zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

pierwsze spotkanie z komputerem (kalkulatorem) :)



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Vigee
Wait For Me


Captain
::: 3234 :::
STEAM_0:0:112621
wiek: 42
AdiQ napisał:
Pierwsze kroczki na ZX Spectrum i gierka Labirynt. Potem Amstrad/Schneider: Boulder Dash, Fruity Frank, Mission. Nastepnie PC XT i gierka Digger z muzyczka Pop Corn. No i PC AT z duza iloscia gier - moja ulubiona: Need For Speed 1, 2 i Stunts. Kolejna maszynka to juz Pentium 133 i TombRaider2 (po uprgedzie do voodoo1) na nim napisalem dyplom inzynierski. A teraz Duron 800@933 i Counter-Strike :jaaasne:

W sumie to samo tylko ze adiemu sie wkradl blad i niechodzi i gre NFS 1, 2 tylko o Test Drive 1 i 2 (mowa tu o sprzecie ATeciaq). To byly czasy. W sumie to zapomnial dodac gry o tytule Civilizacja No musze jeszcze dodac Street Fightera i Mortal Kombat - No i oczywiscie klasyk w ktorego kontynuacje mozna teraz grac po internecie - Wolfenstein 3D - TO BYLA GRA !!

No i oczywiscie musial pajac zapomniec ze mielismy kiedys notebooka w spadq po ojcu (sobie hahar nowego qpil ). PC AT DX2/66 - z prockiem intela ale jeszcze nie pentiumem. Na tym kompie wlasnie leciala Dune 1 (Dune 2 jest uznawana za pierwszego RTSa). Jednak najbardziej grana gra na tym kompiku byl NASCAR 1. Bryyyyyymmmmmmm. Mozna bylo dostac zawrotow glowy od tej Taladegi .

Oj zapominalski jest braciszek, zapominalski


............................................
Wto Lip 22, 2003 8:12 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


AdiQ


Lieutenant Junior Grade
::: 1158 :::
STEAM_0:0:112621

A taka gapa ze mnie :lol:


............................................
Wto Lip 22, 2003 8:43 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sztywna


Ensign
::: 754 :::
STEAM_0:0:708455

Panowie ja to pierwszy raz grałem na komputerze marki texas instruments i to nie na kasety tylko na cartrige taka to była zmyslna bestia a nastepnie byłem na kursie programowania - dwa tygodnie - gdzie podstawowym kompem był MERITUM to był sprzęt . Na tym sprzcie napisałem program obliczaj±cy pierwiastki kwadratowe z liczb całkowitych tylko był jeden problem przy obliczaniu pierwiastka s dwóch z dokłodnosci± do 12 liczb po przecinku komp się wieszał . potem długa przerwa i pierwszy własny komp 486DX2 pentium 70 MGz i jesczee pracuje


............................................
Sro Lip 23, 2003 12:41 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


markooff
[Unimatrix|sq] ZajceW


Rear Admiral
::: 6013 :::
STEAM_0:1:8071246
wiek: 106
Moje poczatki to - komputer u kuzyna ZX Spectrum i 1986 rok.
potem bylo pare Commodore u roznych znajomych, potem przerwa,...
i dpoiero w pracy w 1994 r. musialem sie spotkac z 386/486 i na nim pracowac. Swoj pierwszy komp kupilem w 1996 na wakacjach i bylo to 486DX4-133 z 1,2 GB-towym dyskiem. Uhhh, jakie przestrzenie to wtenczas byly ....

Pozdrawiam


............................................
Sro Lip 23, 2003 11:35 am


•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004