zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

napisy do filmow



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
Panowie skad sciagac napisy do filmow ...
Kod:
napisy.info
sa do konca roku zamkniete

hlp?


............................................
Nie Gru 06, 2009 9:20 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


lux


Lieutenant Commander
::: 2017 :::
wiek: 54
napi-project ?


............................................
Nie Gru 06, 2009 9:20 pm


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan FoD & V.S.
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
no dobra, troche mnie ponioslo i pierwsze napisalem tutaj zamist

:wstyd: :wstyd:

wystarczylo
:: LINK ::

no nie mnie zawsze korzystalem z napisy.info, bo dobry serwis i duzo napisow


swoja droga, ciekawe jest to co na NAPISY.INFO napisali:
Cytat:

Całkowita zmiana dotycząca wstawiania i pobierania (rozpowszechniania) napisów - rewolucja excl.gif


Witam Państwa pomimo późnej pory - jest godz. 20 środek nocy, a mnie zapał do pracy ogarnął. Pozwólcie, proszę, że zrobię kawkę i za kilkanaście minut coś w tym temacie Państwu przekażę. smile.gif

Dlaczego zmianę w serwisie link-ftp uznać należy za rewolucyjną? Dlatego, że całkowicie zmianie ulegnie forma dodawania do bazy napisów/tłumaczeń, a przede wszystkim zmianie ulegnie forma ich rozpowszechniania, choć pobieranie raczej zmianie nie ulegnie. Od dnia 1 stycznia 2010 roku jedynym podmiotem, który będzie rozpowszechniał napisy/tłumaczenia staje, się Filmpex Spółka Akcyjna, a więc ewentualna karna odpowiedzialność za tę działalność spadać będzie jedynie na Zarząd Filmpex S.A., a fakt zostanie notarialnie potwierdzony excl.gif Dzisiaj wszystkie serwisy z napisami/tłumaczeniami, również z programami do pobierania napisów, w tym także link-ftp rozkładają ewentualną karną odpowiedzialność na osoby będące właścicielami tychże serwisów, na osoby, które nimi zarządzają, a przede wszystkim na te osoby, które napisy dodają, a więc także i na samych tłumaczy. Doskonale wiecie Państwo, co się stało z serwisem Napisy.org, ich właścicielem, a także z niektórymi osobami, które poprzez ten serwis rozpowszechniały tłumaczenia. Od 1 stycznia 2010 r. to już nigdy miejsca mieć nie będzie - tłumaczenia do naszej bazy będzie można dodawać, ale rozpowszechniać je będzie już ktoś inny. Każdy ma prawo tłumaczyć na swoje potrzeby wszystko to, co sobie zażyczy, ale na rozpowszechnianie swoich tłumaczeń musi posiadać zgodę odpowiednich podmiotów - tak jest często, choć nie zawsze, gdyż ja reprezentuję zgoła odmienny pogląd od poglądu Piotra Waglowskiego, który jako pierwszy poparł przed czterema laty prezesa Romana Gutka z Gutek Film Sp. z o.o. i jego starania polegające na zamknięciu wszystkich stron z napisami. Piotr Waglowski, powołując się na to, że jest prawnikiem, a w tamtym czasie z pewnością nim nie był, w sposób karykaturalny dokonał analizy Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych ostro atakując tłumaczy oraz właścicieli wszystkich portali z napisami/tłumaczeniami.

Pojawia się kwestia, co z poprzednim regulaminem, co z napisami, które już w bazie się znajdują i były rozpowszechniane na obecnych zasadach? No i tu mała niespodzianka na Państwa czeka...

W tej materii nie dokonam zmian i to tylko od osób dodających, a więc i obecnie rozpowszechniających napisy/tłumaczenia, zależeć będzie, którą formę wybiorą: dodaję napisy/tłumaczenia i za nic nie odpowiadam śpiąc spokojnie, czy też nadal je rozpowszechniam i drżę ze strachu, czy mnie któregoś dnia Policja odwiedzi i czy postawi mi zarzuty w przedmiocie rozpowszechniania napisów/tłumaczeń. Każda z osób, która już do bazy napisy/tłumaczenia dodała lub doda je do dnia 1 stycznia 2010 r., będzie mogła je wycofać z obecnej bazy i dodać do nowej bazy, a więc tym samym zaprzestanie ich dalszego rozpowszechniania. Uważam, że miły prezent na Nowy Rok Państwu, mimo wszystko, przygotowałem... smile.gif A co Wy na to icon14.gif

Oprócz napisów/tłumaczeń bezpłatnych będą także w serwisie tłumaczenia płatne, o ile osoby tłumaczące zechcą za swoją pracę czerpać korzyści materialne, a więc, o ile zechcą one z dokonywanych przez siebie tłumaczeń zrobić stałe lub okazjonalne źródło utrzymania siebie i swojej rodziny.

