zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

RD vs TnO



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Jaki rezultat meczu TnO vs RD ??
RD wygra   
65%
   65%  [ 23 ]
TnO wygra   
20%
   20%  [ 7 ]
TnO 25:0   
11%
   11%  [ 4 ]
W/O dla TnO :P   
2%
   2%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 35

Nermal


Lieutenant Commander
::: 2102 :::
STEAM_0:1:11957831

Zbanowany
"RD was pojedzie bo RD ma strategie "

"z RD nie macie szans bo tam sami skillowcy graja "

"ciekawe ile RD wygra z wami "

reszty nie przytaczam , bo zal mi ludzi od ktorych to uslyszalem . ja nie wiem tylko po co gunlok sie tu wpisal ale nevermind .

Te WIELKIE taktyki byly nie dosc ze biedne [ sry vigee wiem ile pracy w to wlozyles ] ale i standartowe do bulu . Na demkach widac jak my na prodq jako terro podchodzimy w 5 z gory na RESP CT , ktory kryje koles znajdujacy sie w domq na lewo przy scianie ......... [ no comments ]. Dzieki temu zabijamy kolesia i 2 ktorzy kryli dluga . Wiem ze my tez popelnilismy bledy [ 3 pistoletowy ] ale my ustalalismy wsio na meczu , wiec i tak sie ciesze ze 25 runde zdobylismy braniac rusha na B , ktory tesh troche zwaliliscie . Mam nadzieje ze potraktujecie to jako pozytywna krytyke , a nia jak wytykanie bledow .

fin


............................................
Pią Wrz 05, 2003 3:35 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
Nermal napisał:
bo zal mi ludzi od ktorych to uslyszalem

mi zal ciebie nermi - moze kiedys zrozumiesz czemu


............................................
Pią Wrz 05, 2003 5:02 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Nermal


Lieutenant Commander
::: 2102 :::
STEAM_0:1:11957831

Zbanowany
mam nadziej ze sie tego doczekam , bo ja nie patrze na innych , a na swoje zachowanie czasami zwracam mniejsza lub wieksza uwage . Te opinie to nie sa opinie z boarda tylko z hubow .
Zrozum sadziq , iz to , ze stawiali nas w roli przegranych wkurwilo nas mocno i dlatego wlozylismy w ten mecz wiecej sil nish w jakies glupie CB .
btw : jak jest ci mi zal to kup mi nowego kompa - z litosci


............................................
Pią Wrz 05, 2003 5:16 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


AdiQ


Lieutenant Junior Grade
::: 1158 :::
STEAM_0:0:112621

Ja powiem tak. Ogladam przez ramie wszystkie mecze RD i musze powiedziec ze takiego braku skilla to juz dawnio nie widzialem. W zeszłym tygodniu we wtorek spar z PRGK-E jak rowny z rownym, ale juz w tym tygodniu we wtorek porazka na calej linii i zaraz pozniej przegrany spar z SORTem (calkowita nieumiejetnosc grania azteka). Potem w srode lag-mecz ze stormem - wynik nie odzwierciedlal gry. No i czwartkowy spar z TnO. Musial byc slaby bo nie mozna caly czas byc w topowej formie, a wczesniejsze mecze nie nastrajaly optymistycznie. Wprawdzie po pierwszej mapie bylo 14:10 dla TnO co nic nie wrozylo lecz swietnie zagrany przez TnO dust2 byl nie do przejscia.
Z tego co wiem to trzech graczy z TnO gra z jednej cafe i tego zabraklo RD - przekazywania informacji o tym gdzie sie zginelo i ilu przeciwnikow sie widzialo.


............................................
Pią Wrz 05, 2003 6:57 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


BONIEK


Master Class Officer
::: 165 :::
wiek: 42
Nermal czy Tobie trzeba tlumaczyc? Ludzie tak w ankiecie obstawiali bo NAS bardziej lubia niz WAS i chciel zebysmy wygrali (przytarli WAM NOSA) choc pewnie naprawde wiedzieli ze szanse mamy male. Koniec kropka. sadziu zamknij topic mecz sie skonczyl


............................................
Pią Wrz 05, 2003 7:03 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

hehe cos w tym jest
i ja wiem co mowie


............................................
Pią Wrz 05, 2003 7:12 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Nermal


Lieutenant Commander
::: 2102 :::
STEAM_0:1:11957831

Zbanowany
pff
ja sie nie pluje o ankiete , bo wiem ze czesc osob mnie nie lubi . Osobiscie mi to wisi , ale chyba po wygranym meczu mam prawo na chwile zadowalenia ( a nie naszydzania ) z przeciwnikow .


............................................
Pią Wrz 05, 2003 7:20 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


BONIEK


Master Class Officer
::: 165 :::
wiek: 42
nermal zareczam Ci ze ja Cie lubi a zreszta sam o tym wiesz :szlug:


............................................
Sob Wrz 06, 2003 1:58 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

Nermal napisał:
"RD was pojedzie bo RD ma strategie "

"z RD nie macie szans bo tam sami skillowcy graja "

"ciekawe ile RD wygra z wami "

reszty nie przytaczam , bo zal mi ludzi od ktorych to uslyszalem . ja nie wiem tylko po co gunlok sie tu wpisal ale nevermind .

