zaprzyjaznione fora                    

forum teczowe nutki   •                 
forum anarchy squad   •                 
forum unimatrix squad   •                 
forum serwera unimatrix   •                 
the foto borg collective   •                 
 
Index Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Nasza strona  
 

Anarchia wraca



Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
qki napisał:
Zawsze wieczorem kwitło życie na serwerach. Jak wy sobie urządzaliście wieczorki z l4d to później się rozchodzili ludzie na inne serwery.

Tak, najlepiej jest zwalic wine na L4D, na innych. A gdzie ja sie pytam WY JESTESCIE? Dlaczego WY nie grywacie? Tylko szukacie winy we wszystkim, a to przeciez wina przede wszystkim WASZA.

Ty qki wedlug statystyk przegrales przez osdtatnie 2 miesiace na Collectivie niecale 8 godzin. Ale oczywiscie to wina moja, ze poszedlem grac w L4D, ze ciebie nie bylo. Wytykasz nam, a spojrz na siebie. Oczywiscie, to my jestesmy winni ze nie grywasz na Anarchii prawda? Bo najlatwiej sie wykrecic biadolac na innych.

qki napisał:
Pamiętam, że na serwerze jak było z 15 osób to poszedłeś z 3-4 osobami na l4d, sekundę później następne 4 osoby nie wiadomo gdzie i tak z 7- 8 osób pozostało.

Ja bardzo przepraszam, ale ja nie zyje dla serwerow i dla BORG. Ja mam prawo robic co mi sie podoba. Tlumaczenie, ze nikt nie grywa, bo mnie nie ma jest trioche naciagane. I ja nie zamierzam z tego powodu rwac koszule.

kedrigen napisał:
a ja ?

Patrzalem po grupie.
Nawet nie wiedzialem, ze cie tam nie ma.


............................................
Czw Lut 18, 2010 7:11 pm


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Malik216
[BORG] MALIK


Ensign
::: 969 :::
STEAM_1:1:60103949
wiek: 33
Bardzo dobra wiadomość

AH come back !!


............................................
Czw Lut 18, 2010 8:39 pm


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


ziomal
HeadCrab


Boardowy PoKeMoN
::: 410 :::
STEAM_0:0:14557300
wiek: 27
Karbi ty sam powiedziales ze jestem juz za stary dla ciebie


............................................
Czw Lut 18, 2010 8:55 pm


•  BORG Junior Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Juniors only
•  Kompoty
•  L4D Survivors
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Calineczka
Kapitan Bomba


Lieutenant
::: 1583 :::
STEAM_0:0:12616031
wiek: 33
Zbanowany
Nie no, co do mojego bekania to po prostu przykład że czasami były bany za rzeczy jakie robią też admini, zmierzam do tego że każdy admin na serwerze ustalał własny regulamin..

Nie porównywał bym też serwera do miejsca publicznego, gramy wśród facetów z włosami na jajach i co złego było w MIĘDZY INNYMI beknięciu ? Jak idziecie z kumplami na piwo to też zachowujecie sie jak byście byli w kosciele ? Zresztą o co mi chodziło napisalem wyżej.

Heh Karbi co do qkiego to z nim też była dziwna historia, stały gracz Unimatrixa, nagle dostaje bana za niby czity... zawsze gdy jakiś gracz dostawał bana na jednym serwerze Borgowym za nieczystą grę zostawał on rozszerzony na inne serwery a qki jakoś poza Uni bana nie dostał nigdzie indziej..

Tak samo sprawa tyczy sie Nicolaia, dostał bana na podstawie kurwa 1 akcji, bo strzelał do kogoś na fleszu, od przypomnę Bola który pozniej jawnie tu na forum napisał że pozbywał sie osób które mu sie nie podobały..

To jeśli chodzi o Uni, co do AH pamiętam też wielu graczy między innymi ciasteczkowego potwora który grał i był maniakiem AWP, pamiętam też że często były grane te mapy i wybierane przez graczy po czym wyjebałes praktycznie wszystkie mapy z AWP... zresztą Ciastek dostał bana też za rzekome czity...

