zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Anarchy propozycja i pytanie...



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Mielu


Ables Man
::: 26 :::
STEAM_0:0:8166378
wiek: 34
A wiec zaczne od propozycji.
Sytucja na serwerze:
Wchodzi pan kowlaski na serwer i spoooro naduzywa mikrofonu... to ze puszczal muze jeszcze pol biedy ale jak przez 2 minuty "beka" to juz gorzej. A problem w tym ze pan mial bodajze "." (albo jakis inny trick) w nicku friends i nie bylo go na "player list. Wiec sie nie dalo sie go zmutowac. A wiec propozycja by dodac do regulaminu wlasnie taki punkcik ktory by to skrocil.

Dwa. Mam prosbe do Karbulota. Przez ostatnie dwa dni ludzie gorliwie dyskutuja czy mozna puszczac jedna muzyke na mape czy na osobe, jak to wkoncu jest? Kazdy admin inaczej...

Pozdro


............................................
Sro Sie 22, 2007 7:49 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


SERYJNY
Capek


Ensign
::: 878 :::
STEAM_0:0:7618265
wiek: 30
a ja jeszcze moge dodac ze mam demko jak ten koles beka caly czas i drze sie do mikrofonu jak cos moge dac. Pozdrawiam


............................................
Sro Sie 22, 2007 7:52 pm


•  Anarchy Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


presto
c18 | Fedra


Captain
::: 3577 :::
STEAM_0:0:8406115
wiek: 51
jedna muzyka na mapę

gdyby było inaczej to muza by non stop leciała
i jak wtedy gadać?

do duszka: hm... zawsze wydawało mi się że jedna muzyka na mapę, ale Ty tam więcej grasz niż ja więc wiesz lepiej



Ostatnio zmieniony przez presto dnia Sro Sie 22, 2007 7:56 pm, w całości zmieniany 2 razy

............................................
Sro Sie 22, 2007 7:52 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Duszek
Random player ;)


Lieutenant
::: 1735 :::
STEAM_0:1:6791175
wiek: 36
Jedna muzyka na jednego gracza.
Jak jest 15 osób to każda z nich ma prawo puścić muzykę na jednej mapie.


............................................
Sro Sie 22, 2007 7:55 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Mielu


Ables Man
::: 26 :::
STEAM_0:0:8166378
wiek: 34
No i tak jest rowniez naserwie. Kazdy inaczej czyta ten punkt z muzyka.


............................................
Sro Sie 22, 2007 7:56 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TOMI
[BORG] TOMI


Captain
::: 3109 :::
STEAM_0:1:8849109
wiek: 28
hmmm...... no wlasnie, wydaje mi sie ze jedna muzyka na osobe (ale z przerwami podczas puszczania)


............................................
Sro Sie 22, 2007 8:06 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  Juniors only
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


presto
c18 | Fedra


Captain
::: 3577 :::
STEAM_0:0:8406115
wiek: 51
no nic.... poczekajmy co nam odpowie ojciec założyciel tego serwera


............................................
Sro Sie 22, 2007 8:12 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Nie ma w sumie sztywnej zasady "jedna muzyka na mape". Generalnie jedna muzyka oznacza jedna muzyka na osobe. Ale wiadomo, ze gdyby kazdy chcial puszczac, to w kolko by leciala muza a to jest meczace. Niektorym osobom sie nie pozwala puszczac, bo albo trzeszcza i charcza, albo muza w sumie z dup... no... nieciekawa. Ale bywa, ze sie komus pozwoli puscic nawet dwie czy trzy muzy z rzedu. Bywaja wieczorki muzyczne, gdzie sie rozmawia o muzyce itd.

Jedyne czym sie sugerujcie to nie sztywnymi zasadami, bo one sa mocno umowne. Sluchajcie adminow, bo to do nich nalezy decyzja czy zasady sa naginane w danej chwili i oni maja prawo decydowac, czy na danej mapie moze byc wiecej muzyk lub zadna. Admini na Anarchii musza byc elastyczni i dopasowywac sie do rozmaitych sytuacji, dlatego wlasnie adminowanie tym serwerem jest takie trudne. Ale jesli bedziecie sluchac adminow, to nic wam nie grozi, bo nie moga najpierw dac na cos zezwolenia a pozniej za to karac.

Oczywiscie sluchamy adminow ktorzy decyduja wedlug hierarchii.


............................................
Sro Sie 22, 2007 8:14 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
hmmm to co ?? to :: LINK :: juz jest nieaktualne ? ja sie scisle tego trzymam bo jakos nigdzie CHYBA nie bylo powiedziane ze i te zasady juz nie obowiazuja ...


