zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

"karbowlastwo"



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2

ajt
Mr. Foch


Commander
::: 2671 :::
STEAM_0:1:12257932
wiek: 36
robic napisał:
(...)
Sporo ludzi zachowuje sie, patrzac na to co ludzie pisza, mówią, a ty niestety jestes tego przykladem.
(...)


Zaraz zaraz. Zdaje się że włąśnie mi zarzuciłeś to, że żyję według przysłowia,
"jak wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one" i owszem masz po części rację. Kilka razy nawet na tym forum pisałem ludziom żeby zamiast się ciskać dostosowali się bo 'systemu nie zmienią'. Jednak jak coś mi się ewidentnie nie podoba to o tym mówię. Żadko wprost, po prostu staram się dać do zrozumienia za pomocą aluzji i sarkazmu że coś mnie wkurwia albo mi nie pasuje. Natomiast tutaj sprawa jest taka; wkurwiają mnie ludzie którzy jak są w tym fanklubie nadal graja nie dajac tagow nutek. < Add1.
Stad sie biora kajotowe karbowlazy bo kurna nie z powietrza.
Nie sadze tez zeby kj chcial ci zrobic zamet w szeregach karbulocie.
On po mojemu dawał ci do zrozumienia że masz w FC osoby ktorym nalezaloby do dupy nakopac za ta dwulicowosc o ktora oskarzasz wlasnie jego. Niestety są też osoby które mogą za mna nie przepadac bo wkurwilem zapewne wiele osob od pazdziernika kiedy zaczelem grac na borgach. Wlasnie sie zastanawiam czy te osoby nie beda przypadkiem staraly sie zrobic ze mnie karbowlaza.
robic napisał:

Ja bym olewał takie gadanie, i miał to gleboko w poważaniu, ale ty widac jesteś miętki

Możliwe ja jednak wole to nazywać "dbaniem o swoja zasrana reputacje".

Add1: i jak się puści coś japońskiego to ostentacyjnie mówią że
'mutują to gówno' - nie powiem kto, nawet mnie nie pytajcie.


............................................
Pon Wrz 18, 2006 9:58 am


•  100+ Club Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Ajt niestety nie znasz pewnych aspektow. Piszesz:

Cytat:
On po mojemu dawał ci do zrozumienia że masz w FC osoby ktorym nalezaloby do dupy nakopac za ta dwulicowosc o ktora oskarzasz wlasnie jego.

Z Nutek wylecialo ostatnio 80% skladu. I nie robilem tego, bo "ktos tam, cos tam". Po prostu, brak aktywnosci na forum, brak gry pod tagiem. Taga zakladali tylko w mojej obecnosci. To co zostalo jest wierne muzyce. I nie jest tak, ze wchodze na serwer to inni w mojej obecnosci zakladaja tag zeby mi sie podlizac. Ja czsem zajrze na HLSW i widze, ze po zerwerach biegaja Czlapery, TUTI-ery i inne zielaki i Tormenty. Wszyscy z tagiem. Oczywiscie nie wszyscy zawsze, taki Kujot czy Torment i Czester sa i w Nutkach i w BORG i w AS. Wiec dziela tagi - raz tak, raz siak. TUTI, Czlaper czy zielak nie sa w sumie nigdzie, wiec moga grac stale. I graja. I sluchaja tej muzy dla wlasnej przyjemnosci (dali na to wiele razy dowod) a nie zeby mi sie przypodobac.

Co do Kajota. No coz. Powiedzmy ze mam powody zeby go nie lubic. W sumie nie czytam obcych for, ale swego czasu Pajoo zaproponowal mi, abym dolaczyl do DS-ow jako czlonek honorowy,. Zgodzilem sie i od tego czasu zaczalem tez czytac ich forum. Jak zobaczylem jakie tam knucia odchodza, powiedzialem "bawcie sie sami, ja stad wychodze". Najezdzanie na bulkowych non stop. Nie wiem jak jest teraz, moze sie uspokoili. Ale wtedy to byly jakies zmowy, "jak to ich zalatwic, jak im dojebac". Nie chcialem byc w gronie knujacych. Tym bardziej ze lubie te bande bulkowych. To wesole chlopaki a nie jakies metne indywidua. Oczywiscie nie mam nic do DS-ow, oni w wiekszosci sa spoko. Ale Kajot to mnie wybitnie wkurwia.