Wiesz Karbi, to internet, to gra, serwer, ludzie mają obecnie tyle opcji że trzeba ich zachęcić do gry u siebie, gracze są jak klienci w sklepach, na Borgu od dawien dawna nie było żadnego turnieju, nie było np. informacji o naborze do rekrutacji itp. to też przyciąga graczy, chcą sie pokazywać często na serwerze i starają sei dostać do Borg itp.

Nie można powiedzieć że AH umarło bo Karbi na nim nie grał, ostatnio na nowym Uni przewineło sie wielu nowych nicków ale co z tego jak chcą sie zapytać coś na temat serwera bądz mają jakieś swoje uwagi a dostają odpowiedz "nie podoba sie wypierdalaj", i to nie jest teraz że sie uczepiłem tego sformułowanie ale na serwerze Vódki jeden z adminów tak sie odnosci do graczy i ja sie pytam, jak wy chcecie żeby ktoś grał na waszych serwerach ?

Nasuwa mi sie jedno pytanie, Karbi ciągle piszesz że serwer umiera, nikt na nim nie gra ale tak szczerze, zależy Ci na tym żeby ktoś na nim grał ?

Dodano 6 minut temu:

Przypomnę o jeszcze jednym serwerze, który zjebaliście, często patrzycie na serwery przez własny pryzmat, nie zastanawiacie sie czego oczekuje gracz i na jakim serwerze chciałby grać tylko ustalacie to co sie wam podoba, jasne to wasz serwer ale skoro ustalacie co wam sie podoba to czemu sami na nim nie gracie hmm ? A potem zdziwie że gdy was nie ma to nie ma graczy na serwerze, jasne pamiętacie serwer z Zoombie modem ? Kurwa myślałem że to będzie normalnie nowa era czy coś w Borgu, pamiętam kiedy wszystko startowało, masa po prostu masa ludzi, sporo nowych name'ów, wszystko pięknie cacy, serwer oblegany od rana do nocy aż naglę przyszło wam coś do głowy by to zmienić.. wprowadzać jakieś rasy zombiaków z super mocami, człowiek który próbowal wejsc najwyzej jak sie da żeby mogł sobie ponapierdalać z karabinów nie miał żadnych szans samemu gdy jakiś latający zombiak go zdejmował skąd chciał... jaki sens było wprowadzanie tych zmian ? Żadnej zabawy gdy zostałeś sam i uciekałeś przed zombiakami gdy gonił Cie jakis zapierdalający 5 razy szybicje od Ciebie Stalker.. wczesniej była zabawa, kombinowanie, wiekszy team play a wy to zjebaliscie swoimi widzi mi się, dostaliscie też tutaj nie jednego posta od stałych graczy z przeciwem tej zmiany ale to olaliście i nagle serwer sie wyludnił i nikt na nim nie grał....


............................................
Pią Lut 19, 2010 1:18 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Szopen_hauer
Mejoza


Lieutenant Commander
::: 2188 :::
STEAM_0:0:12877712
wiek: 33
zombie by się znudził tak czy inaczej, to jest taki mod żeby chwilę pograć, pośmiać się, ale na dłuższą metę jest cieniutki.
Za to bardzo żałuję, że nie wyszło z Awarnessem. Ja uwielbiałem ten mod, często próbowałem rozkręcić serwer, a jak tylko parę osób wlazło to wbijałem bez względu na wszystko. Dziwi mnie, że trzeba było specjalnie zbierać ekipę do gry i dziwi mnie, że serwer nie zebrał graczy spoza Borg. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale wtedy to był jedyny polski serwer z modem ctf...
Żeby było jasne - ja nikogo tu nie chcę winić za niepowodzenie awarnessa, po prostu mi się zebrało na nostalgię

Serdecznie życzę żeby ten powrót Anarchii wypalił, może nawet czasem wdepnę się poszczelać


............................................
Pią Lut 19, 2010 1:58 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Cytrynka18
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


