zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

5. Nie przerzucamy broni na mapach fy_ (i pochodnych)



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

ml0dy
[DaRk_^_$iDe]


Captain
::: 3088 :::
STEAM_0:0:4364171
wiek: 36
tak jak w regulaminie anarchy

dzisiaj strasznie nieporozumienia zaczely powstawac, szczegolnie jak jedna osoba dostala bana godzinnego.

co znaczy przerzucac bron?
moze zaczne analitycznie od tego, dlaczego taka zasada powstala.

jak teamate wyrzuci bron to my po podniesieniu mamy tylko tyle amunicji, ile w magazynku miesci się, albo wcale, jesli nie ma w nim nic.

dzisiaj na tekst tez chcesz bana zapytalem sie zatem, o co chodzi z przerzucaniem broni, co mam przez to rozumiec, bo jak dotad chodzilo o to ze sa osoby ktore notorycznie podnosza i wyrzucaja bronie idac po linii prostej, co za tym idize wszyscy na tym cierpią.

pewna osoba, nie wymieniam narazie nickow, wyskoczyla do mnie kilkukrotnie z ostrzezeniem ze mam nie przerzucac, zbulwersowalem się, bo moje "przerzucanie" to jedynie wyrzucenie shotguna na ktorego wpadan po respawnie i podniesienie ak albo czegos innego,

uslyszalem, ze mam nie przerzucac, tylko grac z tym, z czym sie rodzę.

no wybaczcie, ale to troche smieszne jest..

pytanie, OCKB?

mam prawo zmienic bron na taka jaka mi sie podoba, jednokrotnie, nie notorycznie, bo notoryczna zmiana broni to przerzucanie chyba ze sie myle, to prosze o wyciagniecie mnie z mojej niewiedzy.


dodam tylko ze mapa to BOMBWORLD


............................................
Czw Maj 03, 2007 8:23 pm


•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Ginaw
Eliadil


Ensign
::: 850 :::
STEAM_0:1:5932550
wiek: 33
Byc moze trafiles na nerwowego/majacego zly dzien/cos innego adma.

Na moje wyczucie w zmienianiu jednej broni na cos innego (ale nie wybieranie, przebieranie itp w wszystkich co leza), nie jest "zle".


............................................
Czw Maj 03, 2007 8:33 pm


•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


kaziu
Stachowicz


Petty Officer
::: 68 :::
STEAM_0:1:9291305
wiek: 35
Zbanowany
moze admin mial okres albo cusik takiego hehe


............................................
Czw Maj 03, 2007 8:35 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Han[D]_Solo
c18 | Evangeline


Fleet Captain
::: 3870 :::
STEAM_0:1:1232882
wiek: 35
@kaziu: jak nie jestes w temacie to sie nie wcinaj, ok?

Powyzsza zasada dotyczy wyrzucania broni i zmiany na inna, na mapach w ktorych zablokowana jest opcja kupowania, a bron jest limitowana (lezy na ziemi). Jesli chodzi o bombworlda, tam broni jest praktycznie tyle zeby starczylo dla calego teamu, wiec w mysl zasady "pro publico bono" jesli masz bron i amunicje do niej, z poprzedniej rundy to najlepiej by bylo zebys gral nia dalej.
Oczywiscie w przypadku braku ammo musisz ja wymienic, ale tak z kaprysu...coz ciezka sprawa. O ile gra powiedzmy 1/2 lub 2/3 serwera to nie ma problemu, natomiast jesli jest full to bywa ciezko.

Zaznaczam, ze nie bylem wtedy na serwerze i ciezko mi sie odniesc do tej konkretnej sytuacji, wiec moge tylko mowic ogolnikami.