............................................
Pon Wrz 18, 2006 10:44 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
ajt napisał:
Natomiast tutaj sprawa jest taka; wkurwiają mnie ludzie którzy jak są w tym fanklubie nadal graja nie dajac tagow nutek.


Tak właśnie zachowują się "Karbowłazy" Wstapili do nutek źeby przypodobać się Karbiemu, ale gdy tylko nie ma go na servie grają bez taga bo się zwyczajnie wstydzą. Wszystkie takie osoby z TN z tego co wiem już wyleciały.
A przejmowanie się, że ktoś Cie nazwie tak, czy siak jest bezsensowne, nigdy nie będzie tak żeby wszyscy Cie lubili i nigdy nie wyśmiewali, po prostu trzeba to olewać


............................................
Pon Wrz 18, 2006 12:45 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


-=Bart=-
[trabi|sq]


Ensign
::: 853 :::
STEAM_0:0:7184405
wiek: 44
Mowia ze ryba psuje sie od glowy.. "karbowłazy" to jest juz chyba skutek, a gdzie przyczyna? przygladajac sie z boku to chyba macie lekki balagan na tym podworku BORG'owskim. A to ze jedni drugim dupska obrabiaja to wiadomo; szkoda tylko ze wychodzi to poza podworko i mowia o tym na całym miescie. Jakis czas temu bylem swiadkiem (na zupelnie innym serwerze /nie BORG/) rozmowy dwoch kolesi z tagami [BORG] ze maja :"czarne owce w przymierzu (i komentarze co, kto, gdzie, komu i za ile..) ale ze sa to "grube ryby" wiec ciezko je bedzie usunac". Moze BORG za bardzo sie rozrosło? Ktos podesłal konia trojanskiego? albo dostały sie tam osoby ktore sieja ferment? Moze za łatwo sie jest tam dostac, bo wystarczy przez pol roku zostac "BORGowłazem"? Ale to juz Wasz problem wewnetrzny!
zycze powodzenia, zdrowka i znalezienia wspolnej nici porozumienia


............................................
Pon Wrz 18, 2006 1:04 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


StryQ


Lieutenant Commander
::: 2291 :::
STEAM_0:1:20397465
wiek: 33
@Bart
Jest tak, że po prostu nie ma szans na to, żeby wszyscy się wzajemnie lubili. Cóż, jest tak, że niektóre osoby stają się celem antypatii nie jednej, a wielu osób (np. całych klanów) i wychodzą niemiłe kłótnie, docinki i szukanie haczyków. Taki niestety jest świat i wszędzie tak jest.
@Karbulot
Kłótnie między bulkowymi i DS'ami raczej z nikąd się nie wzięły, wszem i wobec wiadomo, że oba klany się nie lubią. Jak mówisz, u DS'ów ta niechęć przybrała zbyt mocnego tonu i chyba traktują to zbyt poważnie.
Wiem, że robię wywody z dupy, ale takie jest moje zdanie.


............................................
Pon Wrz 18, 2006 1:20 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Clan FoD & V.S.
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


al!eneq
ten typ alien


Commander
::: 2938 :::
STEAM_0:1:1928545
wiek: 36
@Bart

co do osob tzw koni trojanskich to bylo ich kilka ;], nawet udalo im sie usunac pewne pliki innych czlonkow, ktorzy odeszli zniecheceni przez nich .

