zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Co Cię wkurza u Polskich kierowców ?



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
Taki temat żeby się pożalić .... zacznę co mnie wkurza u innych gdy jadę autem.

1. Trzymanie się usilnie lewej krawędzi jezdni nie wiem jak to jest bo przecież w szkole wyraźnie uczą aby trzymać się blisko prawej krawędzi jezdni, wkurwia to zwłaszcza wtedy gdy chcesz wyprzedzić takiego klienta, musisz się niebezpiecznie wychylać autem.

2. Trzymanie się usilnie lewego pasa na jezdni dwupasmowej mimo iż prawy pas jest wolny - do jasnej ciasnej przecież nie mieszkamy na wyspach żeby jeździć po lewej stronie

3. Sygnalizowanie np. zamiaru skrętu/wyprzedzenia w chwili wykonania tej czynności - tu już mnie krew zalewa, ręce opadają i kieruje magiczne słowo "kurwa" w niebiosa.

4. Utrudnianie ruchu w mieście czyt. brak płynnej jazdy, ktoś jedzie za wolno i blokuje cały ruch albo zapierdziela jak pojebany najeżdżając ludziom na pięty - no ludzie

Więcej nie pamiętam .......

Zastanawia mnie jedno - jak kuźwa tacy ludzie zdobyli prawko? nie wierzę że nikt nie mówił im o tych wszystkich zasadach nie mówię że Ja jestem super kierowca bo też zdarzają mi się błędy ale kuźwa to co robią Ci ludzie to już przegięcie.


............................................
Sro Mar 04, 2009 12:37 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
jak ktos kto chce skrecic np w lewo to zaczyna manewr, zjezdzajac od prawek krawedzi na wyskosci skretu... jak ktos jedzie z naprzeciwka to koles blokuje pas ruchu i nie da sie go z prawej ominac...
kurde jak chce skrecic w lewo to zjezdzam do osi jezdni tak zeby nie blokowac


............................................
Sro Mar 04, 2009 1:09 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


koOmbinerQa
nerka


Commander
::: 2732 :::
wiek: 25
Alexei Stukov napisał:
jak ktos kto chce skrecic np w lewo to zaczyna manewr, zjezdzajac od prawek krawedzi na wyskosci skretu... jak ktos jedzie z naprzeciwka to koles blokuje pas ruchu i nie da sie go z prawej ominac...
kurde jak chce skrecic w lewo to zjezdzam do osi jezdni tak zeby nie blokowac


Fakt, bardzo irytujące - tego w sumie tez uczą na egzaminach


............................................
Sro Mar 04, 2009 1:15 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sadzik
c18 | Keyra


Rear Admiral
::: 5625 :::
STEAM_0:1:1648713
wiek: 25
mnie denerwują w sumie 2 rzeczy
- brak umiejętności - przyczyna większości błędów na drodze
- brak kultury jazdy i chamstwo - przyczyna pewnie pozostałych


............................................
Sro Mar 04, 2009 1:28 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Junior Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
dwoma słowami: kultura jazdy.....


............................................
Sro Mar 04, 2009 1:29 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Bolo
c18 | kaflara co niemiara