............................................
Czw Sie 23, 2007 7:40 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


SERYJNY
Capek


Ensign
::: 878 :::
STEAM_0:0:7618265
wiek: 30
Karbulot napisał:
Nie ma w sumie sztywnej zasady "jedna muzyka na mape". Generalnie jedna muzyka oznacza jedna muzyka na osobe. Ale wiadomo, ze gdyby kazdy chcial puszczac, to w kolko by leciala muza a to jest meczace. Niektorym osobom sie nie pozwala puszczac, bo albo trzeszcza i charcza, albo muza w sumie z dup... no... nieciekawa. Ale bywa, ze sie komus pozwoli puscic nawet dwie czy trzy muzy z rzedu. Bywaja wieczorki muzyczne, gdzie sie rozmawia o muzyce itd.

Jedyne czym sie sugerujcie to nie sztywnymi zasadami, bo one sa mocno umowne. Sluchajcie adminow, bo to do nich nalezy decyzja czy zasady sa naginane w danej chwili i oni maja prawo decydowac, czy na danej mapie moze byc wiecej muzyk lub zadna. Admini na Anarchii musza byc elastyczni i dopasowywac sie do rozmaitych sytuacji, dlatego wlasnie adminowanie tym serwerem jest takie trudne. Ale jesli bedziecie sluchac adminow, to nic wam nie grozi, bo nie moga najpierw dac na cos zezwolenia a pozniej za to karac.

Oczywiscie sluchamy adminow ktorzy decyduja wedlug hierarchii.


No tak ale jak nie ma admina koles puszcza po 2-3 muzyki "nieciekawe" i nie da sie go zmutowac bo nie ma go w player list to to jest wkurzajace


............................................
Czw Sie 23, 2007 7:48 am


•  Anarchy Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
TUTI napisał:
hmmm to co ?? to :: LINK :: juz jest nieaktualne ? ja sie scisle tego trzymam bo jakos nigdzie CHYBA nie bylo powiedziane ze i te zasady juz nie obowiazuja ...

Te zasady nadal obowiazuja. Ale to sa zasady stale. Admini musza byc elastyczni i maja prawo wydac np zazwolenie na puszczenie wiecej melodyjek, lub tez zabronic. Naturalnie nie moze byc tak, ze dany admin nie cierpi w ogole muzyki i zawsze jak jest na serwerze to zabrania, bo to sie kloci z polityka serwera. Ale do diabla, nie da sie zaszufladkowac zasad na sztwywno. Sa sytuacje rozmaite i wy admini powinniscie byc elastyczni i dostosowac sie do danego klimatu i danej grupy graczy na serwerze. Jesli nie potraficie balansowac i umiejetnie sterowac gra i zxasadami - nie nadajecie sie na adminow anarchijnych. Sa ludzie, ktorzy maja czuja i potrafia naprawde doskonale adminowac (Duszek, Kujot, Czlaper, Kajot). A sa niestety i pierdoły (TUTI, TOMI), ktore wiecznie mi ślą PM-y z pytaniem "Byla taka sytuacja, co mam robic"? Ano co masz robic? Masz myslec. To ty jestes adminem i ty powinienes wiedziec, co w takiej sytuacji robic. Jestescie jak policjant na ulicy, nie dzwonicie do Komendy, bo stara baba przeszla na czerwonym swietle. Powinniscie na czuja karac ludzi, powinniscie wiedziec na jaka kare zasluzyli. Macie najwiekszy luz z wszystkich adminow, nie wymagam od was zadnych durnych demek i screenow. Ale do diabla nie zachowujcie sie jak dzieci. Skoro nie umiecie adminowac, to po cholere żebraliście mnie o tego admina?

SERYJNY napisał:
No tak ale jak nie ma admina koles puszcza po 2-3 muzyki "nieciekawe" i nie da sie go zmutowac bo nie ma go w player list to to jest wkurzajace

Niestety to nie tylko problem Anarchii ale i kazdego innego serwera. Tutaj puszcza muzyki, na Uni drze jape a na Neu strzela po swoich. I jak nie ma admina, wszyscy cierpia niezaleznie czy to jest Anarchia czy Neutral. Staram sie przy doborze adminow wylapywac ludzi, ktorzy graja w rzadkich godzinach, ale nie potrafie, bo skad mam wiedziec kto gra jak mnie nie ma. Mam jakiegos pecha do Anarchii. Jak wchodze na serwer, zwykle nie ma zadnego admina, ale po moim wejsciu juz po 15 minutach nagle sie zlatuje ich cala chmara, jakby akurat teraz byli potrzebni. I to jest chyba problem wszystkich serwerow, ze admini zlaza sie grupami. Albo nie ma zadnego, albo jest ich kilkunastu.