Przyczyny chcesz (widac nie czytasz tego forum zbyt uwaznie) ?hmm prosze bardzo :

Imo i z tego co zauwazam to osoby nazywane karbowlazami na ogol kopia lezacego na forum czyt. Karbi ich opierdolil a miniKarbuloty doklejaja 3 slowa piszac jak kto ktos zrobil bebe or sth like that. Albo tak adekwantnie sie podlizuja, wychwalaja, pisza w sygnaturkach slawne cytaty Karbulota, ze nie sposob ich inaczej nazwac :F...Ale czy kazdy kto sie utozszamia z Karbulotem jest "karbowlazem" ?! Niesadze :F.

pozdrawiam


............................................
Pon Wrz 18, 2006 1:32 pm


•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Osobiscie nie cierpie lizusow. Wiec jesli ktos sie przymila bo liczy na jakies wzgledy to trafil pod zly adres. To samo sie tyczy wymuszonego smiechu, jak pajacuje na serwerze. Ja widze (i nie tylko ja), jak ktos sie smieje szczerze bo sie tym ubawil, widze takze kto wymuszenie rechocze "hehehe" aby sie przypodobac.

I niestety przez takie osoby przyjela sie glupia sytuacja. Na Karbiego trzeba warczec, bo kazde mile slowo w moja strone powoduje, ze stado jelopow go oczernia o wlazenie mi w dupe. Tylko ze niektorzy naprawde by chcieli porozmawiac przyjaznie o tym i owym, ale sie boja odezwac, bo zaraz rzuci sie na nich stado hien i szakali zadnych krwi.


............................................
Pon Wrz 18, 2006 1:41 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rozq
c18 | Sandra


Fleet Captain
::: 4183 :::
STEAM_0:1:13758117
wiek: 36
Ty masz problem, banuj np. na 24h za texty karbowlazach i po klopocie ;]


............................................
Pon Wrz 18, 2006 1:43 pm


•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
I bede banowal, a takze dawal warningi na forum. Bo slowo daje, uwazam to za osobista zniewage. To mi szkodzi, wiec na pewno bede egzekwowal.


............................................
Pon Wrz 18, 2006 1:45 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ajt
Mr. Foch


Commander
::: 2671 :::
STEAM_0:1:12257932
wiek: 36
CZL@PER: ja to zawsze olewam, bo wielu osobom się zdaża dociąć mi ostro.
Jednak denerwuje mnie i to cholernie że są ludzie którzy za plecami innych wyśmiewają się z nich. Przewczoraj wlazłem na Nautrala po fejkiem bo akurat 10 minut wcześniej grałem cw z kolegami. Jak usłyszałem jak dwóch palantów na voicecom'ie obgaduje osby trzecie to miałem ochote im nawrzucać tak żeby się nie pozbierali. Co mnie powstrzymało ?
Właśnie to że nie chce żeby te wa bałwany potem obgadywali mnie przy kimś i dawali jakieś denne powody. To jest powód dla którego zrezygnowałem ze starania się o bycie nutka. Miałem kiedyś takie zażenie jak na skarpie w warszawie dwóch typów do mnie podeszło i zapytało się jakiej drużynie kibicuję. Powiedziałem że żadnej oni na to że neutrali też biją. To jest kolejny przykład bezdennej głupoty. Czyli jak teraz 'wylałem swoje żale' na ten temat i mimo że pozostaję neutralny to mogę liczyć na to że mnie będą obmawiać ?

Przepraszam za wulgarne określenie ale jest ono wielce adekwatne do tej sytuacji. TO JEST POJEBANE !


............................................
Pon Wrz 18, 2006 2:06 pm


•  100+ Club Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


pajoo


Captain
::: 3197 :::
STEAM_0:0:13367678
wiek: 33
Pierwsze slysze ze to kajoth wymyslil, ale spoko. Moze sie myle bo dawno mnie na serwerach nie bylo, ale ja pierwsz raz karbowlaz uslyszalem/widzialem u myhasa. Nie wiem jak inni. Pozatym sprawa mnie nie dotyczny i mam to gleboko, wiec nic juz nie pisze.