LuCaTheOnE
LuCaTheOnE


Senior Petty Officer
::: 137 :::
STEAM_0:1:13948884
wiek: 34
Nie ma co sobie wytykać .Czas pokaże co się stanie z AH


............................................
Pią Lut 19, 2010 2:34 am


•  Dyplomowany Karbowłaz
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Karbulot
Chief O'Brien


Administrator
::: 33327 :::
STEAM_0:1:204232
wiek: 54
Calineczka napisał:
Nie no, co do mojego bekania to po prostu przykład że czasami były bany za rzeczy jakie robią też admini,

Pierwsza zasada jest taka: "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie". Chcesz byc rowny adminom? Starasz sie o rownouprawnienie takie same dla graczy jak i adminow? No to ciezko bedzie znaleszc taki serwer. Czy w szkole idziesz do pokoju nauczycielskiego na kawke, bo przeciez skoro nauczyciele tam pija to dlaczego tobie nie wolno? Admin to admin. To jest twoj przelozony na serwerze i nie staraj sie wyzej podskoczyc niz masz dupe. Ja jak chodzilem kiedys na obce serwery (GO1, Poligon), to nigdy nie staralem sie dorownac adminom, bo nie zamierzalem wyleciec. A niech sobie bekaja czy sraja, to nie moja sprawa.

Calineczka napisał:
zmierzam do tego że każdy admin na serwerze ustalał własny regulamin..

Nie kazdy ustalal wlasny regulamin, tylko jeden pozwalal na mniej a drugi na wiecej. Skoro Robic czy Pomix nie lubie bekania czy pierdzenia, to wierz mi - najpierw zwracaja uwage. A wtedy siedzisz cicho. A jak Karbulot pozwala, to nie znaczy ze zaraz musisz tak robic. Czego oczekujesz? Chcesz zaoimponowac innym, ze bekniesz w mikrofon i nikt ci nic nie powie? Poza tym sam piszesz, ze na AH przestales grywac daaawno temu. Czyli bazujesz na swoich opbserwacjach z czasow, kiedy nie ujednolicilismy jeszcze zasad. A zasady na Anarchii budowaly sie bardzo dlugo, bo serwer dosc nietypowy.

Calineczka napisał:
Nie porównywał bym też serwera do miejsca publicznego, gramy wśród facetów z włosami na jajach i co złego było w MIĘDZY INNYMI beknięciu ? Jak idziecie z kumplami na piwo to też zachowujecie sie jak byście byli w kosciele ? Zresztą o co mi chodziło napisalem wyżej.

Serwer to nie pub, gdzie sie beka po piwie. To miejsce rozrywki jak kino czy teatr. Tym bardziej, ze bekanie na serwerze nie jest przypadkowe jak w pubie. Jest celowe. Zeby beknac, musisz wlaczyc mikrofon i w niego beknac, a zatem robisz to zupelnie celowo. I ciekawi mnie, na jakim serwerze na ktory bys nie poszedl, za bekanie admin tylko by ci pogratulowal znakomitego luzu. Na kazdym serwerze by cie wyjebali za zle zachowanie. To my jeszcze jestesmy luzacy, bo ja widzialem serwery gdzie nawet kurwa nie mozna bylo powiedziec bo sie wylatywalo. I co najciekawsze, serwery te byly oblegane.

Wierz mi, Anarchia w porownaniu do wszystkich polskich serwerow CS-a jest naperawde baaardzo luzacka. Nie mozesz sie o to przyczepic. Ja grywalem na wielu serwerach CS-a w swoim zyciu nim zalozylismy BORG. I nigdzie nie bylo takiego luzu dla graczy jak na Anarchii. Zreszta nie tylko na Anarchii, wielu ludzi mowi, ze lubi u nas grac, bo panuje u nas zajebisty klimat.

