zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

W kolko mapy AWP



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Nermal


Lieutenant Commander
::: 2102 :::
STEAM_0:1:11957831

Zbanowany
Chciałbym zwrocic uwage ze za pelnym usunieciem koncertu zyczen sa osoby ktore prawie nigdy nie wybieraly map . Co do serwera to proponuje od 24 do 16 wprowadzic koncert a pozniej leciec na standartowym mappacku . Mozliwosc wyboru map poza godzinami szczytu na 100 % zacheci te osoby ktore chcialy by sprobowac sil na anarchi , a granie map standartowych w czasie najwiekszego natezenia nie powinno zmienic nastawienia najwiekszych f@now anarchii


............................................
Pią Wrz 01, 2006 4:17 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Nermal napisał:
Chciałbym zwrocic uwage ze za pelnym usunieciem koncertu zyczen sa osoby ktore prawie nigdy nie wybieraly map .

Niermal jakos nigdy nie widzialem cie na Anarchii a piszesz mi tutaj jak bywalec. I jeszcze w sumie glupoty. Ludzie ktorzy sie tutaj wypowiadali na pewno wybierali mapy na Anarchii. Czesc z nich doskonale pamietam, wiec po co te dziwne wywody? Co to ma do rzeczy? Nawet jesli, to czy to wazne? Im wisi czy beda wybierali czy nie, oni chca grac WSZYSTKIE mapy a nie na okrete kilka w kolko, glownie AWP.


............................................
Pią Wrz 01, 2006 8:26 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Karbi dobry temat zalozyles, trzeba koncert wylaczyc alba jakas blokade zalozyc na awp w zaleznosci od ilosci granej tej mapy. To juc jest chore staram sie jak moge zmieniac te mapy dajac voty bo juz granie tych map staje sie rutyna a nie przyjemnoscia.


Pozdrawiam


............................................
Pią Wrz 01, 2006 8:30 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Zeby zamknac geby obroncom map awm, pominmy te nieszczesne mapy AWM. Co nie zmienia faktu, ze ostatnio wkurwia mnie Unimatrix i nin stop przesiaduje na Anarchii. I w kolko gram te same kilka map.

A ot tego debilnego latania swow1337 czy jakos tam to juz formalnie kurwicy dostane.


............................................
Pią Wrz 01, 2006 8:34 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Nermal


Lieutenant Commander
::: 2102 :::
STEAM_0:1:11957831

Zbanowany
Karbulot napisał:
Nermal napisał:
Chciałbym zwrocic uwage ze za pelnym usunieciem koncertu zyczen sa osoby ktore prawie nigdy nie wybieraly map .

Niermal jakos nigdy nie widzialem cie na Anarchii a piszesz mi tutaj jak bywalec. I jeszcze w sumie glupoty. Ludzie ktorzy sie tutaj wypowiadali na pewno wybierali mapy na Anarchii. Czesc z nich doskonale pamietam, wiec po co te dziwne wywody? Co to ma do rzeczy? Nawet jesli, to czy to wazne? Im wisi czy beda wybierali czy nie, oni chca grac WSZYSTKIE mapy a nie na okrete kilka w kolko, glownie AWP.


vice versa , tez ciebie nigdy tam nie widzialem . JA przestalem tam grac jakis tydzien/dwa temu bo mialem dosc zasad z dupy .


............................................
Pią Wrz 01, 2006 9:28 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Karbulot napisał:
Zeby zamknac geby obroncom map awm, pominmy te nieszczesne mapy AWM. Co nie zmienia faktu, ze ostatnio wkurwia mnie Unimatrix i nin stop przesiaduje na Anarchii. I w kolko gram te same kilka map.

A ot tego debilnego latania swow1337 czy jakos tam to juz formalnie kurwicy dostane.

awp_swnowsk1337 wyjebac na zbity ryj tej mapy najbardziej nie lubie z calego mappacka.


............................................
Pią Wrz 01, 2006 9:44 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Nermal napisał:
Karbulot napisał:
Nermal napisał:
Chciałbym zwrocic uwage ze za pelnym usunieciem koncertu zyczen sa osoby ktore prawie nigdy nie wybieraly map .

Niermal jakos nigdy nie widzialem cie na Anarchii a piszesz mi tutaj jak bywalec. I jeszcze w sumie glupoty. Ludzie ktorzy sie tutaj wypowiadali na pewno wybierali mapy na Anarchii. Czesc z nich doskonale pamietam, wiec po co te dziwne wywody? Co to ma do rzeczy? Nawet jesli, to czy to wazne? Im wisi czy beda wybierali czy nie, oni chca grac WSZYSTKIE mapy a nie na okrete kilka w kolko, glownie AWP.


vice versa , tez ciebie nigdy tam nie widzialem . JA przestalem tam grac jakis tydzien/dwa temu bo mialem dosc zasad z dupy .

