zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

SERWER DO TESTOWANIA MAP NIESTANDARDOWYCH



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

WIEC JAK ?
Jestem zainteresowany(a)   
71%
   71%  [ 41 ]
Nie jestem zainteresowany(a)   
14%
   14%  [ 8 ]
Mam to gdzies   
14%
   14%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 57

Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
imo ten serwer do testowania zbedny
Karbi - why?


............................................
Czw Kwi 05, 2007 9:15 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Kajot napisał:
Karbi - why?

Z kilku powodow.

Po pierwsze przenosiny to strasznie duzo pracy. W tej chwili na Cavernie lezy kupe stron i kupe for dyskusyjnych. Wszystkie sa poddomenowane. Przenoszenie tak wielkich baz danych jest szalenie klopotliwe. Zreszta przenoszenie stron jest tez cholernie klopotliwe. Naprawde nie widze powodow, zeby dla tofifowego kaprysu robic jakies przeprowadzki w nieznane. Bo to na mnie sie zwali caly pasztet i w imie czego?

Po drugie mielismy juz kilka serwerow. Bylo u Snipera, bylo na Agrenoscie, bylo na Jabluszku. Bylo gdzies po katach u mnie, u Ciacha. Zawsze konta zamykano, strony likwidowano, czesto padala u nich siec, pliki nie byly zabezpieczane. Na Cavernie jestesmy juz dwa lata z okladem. I nie mam powodow do narzekania na ten serwis. Ponadto Zasadzka ma tam jakies znajomosci i zawsze trzyma reke na pulsie. Oprocz czasowych spowolnien pracy forum nie moge sie do nich przyczepic. To porzadny serwis i porzadny hosting. Dlatego nie widze potrzeby go opuszczac.

Jesli tofif chce zalatwiac serwer to prosze bardzo. Ale niech nie miesza w to przenosin naszej strony. Tym bardziej ze wszystko dziala dobrze, a co nam oferuje tamto to wielka niewiadoma. Dlatego wszelka dyskusja na ten temat jest w sumie zbedna.


............................................
Czw Kwi 05, 2007 9:21 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
Dobra, zakonczmy temat przenosin strony i forum, to byla tylko propozycja dodatkowa bo sa takie mozliwosci. Po obgadaniu z Karbim sprawy strona i forum zostaje na starym miejscu. KONIEC.

A teraz sprawa testow map, serwer bedzie czy to astera czy to rabita nie wazne. Czekam na dalsze sugestie, musze wiedziec na czym stoje.


............................................
Czw Kwi 05, 2007 10:02 pm


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Pocalunek Rzizel


Fleet Captain
::: 3859 :::
STEAM_0:0:5470094
wiek: 38
ZA - fajna sprawa. Chetnie bym w tym uczestniczyl


............................................
Czw Kwi 05, 2007 10:52 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Spe3dy
Cheetah; spidi*


Commander
::: 2805 :::
STEAM_0:0:1184706
wiek: 34
prawdę mówiąć, wydaje mi się ze równie dobrze możemy na uni robić takie testy jak ostatnio.... bez przesady, nie mamy tych nowych mapek tonami, raz na 2 - 3 miesiące można zrobić "nockę na nowe mapy" żeby zobaczyć czy się nadają i już, ale nie non stop....
nie głosuję w ankiecie, doczytam jeszcze opinie / argumenty innych osób...
i ludzie jak się wypowiadacie to może napiszcie co o tym sądzicie, a nie takie "SUPER POMYSŁ" (wy płacicie, ja gram! mi to pasi!) ....


znacie moje nastawien9ie do nowych map - jestem jak najbardziej za i pewnie jeśli taki server powstanie to bym na nim grał, poda warunkiem że byłoby tak różowo, jak tofif opisał w pierwszym poście...

ale prawdę mówiąc to nie sadzę żeby ludziom chciało się siedzieć na serverze po to żeby pobiegać, chyba że będzie to wcześniej ustalone i wbije jakaś fajna ekipa, bo tak to server będzieciagle stał pusty... sparingów wewnętrznych też mamy od bólu ....


............................................
Czw Kwi 05, 2007 11:43 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Britney
exeq


Lieutenant Junior Grade
::: 1234 :::
STEAM_0:1:707651
wiek: 42
Sebulba napisał:
Czekam na dalsze sugestie, musze wiedziec na czym stoje.


Stoisz na gównie bleee!