Calineczka napisał:
Heh Karbi co do qkiego to z nim też była dziwna historia, stały gracz Unimatrixa, nagle dostaje bana za niby czity... zawsze gdy jakiś gracz dostawał bana na jednym serwerze Borgowym za nieczystą grę zostawał on rozszerzony na inne serwery a qki jakoś poza Uni bana nie dostał nigdzie indziej..

qki nie dostal bana za cheaty. qkiego wyproszono z gry na Unimatrixie, bo niektorzy admini nie chcieli tam z nim grac. Na Anarchii nikomu nie wadzil, wiec sobie gral. Pamietaj, ze swego czasu panowala u nas taka zasada, ze szczegolnie upierdliwi i zbyt skillowi gracze byli wypraszani z gry, gdyz psuli gre innym. Przyznaje, nie jestem dumny z tego okresu naszych dziejow i z tej zasady. Jednak takich graczy mozna policzyc na palcach jednej reki. Nie ma szans, aby to spowodowalo obecne czystki na serwerach.

Calineczka napisał:
Tak samo sprawa tyczy sie Nicolaia, dostał bana na podstawie kurwa 1 akcji, bo strzelał do kogoś na fleszu, od przypomnę Bola który pozniej jawnie tu na forum napisał że pozbywał sie osób które mu sie nie podobały..

Nie bylem przy tej sytuacji, nie bylo mnie przy tym, wiec sie nie wypowiem. Prosze o link do jego skargi.

Calineczka napisał:
To jeśli chodzi o Uni, co do AH pamiętam też wielu graczy między innymi ciasteczkowego potwora który grał i był maniakiem AWP, pamiętam też że często były grane te mapy i wybierane przez graczy po czym wyjebałes praktycznie wszystkie mapy z AWP... zresztą Ciastek dostał bana też za rzekome czity...

Nie przypominam sobie, aby dostal jakiegos bana, bo go dosc czesto widywalem. Chyba, ze to jakis inny ciasteczkowy potwor. Co do map awp, to chyba cos ci sie niechudo pojebalo. Mapy AWP nie byly usuniete i sa nadal, zostaly tylko okrojone, bo bylo ich za duzo. Wyladowaly tylko na koncu listy wyboru, bo duzo graczy po prostu nie wiedzac ze jest wybor mapy odruchowo wciskalo 1 czy 2 co powodowalo, ze mapy awp byly grane zbyt czesto. Poza tym prosze pamietac, ze na serwerze jest taka zasada, ze nie gramy pod rzad wiecej niz dwa razy map typowo jednobroniowych, takich jak mapy awp, he czy ka. Ma to na celu ochrony serwera, przed przesytem jednoczesnie granych takich samych map, gdyz powoduje to wyludnienie serwera. Wyjatkiem sa Fight Yardy, poniewaz tam sa rozne rodzaje broni.

Calineczka napisał:
Wiesz Karbi, to internet, to gra, serwer, ludzie mają obecnie tyle opcji że trzeba ich zachęcić do gry u siebie, gracze są jak klienci w sklepach, na Borgu od dawien dawna nie było żadnego turnieju, nie było np. informacji o naborze do rekrutacji itp. to też przyciąga graczy, chcą sie pokazywać często na serwerze i starają sei dostać do Borg itp.

Aha, to teraz juz wina turniejow. Turniej niedawno byl zorganizowany przez ASQ. Ale aby zorganizowac turniej, trzeba tez miec jakis serwer. A my obecnie jestesmy biedni w serwery. Co do naboru, to jest to bzdura. Ciagle kogos przyjmujemy, ale my sami sobie wybieramy kto dorosl do tego, aby byc zasymilowany. To, ze gracz gra na jakims serwerze to za malo. Musi tez sie zarejestrowac w BORG. A swoja droga, prosze mi powiedziec, w czym niby gracz z BORG ma miec lepiej na serwerze niz gracz spoza? Dostaje wiecej kasy, lepsze bronie? Bo nie rozumiem, jak niby wstrzemiezliwosc w przyjmowaniu do BORG przedklada sie na czyjas chec do grania na serwerze.

