zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Podpis dla użytkownika...



Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

tasman
>..<


Captain
::: 3254 :::
STEAM_0:1:9779534
wiek: 39
Cytat:

Wole miec przynaleznosc do grup niz jakies pajacowate podpisy.
Ktore na dokladke niczemu nie sluza.

Topik zamykam.




A dlaczego zawsze wszystko sprowadza się do jednostki?
Przypomina mi to ostatni sytuacje jak kolega zarejestrował się na forum samochodowym pewnej marki, powiedział co myśli o tym samochodzie ale nie opisał go w superlatywach i dostał bana. Wiem ze forum dopiszczasz po swojemu, ale czy nie warto ten temat przedyskutowac a nie od razu zamykać?


............................................
Sob Paź 03, 2009 2:26 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Podpisy byly, ale ze niektore osoby nie umialy sie nimi poslugiwac, to poszly.


............................................
Sob Paź 03, 2009 7:36 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Zaraz chwileczke. Sam stworzylem strone i forum dyskusyjne. Do spoki z Mientusem i Holym. I to my jestesmy odpowiedzialni za funkcjonalnosc oraz wyglad estetyczny. I naprawde nie widze potrzeby, abyscie sie wymadrzali co tu trzeba zrobic a czego zrobic nie trzeba. To nie wybory Sztabu, czy asymilacja nowego czlonka BORG zeby kazdy przedstawial swoje wizje a ja skakal jak pies wokol waszych pomyslow, bo komus sie nudzi i ma jakies "propozycje". W tej kwestii nie ma nic do gadania nawet Sztab, prosze przeczytac sobie ten news - :: LINK :: (punkt czwaty do czego Sztab nie ma uprawnien). A takze moj komentarz (trzeci od gory).

Polityke prowadzenia forum ustalilem z Mientusem juz dawno. Najpierw pozbylismy sie poczatkowych nalecialosci z czasow pierwszego forum, czyli niesamowitej ilosci skinow, ktore gryzly sie z updejtami i hackami. Pozniej zlikwidowalismy animowane avatarki oraz sygnaturki.

Sygnaturki znam i wiem jakie mieliscie. Debilne obrazki, glupie sentencje. Nie sluzyly niczemu, byly kolorowe, oczojebne, zapaskudzaly tylko forum. Nic nie wnosily ciekawegho, tylko wydluzaly posty. Nikomu sie nie chcialo tego czytac. Dlatego zostaly zliwkwidowane, koniec i kropka. Ja tworze wizerunek strony i forum i mam tutaj do powiedzenia wszystko. Wiec nie rozumiem niby nad czym macie kurwa debatowac.

Podpisow nie ma od kilku lat. Jeszcze cie tasman na tym forum nie bylo. A teraz nagle wymyslasz i co ci sie wydaje? Ze zaczne przebudowywac forum bo ty tak chcesz? Sprawey techniczne forum i strony to tylko moja dzialka i nikt mi tu nosa wtrynial nie bedzie. Nikt z was mi nie pomagal przy robieniu tego wszystkiego. Prowadze to od poczatku i mam zielone swiatlo do wszystkiego.

I naprawde nie zamierzam tego przebudowywac, bo akurat sleepowi sie pewnie zamarzylo, jakby to fajnie bylo gdyby wrzucil tam link do swojego blogu. A ja nie zamierzam teraz wszystkiego przerabiac pod jego wizje. Od zamieszczania informacji macie swoje profile, rozbudowane ze mozecie pisac co wam sie tylko podoba.

Zreszta i tak wszystkie rekordy dotyczace podpisow zostaly usuniete z bazy danych.

I prosze mi nie zakladac kolejnego topiku w tej sprawie.
Mysle, ze wyjasnilem dosc jasno.
Lata pracy wlozylem w strone i forum, dbam o nie.
I nie bede nic zmienial, bo tak sie zamarzylo paru z was.


............................................
Sob Paź 03, 2009 7:40 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004