zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

W sprawie domeny....



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny

Czy podoba Ci się proponowany adres www.borg.prv.pl ??
Nie   
56%
   56%  [ 9 ]
Uważam że strona powinna zostać przy aktualnym adresie   
37%
   37%  [ 6 ]
Tak   
6%
   6%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 16

Xeon


Senior Petty Officer
::: 114 :::

Ten temat jest przeznaczony raczej dla Karbulota i szefów BORG - a !! Słuchaj Karbi, mam taką propozycję, bo stary ma kumpla co jest moim dobrym znajomym i moze załatwić miejsce na domenie prv.pl !! z pojemnością do 10 giga, bo już wcześniej mi proponowano na swoją stronke!! więc się Ciebie pytam czy już coś załatwiasz w sprawie domeny .... bo ja daje tylko propozycje, szczegóły bede wiedział jutro bo bede gadał z kolesiem, a ja kosma niejestem i słowo dotrzymuje. Tak więc zastanów się, oczywiscie domene dostaniemy za darmo no okres nieograniczony ..... !! adres proponowany link-ftp !! wydaje mi się ze wcale niejest długi !! hehe !! WIĘC POMYŚL O TYM I DAJ MI ZNAĆ A RESZTE TO JA JUŻ ZROBIE Z KOLESIEM SIĘ DOGADAM !! bo koleś informatyk i ma dużo znajomosći, więc takze w sprawie serwa przy okazji z nim chce pogadać czy nie ma gdzieś miejsca na łączu przy dużej szybkości wrzucić serwer Np. jakiś z BORGA albo stworzyć nowy np. Borg Hug - The real war !! w sprawie domeny jest niemal pewne a w sprawie serwa się popytam !! zastanów się Karbi ........

POZDRO ALLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!! link-ftp !!! moze juz być wkrótce ....


............................................
Nie Mar 14, 2004 3:37 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


volcano
wredny ch*j


Commander
::: 2684 :::
STEAM_0:1:6840883
wiek: 39
jak sie nie myle kiedys byla domena z *.prv.pl ale cos sie jebalo ze stronka i nie otwieralo sie wszystko..


............................................
Nie Mar 14, 2004 3:40 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
A mi sie to jakos nie widzi. Ale IMHO, to mozesz zalatwiac. Jak bedzie dobre, to chetnie pogramy na nowym serwerze, prawda? A co do domeny, to skoro nie ma juz borg.pl i nie bedzie, to moze borg.org.pl? Poki co jest wolne, a do tego tansze niz krajowa. A co ciekawe, jeszcze jedna alternatywa - b.org.pl


............................................
Nie Mar 14, 2004 4:02 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
jeśli moge wtrącić to nie podoba mi się taki pomysł, już mówie Why.
PRV raz na jakiś czas po prostu sobie nie chodzi, druga sprawa jest taka że prv wrzuca swoje popupy i inne badziewia a to z kolei odpycha ludzi, to tak jakbyś wchodził na stronke "dla dorosłych" a tam ci całe stada innych okien
borg.celinternet.pl wystarcza w zupelności, i jak kiedyś mówił chyba Karbi konta po znajomości to *** nie konta i ja się z tym zgadzam.


............................................
Nie Mar 14, 2004 4:02 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


matisse


BORG Moderator
::: 566 :::
STEAM_0:0:297375

prawda kombinerqa, jak zabulisz to mozesz wymagac, a tak... przeciez komunizm sie juz skonczyl :rotfl:


............................................
Nie Mar 14, 2004 4:41 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
czuje jakby to była jakaś sugestia odnośnie tego że nie wpłaciłem kasy na kolektyw

Piszesz wymagam, hmm wiesz to "góra" i tak zadecyduje ja tylko pisze tak jak myśle, sam używam płatnych serwerów (choć mógłbym korzystać z tysiąca bezpłatnych kont) bo wole mieć pewność że wszystko chodzi cacy a nie siedzieć na darmowych i modlić się aby przypadkiem nie wyłączyli serwa.


............................................
Nie Mar 14, 2004 4:55 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Gość


:: :::

ten adres juz dawno zalozylem - niewiem co sie z nim stalo :papa:


............................................
Nie Mar 14, 2004 5:03 pm


Odpowiedz z cytatem




Xeon


Senior Petty Officer
::: 114 :::

w sprawie domeny prv.pl !! koleś co mi to załatwia jest administratorem serwera prv.pl i powiedziała mi że w prv.pl strony są podzielone na trzy działy:
1 - dział który dość często niedziała, bo jest o jakiś tam bzdurach
2 - dział który działa, lecz na którym wyskakuję różne pop - upy czy inne reklamy, i zazwyczaj działa
3 - strony nadrzędne czyli główne o dużej pojemnosci (nam oferują 10 giga) bez popów i zawsze dostępne ....

