zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Może niewszystko stracone .....



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Xeon


Senior Petty Officer
::: 114 :::

I chyba znowu zaśmiecam boarda ale to nic ....
Odbyłem rozmowe z kosmą, w sprawie odzyskania domeny ...... :lol: :lol: i się dowiedziałem że on jak gadał z karbim to tylko obiecał ze spróbuje a tak naprawde to to olał, przez prawie pół godziny mu tłumaczyłem o co mi chodzi, ale skurczybyk udawał że mnie nierozumie, pisałem mu "co trzeba zrobić by wrócić do link-ftp lub do innego adresu" ten oczywiście przez 20 minut niezajarzł, bo niechcieł zajarzyć i pisał że niekapuje .... no i gadaj z nim!! no ale coś od niego wyciądnołem, mianowicie napisał mi że mam wejść na strone link-ftp i tam poczytać czy da się odzyskać domene borg.pl !! co prawda byłem na tej stronie, ale nic niezajarzyłem!!poźniej jakgo prosiłem żeby mi powiedział gdzie mam tego szukać to opis jego: "I znowu mi się komp spierd****. Przepraszam" ale mam tylko to że na link-ftp da sie zobaczyć, więc prosze was o to żeby każdy c\włozył troche wysiłku i poszukał czy cos tam niepisze o odzyskaniu domeny, bo może jeszcze niewszystko stracone ...........

pozdro alllll !!! PRZYŁOŻCIE SIĘ !!!!!~ :papa: :papa: :papa: :> :> To może ją odzyskamy (domene) :jaaasne: :jaaasne:

aaaa..... i mówi oczywiście o domenie :: LINK :: albo też są inne bo widziałem np .NET .ORG .COM.PL i inneee


............................................
Pon Mar 15, 2004 9:39 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Xeon


Senior Petty Officer
::: 114 :::

.pl .com.pl .com .net .info .biz .org .de .cn .cc


............................................
Pon Mar 15, 2004 9:43 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Szawel


Commander
::: 2581 :::
wiek: 25
Xeon weź już skończ bo skomlesz żałośnie.
Wiesz co napisał mój koleś na Twoje bradnie na temat prv.pl ?
Cytat:
w sprawie domeny prv.pl !! koleś co mi to załatwia jest administratorem serwera prv.pl i powiedziała mi że w prv.pl strony są podzielone na trzy działy:
1 - dział który dość często niedziała, bo jest o jakiś tam bzdurach
2 - dział który działa, lecz na którym wyskakuję różne pop - upy czy inne reklamy, i zazwyczaj działa
3 - strony nadrzędne czyli główne o dużej pojemnosci (nam oferują 10 giga) bez popów i zawsze dostępne ....
Szaweł (18:30)
rotfl, to prawda ?
nfx (21:41)
gdzies Ty to wyczytal ?
Szaweł (21:41)
na boardzie ;DDD
nfx (21:42)
ktorym ?
nfx (21:42)
jaki debil to napisal ?
nfx (21:43)
debil,
nfx (21:43)
ciekawe kogo on zna

Btw. kolega jest adminem całego enternetu....

Coś jeszcze ...
Cytat:
nfx (21:48)
pozdrow go
:rotfl: :rotfl:


............................................
Pon Mar 15, 2004 9:46 pm


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Nom, tez uwazam ze Twoje tematy/proby/itp, schodza "na psy". Jezeli chcesz sie czyms zajac to masz serwisy, napisz cos, przyda sie przynajmniej. A takie gadanie do niczego nie prowadzi, ja moge nawet rozmawiac z ambasadorem srilanki zeby nam zalatwil serwa z nagimi Osamami.


............................................
Pon Mar 15, 2004 9:54 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Xeon


Senior Petty Officer
::: 114 :::

ludzie kultury wam brakuje, czy dyplomacji, nic już więcej dla BORG-a niezrobie, bo ja tylko chce dobrze dla przymierza, tzn ja chce a ty myślicie że źle chce ...... dobra git, tylko mozna to kulturalnie wytlumaczyć, widac ze z innych domow jestescie, a teraz nic juz dla BORGA niezrobie bo mi szkoda czasu, dla tych co są niewdzięczni .........

Szawel, mi się z Ciebie chce smiać, ten twój kolega jest czym ??? adminem enternetu ????? heh !! co ma enternet wsólnego z prv.pl prv jest to niezalżna prywatna firma, która zajmuje się rozwojem internetu i jakieś tam pierdoły, a to juz pisze na stronie i każdy głupi powinien to wiedzieć, nawet ty ........... a po drugie ten mój kolego ma na imie Sylwek i jest z tych a nazwiska nieznam i Ci powiem wkrótce, hhheehhh lol wystarczy Szawel wejsc na prv.pl i se przeczytać co to wogóle jest ........
a ja nie ty i wiem to z duzo informacji co to jest prv.pl i jak jest podzielone, bo mimo moijego wieku to znam sie na kilku zeczach ......


............................................
Pon Mar 15, 2004 10:08 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

Xeon ile ty masz lat? :rotfl:


............................................
Pon Mar 15, 2004 10:12 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Napewno nie na ortografi i poprawnym skladaniu zdan.
Gdybys przeczytal tematy, po swojej nieobecnosci, to zauwazylbys ze Karbi nie chce juz kont ktore zalatwiane sa po kolezensku, za darmo, na pale. Woli poprzez pieniadze uzbierane przez kolektyw, zaplacic za cos pewnego!
Nikt cie nie prosil o pomoc, ani jej nie wymagal, mogles rozpaczac swoj comeback od czegos prostszego, a nie rzucac sie na szerokie wody, o ile tak bardzo chcesz pomoc.