............................................
Pon Wrz 18, 2006 3:32 pm


•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
Karbulot napisał:
Najwiekszy zal mam tutaj do Kajota. Bo jest w moim mniemaniu dwulicowy. Dal juz tego niezbite dowody. Jak siegam pamiecia, to on wymyslil okreslenie "karbowlaz", a juz na pewno bardzo czesto ludziom przygadywal (i nadal przygaduje) tym okresleniem.


to ta pamiec zdaje sie cie zawodzi okreslenie karbowlaz wymyslilem? ahahahahah, a mi sie wydaje, ze to ja jako jeden z pierwszych taka naklejke otrzymalem. I to bynajmniej nie z wlasnego pomyslu

Cytat:
Juz nawet nie pytam, dlaczego on sie pchal do Nutek. Bo chyba nie dla muzyki, nie ma o niej bladego pojecia


a akurat sytuacje przyjecia do nutek pamietam jak dzis
anarchy, populudnie, mapa na m4 i ak... taka siezna, teraz jej nie ma na serwerze zdaje sie... w kazdym badz razie puszczasz jakiegos YaYaYah'a i zaraz po nim sie pytasz: "kj chcesz do nutek?". Krotka odpowiedz "dobra" i zalozylem taga. A to, ze potem nie bylem aktywny... bo ja sluchalem tej muzyki tyle co i na serwerze puszczano. Sam zreszta raczej nie puszczalem... Potem robiles czystki i ci, ktorzy yah3 sluchali tyle, co i na serwerze, wylecieli. Ja tez. A potem nazwywalem reszte skladu karbowlazami? lol jak mozesz to daj cytat mi nic do waszych gustow muzycznych. Jak mi sie nie podoba muzyka na serwerze to sobie voice_enable 0 wlaczam. Jednoczesnie tak wlasnie dziala to w 2 strone, bo z tego co wiem, "wy" nie przepadacie za moja muzyka. Ani nie nazywam nikogo karbowlazem, ani sam nie lubie byc tak okreslanym.

Cytat:
Co wiecej, podobno banowal ludzi na serwerze za to na drugi dzien. (chodzi o "kjwlazy", wycialem troche za duzo z cytatu) Ojojoj... Chyba tez zaczne banowac ludzi za uzycie slowa "karbowlaz", ciekawe kto pierwszy wyleci.


no to banuj za uzycie tego slowa, a jak ode mnie je uslyszysz, to daj mi bana na miesiac. Jak juz wczesniej powiedzialem, od wszelkich XXXwlazow umywam rece.

Cytat:

A tak miedzy nami, to strasznie nie trawie Kajota. Za jego dwulicowosc, falsz i wtrynianie nosa w nie swoje sprawy (pamieta sprawe z Kujoitem i jego adminem?).


Nie wszyscy musza sie lubic. Dwulicowosc? widac mnei nie znasz, ale jak mozna kogos poznac przez internet. Wtrynianie nosa w nie swoje sprawy... fakt, wczesniej chyba przesadzalem z wyrazaniem "wlasnego zdania". Ale chyba da sie zauwazyc, ze w ostatnich dniach raczej niewiele pisze, i niezbyt przejmuje sie e-konfliktami. Bo to jest internet. I radze wszystkim wrzucic na luz jesli chodzi o e-swiat. Bo jest taki ladny, prawdziwy "real-life". A internet powinien byc miejscem bez klotni, miejscem do odpoczynku, rozrywki.

Aha, konczac ta juz i tak za dluga wypowiedz... Fakt, ze juz wczesniej w naszym klanie bywalo "knucie". To bylo wtedy, jak "konflikt" miedzy boolkowymi a DS byl w punkcie kulminacyjnym. Wtedy nie moglem zniesc, ze ze strony DS nie ma odpowiedzi na "policzki" wymierzone przez boolkowych. I zaczynalem kombinowac... Minelo jakies pol roku... Czas w sumie dosc krotki, ale moje podejscie do swiata internetowego zmienilo sie. Teraz to mam w sumie gdzies w jaki sposob beda mnie okeslac boolkowi, lub inne nieprzychylne mi osoby. Przychodze na serwer/forum zeby sie rozerwac. Nie po to, zeby prowadzic prywatne wojny. Od wszelakich konfliktow dokladnie w tej chwili rece umywam. Wiem, ze moi "e-wrogowie" sobie nie dadza spokoju (swego czasu wyslalem do piotrassa na gg prosbe, propozycje zakonczenia konfliktu miedzy nami, wiadomosc pozostala bez odpowiedzi).