Calineczka napisał:
Nie można powiedzieć że AH umarło bo Karbi na nim nie grał, ostatnio na nowym Uni przewineło sie wielu nowych nicków ale co z tego jak chcą sie zapytać coś na temat serwera bądz mają jakieś swoje uwagi a dostają odpowiedz "nie podoba sie wypierdalaj", i to nie jest teraz że sie uczepiłem tego sformułowanie ale na serwerze Vódki jeden z adminów tak sie odnosci do graczy i ja sie pytam, jak wy chcecie żeby ktoś grał na waszych serwerach ?

Zacznijmy od tego, ze Unimatrix nie jest naszym serwerem. Jest serwerem Fan Clubu Unimatrix. Zatem jakim cudem BORG ma ponosic odpowiedzialnosc za serwer ktory do nas nie nalezy? Poza tym masz potwierdzenie mojej wczesniejszej teorii. Narzekacie na BORG, narzekacie ze wprowadzamy jakies wlasne zasady i restrykcje ktore nam nie pasuja. A teraz, kiedy UnimatriX Squad ma swoj serwer, krory moga prowadzic wedlug wlasnego widzimisie bez presji ze strony wladz BORG, nagle okazuje sie ze i tam sie wam nie podoba.

Calineczka napisał:
Nasuwa mi sie jedno pytanie, Karbi ciągle piszesz że serwer umiera, nikt na nim nie gra ale tak szczerze, zależy Ci na tym żeby ktoś na nim grał ?

Nie, chce zeby zdechl kompletnie, bo planuje na nim postawic serwer do bierek korespondencyjnych pod woda. O cholera, odkryles moj perfidny plan. Ja, szef BORG zamierzam doprowadzic do wewnetrznego rozpadu naszej struktury. Po to zalozylem BORG, aby go potem cichutko niszczyc i rozpierdalac serwery, nad praca ktorych spedzilem wieeele godzin. Ale zlosliwa ze mnie malpa co nie?

Calineczka napisał:
Przypomnę o jeszcze jednym serwerze, który zjebaliście, często patrzycie na serwery przez własny pryzmat, nie zastanawiacie sie czego oczekuje gracz i na jakim serwerze chciałby grać tylko ustalacie to co sie wam podoba,

Tak pamietam takie sytuacje. Nie raz koles, ktory zarejestrowal sie wczoraj i napisal dwa posty i nikt go nie znal, nagle wpadal na forum z jakims dziskim pomyslem calkowitej przebudowy serwera. I dziwil sie potem, ze zostal olany. My postawilismy tyle serwerow, ze mamy wystarczajace doswiadczenie w ich prowadzeniu. Dziskich pomyslow nam nie trzeba. Zreszta co do tych pomyslow, to ja juz widzialem jak je przeprowadzano na Neutralu. Najpierw jedna grupa narzekala, ze jest za malo map i w kolko leci to samo. Dodalismy mapy, wiec z kolei druga grupa zaczela narzekac, ze map za duzo,. ze ludzie wychodza z serwera. A poniewaz nigdy nie zna sie zapokoic wszystkich w 100 procentach, dlatego postanowilismy ze sami podejmiemy decyzje w oparciu o ogolne sondaze a nie wyskoki pojedynczych osob. Poza tym popczytaj sobie posty. Jak ktos mial ciekawy pomysl, wzieklismy go pod uwage. Ale jak pomyskl byl idiotyczny, jakis duyrny plugin, ktory nie wnosil nic, tylko zamulal gre, to czego sie spodziewasz? Pojdz na bylejaki serwer i zaproponuj adminom, aby zainstalowali jakis swoj plugin ktory sobie wymyslisz. Ciekawe czy zaraz zaczna kolo ciebie biegac jak pieski na kazde twoje zasrane zyczenie. Przy okazji ousc pare bekow i pierdow do mikrofonu, to poniesie cie w ich oczach. Bedziesz jak drapieznik, co szczaniem znaczy swoje terytorium.