............................................
Pon Mar 15, 2004 10:15 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Xeon


Senior Petty Officer
::: 114 :::

acrid ale ty chyba nie do tego tematu piszesz, ja tu nieproponuje żeby cos załatwić po kolezeńsku, ja tylko wam oznajmiłem ze można sprawdzić czy do się odzyskać domene, ja wam tylko podałem strone www gdzie można to sprawdzić nic więcej, niezamierzam nic nikomu po koleżeńsku załawiać, przekazuje wam tylko co z rozmowy z kosma dostałem i to tyle, a sprawdzic czy domene pożna odzyskać możesz nawet ty !! ale jesli by sie dało to wtedy Karbi może przeznaczyć kase z przymierza na to ... mi chodziło tylko o sprawdzzenie czy jest mozliwość odzyskania domeny ... no ale ty chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ....


............................................
Pon Mar 15, 2004 10:28 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


^Acrid


Lieutenant
::: 1780 :::

Ojej, a My wszyscy tacy pogubieni w tym internacie ze jej nie znalismy, no popatrz. Taki temat juz byl i kazdy sie w nim wypowiedzial, sprawdza sie. Zreszta, nam na domenie AZ tak bardzo nie zalezy, przynajmniej ja to tak widze, ta ma tradycje i wcale nie jest taka zla.


............................................
Pon Mar 15, 2004 10:39 pm


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Szawel


Commander
::: 2581 :::
wiek: 25
Xeon jak już napisałem skończ skomleć bo robi się to coraz bardziej żałosne. Domena jest zajęta przez kogoś innego. Jak łatwo się domyśleć ktoś musiał ją kupić czyli zapłacił za nią więc w jaki niby sposób chcesz ją "odzyskać" ? Ty myślisz ? A co do prv i enternetu to nie pisz już nic wiecej na ten temat bo gówno wiesz. Closed


............................................
Wto Mar 16, 2004 1:33 am


•  Adults only
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Cos wam powiem od siebie panowie. Xeon moze pisze troche bzdurnie, ale ma chceci. Dzieciak ma dopiero 12 czy 13 lat, zatem nie naskakujcie na niego zbytnio, stara sie jak moze i na ile potrafi. Przynajmniej wklada troche pracy w swoje posty a nie jak niektorzy (nawet moderatorzy) pisze statsiarskie posty aby sobie tylko nabic licznik. Zamiast wysmiewac sie z niego powinniscie mu wytlumaczyc na spokojnie, ze nie to czy nie tamto a rzucacie sie na niego jak na jakiegos wroga. Nie sadze abyscie w jego wieku byli jakimis guru komputerowymi, zatem prosilbym o odrobine wyrozumialosci.

Temat wybitnie (choc tak zazwyczaj nie czynie) otwieram, chcialbym tutaj zobaczyc wasze jakies slowa pewnej skruchy. A jak uwazacie sie za takich wielkich cwaniakow, to moze ktos porozmawia ze mna co? Powiedzmy o grafice komputerowej, o HTML-u, o skryptach JAVA. Kazdy w koncu robi jak umie, Xeon jest w wieku waszych dzieci co poniektorzy a nie sadze aby ktos do swojego dzieciaka odzywal sie slowami "Ale tu jestes glupi" czy sie z niego wysmiewal.

I prosze nie zamykac tego topiku, sam go zamkne kiedy uznam za stosowne.
Sprawa dotyczy strony internetowej, zatem do mnie nalezy decyzja co i jak w tej kwestii a nie wam.

A ty Xeon przeczytaj sobie moj podpis i tez nie wyskakuj niczym Filip z Konopii ze swoimi pomyslami.


............................................
Wto Mar 16, 2004 2:29 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Szawel napisał:
Jak łatwo się domyśleć ktoś musiał ją kupić czyli zapłacił za nią więc w jaki niby sposób chcesz ją "odzyskać" ?

My tez za ta domene zaplacilismy. I mielismy ja jeszcze miec przez trzy tygodnie. I nie powinno ich w NASK-u interesowac ze domena byla podpieta pod nieistniejaca strone. A moze strona byla przenoszona i chwilowo domena nie dzialala? Jak ide do knajpy i place za zarcie to kelnera nie powinno interesowac czy zjem tylko troche czy wszystko.


............................................
Wto Mar 16, 2004 2:43 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
właśnie - odpieprzcie się od Xeona.


............................................
Wto Mar 16, 2004 8:26 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


KayserSoze


Petty Officer
::: 73 :::

Karbi a dzwoniles do nasku w tej sprawie ?
Tu masz telefon bezposrednio do laski ktora cie przelaczy do odpowiedniego dzialu : (022) 523 13 25

Moze przydziela nam w zamian inna np. com.pl


Sadzik = stats

Pzdro
Ksoze


............................................
Wto Mar 16, 2004 10:28 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rymek


Lieutenant Commander
::: 2224 :::

borg.pl - niestety jest już zajęta
borg.org - niestety jest już zajęta
borg.net - niestety jest już zajęta
borg.com.pl - niestety jest już zajęta
borg.com - niestety jest już zajęta
borg.net.pl - jest wolna
borg.org.pl - jest wolna
borg.info - niestety jest już zajęta
borg.biz - niestety jest już zajęta


pozatym musialby dzwonic Kosma bo to on byl wlascicielem domeny


............................................
Wto Mar 16, 2004 10:30 am


•  Clan ReserVoir Dogs
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004