci co je dostali niech się zrechabilitują w jakiś sposób. np. znaleźienie jakieś w **** wypas mapki albo pluga lub coś innego, poprostu czymś czym byś zaskoczył miło admina


............................................
Sob Sie 12, 2006 5:25 pm


•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
sibo napisał:
ZnAjOmY | AutoKiller-47 | napisał:
...mam na mysli siebie...

Ściągną jeśli będą uważać to za stosowne, Jak piszesz za darmo nie dostałeś i za darmo nie ściągną (chyba).
Ogólnie ja osobą które powystawiały Warny, tzn. ci co je dostali niech się zrechabilitują w jakiś sposób. np. znaleźienie jakieś w **** wypas mapki albo pluga lub coś innego, poprostu czymś czym byś zaskoczył miło admina


sugerujesz że mamy "włazic w dupe" ? o nie co to to nie, jeśli tak ma być to niech to ostrzeżenie sobie jest.


............................................
Sob Sie 12, 2006 6:20 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

robic napisał:
Zszywa, taki system jaki proponujesz nie ma sensu, bo po banie na tydzien, warny zostana zlikwidowane, i czterech nie lapniesz nigdy

Nie, poniewaz czas trwania warna to 3 miesiace. Gosc dostaje 3 i ma bana na tydzien. Po tygodniu wraca, ale warny wciaz sa na jego koncie - kazdy 3 miesiace. Jesli wowczas dostajeczwartego warna 4, to ma miesiac wakacji. W przypadku 5 juz nie trzeba mowic.


............................................
Sob Sie 12, 2006 6:38 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004