Calineczka napisał:
jasne to wasz serwer ale skoro ustalacie co wam sie podoba to czemu sami na nim nie gracie hmm ? A potem zdziwie że gdy was nie ma to nie ma graczy na serwerze, jasne pamiętacie serwer z Zoombie modem ? Kurwa myślałem że to będzie normalnie nowa era czy coś w Borgu, pamiętam kiedy wszystko startowało, masa po prostu masa ludzi, sporo nowych name'ów, wszystko pięknie cacy, serwer oblegany od rana do nocy aż naglę przyszło wam coś do głowy by to zmienić.. wprowadzać jakieś rasy zombiaków z super mocami, człowiek który próbowal wejsc najwyzej jak sie da żeby mogł sobie ponapierdalać z karabinów nie miał żadnych szans samemu gdy jakiś latający zombiak go zdejmował skąd chciał... jaki sens było wprowadzanie tych zmian ? Żadnej zabawy gdy zostałeś sam i uciekałeś przed zombiakami gdy gonił Cie jakis zapierdalający 5 razy szybicje od Ciebie Stalker.. wczesniej była zabawa, kombinowanie, wiekszy team play a wy to zjebaliscie swoimi widzi mi się, dostaliscie też tutaj nie jednego posta od stałych graczy z przeciwem tej zmiany ale to olaliście i nagle serwer sie wyludnił i nikt na nim nie grał....

No jesli chodzi o Zombie Moda, to byla dla nas zupelna nowosc. Czemu wprowadzilismy rasy? Hmmm... Niech pomysle. Moze dlatego, ze tak ludzie chcieli. Wiekszosc narzekala, ze podstawowa wersja jest za nudna, za infantylna. Rasy powitali z radoscia, ze gra jest urozmaicona i ciekawa. Oczywiscie zawsze znalazl sie jakis maruda, ktoremu to nie pasowalo. Pech ze akurat padlo to na ciebie Calineczka. Ale zamiast miec pretensje do nas, lepiej napisz do tworcy tej modyfikacji z rasami. Napisz mu, ze jest noobem, ze nie zna sie na rzeczy i ze wymyslil glupi mod, ktory ci sie nie podoba. Moze napisze cos dla ciebie...

Reasumujac patrze na ten twoj topik i niczego nie rozumiem. Przypierdalasz sie do jakis nic nie znaczacych rzeczy i calkowicie przeinaczasz. Wymyslasz jakies wlasne teorie, ktore nijak pasuja do tego topiku. Na Anarchii nie grywasz chyba od dwoch lat, ale wiesz nawet lepiej ode mnie jak tam jest. Masz blade pojecie o strukturze BORG, a wymadrzasz sie, jakbys zasiadal co najmniej w naszym Sztabie. Szkoda, ze tak wybitny talent sie marnuje. Naprawde szkoda. Z takimi pomyslami powinienes zasiadac na czele mensy. Szkoda, ze jest tak malo ludzi wsrod nas, ktorzy tak fajnie wroza z fusow, jakie to robimy bledy.


............................................
Pią Lut 19, 2010 8:30 am


•  100+ Club Member
•  Administracja
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Moderatorzy
•  Sztab BORG
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Czlaper


Commander
::: 2858 :::
STEAM_0:0:4963561
wiek: 36
OMG, ksiazke zaraz tu napiszecie...

PS
Kurde, ja chce sobie pograc, a od 4 dni nie moge


............................................
Pią Lut 19, 2010 9:14 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Member
•  Dyplomowany Karbowłaz
•  Head Admini
•  Kompoty
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


tasman
>..<


Captain
::: 3254 :::
STEAM_0:1:9779534
wiek: 39
Cwalin się wkurza na wszystkich bo mu admina na nowym uni nie dali xD


............................................
Pią Lut 19, 2010 9:50 am


•  Adults only
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


TUTI
[BORG] TUTI


BORG Moderator
::: 4143 :::
STEAM_0:1:8587600
wiek: 32
a ja powiem tak, bylem zły jak się dowiedziałem ze powstał Uni .

a teraz ciesze się ze mamy AH
myślę ze damy rade jakoś rozbujać ten serwer


............................................
Pią Lut 19, 2010 10:28 am


•  Anarchy Squad
•  BORG Elite Member
•  BORG Member
•  Moderatorzy
•  Tęczowe Nutki Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email