Fleet Admiral
::: 10823 :::
STEAM_0:0:9062538
wiek: 41
Zbanowany
Ja uwielbiam jak stanie taka niewydymka na skrzyzowaniu i dzwoni do meza ktory od roku zapomina ja porzadnie wyjebac, z pytaniem co zrobic jak stoi na skrzyżowaniu kiedy wszyscy dookoła nie chcą jechać tylko trąbią
Zdążyłem z pracy wyjechać w delegacje ostatnio i juz mi taka niemota cisnienie podniosła... wawa - skrzyzowanie niesymetryczne marymonckiej z podleśną... stałem naprzeciwko tej niemoty około dwoch minut
Inna sprawa, w Radomiu, rondo przy kozienickiej. Jechałem do sztywnej któregoś poranka wjeżdzam na rondo i ku mojemu zdumieniu naprzeciw spostrzegłem białe tico z poirytowana panią w środku. Szybkim ruchem głowy wykonałem ocenę sytuacji po czym usłyszałem wielokrotny dzwięk klaksonu, a przez napredce odsuwaną szybę boczona drzwi tico usłyszałem znamienne "no wypierdalaj!!!"
Nonszalanckim ruchem wysiadłem powoli z samochodu, podszedłem do okienka i wkurwiająco spokojnym głosem zasugerowałem pani jakoby rozejrzała sie dookoła i zastanowila sie co zrobiła źle...
Obróciła ten pusty łeb pare razy po czym dała wsteczny i pojechałą w drugą strone...
IMHO zjawiskowo debilni ludzie nie powinni dostawac prawa jazdy...
Aa i bardzo lubie jak widze naprzeciwko morde ktora na roli przez zapatrzenie upodobniła sie do buraka siedzącą w jakims BMW wyprodukowanym przed 1980, czarna drezyna mało sie nie rozpadnie, ale cisnie, wyprzedza tego malucha byle wyprzedzic i musze hamować zeby nie pojsc z takim wieśniakiem na czołówke. Juz raz spierdalalem w boczną uliczke bo jak na ręcznym sie skladalem to mialem idiote kilka cm od krawedzi tylnego zderzaka, a jak blisko był poczułem po podmuchu bo zabujał mi całym zawieszeniem...
Ja bym naciągnął unie na testy psychologiczne, dobra, bedzie tego bo zaraz zaczne propagować eutanazje...
pozdrawiam


............................................
Sro Mar 04, 2009 1:44 pm


•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
koOmbinerQa napisał:
Alexei Stukov napisał:
jak ktos kto chce skrecic np w lewo to zaczyna manewr, zjezdzajac od prawek krawedzi na wyskosci skretu... jak ktos jedzie z naprzeciwka to koles blokuje pas ruchu i nie da sie go z prawej ominac...
kurde jak chce skrecic w lewo to zjezdzam do osi jezdni tak zeby nie blokowac


Fakt, bardzo irytujące - tego w sumie tez uczą na egzaminach

no nie do konca....
moj instruktor tu mnie bardzo dobrze nauczyl...
- na jedno kierunkowej zjezdza sie w lewo przy skrecie w lewo i w prawo(...)
- na skrzyzowaniu, przy skrecie lewo do osi, przy skrecie w prawo, najblizej prawej krawedzi...
zreszta to jest chyba wymagane


............................................
Sro Mar 04, 2009 1:45 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
A mnie wkurwia to, że osioł wjeżdża na skrzyżowanie jak wie, że z niego nie zjedzie! Wielu jest takich imbecyli co się pchają na pomarańczowym albo i czerwonym i kurwa stoją cioty na środku skrzyżowania idealnie blokując resztę... Osły. Reszta mnie nie drażni bo mam wolny samochód i zawsze jeżdże prawą stroną. Moje auto jest małe więc w większości przypadków się mieszczę

Jeszcze wkurwiające jest, jak się jedzie 10 metrów za kretynem a ten widząc mgłę włącza z tyłu światło (po kiego te przeciwmgielne z tyłu? Żeby mi udowodnić, że to cymbał bez mózgu jedzie przede mną?).

Ogólnie przejeżdżam dziennie od 40 do 100km i rzadko bywa taki dzień, w trakcie którego nie mruczę nic pod nosem podczas jazdy...


............................................
Sro Mar 04, 2009 2:19 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
boolus...
jak jest mgla to przeciwmgielne jest JAKNAJBARDZIEJ WSKAZANE...
no chyba ze jest malutka mgla, gdzie widocznosc siega kilkudziesieciu metrow, to faktycznie przeciwmgielne tylne potrafi porzadnie wkurzyc... jeszcze jak jest wysoko zamieszczone

PS
pytanie, a co was smieszy?
Mnie jak w dzien widze kierowce, ktory ma wszystkie mozliwe swiatla powlaczane...
ma przaeciwmgielne przednie... to se jedzie w piekny sloneczny dzien z powlanczanymi CHOINKI

Dodano 2 minut temu:

a pozniej przychodzi mgla, a maotoly maja popalone zarowki


............................................
Sro Mar 04, 2009 2:38 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


VoDK4
c18 | Nymphe


Captain
::: 3346 :::
STEAM_0:0:12978846
wiek: 36
alex ale we mgle ostatni powinien wlaczac tylne przeciwmgielne... to strasznie oslepia... wczoraj w nocy wracalem z krk za takim ciolkiem z wlaczonymi przeciwmgielnymi... musialem mu przykurwic dlugimi zeby je wylaczyl...

ogolnie kultura jazdy polakow jest znikoma....