Te WIELKIE taktyki byly nie dosc ze biedne [ sry vigee wiem ile pracy w to wlozyles ] ale i standartowe do bulu . Na demkach widac jak my na prodq jako terro podchodzimy w 5 z gory na RESP CT , ktory kryje koles znajdujacy sie w domq na lewo przy scianie ......... [ no comments ]. Dzieki temu zabijamy kolesia i 2 ktorzy kryli dluga . Wiem ze my tez popelnilismy bledy [ 3 pistoletowy ] ale my ustalalismy wsio na meczu , wiec i tak sie ciesze ze 25 runde zdobylismy braniac rusha na B , ktory tesh troche zwaliliscie . Mam nadzieje ze potraktujecie to jako pozytywna krytyke , a nia jak wytykanie bledow .

fin


Nermal nie wkurwiaj mnie !!!!!!!!! To mialbyc spar, a nie zezbienie w gownie . I sie nie odzywaj, bo mam dosc na dzisiaj . Ja gram po to zeby sie bawic, i chu... mnie obchodzi czy wygram czy nie , zachowujesz sie jak lol ( teksty Hadesa i Termofora to juz wogule bez komentarza ) .
I wogule kurwa nie chce grac z wami wiecej .


............................................
Sob Wrz 06, 2003 4:06 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


bohater


Chief Junior Grade
::: 404 :::
STEAM_0:1:1707990
wiek: 40
Kurw..... ale wy wszyscy jestescie pojeban..... klucic sie o fajna zabawe dla mnie ten mecz byl bardzo dobra zabawa nikomu nic nie chcialem pokazywac jacy to jestesmy skillo'wcy tylko chcialem sobie pograc z ludzmi ktorych znam baddzo dobrze z serwa, nie rozumiem postawy calego kilkczlonkow TnO wiecie o kogo mi chodzi po hu... sie klucic o takie cos. Dlamnie to super bylo i mysle ze mozna czesciej grac z RD bo wiece rzeczy mozna sie od nich nauczyc. Przepraszam Cie xan i cale RD za zachowanie czlonkow TnO bo im chodzilo tylko o to zaby wszystkim udowodnic jacy to jestesmy boscy, ja ich troche rozumiem bo ja tez to chcialem zrobic ale potem nie pisac posty jak jakis debi.... bo po co sie klucic o takie cos liczy sie tylko hf i przyjazn

Pozdrawiam cale RD :papa:


............................................
Sob Wrz 06, 2003 7:21 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Nermal


Lieutenant Commander
::: 2102 :::
STEAM_0:1:11957831

Zbanowany
xan , mowie to co widze i nie jestem zlosliwy . Robie to dlatego , zebyscie nie robili takich bledow na CB . Wierz mi ze to NIE JEST zlosliwe .


............................................
Sob Wrz 06, 2003 8:08 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


KILIK


Ensign
::: 855 :::
STEAM_0:0:88920

Zbanowany
Cytat:
Robie to dlatego , zebyscie nie robili takich bledow na CB .


PLS PLS PLS PLS A MNIE TEZ NAUCZYSZ JAK GRAC NA CB ? PLS pLS PLS PLS PLS PLS PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


............................................
Sob Wrz 06, 2003 8:24 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


GunloK


Lieutenant Junior Grade
::: 1160 :::
STEAM_0:0:438494
wiek: 35
Nermal napisał:
...ja nie wiem tylko po co gunlok sie tu wpisal ale nevermind....

o co chodzi ? Nermal a ty wez skoncz juz wszystko komentowac Wielka Najmadrzejsza Glowo...


............................................
Sob Wrz 06, 2003 8:31 am


•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Vigee
Wait For Me


Captain
::: 3234 :::
STEAM_0:0:112621
wiek: 42
Mi tez jest dziwnie nietak bo z tego meczu taka afera wychodzi ze szok.
Spar byl fajny - TnO okazalo sie lepsze - duzo tez byla naszych, ze tak powiem, wtop skilowych. Ogolnie mecz mi sie bardzo podobal nieliczac tego ze moj szef dal ciala i niewlaczyl naszego serva - na tofifa czekalismy godzine zeby mogl adminowac...
Troche trudnosci bylo - to trzeba przyznac.
Ankieta na boardzie wskazywala jedynie to ze ludzie liczyli na wygrana RD chociazby z tego powodu ze jestesmy (tu sie chwale ) lubianymi graczami.

Mam nadzieje ze takie spary bedziemy powtarzac - tylko teraz bez zadnych ankiet bo psuja klimat i robi sie niezdrowo.
Ogolnie to juz mamy (jako RD) trzech (jesli TnO sie zgodzi a widze ze jestesmy na dobrej drodze) dobrych sparingpartnerow.
A sa to: SORT (nowy sklad), PRGK-E no i TnO.


............................................
Sob Wrz 06, 2003 8:33 am


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


bohater


Chief Junior Grade
::: 404 :::
STEAM_0:1:1707990
wiek: 40
Ja tez mam taka nadzieje a nie pouczanie sie nawzajem wprzeciez wiekszosc zachowan w trakcie wymiany kul jest przyadkowa a wice nie mam kogo co pouczac, jezeli na sparingu przegra to sam bedzie wiedzial jakie bledy popelnil i to skoryguje i w nastepnym meczu dokopie skill'owca z TnO


............................................
Sob Wrz 06, 2003 9:41 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 6 z 7
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004