Mam pewność że jeżeli strona Borga bedzie na prv.pl to zawsze bedzie aktywna bez popów, bo jestem pewny bo koleś pracuje dla taty a wiem że chciałby sobie jeszcze popracować także obietnicy dotrzyma, i strone bedzie chodzić pięknie ...... 100 % gwarancji!!

A w sprawie ceny .... normalnie to płaci się 50 złotych na miesiąc albo coś koło tego za domene *prv.pl o pojemności do 6 giga, i te strony są na głównym serwie prvała, co zawsze chodzi, wiem bo właśnie pisze tego posta z tym moim znajomym co załatwia. ten serw nigdy niejest wyłączany.... i jeszcze my niepłacimy te 50 zł na miesiąc, mam za darmo na zawsze, i to pojemność 10 giga

A jeszcze jedno, zawsze przecież można sprawdzić, można strone umieścić np na miesiąc czasu , no a jesli niespasuje to przecież można wrócić na borg.celinternet.pl !!!!!! co za proble ??

Życie bez ryzyka jest jak życie bez seksu ..... pomyślcie, co możecie stracić ?? nic !! ja uważam ze warto spróbować .......

POZDRO ALLLLL


............................................
Nie Mar 14, 2004 5:19 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Brunon
The Stig


Vice Admiral
::: 6974 :::
STEAM_0:1:9958739
wiek: 41
Ja wybralem 3 opcje. Jakos sentyment za mna przemawia


............................................
Nie Mar 14, 2004 5:32 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Vigee
Wait For Me


Captain
::: 3234 :::
STEAM_0:0:112621
wiek: 42
albo borg.pl albo borg.celinternet.pl <-- inne rozwiazania mi sie nie podobaja
pozatym na prv.pl jest kijowe odswiezanie strony


............................................
Nie Mar 14, 2004 5:48 pm


•  Adults only
•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Eravinor
rain


Administrator
::: 2534 :::
STEAM_0:0:1918763
wiek: 37
A moze by tak jednak dac mu szanse? Skoro ma to byc takie ogromne konto, to mozna by je wykorzystac na przyklad na skladowanie czesci download serwisu map. W koncu niby zawsze brakowalo na to miejsca, jezeli Xeonowi uda sie cos zalatwic - dobrze, jezeli nie - dalej bez zmian.

Vigee napisał:
albo borg.pl albo borg.celinternet.pl

No to skoro wiemy, ze borg.pl jest nieosiagalna, to zostaje tylko jedno rozwiazanie.


............................................
Nie Mar 14, 2004 6:53 pm


•  Administracja
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan secforce
•  Head Admini
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

zdecydowanie przeciw borg.prv.pl


............................................
Nie Mar 14, 2004 7:16 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Nom, brzmi obwiesiarsko


............................................
Nie Mar 14, 2004 7:28 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


matisse


BORG Moderator
::: 566 :::
STEAM_0:0:297375

Cytat:
koOmbinerQa
czuje jakby to była jakaś sugestia odnośnie tego że nie wpłaciłem kasy na kolektyw
no cos ty kombinerqa zadna sugestia nie o to mi chodzilo :jaaasne: a tak wogle jak mogles tak pomyslec a rain mowi dobrze dac mu wodki :jaaasne:


............................................
Nie Mar 14, 2004 7:31 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Po pierwsze Polbox oferuje atrakcyjniejsze aliasy niz domeny PRV.PL.

Po drugie PRV.PL nie zawsze dziala, poza tym byl okres gdzie na stronach podpietych panoszyly sie Poltergeisty.

Po trzecie dla tych co nie wiedza, Poltergeisty to takie pelnoekranowe reklamy we Flashu, strasznie upierdliwe i denerwujace. Zachodnie serwisy opanowaly Poltergeisty Game Spy, co mi sie nie podoba.

Po czwarte powazny serwis (a tacy chcemy byc) nie upada tak nisko aby sie podpinac pod PRV.PL. A niestety to jest dobre dla prywatnego uzytkownika a nie serwisu.

Po piate nie chce zadnych "zalatwianych" kont na serwerach. Raz nam zalatwili i wiecie co sie dzialo. Wole juz platne konto na Jabluszku, serwis powazny i solidny, a z jego administratorem panem Horoszkiewiczem poznalem sie telefonicznie, dlugo rozmawialismy, solidny facet i wim przynajmniej na czym stoimy.

Po szoste nie chce domen i kont "zalatwianych" przez ludzi z BORG. Wyjatkiem sa takie osoby jak Holy, !marysia! czy Sledz, ktorych znam dobrze i ufam bez zastrzezen. Ty jestes jesczcze malym chlopcem Xeon i nie chce powierzac tak powaznych spraw ani byc uzalezniony od dziecka. Bez obrazy.

Po siodme domena celinternet.pl ma juz w BORG swoja tradycje i przy niej pozostaniemy. Albo borg.pl, albo borg.celinternet.pl. Innego wyjscia nie ma.


............................................
Nie Mar 14, 2004 8:05 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004