zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Witaj szkoło !!!!



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 9 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ja nawet z Amim na ten temat nie dyskutuje bo i po co? On nie ma tyle lat co ja przemieszkalem w Danii. Poniewaz mam staly kontakt z Polska, wiec przez 17 lat (tyle mieszkam w Danii) sledze rynek pracy oraz obserwuje zmiany na rynkach w Europie Zachodniej jak i Polsce. Dlatego wiem co pisze, a nie filozofuje jak Vodka czy Ami, ktorzy gowno w sumie wiedza na te tematy, cos tam uslyszeli od rodzicow, lub innych "znawcow", co to przepracowali w Anglii 2 miesiace i juz przed innymi rzna swiatowcow i fachmanow w dziedzinie pracy na zachodzie. Juz mnie nie raz w Polsce probowano uswiadamiac, to mnie smiech ogarnial. Pojechalem do ojca a tam jakis jego znajomy co pracowac moze 3 tygodnie w Niemczech przyjechal do Polski i roztaczal szerokie wizje jak to sie zyje na Zachodzie. Wysmialem barana i powiedzialem, niech pomieszka chociaz rok, poplaci podatki, naliczenia roczne, niech oplaca mieszkanie, prad itd, niech bierze czynny udzial w zyciu. Bo co moze wiedziec o zyciu za granica Polaczek, co bierze ze soba konserwy turystyczne z Polski zeby jak najmniej wydac na zarcie i spi w przyczepie kampingowej.

Ponioslo mnie .


............................................
Wto Wrz 05, 2006 8:36 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Nermal


Lieutenant Commander
::: 2102 :::
STEAM_0:1:11957831

Zbanowany
nie poniosło tylko byles szczery . I tak najwiecej , w perspektywie czasu , na emigracji zarobia kraje do ktorych Polacy wyjechali + kancelarie prawne w Polsce i w tych krajach . Ilu to przyszlych biznesmenow wroci do kraju po 5 latach i bedzie staralo sie otworzyc przyslowiowy interes ?


............................................
Wto Wrz 05, 2006 9:40 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
Godzina prawie 12 a na anarchi jest zero osob takze widac, ze szkolla sie ostro zaczela


............................................
Wto Wrz 05, 2006 10:56 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
teqila napisał:
Godzina prawie 12 a na anarchi jest zero osob takze widac, ze szkolla sie ostro zaczela


Men dziś o 12 skończyłem lekcje Jutro skończę o 13 :rotfl: Czwartek chyba też o 13 bo nie pójdę na religię (O.o), pt o 15, poniedziałek o 15;35 LAJT SYNEK !

Co do wypowiedzi Karbiego:

Tak samo mówi mi wujek, który mieszka w Niemczech (teraz nie wiem dokładnie) jakieś 17-20 lat. Mówi, że sprzęty AGD, RTV, ciuchy to wszystko jest tanie, a na koniec mi powiedział, że "życie" jest drogie (czyt. jedzenie, opłaty itp.)


Pzdr.


............................................
Wto Wrz 05, 2006 11:40 am


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
`Mat napisał:
teqila napisał:
Godzina prawie 12 a na anarchi jest zero osob takze widac, ze szkolla sie ostro zaczela


Men dziś o 12 skończyłem lekcje Jutro skończę o 13 :rotfl: Czwartek chyba też o 13 bo nie pójdę na religię (O.o), pt o 15, poniedziałek o 15;35 LAJT SYNEK !

Co do wypowiedzi Karbiego:

Tak samo mówi mi wujek, który mieszka w Niemczech (teraz nie wiem dokładnie) jakieś 17-20 lat. Mówi, że sprzęty AGD, RTV, ciuchy to wszystko jest tanie, a na koniec mi powiedział, że "życie" jest drogie (czyt. jedzenie, opłaty itp.)


Pzdr.

ten "synek" to mam nadzieje, ze nie do mnie bylo.


............................................
Wto Wrz 05, 2006 5:11 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


`Mat


Fleet Captain
::: 4303 :::
STEAM_0:1:9856911
wiek: 35
Teqila jesteś dwa lata starszy, było to do Ciebie, myślę, że źle tego nie odebrałeś ?


Pzdr.


............................................
Wto Wrz 05, 2006 9:47 pm


•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 9 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004