Pomysł z dupy jak i pomysłodawca

1. Do czego chcesz testować te mapy?
Neutral = standardy
Unimatrix = sami sobie testują
CSDM = wiadomo
Anarchy = rządy Karbiego
DW = wiadomo

2. Serwer na sparingi?
Tyle ich gramy, że szok a Dominion stoi pusty

3. Testowanie map?
Sam wolę przetestować (boty, sv_gravity, itp.) lub można wrzucić na DW.

4. Nie masz co zrobić z kasą?
Podam Ci nr mojego konta :rotfl: lub wrzuć na jakieś BORG'owe, to będzie już zadatek na Caverne a najlepiej to zabierz gdzieś rodzinkę na weekend majowy :jaaasne:

Btw. Może mały zlocik w Zakopcu? Planuję wyjazd na długi weekend

Pozdrawiam


............................................
Pią Kwi 06, 2007 7:15 am


•  Adults only
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Bryta bardzo madrze to ujal. Faktycznie nie chcialem tofifa zrazac, ale to jakies takie... Z dupy.

Pomyslmy. Pamietamy czasy testow map. Byly co jakis czas, przez jakis czas. I zwykle bylo tak, ze zapisywalo sie w chuj ludzi, a nie przychodzila nawet polowa. Oj ale to sie dzialo - "Trzymajcie dla mnie miejsce", "Nie wiem czy sie zalapie, ale sie zapisuje". A potem co? Wielkie gowno. Przychodzilo 12 osob na krzyz, z czego polowa nie dotrwala nawet do polowy testow. Zreszta ze sparringami bylo podobnie. Zapisywalo sie w chuj wie ile osob, a moge wam podac przyklady, jak gralismy na niepelnej obsadzie. Poza tym sparringi to troche roboty. Mnie juz zabraklo i checi i czasu do ich organizowania.

Dlatego lepiej jest sprobowac opcji jaka dyskutowalismy na TS-ie i z Zasadzka. tofif by sprobowal takich rzeczy na Dominion (i tak stoi pusty). Bo po co wydawaqc kase, zeby serwer stal pusty a czasem sie zebralo pare osob? Chyba tofif nie sadzisz, ze nagle znajdziesz kupe ludzi ktorzy beda nonstop zapelniac ci serwer. To mialo szanse kiedys, jak mielismy tylko jeden Jolt czy Zakopiec. Teraz kazdy ma swoj ulubiony serwer i dobrze mi tam. Ja to mam codziennie dylemat, isc na Anarchieczy na Unimatrixa. Bo na jednym i drugim grywaja fajni ludzie i sie nie rozdwoje. Moze nie uwiezycie, ale rzucam moneta gdzie mam grac. Oplywamy w serwery, wiec nie mysl tofif, ze zrobisz teraz tym pomyslem jakas furore. To sie juz zdewaluowalo, teraz sa inne czasy.


............................................
Pią Kwi 06, 2007 7:47 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
Spidi nie znasz idei tego pomyslu i nie wiesz jak bylo kiedys, na uni jest war3 wiec odpada, to nie jest po to aby testowac mapy przed wrzuceniem na serwer tylko dla swojej satysfakcji, wiec jest to robione tylko dla ludzi, ktorzy lubia takie rzeczy robic, a bynajmniej napewno nie jest to dla Britney ani dla ludzi, ktorzy biegaja caly czas na aztekach i dustach. Bryta swoje sparingi typu kalnowki wsadz se wiesz gdzie ?


............................................
Pią Kwi 06, 2007 7:55 am


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebulba
tofif*


Fleet Captain
::: 3811 :::
STEAM_0:1:12876270
wiek: 49
Ale teraz mam 2 razy wiecej luda wiec moze bedzie lepiej, sprobowac nie zaszkodzi i tak nie bedziesz przykladaldo tego reki


............................................
Pią Kwi 06, 2007 7:58 am


•  Adults only
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan XaNaX
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Sprobowac nie zaszkodzi jesli to zrobimy u siebie i nie bedziemy stratni. Zaszkodzilo by, gdyby trzeba w to wkladac kase, a juz niemal na pewno jak mielibysmy sie przenosic. No, ale to sprawa zamknieta, obgadana i tutaj wszystko ustalilismy.


............................................
Pią Kwi 06, 2007 8:02 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Britney
exeq


Lieutenant Junior Grade
::: 1234 :::
STEAM_0:1:707651
wiek: 42
Sebulba napisał:
Bryta swoje sparingi typu kalnowki wsadz se wiesz gdzie ?


Zrobisz jak uważasz, tylko nie zdziw się jak serwer będzie stał pusty przez 2,5 miesiąca.
Co do testowania map na sparingi, to ten przywilej zostawiłbym organizatorowi, który jak będzie chciał, to poprosi innych o propozycje.
I nie łącz sparingów z klanówkami. Klanówki gram ze swoim teamem i wsadzę je sobie gdzie będę chciał, a sparing z BORGami i misiami z chęcią zagrałbym na jakichś mapach niestandardowych. Tylko co z tego, że Ty przetestujesz 20 map na tym serwerze, jak nie ma kto sparingu zorganizować?