Wiele osób tłumaczących, które wyśmienicie napisy tłumaczą a następnie rozpowszechniają je poprzez Internet za darmo, po pewnym czasie rezygnuje z tego zajęcia/hobby, gdyż stają te osoby przed koniecznością utrzymywania siebie, swojej rodziny. Takie osoby będą mogły sprzedawać efekt swojej pracy nam, a więc my będziemy przejmowali autorskie prawa majątkowe, choć nadal autorem pozostanie osoba tłumacząca.

Nie, nie - nie zniknąłem. Pracuję nad tekstami i masę rozmów mam. Będę stopniowo dalej pisał, gdyż zmiany naprawdę będą ogromniaste i na pewno te rozwiązania, które wprowadzimy będą się cieszyć Waszym uznaniem. Na pewno pozbędziecie się mnie, gdyż ja z serwisu NAPISY.info znikam: będziecie mieli swoje Forum, swoich moderatorów, swoje kierownictwo, które spośród siebie wybierzecie - ja w ogóle nie będę ingerował w Państwa poczynania, a więc... Tam róbta co chceta - nie mój cyrk to będzie, więc nie moje małpy w nim excl.gif

Niektórzy z Was chcieli się mnie pozbyć z serwisu NAPISY.info, ale te osoby, a właściwie indywidua, nie oferowały nic w zamian. Stać Was było jedynie na inwektywy pod moim adresem - ja się usuwam, ale jednocześnie widząc, jak bezradni jesteście, daję Wam od siebie portal, Wasze Forum i Wasze napisy/tłumaczenia. Jeżeli zwrócicie się do mnie z prośbą o jakąś pomoc, jakieś porady, to - o ile tylko będę w stanie Wam pomóc, doradzić - to na pewno nie zostawię Was w potrzebie, ale z całą stanowczością oświadczam: nie będę podejmował jakichkolwiek decyzji za Was, będziecie się tam rządzić już sami, bez mojej ingerencji. Jeżeli zniszczycie to, co Wam od siebie daję, to pretensje będziecie mogli mieć jedynie do siebie, na pewno nie do mnie. Nowe, Wasze Forum jest już dla Was przygotowane i może w każdej chwili ruszyć - wszystko w Waszych rękach excl.gif Proszę się kontaktować e-mailowo z Januszem Wołyńskim, o którym już Wam pisałem. Janusz potrzebuje kilku/kilkorga chętnych do moderowania, do prowadzenia Forum, jak i do zarządzania serwisem z napisami. O pewnych zasadach i bezpieczeństwie dla Was już powyżej pisałem.


ciekawe czy oszukaja system


............................................
Nie Gru 06, 2009 9:23 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Malik216
[BORG] MALIK


Ensign
::: 969 :::
STEAM_1:1:60103949
wiek: 33
Też dobra stronka
link-ftp


............................................
Nie Gru 06, 2009 10:05 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


kedrigen
call 911


Lieutenant
::: 1566 :::
STEAM_0:1:268445
wiek: 35
Malik216 napisał:
Też dobra stronka
link-ftp


ewentualnie link-ftp ale i tak napisy24 sa chyba obecnie najlepsiejsze

btw Alex powiedz mi ze sciagasz napisy do POD


............................................
Nie Gru 06, 2009 10:17 pm


•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Alexei Stukov
c18 | Alexis


Vice Admiral
::: 8208 :::
STEAM_0:0:11395938
wiek: 42
narazie zasysam POD, pozniej beda napisy


............................................
Nie Gru 06, 2009 10:53 pm


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Clan STORM
•  Cytrynka18
•  Sztab BORG
•  UnimatriX Squad
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 1 z 1


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004