zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Regualcja mikrofonu



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 44
Zbanowany
Rzecz jest prosta, a jednak przysparza problemów i nerwów co niemiara. Chodzi generalnie o dwa suwaki w CSie, w zakładce 'Voice'. Za każdym razem gdy wchodzę do CS'a muszę je na nowo regulować i ta zabawa mnie już znudziła, toteż chciałem je wyregulować raz, dobrze i utrwalić te ustawienia. Odznaczyłem atrybuty 'read only' configu, wszedłem do CS'a, wyregulowałem poziomy głośności (wysyłanie\odbieranie), zatwierdziłęm zmiany, przetestowałem celem sprawdzenia poprawności, to samo zrobiłem na serwerku przy pomocy komendy 'voice_loopback 1', wszystko gra. Config znów ustawiłem na 'read only', ponownie wchodzę do CS'a, a suwaczki są na defaultowych pozycjach. Proces powtórzyłem kilkakrotnie i nic, ciągle ładuje mi się domyślna konfiguracja, przy czym np. ustawienia bindów są zapamiętywane. Nie wiem czy ten CS ma jakąś amnezję, ale ten stan rzeczy mnie już delikatnie mówiąc wnerwia.

Można coś na to poradzić?


............................................
Wto Lip 01, 2008 1:34 am


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Rozq
c18 | Sandra


Fleet Captain
::: 4183 :::
STEAM_0:1:13758117
wiek: 36
postaraj sie odnalesc dokladne komendy zw. z mikrofonem - voice_... i dopisz je w userconfig aby sie execowaly przy odpaleniu cs'a


............................................
Wto Lip 01, 2008 1:39 am


•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Kajot
(:


Vice Admiral
::: 7102 :::
wiek: 34
z tego co pamietam jedna z nich (znaczacych, nie wszystkie bowiem maja specjalny wplyw na dzialanie mikrofonu) jest voice_maxgain, przy okazji jesli pobawisz sie recznie wartosciami to ustawisz mikrofon lepiej niz tymi suwakami


............................................
Wto Lip 01, 2008 12:59 pm


•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


dEx


Rear Admiral
::: 5659 :::
wiek: 44
Zbanowany
W sumie - sam nie wiem w jaki sposób, poziom ustawienia jednego suwaka (lewego) zapamiętał się na ustawionej przeze mnie pozycji, chociaż 5 prób wcześniej podjętych nie przynosiło żadnego efektu. Prawy ciągle tkwi na maksymalnych ustawieniach. Dzięki za porady, wypróbuje.


............................................
Wto Lip 01, 2008 8:09 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Kod:
/Dzwiek w cs
alias "vol.up" "vol.6"
alias "vol.down" "vol.4"
alias "stuk" "speak fvox/blip"
alias "vol.empty" "developer 5; echo VOLUME *** -Sound OFF- ***; developer 0"
alias "vol.full" "developer 5; echo VOLUME *** -Sound MAX- ***; developer 0"
alias "vol.0" "stuk; volume 0.0; alias vol.up vol.1; alias vol.down vol.empty; developer 5; echo VOLUME *** -No Sound- (_OFF______) ***; developer 0"
alias "vol.1" "stuk; volume 0.1; alias vol.up vol.2; alias vol.down vol.0; developer 5; echo VOLUME *** Volume 10% (o_______1_) ***; developer 0"
alias "vol.2" "stuk; volume 0.2; alias vol.up vol.3; alias vol.down vol.1; developer 5; echo VOLUME *** Volume 20% (_o______2_) ***; developer 0"
alias "vol.3" "stuk; volume 0.3; alias vol.up vol.4; alias vol.down vol.2; developer 5; echo VOLUME *** Volume 30% (__o_____3_) ***; developer 0"
alias "vol.4" "stuk; volume 0.4; alias vol.up vol.5; alias vol.down vol.3; developer 5; echo VOLUME *** Volume 40% (___o____4_) ***; developer 0"
alias "vol.5" "stuk; volume 0.5; alias vol.up vol.6; alias vol.down vol.4; developer 5; echo VOLUME *** Volume 50% (____o___5_) ***; developer 0"
alias "vol.6" "stuk; volume 0.6; alias vol.up vol.7; alias vol.down vol.5; developer 5; echo VOLUME *** Volume 60% (_6___o____) ***; developer 0"
alias "vol.7" "stuk; volume 0.7; alias vol.up vol.8; alias vol.down vol.6; developer 5; echo VOLUME *** Volume 70% (_7____o___) ***; developer 0"
alias "vol.8" "stuk; volume 0.8; alias vol.up vol.9; alias vol.down vol.7; developer 5; echo VOLUME *** Volume 80% (_8_____o__) ***; developer 0"
alias "vol.9" "stuk; volume 0.9; alias vol.up vol.10; alias vol.down vol.8; developer 5; echo VOLUME *** Volume 90% (_9______o_) ***; developer 0"
alias "vol.10" "stuk; volume 1.0; alias vol.up vol.full; alias vol.down vol.9; developer 5; echo VOLUME *** Volume Max (_MAX_____o) ***; developer 0"

bind "klawisz" "vol.down" //Przycisz
bind "klawisz" "vol.up" //Podglos


regulacja głosu w cs - a dokładnie chodzi o głos mówiony przez mic (graczy)

sponsored by sibo

Pozdro


............................................
Wto Lip 01, 2008 8:33 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004