............................................
Pią Kwi 06, 2007 8:21 am


•  Adults only
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Spe3dy
Cheetah; spidi*


Commander
::: 2805 :::
STEAM_0:0:1184706
wiek: 34
Britney napisał:
Sebulba napisał:
Bryta swoje sparingi typu kalnowki wsadz se wiesz gdzie ?


Zrobisz jak uważasz, tylko nie zdziw się jak serwer będzie stał pusty przez 2,5 miesiąca.
Co do testowania map na sparingi, to ten przywilej zostawiłbym organizatorowi, który jak będzie chciał, to poprosi innych o propozycje.
I nie łącz sparingów z klanówkami. Klanówki gram ze swoim teamem i wsadzę je sobie gdzie będę chciał, a sparing z BORGami i misiami z chęcią zagrałbym na jakichś mapach niestandardowych. Tylko co z tego, że Ty przetestujesz 20 map na tym serwerze, jak nie ma kto sparingu zorganizować?


ja myślę że tofifowi nie chodzi tylko o sparingi wewnętrzne, tylko coś na zasadzie "jest na serverze 3 vs 3, więc chodzcie zagramy sparing na jakiejś nowej mapce" jesli dobze go rozumiem.
tak jak pisałem tofif, pomysł może i fajny ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby siedzieli na serverze ludzie... jeśli masz kasę i za pierwsze 3 miechy możesz zapłacić to można to przetestować, jak będzie fajnie to będziemy grali a jak nie będzie to sobie darujemy.


............................................
Pią Kwi 06, 2007 8:53 am


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Britney
exeq


Lieutenant Junior Grade
::: 1234 :::
STEAM_0:1:707651
wiek: 42
Spe3dy napisał:
ja myślę że tofifowi nie chodzi tylko o sparingi wewnętrzne, tylko coś na zasadzie "jest na serverze 3 vs 3, więc chodzcie zagramy sparing na jakiejś nowej mapce" jesli dobze go rozumiem.


Już to widzę oczyma wyobraźni jak 5 z 6 osób ściąga mapkę 20 minut żeby sobie pograć na niestandardach.
Ostatnio wrzucali niestandardy na Uni, gdzie popularność serwera jest naprawdę wielka i grało coraz mniej osób.

Jeżeli chodzi o ten serwer to według mnie będzie to wielki niewypał.

Jak tofif chce pograć na niestandardach, to proponuję organizowanie sparingów na DW (NIEOFICJALNYCH) bez zapisów, pisania sprawozdań i wrzucania na stronkę.
Krótkie info z terminem w dziale zamkniętym lub otwartym (zależy od meczu - BORG vs BORG lub BORG vs FFA) i link do mapek (tak 4 mapki na wypadek problemów z którąś), admin niech wrzuci na Dominion mapki, hasło standardowe, kto się wbije ten gra i JAZDAAA !!!

Tak ja to widzę
Pozdrawiam


............................................
Pią Kwi 06, 2007 9:09 am


•  Adults only
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Sebastian
[anarchy|sq]


Commander
::: 2949 :::
STEAM_0:0:3474651
wiek: 37
no tofik juz wiele razy mnie zlapal jak latalem po jakis planszach


............................................
Pią Kwi 06, 2007 10:59 am


•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
Britney napisał:
Spe3dy napisał:
ja myślę że tofifowi nie chodzi tylko o sparingi wewnętrzne, tylko coś na zasadzie "jest na serverze 3 vs 3, więc chodzcie zagramy sparing na jakiejś nowej mapce" jesli dobze go rozumiem.


Już to widzę oczyma wyobraźni jak 5 z 6 osób ściąga mapkę 20 minut żeby sobie pograć na niestandardach.
Ostatnio wrzucali niestandardy na Uni, gdzie popularność serwera jest naprawdę wielka i grało coraz mniej osób.

Jeżeli chodzi o ten serwer to według mnie będzie to wielki niewypał.

Jak tofif chce pograć na niestandardach, to proponuję organizowanie sparingów na DW (NIEOFICJALNYCH) bez zapisów, pisania sprawozdań i wrzucania na stronkę.
Krótkie info z terminem w dziale zamkniętym lub otwartym (zależy od meczu - BORG vs BORG lub BORG vs FFA) i link do mapek (tak 4 mapki na wypadek problemów z którąś), admin niech wrzuci na Dominion mapki, hasło standardowe, kto się wbije ten gra i JAZDAAA !!!

Tak ja to widzę
Pozdrawiam


Podpisuje sie pod tym, b fajny pomysl


............................................
Pią Kwi 06, 2007 11:53 am


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004