............................................
Sro Mar 04, 2009 4:09 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


boolus
cienki bolek


Commander
::: 2810 :::
wiek: 110
I jeszcze rzeczy, które denerwują. Palant, który do starego bmw albo golfa wstawi pseudoksenonowe lampy no oślepia wszystkich jadących z naprzeciwka...


............................................
Sro Mar 04, 2009 4:14 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Debesciak
Heaven and Hell


Fleet Captain
::: 4006 :::
STEAM_0:0:2046449
wiek: 61
A mnie nie denerwują zamotani kierowcy nawet nie zdenerwowała mnie kobieta co nie potrafiła ruszyć z ręcznego pod górkę i oparła mi się o zderzak , zgasiłem silnik zaciągnąłem ręczny wsiadłem do jej samochodu wjechałem nim pod tą górkę Ale denerwuje mnie bezmózgie yeti co ustawia znaki i organizuje ruch w ten sposób ze jadąc po górkę musisz skręcić o 360 stopni a nie kazdy samochód fizycznie jest w stanie zrobić taki manewr


............................................
Sro Mar 04, 2009 4:54 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


katana
BiG Br@t


Chief Warrant Officer
::: 558 :::
STEAM_0:0:6686866
wiek: 40
Mnie denerwuja ludzie którzy wyprzedzają jak tylko widzą kawałem wolnego miejsca przedemną. Co im nie pozwoli dojechać dużo szybciej do celu.
Taki wyprzedza mnie i goni 90 a potem i tak na skrzuzowaniu stoje za nim bo musiał się zatrzymać...
pzdr.


............................................
Sro Mar 04, 2009 5:05 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Shaft
[BORG] Shaft [ASQ]


Lieutenant Commander
::: 2085 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 34
Trochę rzeczy by się znalazło ale wymienię te najbardziej irytujące:

Po pierwsze:
Droga główna i dolatujące do niej drogi boczne podporządkowane, korek jak cholera na głównej, 5 na godzinę jadą wszyscy a ja czekam na tej podporządkowanej aż mi broda po kolana urośnie bo żaden nie zrobi odrobiny miejsca - z reguły człowiek się doczeka jak jakiś duży samochód dojedzie - w 90% przypadków tylko oni wpuszczają ...

Po drugie:
Gdy ja już kogoś wypuszczam przed siebie umożliwiając mu wjazd na główną, kretyni za mną trąbią, gdy zrobi się trochę miejsca to cię wyprzedzą i zwalniają blokując.

Po trzecie:
Dokładnie nie będę opisywał, ale ten kto prowadził duże auto ciężarowe wie i zna z autopsji jak kierowcy osobówek potrafią zajebiście wkurwić


Wszystkie te zdarzenia można podsumować tak:
- brak zwykłej ludzkiej uprzejmości
- niezrozumienie i chamstwo
- w wielu przypadkach brak umiejętności


............................................
Sro Mar 04, 2009 5:22 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Calineczka
Kapitan Bomba


Lieutenant
::: 1583 :::
STEAM_0:0:12616031
wiek: 33
Zbanowany
Co do wyprzedzania to ja może wypowiem sie jako pasażer a nie kierowca, bo prawda nie mam jeszcze ale za to jezdze prawie ze co tydzien w długie trasy z ojcem i wolna jazda bywa denerwująca i moj stary często wyprzeda gdy nadarzy sie sytuacja i być moze na najblizszych swiatłach za nami stoi wyprzedzony samochód to jednak wolna jazda jest uciążliwa, sam również nie lubie wolnej jazdy bo mnie to wkurwia i gdy jade z bratem czy siostrą tylko mówie "przycisnij troche".

Mam jedynie zastrzeżenia co do świateł jakie ludzie sobie ustawiają, chodzi mi o ich moc, raz miałem taka sytuacje ze jechałem ze starym wieczorem, jedzie koleś z naprzeciwka oślepia mnie i jego, więc mój stary włączył swoje długie na krótko i jak tamten dojebał swoje długie to myślałem ze ktoś blask fleszy jebną mi przed oczami...


............................................
Sro Mar 04, 2009 6:00 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004