............................................
Czw Maj 03, 2007 8:52 pm


•  Adults only
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Spe3dy
Cheetah; spidi*


Commander
::: 2805 :::
STEAM_0:0:1184706
wiek: 34
ej no sory ale ja teraz popieram admina.
wywalasz pompke bo biegniesz do shotguna tak?
a czy to nie jest to samo, co biec po lini prostej i wyrzucac te bronie ktore ci nie sa potrzebne?
ja na przykład na icewordzie np. czesto gram z pompka bo moim zdaniem tam jest dobra i co? ja k**a nie moge pograc bo ty lecisz do kalasza bo dla ciebie pompka jest do niczego.
moze ja powinienem brac kalasza i go wyrzucac jak wole pompke? cieszylbys sie?


pozdrawiam


............................................
Czw Maj 03, 2007 8:53 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jury
[BORG] Boq'ta


Commodore
::: 4674 :::
STEAM_0:1:227154
wiek: 48
speedy jest sytuacja w ktorej chyba mozna wyrzucic bron, gdy nie masz amunicji bo grasz bronia juz druga runde to chyba mozesz bron wyrzucic, zabronione jest doslowne przerzucanie broni czyli gdy ktos biegnie i zbiera kolejno wiecej niz jedna bron i tak jak solo napisal na mapach gdzie bron lezy i nie mozna jej kupic na respie (chodzi o iceworlda)


............................................
Czw Maj 03, 2007 8:58 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


teqila
stfu#2


Captain
::: 3085 :::
STEAM_0:0:1227639
wiek: 37
jury napisał:
speedy jest sytuacja w ktorej chyba mozna wyrzucic bron, gdy nie masz amunicji bo grasz bronia juz druga runde to chyba mozesz bron wyrzucic, zabronione jest doslowne przerzucanie broni czyli gdy ktos biegnie i zbiera kolejno wiecej niz jedna bron i tak jak solo napisal na mapach gdzie bron lezy i nie mozna jej kupic na respie (chodzi o iceworlda)

Mozesz wyrzucic bron ale zdala od tej lezacej aby nikt inny sie na nia nie natknal Bierzesz bron jakas masz pod reka i jedziesz a nie szukasz i wybrzydasz wyrzucajac bron, ooo niee to jest niedozwolone.


Pozdrawiam


............................................
Czw Maj 03, 2007 10:20 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
Sytuacja, którą opisuje młody miała miejsce dzisiaj, a tym niedobrym adminem byłem ja.
Wyszedłem na chwile na speca. Słyszałem jak Dyrektor co chwile wykłucał się z kilkoma graczami żeby nie przerzucali broni.
Jedna osoba dostała bana, młody dostał ostrzeżenie.

n3rf napisał:
pewna osoba, nie wymieniam narazie nickow, wyskoczyla do mnie kilkukrotnie z ostrzezeniem ze mam nie przerzucac, zbulwersowalem się, bo moje "przerzucanie" to jedynie wyrzucenie shotguna na ktorego wpadan po respawnie i podniesienie ak albo czegos innego,


Niestety, ale jeśli każda osoba pomyśli w ten sposób to okaże się, że cały team nie ma czym strzelać.
Broni jest tyle ile respawnów i nie ma możliwości wybrzydzania.
Poza tym nie odradzasz się z tym np. shotgunem, ty tylko przed nim stoisz i nikt Ci nie każe go podnosić.
W takiej sytuacji masz dwa wyjścia, albo bierzesz to co przed tobą leży i nie narzekasz, albo robisz slalom między brońmi i jeśli Ci się uda podnosisz to co chciałeś.

Dla mnie to jest przerzucanie broni i będe upominal i banował.
Chyba, że inni admini zadecydują inaczej i stwierdzą, że można sobie raz wyrzucić broń, choć bardzo w to wątpie.

Pozdrawiam


............................................
Czw Maj 03, 2007 10:20 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


ml0dy
[DaRk_^_$iDe]


Captain
::: 3088 :::
STEAM_0:0:4364171
wiek: 36
czlaper, w pelni sie z Toba zgadzam poza tym, ze na bombworldzie rodzisz sie na broni, nie przed nia.. i wlasnie w tym caly problem i nieporozumienia.

ok, mi wystarczy, wiem juz na czym caly patent polega, postaram sie do niego zastosowac.

ps. nikt nie mowil o nie dobrym adminie :jaaasne:


............................................
Czw Maj 03, 2007 11:12 pm


•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


robic


Administrator
::: 3635 :::
STEAM_0:1:1020143
wiek: 59
Jest jeszcze jedna sprawa z bronia, sa sytuacje ze odradzasz sie i masz przed soba bron a zaraz za nia kolesia.
Runda startuje, on cfaniak cofa sie bo wie ze za nim lezy cos bardziej atrakcyjnego i zabiera ci, a ty pozostajesz z reka w nocniku bo nie masz tego co miales przed soba.
Zaczynasz wtedy szukac.
To jest bardzo nie ładne zachowanie i ja bede je tępil.


