zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

The Borg Collective w RD



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 5 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

DiThor
QueeN


BORG Moderator
::: 1803 :::
STEAM_0:0:3478627
wiek: 117
Bohater specjalnie dla ciebie z dzisiejszego przeliczenia:

Wojsko:
Ł±cznie wysłano na nieprzyjaciela 18 ataków, w tym 18x skutecznych. Mamy 100.0% skuteczno¶ć. Zabito 450.607 żołnierzy wroga. Ł±cznie stracili 334 smoków. ¦wiat stał się lepszym miejscem dzięki ¶mierci 100 generałów nieprzyjaciela.

+ jedna mrożonka na koncie... tak jak mówiłem jedyne co zdobywaj± to ziemię... a potem będ± j± oddawać... :rotfl:


............................................
Sro Sie 20, 2003 7:34 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


bohater


Chief Junior Grade
::: 404 :::
STEAM_0:1:1707990
wiek: 40
Moze i tak ale jestem ciekaw ile wy straciliscie zolnierzy a nie tylko smokow


............................................
Czw Sie 21, 2003 7:32 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DiThor
QueeN


BORG Moderator
::: 1803 :::
STEAM_0:0:3478627
wiek: 117
specjalnie dla ciebie dzisiejszy GT który trafił też na forum RD.PL tylko, że pewnie nie wiesz co to jest:

* Wiadomo¶ć automatyczna:
Grand Total - stan z dzisiejszego przeliczenia. Prowadzimy wojnę z następuj±cymi koalicjami: Brotherhood of Pain, Nieznani Władcy, Death Riple, Mgliste Góry, mruland, Beta, Przyjaciele z lasu, Algalord, ave allach.

Nasze straty:

Wojsko:
Ł±cznie przeciwko nam zrealizowano 46 ataków, w tym 44x skutecznych. Skuteczno¶ć ataków wynosi 95.7%. Ł±cznie stracili¶my 217.317 żołnierzy. Ł±cznie stracili¶my 174 smoków. Podstępnie zabito nam 4 generałów.

Ekonomia:
Stracili¶my ł±cznie 89.832 akrów ziemi. Zniszczono nam w sumie 6 budynków specjalnych. Z ważnych budynków specjalnych stracili¶my: o 1x Ambasada. Zniszczono nam w sumie 105.693 budynków gospodarczych. Ł±cznie zabito nam 113.884 ludzi. Zniszczono nam o 458.437.513 złota, 1.370.088 żywno¶ci, 151.250 broni i 1.367.486 kamieni, w sumie przy normalnych cenach jest to 640.569.441 złota.

Magia:
Ł±cznie rzucono na nas 249 czarów destruktywnych, w tym 247 skutecznych. Skuteczno¶ć czarów wynosi 99.2% .

Złodzieje:
Przeciwko nam posłano 29 ataków złodziejskich, w tym 9 skutecznych. Skuteczno¶ć v 31.0%. Ł±cznie stracili¶my 415.470 złodzieji.

Straty nieprzyjaciela:

Wojsko:
Ł±cznie wysłano na nieprzyjaciela 59 ataków, w tym 51x skutecznych. Mamy 86.4% skuteczno¶ć. Zabito 1.273.813 żołnierzy wroga. Ł±cznie stracili 878 smoków. ¦wiat stał się lepszym miejscem dzięki ¶mierci 128 generałów nieprzyjaciela.

Ekonomia:
Wyzwolili¶my ł±cznie 124.222 akrów ziemi (plus we wspólnej puli jest ok 23630 akrów). Zniszczyli¶my 65 budynków specjalnych. W tym stracili między innymi 2x Skrzyżowanie Szlaków Handlowych, 2x Pospolite Ruszenie, 2x Kanalizacja, 1x System Jaskiń, 7x Pałac-Wieża czasu, 2x Sieć Wojennych Fortec, 4x Koszary a 1x Akademia Wojskowa. Zniszczyli¶my 72.342 budynków gospodarczych. Ł±cznie zabili¶my 24.882 ludno¶ci nieprzyjaciela. Zniszczyli¶my 5.030.667.005 złota, 516 żywno¶ci, 1.959.255 broni i 1.188.303 kamieni, w sumie przy normalnych cenach jest to 5.376.904.061 złota zapasów.

Magia:
Ł±cznie rzucili¶my 313 czarów destruktywnych, w tym 310 skutecznych. Osi±gnęli¶my 99.0% skuteczno¶ci magii. Odparli¶my 1 czarów destruktywnych, w tym 0 skutecznie. (Skuteczno¶ć 0.0%)

Złodzieje:
Posłali¶my na wroga 1452 akcji złodziejskich, w tym 553 skutecznych. Nasi złodzieje osi±gnęli 38.1% skuteczno¶ci. Ł±cznie stracili 3.105 złodziei.

Ogólne
Ł±cznie posiadamy 602.995 akrów ziemi i 57.200.723 mocy, osi±gnęli¶my w statystykach: 90. miejsce wg mocy, 88. miejsce wg obszaru i 153. miejsce wg siły naszej koalicji.

masz jeszcze jakie¶ pytania????