Calineczka
Kapitan Bomba


Lieutenant
::: 1583 :::
STEAM_0:0:12616031
wiek: 33
Zbanowany
Karbi no nie chce mi sie z Tobą licytowac kto na ilu serwerach grał ale Admini powinni raczej tak samo przestrzegać regulaminu co gracz, i właśnie, usuwanie graczy z serwera bo psuli gre dlatego że po prostu dobrze grali ? Jasne można ich policzyć na palcach jednej reki ale wyobraż sobie że teraz zamiast 7 graczy na serwerze grałoby 12.

Co do Zombie moda, wiedziałem że sypniesz tekstem że jesteście doświadczeni w prowadzeniu serwerów, bla bla bla.. jasne, zawsze można powiedzieć że znalazł sie jeden czy dwóch maruderów a serwer upadł bo mod sie wszystkim wszędzie znudził, szkoda ze po tych zmianch wielu tutaj sypało ip. z tym że modem gdzie grało po 30 ludzi na serwerze...
Prawda jest taka że serwer zdechł bo wprowadziliście zmiany.

Nie mogę stwierdzić że ustalacie to na takich zasadach że z takim pomysłem (że sie nudzi rozgrywka) wychodzi wasz człowiek który na serwerze zagra 2 godziny i powie że mu sie znudziło a stały gracz który siedzi 8 godzin jest olewany, spoko, rozumiem jesteście kolektywem ale no własnie, tak nie rozkręcicie serwera na podstawie własnego widzi mi sie, nie będize on żył własnym życiem a na Zombiaku własnie tak było.

Sory że sie tak wczuwam, chciałbym po prostu znowu zagrać z tymi samymi ludzmi w dużej grupie a nie 5 osobowej i pozabijać troche a widzę że tu sie nic nie zmienia.


............................................
Pią Lut 19, 2010 11:16 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Hawker
Orion


Chief Junior Grade
::: 407 :::
wiek: 34
Moja teoria.
Chroniczny brak Człapera, Siergieja + kogoś kto by się nabijał z tych dwóch jest przyczyną smutku, pustki i ogólnie zauważonej rozpaczy na serwerze.


............................................
Pią Lut 19, 2010 11:27 am


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


sleep
c18 | Sharon


Commodore
::: 4704 :::
STEAM_0:1:2083247
wiek: 47
Calin, ale co stoi na przeszkodzie abyś grał na naszym serwerze, masz kolegów we friendsach - działaj, zapraszaj. Nie możne oczekiwać od adminów że będą podporządkowani graczowi. To gracz musi podporządkować się adminowi - niestety, tak to już jest i nikt tego nie zmieni. Co do banowania - zawsze jest pierwsze ostrzeżenie - nie dostosujesz się za pierwszym razem, na pewno za drugim dostaniesz bana - czy to jest tak skomplikowane.


............................................
Pią Lut 19, 2010 11:36 am


•  100+ Club Member
•  Adults only
•  BORG Member
•  Clan Destructive Socks
•  Cytrynka18
•  L4D Survivors
•  Sztab BORG
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Cr3eD
[BORG] Kredek | .hajtowo


Lieutenant
::: 1604 :::
STEAM_0:0:9191719
wiek: 36
Calin co do Nikolaia to sie nie wypowiadaj prosze bo w dupie byles gowno widziales...


............................................
Pią Lut 19, 2010 12:11 pm


•  BORG Member
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


qki
qki


Chief Warrant Officer
::: 672 :::
STEAM_0:1:10962675

No akurat nicolai pykał wtedy na antyfleshu. Na misiu jak graliśmy razem nawet nie zaprzeczył. Poza tym wtedy to on olał ten serw, dlatego postanowił wypróbować nowe możliwości czitów.


............................................
Pią Lut 19, 2010 12:38 pm


Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość


Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Strona 2 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny


 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach









Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Avalanche style by What Is Real © 2004