Moze grywasz w innych godzinach, bo ja w sumie wieczorami. A co do zasad z dupy jak zauwazyles w innym topiku - sa powoli likwidowane. Zostana tylko te naprawde najwazniejsze, ktorych brak znacznie utrudnia gre (jakie - napisalem w topiku o nozach na mapach).


............................................
Pią Wrz 01, 2006 9:55 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
Karbulot napisał:
Kajoth napisał:
<CIACH>

a co ja sie bede meczyl, i tak z tego co widze koncert wyleci i nadzwyczajna popularnosc serwera takze

Tak oczywiscie. Wszyscy opuszcza Anarchie, ktora istnieje juz ponad rok i pojda sobie, bo zostanie wylaczony koncert, ktory dziala raptem 2 miesiace.


o nie, co to to nie. Anarchy jest zbyt popularnym serwerem by tak nagle opustoszec i to ja dobrze wiem Ale zauwaz, ze jako jedyny serwer BORG (czasem jeszcze uni) jest pelna praktycznie caly czas. Z wyjatkiem godzin nocnych. Nawet rano jest full sklad. Myslisz ze taki stan rzeczy utrzyma sie po wylaczeniu koncertu? I don't think so... Pomysl nermala jest dobry (jakkolwiek bym sie z nim rzadko zgadzal)
godziny szczytu - mapcycle
mniej popularne pory - koncert

ja bym jeszcze do tego dorzucil
weekendy - koncert

EDIT
Teraz doczytalem - Karbi, Nermal grywal na anarchy...


............................................
Pią Wrz 01, 2006 10:48 am


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Cytat:
Myslisz ze taki stan rzeczy utrzyma sie po wylaczeniu koncertu?

A ty myslisz, ze to dzieki koncertowi jest taki popularny? Koncert na Anarchii jest mlodym wynalazakiem, zas sama Anarchia od samego poczatku jest w kolko wypchana. Zauwaz, ze nigdy nie mielismy problemow - ledwo powstala i byla popularna. Jedyny cienki okres, to wprowadzenie W3C na Unimatrixie. A to dlatego, ze Anarchisci pomagali rozkrecac ten serwer. Teraz wrocilo do normy.

Cytat:
I don't think so...

Ale ja think. Dlaczego? Bo ghram na Anarchii i widze, ze ludzie juz sraja tymi mapami AWP na rzadko, a to z kolei wina koncertu. I wystarczy ze popytam tu i owdzie, pogadam z ludzmi , zapodam topik i jakos wsio jest jasne. Tylko pokrzywdzony Kajot ma jakies pretensje, bo lubil sobie od czasu do czasu wpadac na Anarchie, a ze gra dobrze AWP, to przez godzine zmuszal ludzi aby grali po kolei kilka map AWP.

Innymi slowy Kajotku boisz sie, ze ci zamkna żłób z mapami AWP. A pomysl Nermala... No coz, pomyslow to ja moge mniec mnostwo. Tylko kto to zrobi? Bo filozofowanie co by bylo gdyby nie napisze pluginu. A raina znowu wjebalo chuj wie na ile, Zasadzka tez nie wiadomo gdzie, a ja sie na tym nie znam.


............................................
Pią Wrz 01, 2006 11:53 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
Karbulot napisał:
Cytat:
Myslisz ze taki stan rzeczy utrzyma sie po wylaczeniu koncertu?

A ty myslisz, ze to dzieki koncertowi jest taki popularny?


Po wylaczeniu koncertu serwer nie bedzie pelny caly czas. W godzinach szczytu bedzie pekal w szwach, ale poranki, przedpoludnia i poludnia beda raczej biedne w graczy.

Tylko ze na co ta dyskusja, jak i tak widze, ze decyzja zostala podjeta?

A to, ze ja lubie grac z AWP - pewnie, ze tak. Ale predzej chcialbym wywalic z serwera wszystkie mapy na awp, albo ich zdecydowana wiekszosc, niz wylaczyc koncert. Jak tak bardzo Ci sie nie podobaja mapy na AWP (bo to nie jest tak, ze wszyscy ich nie lubia, na palcach jednej reki moge ci policzyc ile osob narzeka na mapy, ktore wybieram. Czlaper, Duszek, Ty... i zawsze znajdzie sie jakis nieznany blizej gracz na serwerze) to wywal je. Ale wprowadzenie koncertu to najlepsza zmiana na tym serwerze odkad powstal. Za jego wycofaniem faktycznie sa w wiekszosci ci, ktorzy rzadko wybierali mapy. Wiec postepuja jak ten pies ogrodnika - samemu nie wybierze, ale i innym nie da.

