zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Zbot i pewien dziwny problem



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Sprawa wygląda tak: rozpoczynam grę "new game", wybieram mapę, wszystko się ładuje i jest w porządku, ale tylko przez okres pierwszej rozegranej z botami rundy. W kolejnych znika mi zegar odmierzający czas rundy. Sprawdzałem ten przypadek bez dodawania botów i wszystko dzieje się dokładnie tak samo - rundy nie są ograniczone czasowo, ale mapa zmienia się po określonym w opcjach czasie. Pytanie, czy ktoś się z tym spotkał i wie jak zaradzić temu problemowi?

Z góry dzięki za pomoc.



Ostatnio zmieniony przez dEx dnia Czw Lis 23, 2006 2:45 am, w całości zmieniany 3 razy

............................................
Nie Lis 19, 2006 11:28 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


lonik
inż. lonik


Commander
::: 2776 :::
STEAM_0:1:581489; STEAM_0:0:1171840
wiek: 39
od dawna mam zainstalowane zbot i nie mialem takich problemow cos zepsules ? Moze jakis reset configow ??


............................................
Nie Lis 19, 2006 11:39 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
lonik napisał:
od dawna mam zainstalowane zbot i nie mialem takich problemow cos zepsules ? Moze jakis reset configow ??


Eee... grałem początkowo z botami tylko w Condition Zero i wszystko było OK. Później odinstalowałem CZ, bo zaczynało mi brakować miejsca na dysku, zainstalowałem na nowo Steama (skasowałem cały katalog Steam) i dodałem Zbota (wszystko przekopiowane zgodnie z instrukcją). Nie mam pojęcia co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Główny config jest praktycznie bez zmian (poza ustawieniem "fps_max" pod nową kartę graficzną), reszta domyślna. Które configi masz na myśli?

Update:

No i jak się niespodziewanie pojawiło, tak też zniknęło. Niepojęte są zachowania Counter-Strike'a.

Zamykam.


............................................
Nie Lis 19, 2006 11:47 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Pozwalam sobie ponownie otworzyć ten topic, bo rozgryzłem istotę występującego problemu, lecz nadal nie potrafię się z nim uporać. Piszę nowego posta, żebyście widzieli, że znów się coś dzieje w tym temacie.

Problem ze znikającym zegarem i pulsującą ikonką bomby występuje wyłącznie na mapach de_. Sprawdzałem to i jestem tego pewny. Na tychże mapach wszystko jest O.K. do czasu podłożenia bomby (obojętnie czy robię to ja, czy też któryś z botów). Po tej czynności oba elementy już się nie pojawiają, bez względu na restartowanie mapy, tudzież jej zmianę.

Sprawdzałem "czystego" CS'a (wszystkie ustawienia i configi defaultowe) i wszystko jest tak jak być powinno. Problem pojawia się dopiero po "instalacji" Zbot-a.

No dobra, zastanówcie się nad tym i jak przyjdzie Wam coś rozsądnego do głów, dajcie znać.


............................................
Czw Lis 23, 2006 2:39 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Spanki
Spank me!


Master Petty Officer
::: 230 :::
STEAM_0:1:10902503
wiek: 39
Sorry Dragunov, ale się podłącze.
Mam inny dziwny problem ze zbotami. Mianowicie boty wchodzą na serwer, ale zostają na spekcie. Sprawdzałem komendy w pliku cfg botów, dopisywałem je ręcznie i po prostu nie ma siły, żeby zmusić je do dołączenia się do jakiejkolwiek drużyny.

Edit:
Dragunov, a alt-tabujesz w czasie gry?


............................................
Czw Lis 23, 2006 9:26 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Arek-Kosa
[DaRk_^_$iDe] Kosa* [JP]


Master Petty Officer
::: 249 :::
STEAM_0:0:5003802
wiek: 34
Ja też miałem problem z tymi zbotami ale całkiem inny ja np: dawałem De_dusta 2 i łączyły się boty to nie mogłem dać 2-gi ras tej samej mapy, gdy chciałem dać New Game to de_dust 2 już nie było w liście map. I tak już nie gram z botami :szlug:


............................................
Czw Lis 23, 2006 12:06 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

Spanki napisał:
Sorry Dragunov, ale się podłącze.
Mam inny dziwny problem ze zbotami. Mianowicie boty wchodzą na serwer, ale zostają na spekcie. Sprawdzałem komendy w pliku cfg botów, dopisywałem je ręcznie i po prostu nie ma siły, żeby zmusić je do dołączenia się do jakiejkolwiek drużyny.

W Twoim przypadku moze chodzic o ustawienia zwiazane z iloscia graczy w poszczegolnych teamach. Wiem, ze sa dwa majace na to wplyw, ale niestety juz nie pamietam komend (cl_maxplayers czy cos takiego moze...). Masz je rowniez w ustawieniach serwera przy tworzeniu gry.

Dex: sprobuj z ustawieniami grafiki pokombinowac. Ewentualnie zmien sterowniki do karty graficznej, to tez moze pomoc.


............................................
Czw Lis 23, 2006 1:16 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Spanki napisał:
Dragunov, a alt-tabujesz w czasie gry?


Nie, nic z tych rzeczy.

Zszywa3 napisał:
Dex: sprobuj z ustawieniami grafiki pokombinowac. Ewentualnie zmien sterowniki do karty graficznej, to tez moze pomoc.


Nie widzę powiązania między sterownikami do karty graficznej, a znikającym timerem po podłożeniu bomby. Co innego, gdyby zegar w ogóle się nie wyświetlał od początku gry. To musi być jakiś błąd w kodzie Zbot-a.