............................................
Czw Sie 21, 2003 2:01 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


bohater


Chief Junior Grade
::: 404 :::
STEAM_0:1:1707990
wiek: 40
nie wiem co powiedziec ale zeczywiscie z was kozaki nie mam wiecej pytan


............................................
Czw Sie 21, 2003 5:57 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Malenstfooo


Master Class Officer
::: 160 :::

Nie wiem o co ta cala klotnia. Nazwa Borg Collective nie jest chyba jeszcze opatentowana a skoro nikt jej wczesniej nie wykorzystal w rd to chyba kazdy mial prowo to zrobic. Zgadzam sie ze moglo pojsc zawiadomienie o tym na forum (byc moze takie bylo). Ditjorku, bracie moj jedyny :rotfl: , niepotrzebnie sie unosisz. Strasznie nerowy sie zrobiles ostatnio. Postaraj sie jednak troszke nad soba panowac bo martwie sie o Ciebie
Co do RD to tez juz troszke gram w ta gre, ale zeby byc w to dobrym trzeba poswicic bardzo duzo czasu. Wydaje mi sie ze nawet wiecej niz na csa. Ja moge grac tylko w przerwach w pracy wiec moj gub jest jaki jest tylko dzieki imperatorowi. Gram w HobGoblin Horde i KrasnoKrascie. Ta pierwsza kolaka calkiem niezle sobie radzi, jestesmy juz od dluzszego czasu w top200 i jedziemy na zasadzkach. W poprzedniej erze moja koalicja chciala grac uczciwie tylko wojnami, ale daleko sie tak nie zajdzie . Ale wyklad o grze juz zrobil Dithor wiec nic nie dodam.
Byc moze bede chetna do grania w przyszlej erze w waszej koalicji jesli uda mi sie zalozyc stale lacze w domu.
Pozdrawiam


............................................
Pon Sie 25, 2003 10:52 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


bohater


Chief Junior Grade
::: 404 :::
STEAM_0:1:1707990
wiek: 40
To super wlasnie takich gosci nam trzeba ktorzy beda powarznie podchodzic do tego i robic to z pasja, mam nadzieje ze Ci sie RD nie znudzi do nastepnej ery ale wiez mi ze z przywudztwem Dithora dojdziemy spox do top10 jestem tego pewien chyba nie musze tego mowic spujz na ostatni post dihta na GT to sam prze siebie mowi, a co do Dithora agresywnosci to tez troche przesadza ale tez mial w tym troche racji ale naszczescie juz jest wszystko w porzadku


............................................
Pon Sie 25, 2003 11:52 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Malenstfooo


Master Class Officer
::: 160 :::

"To super wlasnie takich gosci nam trzeba"

LOL. Ta zniewaga krwi wymaga Chyba slabo przegladales sklad bo jestem kobieta. Jest ich w BORGu niewiele wiec wypadalaoby sie zaznajomic z ich nickami zeby nie strzelac takich gaf


............................................
Pon Sie 25, 2003 1:02 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


bohater


Chief Junior Grade
::: 404 :::
STEAM_0:1:1707990
wiek: 40
SorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySorySory nie wiedzialem a pozatym skad mialem wiedziec to ujme to tak takich silnych kobiet nam potrzeba bo w nastepnej erze to nie beda przelewki zawsze sie przyda kobieta ktora pocieszy


............................................
Pon Sie 25, 2003 1:59 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Malenstfooo


Master Class Officer
::: 160 :::

Bohaterze, to ze nie wiedziales to zauwazylam. Tylko dlaczego nie przestudiowales skladu przymierza. Chyba poiwnny byc robione jakies testy przy przyjmowaniu. A pytania o to ile jest kobiet i krote to sa to juz powinna byc podstawa Chyba ze jestes jeszcze tak mlody ze plec piekna Cie jeszcze nie interesuje :rotfl:


............................................
Wto Sie 26, 2003 10:43 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


bohater


Chief Junior Grade
::: 404 :::
STEAM_0:1:1707990
wiek: 40
Plec piekna bardzo mnie interesuje tylko jak czytalem twojego posta to poprostu nie podejrzewalem nawet ze jestes kobieta bo w borg jest ich zaledwie kilka a wiec chyba mi wybaczysz te gafe i chyba naprzyszlosci bede mial nauczke.


............................................
Wto Sie 26, 2003 2:43 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DiThor
QueeN


BORG Moderator
::: 1803 :::
STEAM_0:0:3478627
wiek: 117
Jako, że jest to topik o RD a nie dywagacje kto jest dziewczyn± a nie to imformuję, że poddały się nam dzi¶ dwie największe koalicje... to co zostało czyli 4 inne to już jak odebrać dziecku cukierki czyli ww


............................................
Wto Sie 26, 2003 9:27 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Malenstfooo


Master Class Officer
::: 160 :::

Dithor, a gdzie Ty wlasciwie grasz bo nie moga zapamietac tej nazwy Twojej koalicji.
My wczopraj zdobylismy 37 k a dzis 35 k ziemi. Mysle ze calkiem niezle


............................................
Sro Sie 27, 2003 10:48 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


DiThor
QueeN


BORG Moderator
::: 1803 :::
STEAM_0:0:3478627
wiek: 117
to sobie zobacz koalke która dzi¶ jest 130k ziemi do przodu...


............................................
Sro Sie 27, 2003 11:12 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Vigee
Wait For Me


Captain
::: 3234 :::
STEAM_0:0:112621
wiek: 42
Ja niemusze czytac tego boarda zeby wiedziec ile koalka dithiego jest do przodu czy do tylu (to raczej sie nie zda(r)za a jesli juz to minimalnie).
Mam Swayka i Czorta od ktorych kazdego wieczora mam takie sprawozdanie ze szok.
<joke mode on> W sumie sie juz tyle nasluchalem ze moglbym cala koalke prowadzic
<joke mode off>
A tak pozatym to chyba sie zapisze do nastepnej ery jesli ma byc BORG Collective w Red Dragonie.


............................................
Sro Sie 27, 2003 12:16 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
a ja z braku czasu 'przekazalem' swoje plemie ;> BORG`om z RD


............................................
Sro Sie 27, 2003 3:24 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 5 z 6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004