............................................
Czw Maj 03, 2007 11:24 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Ginaw
Eliadil


Ensign
::: 850 :::
STEAM_0:1:5932550
wiek: 33
Niedlugo zaczniemy popadac w paranoje jezeli bedziemy scisle pilnowac kazdego kroku przy "wybieraniu broni"..


............................................
Pią Maj 04, 2007 1:53 am


•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
wlasnie jak sie przerzuca bronie , to pozniej maja po jednym magazynku
ja za takie cos banuje na godzine bo jej bo bardzo uciazliwe ;/



Ostatnio zmieniony przez TUTI dnia Pią Maj 04, 2007 7:22 am, w całości zmieniany 2 razy

............................................
Pią Maj 04, 2007 7:21 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Witam

Jako że jestem uczestnikiem gry na anarchy - uważam za Czapler ma racje.

Jedna zasada (chociaż źle zrozumiana dla niektórych) nieprzerzucanie broni. Adminom zależy na nie wyrzucaniu broni gdy rozpoczyna się runda. Tzn odrodziłeś się z tzw siusiakiem to biegasz z nim i atakujesz (ale wyszło - ) dotyczy to również innej broni - uzi, pompka etc. Nie wyrzucasz broni na respawnie i tyle. Oczywiście są wyjątki - ammo (tzn jej brak), broń się zacina (joke), etc.

Pozdrawam


............................................
Pią Maj 04, 2007 7:21 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


jury
[BORG] Boq'ta


Commodore
::: 4674 :::
STEAM_0:1:227154
wiek: 48
teqila nie bede biegl przez pol mapy zeby wyrzucic pusta lub prawie pusta bron tam gdzie nikt jej nie zgarnie, wyrzucam i podnosze nowa, deginicja czlapera jest dla mnie jak najbardziej poprawna i wedlug niej nerf jak najbardziej przerzucales bron, trzeba bylo poczekac az wszyscy sie zaopatrza i wtedy wziac inna bron ktora zostala na ziemi lub czekac az ktos zginie

robic chyba za bardzo sie zapedzasz, co to za roznica czy pobiegne w przod czy w tyl, jezeli mam za soba kalacha to wybiore kalacha bez wzgledu na to czy ktos jest za mna czy nie, na takich mapach jak iceworld czy bombworld trzeba byc bardziej rozgarnietym i szybciej zbierac bron a nie przyjmowac argumentacje to co przede mna jest moje


............................................
Pią Maj 04, 2007 8:03 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan bulkowySKY
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Jesli chodzi o mnie, to przymykam troche oko, jak ktos podniesie AWP czy jakis TMP. Oczywiscie jesli respawnujemy sie z giwerami w reku. Ale na mapach, gdzie sami podbiegamy do giwery denerwuje mnie sutuacja wybrzydzania. Objawia sie ona tak, ze gosciu najpierw podnosi to, przy czym stoi. Potem patrzy, obok lezy MP5, zatem porzuca co mial i bierze MP5. Bo jak nie wezmie, to nie daj Boze innym mu sprzatnie. Kiedy juz ma "zaklepane" MP5 patrzy, czy moze mu sie nie trafi cos lepszego - na przyklad Kalach czy m4a1. I jak siue trafi - znowu wywala.

Pomijam kwestie czy to jest etyczne czy nie. Ale na mapach z mala iloscia broni, gdzie jest full graczy wywalam takich ludzi. Wydaje mi sie, ze on sam powinien byc bardziej kolezenski i zdawac sobie sprawe ze to, co robi powoduje ze ktos tam z kolegow niestety bedzie musial grac tylko z jednym magazynkiem. A to dlatego, ze on wybrzydzal z giwerami.

Wybrzydzac sobbie moze. Jak inni zaczna grac, to moze sobie przerzucac ile mu sie chce.


............................................
Pią Maj 04, 2007 8:45 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004