............................................
Czw Sie 23, 2007 8:45 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
Karbulot napisał:
TUTI napisał:
hmmm to co ?? to :: LINK :: juz jest nieaktualne ? ja sie scisle tego trzymam bo jakos nigdzie CHYBA nie bylo powiedziane ze i te zasady juz nie obowiazuja ...

Te zasady nadal obowiazuja. Ale to sa zasady stale. Admini musza byc elastyczni i maja prawo wydac np zazwolenie na puszczenie wiecej melodyjek, lub tez zabronic. Naturalnie nie moze byc tak, ze dany admin nie cierpi w ogole muzyki i zawsze jak jest na serwerze to zabrania, bo to sie kloci z polityka serwera. Ale do diabla, nie da sie zaszufladkowac zasad na sztwywno. Sa sytuacje rozmaite i wy admini powinniscie byc elastyczni i dostosowac sie do danego klimatu i danej grupy graczy na serwerze. Jesli nie potraficie balansowac i umiejetnie sterowac gra i zxasadami - nie nadajecie sie na adminow anarchijnych. Sa ludzie, ktorzy maja czuja i potrafia naprawde doskonale adminowac (Duszek, Kujot, Czlaper, Kajot). A sa niestety i pierdoły (TUTI, TOMI), ktore wiecznie mi ślą PM-y z pytaniem "Byla taka sytuacja, co mam robic"? Ano co masz robic? Masz myslec. To ty jestes adminem i ty powinienes wiedziec, co w takiej sytuacji robic. Jestescie jak policjant na ulicy, nie dzwonicie do Komendy, bo stara baba przeszla na czerwonym swietle. Powinniscie na czuja karac ludzi, powinniscie wiedziec na jaka kare zasluzyli. Macie najwiekszy luz z wszystkich adminow, nie wymagam od was zadnych durnych demek i screenow. Ale do diabla nie zachowujcie sie jak dzieci. Skoro nie umiecie adminowac, to po cholere żebraliście mnie o tego admina?


Sorki Karbi , ale kiedy ja ostatnio wyslalem do Ciebie PMa z zapytaniem co robic ? Moze na samym poczatku , w pierwszych dniach adminowania , bo balem sie zeby nic zle nie zrobic i nie stracic admina, juz tkaich sytuacji nie ma i nie wiem dlaczego do mnie z tym teraz wyskoczyles kiedy ja zapytalem tylko czy nadal te zasady obowiazuja bo rozne sluchy po serwie czasami chodza , jasne ze jesli chodzi o muzyczki to jesli ktos ma fajna muze i przyjemnie sie jej slucha i przy niej gra dlaczego mialby nie wlaczyc 2-3 z rzedu ? Oczywiscie Co innego jesli jest tak ja napisales , jesli trzeszczy czy cos tam , bo to juz inna rozmowa ...


............................................
Czw Sie 23, 2007 12:22 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Moze akurat nie na PM-a, ale nie raz miales dylemat i mnie pytales co zrobic tu, co zrobic tam. Z kosmosu twojego nicka nie wzialem.


............................................
Czw Sie 23, 2007 1:21 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
Karbulot napisał:
Moze akurat nie na PM-a, ale nie raz miales dylemat i mnie pytales co zrobic tu, co zrobic tam. Z kosmosu twojego nicka nie wzialem.


Jescze raz sorki ale ja nadal bede upieral sie przy swoim . Juz dawno nikogo nie pytalem co robic powtarzam jeszcze raz ze moze na poczatku ale napewno nie teraz . MOze zostalo Ci to w pamieci te moje pmy i pytania, ale mnie wydawalo sie to naturalne , teraz juz tak nie robie

pozdrawiam


............................................
Czw Sie 23, 2007 1:31 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


hopek
Szelest.hpq


Chief Junior Grade
::: 409 :::
STEAM_0:1:8595259
wiek: 37
a co jescze do tego pana "kowalskiego: byłem aktualnie na serwerze, koleś miał zrobioną opcje trzech kropek w nicku przez co nie nie widziało się go na player listach co skutkowąło niemoca zmutowania tego osobnika. Koleź miał aktualnie nick "X" do mikrofonu bekał przez około 15 minut tak głośno że nie dało rady nawet nic usłyszeć nie mówiąc już o tym że do przjemnaych odgłosów to nie nalerzało... prosiliśmy go przez 5 minut zeby przestał on nie reagował robiąc to jeszcze głośniej...wkurzyłem się i wyszedłem z servera bo nie miałem zamiaru tego słuchac.... odrobine kultury ....


............................................
Czw Sie 23, 2007 2:24 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004