zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

WE ARE BACK !!!



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

matisse


BORG Moderator
::: 566 :::
STEAM_0:0:297375

Brawo panowie


............................................
Pią Paź 17, 2003 10:36 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
no w końcu można sobie ponabijać posty gdzie¶

btw. tak się składa że ten miesi±c był nie tylko dla Was pechowy tego dnia kiedy padla stronka miałem mały wypadek, wbił mi się w kolano kawałek metalu miałem mał± operacyjke i mi to badziewie wyci±gnęli. Widać pechowy ten miesi±c na maksa

Pozdrawiam i życze powrotu stałych odwiedzaj±cych bo tych napewno sporo ubyło przez ten czas.


............................................
Pią Paź 17, 2003 10:44 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


aCid


Chief Junior Grade
::: 316 :::
STEAM_0:1:14185920
wiek: 44
kombinerqa to ty teraz robocop jestes


............................................
Pią Paź 17, 2003 11:53 am


•  Adults only
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


xan


Lieutenant Junior Grade
::: 1260 :::
STEAM_0:1:8246556

I tak fajnie Karbi, ze chcialo ci sie po tym wszystkim zabrac za to zpowrtotem . GJ chlopaki ( Bo pewnie Holy i Pecik tez pomagali ) .

Wiem ze to nie ten dzial , ale co kurwa za zajebaniec to kurwa wykasowal bez pytania , zeby mu sie kurwa komp spalil . Dziekuje za uwage .

A i mam jeszcze jedno pytanko karbi , jak wrocimy na stara domene to czy mi sie zmienia te nieprzeczytane posty , bo w tym momencie to mi sie wszystko swieci ze nie czytalem .


............................................
Pią Paź 17, 2003 1:17 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Zszywa3
dziewczyna z PRLu


Lieutenant Commander
::: 2457 :::
STEAM_0:0:240204

Jak widac kurestwo jest wszechobecne. Moze udalo by sie jakos zdobyc namiary tego przemilego kolesia, ktory skasowal to konto? Nie zebym byl msciwy, ale zgodnie z powiedzeniem "Jak Kuba Bogu, tak Bog Kubie" mozna by mu obic mordke albo cus

Poza tym duzy szacun za wytrwalosc. Niejednego taka sytuacja by zniechecila, ale trzej amigos staneli na wysokosci zadania Tak trzymac!

Jesli moglbym jakos pomoc (w miare swoich skromnych mozliwosci ), to mowcie. Od czasu do czasu mam troche wolnego.

Co do kont, to rob jak ci wygodnie, ty tu rzadzisz Karbi. Serwerek Borgowy tez by sie przydal. Juz zaczynam miec dosyc wloczenia sie po badziewnych szwabskich serwerach (pozdro Himmler )...


............................................
Pią Paź 17, 2003 2:04 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
xan napisał:
I tak fajnie Karbi, ze chcialo ci sie po tym wszystkim zabrac za to zpowrtotem . GJ chlopaki ( Bo pewnie Holy i Pecik tez pomagali ) .

Wiem ze to nie ten dzial , ale co kurwa za zajebaniec to kurwa wykasowal bez pytania , zeby mu sie kurwa komp spalil . Dziekuje za uwage .

A i mam jeszcze jedno pytanko karbi , jak wrocimy na stara domene to czy mi sie zmienia te nieprzeczytane posty , bo w tym momencie to mi sie wszystko swieci ze nie czytalem .


Xan, wiesz poswiecilem BORG-owi i tej stronie poltora roku swojego zycia. I to naprawde poswiecilem, niemal caly swoj wolny czas. Logiczne zatem jest to, ze z powodu jakiegos chujka co nam konto skasowal nie zamierzam z tego wszystkiego rezygnowac, tym bardziej ze do diabla nie zaluje ani jedej godziny spedzonej dla Przymierza i dla naszej strony.

Holy i Pecik pomagali. Glownie Holy, bo on sie zajmowal sprawami technicznymi i dalej zajmuje. Tofif wiele razy pomagal, sluzyl rada i pomoca a jak trzeba bylo to i zjebal Holy'ego za ociaganie sie przy robocie jak mnie juz sie pajac nie chcial sluchac .

Do starej domeny raczej nie wrocimy. Nie chce byc uzalezniony od pana Kosmy. Chyba, ze przepisze domene na mnie albo Holy'ego. Bo nawet jak sie teraz pojawi i podlinkuje nas, to nie daje glowy uciac za za 4 miesiace (bedzie sie konczyl 1 rok domeny) bedzie chcial ja przedluzyc. A przekierowania i linkowania to kupa roboty, jeszcze tez zostalo kupe nie poprawionych plikow, nie mowiac juz o licznych stronach z naszym minibannerkiem. Moze w przyszlosci wezmie sie jakas inna domene, ale jak juz to wezme ja na siebie, albo Holy na siebie. Bo tylko Holyemu ufam bezgranicznie jesli chodzi o te sprawy, nigdy nie dal mi dowodu swojej nieodpowiedzialnosci.

A ze sie swieci to nic. Po wyjsciu z boardu sie przestanie swiecic i bedziesz juz na biezaco.