Mapy AWP sa fee? To je wywalcie.


............................................
Pią Wrz 01, 2006 12:11 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Narzekamy z prostego powodu. Nie mozna grac map tego samego typu kilka pod rząd bo to jest po prostu nudne i męczące. Taka sama reakcja byłaby gdyby leciało ciągiem 5 map aim, czy ka. Do map awp nic nie mam i je lubie mimo tego, że na nich lamie, ale ileż można grać w jedno i to samo. Jako tako przeciwko koncertowi też nie jestem, jeśli zostanie jakoś ogarnięty i poprawiony co by nie można było wybierać w kólko map tego samego typu i co chwila tych samych to może zostać. Na razie się na to nie zanosi, dlatego głosuje za jego usunięciem.


............................................
Pią Wrz 01, 2006 12:22 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Kajot ustalmy moze jedna rzecz. Z jakiego to wedlug ciebie powodu serwer juz nie bedzie pekal w szwach? Z powodu wylaczenia konceru i powrottu do "gramy wszystkie mapy", czy z powodu, ze nie bedzie na okrete 10 najbardziej grywalnych map? Bo to zadna polityka zapelniania serwera. Skoro tak, to zrobmy na Uni dust2 only a na Neu aztec only a gwarantuje ci, ze bedzie full nawet o 5 nad ranem.

Zreszta ja doprawdy nie wiem, skad te wyrokowania. Bawisz sie we wrozke czy co? Skad niby wiesz i z gory zakladasz, co sie bedzie dzialo? Ja dalem topik i widze, ze WSZYSCY oprocz ciebie sa znudzeni wadliwie dzialajacym koncertem. Wiec ja mam chyba lepsze argumenty od ciebie, bo twoje argumenty to jakies z dupy przypuszczenia a'la markooff.

Wywalanie map awp nie ma sensu, bo nie tedy droga. Wywale AWP to kolejna dziesiatka map wejdzie na "topliste". To juz teraz nie jest kwestia AWP czy nieAWP, bo ja tez czasem lubie popykac AWP. W tej chwili problem jest taki, ze na okraglo sa grane te same mapy. Dlatego naprawde nie rozumiem twojego durnego podejscia w stylu "wole pozbyc sie wszystkich AWP niz koncertu". Czyli co? Tak lubisz wybierac mapy, ze dla tego jestes gotow w kolko grac to samo? Bo jak pisal Czlaper, podzielam to zdanie, zreszta pisalem juz wczesniej - ludzie nie znaja map, wiec wola wziac cos znanego niz ryzykowac w ciemno. A skad maja poznac nowe mapy, skoro w kolko sa wybierane te same. Bledne kolo.

Cytat:
Za jego wycofaniem faktycznie sa w wiekszosci ci, ktorzy rzadko wybierali mapy. Wiec postepuja jak ten pies ogrodnika - samemu nie wybierze, ale i innym nie da.

Powiem tak - jestes pierdolniety. Kolejny wywod z dupy. A nawet jesli, to nie pozwole, aby kilku co lepszych wymiataczy decydowalo w kolko co mamy grac. To jest serwer dla wszystkich a nie dla nich. Tym bardziej, ze po wylaczeniu Globana jakies podejrzane i nie znane mi typy wybieraja mapy.


............................................
Pią Wrz 01, 2006 1:48 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
PAX Romanum

A moze tak - sprobowalibyscie innej metody - nie mapcycle , ani koncert ale np takie votowanie na mape jakie mamy na FORG of WAR ??

W skrocie wyglada to tak:
Podczas gry gracze moga zglaszac swoje propozycje do listy na ktora wszyscy glosuja na 2-3 minuty przed koncem mapy.
Glosuje sie podajac nazwe mapy zwyklym say'em - ale tylko jedna na gracza. Lista do glooswan zawiera 6-7 pozycji , tak wiec nie wszystkie wejda. Tutaj nie znam jeszce metody selekcji (nie ja pisalem ten plugin), ale jakas plugin na pewno ma.

Prosto jasno i wydaje mi sie ze przejzyscie.

Pozdrawiam


............................................
Pią Wrz 01, 2006 2:14 pm


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Grałem na serwerach z tego typu głosowaniem. Bardzo to się robi meczące, za dużo z tym papraniny. Co chwila jakieś napisy na pół ekranu jaką to ktoś mapę nominował, ile do głosowania, jakieś odliczanie z dupy. Naprawdę bez sensu. Pozatym i tak ludzie będą wybierali do głosowania te same mapki

Chyba jedynym dobrym rozwiązaniem byłoby wlączenie koncertu tylko na weekend, a nawet na same wieczory. A w tygodniu gramy normalny mappack.


............................................
Pią Wrz 01, 2006 2:33 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004