Od stosunkowo niedawna mysle w ten sposob:

okreslenie "karbowlaz" - nie uzywam, nie lubie jak jest uzywane wobec mnie, jak na serwerze uzyje go wobec kogos to mnei zbanujcie...

"kjwlazy" - niezaleznie od tego, czy tag (okreslenie?) jest uzyte w dobrej, czy zlej wierze, mam to gleboko. Jak kogos bawi noszenbie takiego taga... niech sobie go nosi. Zabawa w takie tagi co prawda iscie z przedszkola, ale co z tego. Jak kogos bawi to niech takiego uzywa. Wiem, ze osoby ktore takowy nosily dzielily sie na 2 grupy. a) osoby, ktore chcialy mi "dogryzc" b) osoby, ktore myslaly ze to dobra zabawa (vincent wczoraj mi sie pytal na serwerze, czy moze takiego taga sobie zalozyc, bo go rozsmieszyl a czemu nie? jesli to ma byc zabawa... )

"-th" - oczywiscie kazdy z was wie ocb. Koncowka mojego nowego nicka wzbudzila... emocje wsrod moich "fanow". Do nich wlasnie: a noscie sobie taka koncowke w nicku wszyscy jesli was to bawi... Tylko tyle na ten temat napisze: To moj nick, i nikomu nie powinien on wadzic. Moj nick - moja sprawa. Moglbym sobie do niego 60 cyferek wstawic, zamiast "a" dac "@" i to i tak nie powinno nikogo obchodzic. Ja jestem Kajoth, myhas jest myhas, i co? i nic, i kropka.

Jeszcze raz napisze - wrzuccie na luz w "zyciu internetowym". Zajmijcie sie lepiej tym realnym. A w internecie nie szukajcie sobie wrogow, przeciwnikow, a dobrej zabawy. Wszystkim wyjdzie na zdrowie. Nie kazdy kazdego musi lubic, ale brak sympatii, badz tez jawna antypatia nie powinna sie objawiac szyderstwami i zlosliwosciami. Unikac, nie rozmawiac. Obie strony moge sie dobrze bawic. Po co komplikowac sobie zycie.

Uff, duzo mi tego wyszlo. Ciekawe czy ktos to przeczyta w calosci


............................................
Pon Wrz 18, 2006 3:45 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Emiliano


Captain
::: 3262 :::
STEAM_0:0:1838071
wiek: 33
To ja jestem największym karbowłazem na Borgowych serwera i się tego nie wstydze, powiem więcej, jestem z tego DUMNY!!
Karbi banuj, morduj i po kłopocie


............................................
Pon Wrz 18, 2006 3:53 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Dobra Kajot sie wypowiedzial. Sporo racji ma. Faktycznie na jego plus musze zaliczyc, ze sie uspokoil ostatnio (pomijam jego wyskok co sprowokowal mnie do "kjwlastwa"). Niemniej dzieki niemu i podobnych takie okreslenie jest i teraz ciezko je wyplenic.

Moja pilka krotka i podtrzymuje:
Nie zycze sobie jakis glupowatych przytykow i podtekstow. Bede wlepial bany za jakiekolwiek proby nazwania kogos w mojej obecnosci karbowlazem. Jak ktos usilnie mi stara sie wejsc w dupe, w koncu sie tam znajdzie, choc osobiscie sam wole go opierdalac. Nie potrzebuje pomocnikow.

Temat zamykam, wystarczy juz madrosci.


............................................
Pon Wrz 18, 2006 3:56 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004