............................................
Pią Paź 17, 2003 2:40 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Zszywa3 napisał:
Poza tym duzy szacun za wytrwalosc. Niejednego taka sytuacja by zniechecila, ale trzej amigos staneli na wysokosci zadania Tak trzymac!)...

Oj Zszywacz, zebys wiedzial ze kilka razy chcialem to rzucic w diably. Najpierw instalacja Linuxa na ktorym sie nie znam. Holy mi przez Tlen wszystko mowil i wpisywal komendy. Pozniej konfiguracja, ile sie nanajebalem z kartami sieciowymi. Zrobic przerzut do mojego kompa, az mnie korcilo postawic switcha i nie babrac sie z wewnetrznymi IP (tylko wtedy nie mialbym serwera po lanie, a przy uaktualnianiu fajnie jest wrzucac na serwer kilkumegowa mape w 2 sekundy ). Pozniej strona, skrypty, bazy. Holy pajac nie ustawil daty na serwerze i dwa dni walczylismy z boardem calkowicie oglupiali "Dlaczego on murwa jego kać nie chce dzialac". A i jeszcze duzo przed nami, ale jestesmy dobrej mysli, bo teraz to juz z gorki.


............................................
Pią Paź 17, 2003 3:04 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Ak47/AwM.pl


Lieutenant
::: 1589 :::
STEAM_0:0:916800

Karbulot napisał:

Xan, wiesz poswiecilem BORG-owi i tej stronie poltora roku swojego zycia. I to naprawde poswiecilem, niemal caly swoj wolny czas. Logiczne zatem jest to, ze z powodu jakiegos chujka co nam konto skasowal nie zamierzam z tego wszystkiego rezygnowac, tym bardziej ze do diabla nie zaluje ani jedej godziny spedzonej dla Przymierza i dla naszej strony.



Jak miło Karbi
A tak btw. Witam znowu !


............................................
Pią Paź 17, 2003 3:12 pm


•  Clan secforce
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


FAbUS


Senior Petty Officer
::: 143 :::
STEAM_0:0:243928

Hie, to i ja siem przywitam.

Y00000 all

Rispect dla karbiego za wytrwalosc :papa:


............................................
Pią Paź 17, 2003 3:21 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
teraz to normalnie karbi zasługuje na postawienie mu pomnika, serio bo tak patrze i gdyby nie karbi to wszyscy by borga olali i poszli sobie w k±t, taka prawda może nie wszyscy by tak zrobili ale większo¶ć.

Echh trzeba zrobić zrzute i kupić co¶ karbiemu
macie jaki¶ pomysł co mu zapodać ??


............................................
Pią Paź 17, 2003 3:29 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
koOmbinerQa napisał:
teraz to normalnie karbi zasługuje na postawienie mu pomnika, serio bo tak patrze i gdyby nie karbi to wszyscy by borga olali i poszli sobie w k±t, taka prawda może nie wszyscy by tak zrobili ale większo¶ć.

Echh trzeba zrobić zrzute i kupić co¶ karbiemu
macie jaki¶ pomysł co mu zapodać ??

moze jakiegos mlodzienca??


............................................
Pią Paź 17, 2003 5:17 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


AHA


Senior Petty Officer
::: 105 :::

Najważniejsze, że strony już działaj±. Ja to dostałem pare zapytań ze strony maperów co się dzieje z Borgiem. Uspokoilem cale towarzystwo, że Borg istnieje, i podałem nowy adresik. My¶lę że jak strona ruszy na full to znowu będzie o Borg gło¶no.

Wykonali¶cie kawał poż±dnej roboty, jeszcze pare tygodni i by Borg sie rozleciał z barku miejsca spotkań Chyle czoła i po browarku chłopaki


............................................
Pią Paź 17, 2003 6:50 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Calkowita racja AHA. Wlasciwie to dwie rzeczy sa naszym wspolnym dobrem, o ile tak to mozna ujac. Wspolna gra na serwerach i nasza strona internetowa. Wspolna gra sie troche rozleciala, z powodu braku serwewrow Pare osob porusza gory i ziemie, ale ciezko jest znalezc dobry serwer. Dobry, to znaczy dobry a nie wynalazki z jakimi dotychczas mielismy do czynienia. Druga rzecza jest strona. Dlatego tak popedzalem to wszystko, bo faktycznie jeszcze kilka dni a BORG mogl sie rozleciec na kawalki z powodu braku wspolnych kontaktow.


............................................
Pią Paź 17, 2003 7:02 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gandalf Szary
c18 | Ugly Betty


Commander
::: 2738 :::
STEAM_0:1:135014
wiek: 47
Moim zdaniem przesadzacie. Nie bylo by tak zle, BORG przetrwalby jeszcze dluzsza rozlake. Przecierz wielu z nas utrzymywalo kontakt na gg. Nie jest tak zle, jestesmy silni


............................................
Pią Paź 17, 2003 7:53 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


GunloK


Lieutenant Junior Grade
::: 1160 :::
STEAM_0:0:438494
wiek: 35
Jezu Karbi ty serio wydales tyle kasy na serwer ?!? Jasny gwint ale poswiecenie... big respect dla Ciebie Kochany borg i board


............................................
Pią Paź 17, 2003 9:08 pm


•  Clan FoD & V.S.
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004