............................................
Czw Lis 23, 2006 2:15 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


tr!n!k
bk @ zjry zet


Chief Warrant Officer
::: 580 :::
STEAM_0:0:12664434
wiek: 35
Dragunov napisał:

Nie widzę powiązania między sterownikami do karty graficznej, a znikającym timerem po podłożeniu bomby. Co innego, gdyby zegar w ogóle się nie wyświetlał od początku gry. To musi być jakiś błąd w kodzie Zbot-a.


coś teraz się Tobie pomyliło zegar zawsze się wyłacza po podłożeniu paki..

Ale zboty chyba maja to do siebie ze znika czas.. nie widać go, ale on chyba w rzeczywistości jest, znika poprostu tylko Tobie z oczu.. tez zawsze tak miałem na zbotach.. ^^ nie wime czy zrobisz coś żeby ten zegar był widoczny..


............................................
Czw Lis 23, 2006 2:50 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

Dragunov napisał:
Zszywa3 napisał:
Dex: sprobuj z ustawieniami grafiki pokombinowac. Ewentualnie zmien sterowniki do karty graficznej, to tez moze pomoc.


Nie widzę powiązania między sterownikami do karty graficznej, a znikającym timerem po podłożeniu bomby. Co innego, gdyby zegar w ogóle się nie wyświetlał od początku gry. To musi być jakiś błąd w kodzie Zbot-a.

A jednak. Radze sprobowac, to nic nie kosztuje.


............................................
Czw Lis 23, 2006 3:04 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
tr!n!k napisał:
coś teraz się Tobie pomyliło zegar zawsze się wyłacza po podłożeniu paki..


No coś ty?! Naprawdę?! :rotfl: Masz jeszcze coś "odkrywczego" do napisania?
Chętnie poczytam, może się jeszcze czegoś dowiem, choć gram w tą grę prawie 6 lat.

tr!n!k napisał:
znika czas.. nie widać go, ale on chyba w rzeczywistości jest, znika poprostu tylko Tobie z oczu..


W rzeczywistości wirtualnej, którą zapewne masz na myśli czas (licznik czasu) znika na stałe, nie widać go i już się nie pojawia. A z moimi oczami naprawdę jest wszystko w porządku.

Zszywa3 napisał:
A jednak. Radze sprobowac, to nic nie kosztuje.


Kosztuje, kosztuje - całe cenne 5 minut mojego życia. Gdyby takie ekscesy działy się na nowiutkim (świeżo zainstalowanym) CS-ie, bez względu na podkładanie paczki, to wtedy mógłbym pokombinować ze sterownikami. Natomiast jak widzę ewidentny bug Zbot-a, to jakoś nie mam powodów, żeby brać się za przeinstalowanie Catalystów.


............................................
Czw Lis 23, 2006 5:30 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

Dragunov napisał:
Kosztuje, kosztuje - całe cenne 5 minut mojego życia. Gdyby takie ekscesy działy się na nowiutkim (świeżo zainstalowanym) CS-ie, bez względu na podkładanie paczki, to wtedy mógłbym pokombinować ze sterownikami. Natomiast jak widzę ewidentny bug Zbot-a, to jakoś nie mam powodów, żeby brać się za przeinstalowanie Catalystów.

Twoj problem, nie bede Cie na sile przekonywal...


............................................
Czw Lis 23, 2006 5:50 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 43
Zbanowany
Zszywa3 napisał:
Twoj problem, nie bede Cie na sile przekonywal...


Przekonywać możesz, nie ma problemu, ale jakimiś uzasadnionymi argumentami. Wybacz, ale nie dam się przekonać do wymiany dobrze funkcjonujących sterów tylko dlatego, że po podłożeniu paczki znika mi na resztę gry jej (sygnalizująca uzbrojenie) ikonka i zegar. Dla mnie jedno z drugim ma niewiele (może nawet nic) wspólnego.


............................................
Czw Lis 23, 2006 5:59 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


tr!n!k
bk @ zjry zet


Chief Warrant Officer
::: 580 :::
STEAM_0:0:12664434
wiek: 35
Dragunov napisał:
tr!n!k napisał:
coś teraz się Tobie pomyliło zegar zawsze się wyłacza po podłożeniu paki..


No coś ty?! Naprawdę?! :rotfl: Masz jeszcze coś "odkrywczego" do napisania?
Chętnie poczytam, może się jeszcze czegoś dowiem, choć gram w tą grę prawie 6 lat.

tr!n!k napisał:
znika czas.. nie widać go, ale on chyba w rzeczywistości jest, znika poprostu tylko Tobie z oczu..


W rzeczywistości wirtualnej, którą zapewne masz na myśli czas (licznik czasu) znika na stałe, nie widać go i już się nie pojawia. A z moimi oczami naprawdę jest wszystko w porządku.


Źle mnie zrozumiałeś Dragunov... Ja nic nie chciałem odkrywać tylko Ty napisałeś wcześniej że timer znika po podłożeniu paki wiem o co Ci chodziło tylko chciałem to sprostować..

Dragunov napisał:
widzę powiązania między sterownikami do karty graficznej, a znikającym timerem po podłożeniu bomby.


Obaj się w sumie nie zrozumieliśmy Moja pomyłka, przepraszam źle zrozumiałem...


I nie mówiłem że masz problem z oczami tylko właśnie mi chodziło że nie wyświetla tego czasu na monitorze ale w rzeczywistości on chyba jest.. i runda się normalnie kończy... Wina nie leży raczej po stronie sterowników, bo chyba każdy kto ma zboty to tak się dzieje... Ja też mam czas w pierwszej rundzie jak zaczne grać.. w kolejnych już nie ma.. może w zbotach w tych configach gdzies jest coś poplątane.. nie wiem czy da się to naprawić..


............................................
Pią Lis 24, 2006 9:50 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004